Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Dwayne Johnson / The Rock Najnowsze wiadomości i informacje

Dwayne „The Rock” Johnson najlepiej zarabiającym aktorem w historii

Czarny Wilk, 18 lipca 2018, 12:08

Według corocznego zestawienia najbogatszych aktorów magazynu Forbes, Dwayne Johnson - popularny artysta znany z ról w takich filmach jak Jumanji: Przygoda w dżungli czy seria Szybcy i Wściekli - jest najlepiej opłacanym aktorem wszech czasów.

Znamy daty premier sequeli Jumanji: Przygody w dżungli i Angry Birds

Czarny Wilk, 28 czerwca 2018, 10:50

Kolejna po Jumanji: Przygodzie w dżungli odsłona starcia Dwayne'a Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka i Karen Gillan z demoniczną grą komputerową trafi na ekrany kin pod koniec przyszłego roku. Wcześniej zobaczymy sequel "Wściekłych ptaków".

Jumanji 3 rzuci wyzwanie Gwiezdnym wojnom

Jiker, 25 kwietnia 2018, 14:55

Poznaliśmy przybliżony termin premiery trzeciej odsłony serii Jumanji. Film wytwórni Sony Pictures z Dwaynem Johnsonem, Kevinem Hartem, Jackiem Blackiem i Karen Gillan zadebiutuje w grudniu 2019 roku.

The Rock nie do zatrzymania - Rampage podbija box office

Adrian Werner, 16 kwietnia 2018, 10:42

Bazujący na serii gier firmy Midway film Rampage okazał się największą premierą minionego weekendu, wyprzedzając m.in. horror Ciche miejsce. To kolejny duży sukces w karierze Dwayne’a Johnsona.

The Rock zapowiada kolejną odsłonę Jumanji

Czarny Wilk, 12 kwietnia 2018, 11:55

Dwayne Johnson pochwalił się w serwisie Instagram sukcesem finansowym filmu Jumanji: Welcome to the Jungle. Aktor zdradził również, że pracuje już nad kolejną odsłoną cyklu.

Pierwsze recenzje Jumanji 2 są zaskakująco pozytywne. W Polsce tylko wersja z dubbingiem

Czarny Wilk, 22 grudnia 2017, 13:39

Jumanji: Przygoda w dżungli, kontynuacja kultowego filmu z 1995 roku, doczekała się pierwszych recenzji. Choć materiały promocyjne nie nastrajały zbyt optymistycznie, obraz spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem krytyków.

Szybcy i wściekli 9 dopiero w 2020 roku

Gameplay, 5 października 2017, 12:42

Wytwórnia Universal Pictures przesunęła planowaną datę premiery dziewiątej odsłony jednej z najpopularniejszych serii filmowych wszech czasów.

Szybcy i wściekli w kosmosie? Reżyser nie wyklucza takiej możliwości

Gameplay, 10 lipca 2017, 11:27

Seria Szybcy i wściekli z każdą kolejną odsłoną stara się podkręcać tempo i stawiać przed głównymi bohaterami coraz bardziej niewiarygodne wyzwania. Jak sugeruje reżyser najnowszej dostępnej części, kolejnym krokiem dla cyklu może być wizyta w kosmosie.

Jumanji: Welcome to the Jungle - zobacz pierwszy zwiastun

Gameplay, 29 czerwca 2017, 15:00

Dwayne Johnson ogłosił z pompą premierę debiutanckiego zwiastuna filmu Jumanji: Welcome to the Jungle. Czy przekona on fanów oryginału z 1995 roku?

Baywatch. Słoneczny patrol zmasakrowany przez recenzentów

Gameplay, 29 maja 2017, 14:15

Wystarczyło kilka dni, aby Baywatch. Słoneczny patrol wylądowało na dnie. Kinowa adaptacja kultowego serialu została zatopiona przez recenzentów i nie przyciągnęła przed wielki ekran tłumów.

Pierwsze oceny Szybkich i wściekłych 8 - więcej tego samego dla fanów

Gameplay, 11 kwietnia 2017, 14:26

Fani będą zachwyceni - taki wydźwięk ma zdecydowana większość pierwszych recenzji filmu Szybcy i wściekli 8. Najnowsza odsłona serii nie oferuje jednak nic ponad wybuchową, samochodową akcję.

Baywatch - nagie torsy i pełne biusty na każdym kroku

Gameplay, 10 kwietnia 2017, 15:00

26 maja do kin trafi kinowy Baywatch. Fanów Słonecznego patrolu pragniemy uspokoić - natężenie nagich torsów i pełnych biustów będzie w nim na odpowiednio wysokim poziomie.

Baywatch - pierwszy zwiastun kinowej wersji kultowego serialu

Gameplay, 8 grudnia 2016, 14:45

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun Baywatch - kinowej wersji kultowego serialu, znanego w Polsce jako Słoneczny patrol.

Bohaterowie kontynuacji Jumanji na pierwszym zdjęciu z planu filmowego

Gameplay, 21 września 2016, 14:10

Kevin Hart i Dwayne Johnson podzielili się pierwszym zdjęciami z planu filmowego budzącej skrajne emocje kontynuacji kultowego Jumanji.

Dwayne Johnson jako doktor Bravestone w kontynuacji Jumanji

Gameplay, 2 września 2016, 14:51

Dwayne "The Rock" Johnson zamieścił na swoim Instagramie grafikę koncepcyjną, prezentującą graną przez niego postać - doktora Bravestone'a. Czy film opowie o wyprawie do świata ukrytego wewnątrz tytułowej gry?

Jumanji z Dwaynem Johnsonem będzie kontynuacją klasyka z 1995 roku

Gameplay, 23 sierpnia 2016, 08:35

Dwayne Johnson sprecyzował, że nowe Jumanji będzie kontynuacją klasyka z 1995 roku, a nie jego remakiem. Produkcja trafi do kin w lipcu przyszłego roku.

Będzie remake Jumanji - Dwayne "The Rock" Johnson potwierdza udział

Gameplay, 25 kwietnia 2016, 18:47

W nowej wersji Jumanji wystąpi Dwayne Johnson. Zapaśnik, a od wielu lat także wzięty aktor, którego w przyszłości zobaczymy m.in. w remake'u Słoncznego patrolu, będzie także producentem filmu, którego premiera zaplanowana została na połowę 2017 roku.

David Hasselhoff na planie kinowego Słonecznego Patrolu - zobacz zdjęcia

Gameplay, 24 marca 2016, 14:41

David Hasselhoff zaserwował sobie swoisty powrót do przeszłości. W ostatnich dniach w sieci pojawiły się zdjęcia z planu kinowej wersji Baywatch, czyli Słonecznego patrolu. Widać na nich m.in. gwiazdę oryginalnego serialu. Niestety, w dalszym ciągu nie wiemy, jaką rolę zagra The Hoff.