Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Bigpoint Najnowsze wiadomości i informacje

Wieści ze świata (Fallout 4, Yakuza Zero, Homeworld: Deserts of Kharak, Bigpoint) 23/3/2016

Draug, 23 marca 2016, 14:00

Dziś piszemy o rychłym starcie beta-testów nowego trybu survivalowego w grze Fallout 4, terminie premiery Yakuzy Zero na Zachodzie, debiucie pierwszego DLC do Homeworld: Deserts of Kharak (Soban Fleet Pack) i o przejęciu firmy Bigpoint przez chińskie Youzu Interactive. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Shards of War - MOBA twórców Drakensang Online z nową aktualizacją (druga mapa i kolejny Sentinel)

Góral, 12 maja 2015, 16:48

Studio Bigpoint udostępniło nową aktualizację gry MOBA Shards of War. Do produkcji wprowadzono drugą mapę Meridian Gate oraz osiemnastego Sentinela o nazwie Decima. Wojowniczka kontroluje satelitę, którą może atakować przeciwników i leczyć przyjaciół.

Zapowiedziano grę Merc Elite - wojenne MOBA osadzone w niedalekiej przyszłości

Adrian Werner, 21 marca 2013, 10:55

Firma Bigpoint zapowiedziała produkcję MOBA zatytułowaną Merc Elite. W przeciwieństwie do większości przedstawicieli tego gatunku gra osadzona będzie w niedalekiej przyszłości i skoncentruje się na starciach dobrze uzbrojonych oddziałów najemników.

Nasze wrażenia z Casual Connect Europe 2013

Maciej Jałowiec, 20 lutego 2013, 16:29

Zapraszamy do lektury naszych wrażeń z udziału w Casual Connect Europe 2013 w Hamburgu - wydarzeniu o grach, które porusza temat z niecodziennej perspektywy.

Weź udział w beta-testach Gameglobe i twórz własne gry w aplikacji od Square-Enix

luckie, 31 października 2012, 11:00

Zawsze marzyłeś o tworzeniu gier? Gameglobe Ci to umożliwi. Ta prosta w obsłudze platforma pozwala projektować własne trójwymiarowe gry i dzielić się nimi z innymi. Ruszyła już otwarta beta aplikacji, zatem każdy może czuć się zaproszony do jej wypróbowania.

Drakensang Online ma już ponad 10 milionów kont

Adrian Werner, 31 sierpnia 2012, 11:53

Drakensang Online świętuje zakończenie pierwszego roku na rynku. Z okazji tej rocznicy pochwalono się, że gra ma już ponad 10 mln zarejestrowanych użytkowników.

Drakensang Online ma 9 milionów kont. Gra wyszła z fazy beta

Hed, 23 lipca 2012, 15:02

Drakensang Online wyszedł z fazy beta, podczas której dorobił się 9 milionów kont. Firma Bigpoint zachęca graczy do ponownego sprawdzenia gry – podobno jest ona teraz czterokrotnie większa niż przed rokiem.

Battlestar Galactica Online wkrótce dobije do 10 milionów kont

Hed, 30 kwietnia 2012, 14:44

Jedna z bardziej znanych gier przeglądarkowych, Battlestar Galactica Online, wkrótce dobije do 10 milionów zarejestrowanych kont. Z tej okazji firma Bigpoint wystartowała z tygodniową imprezą.

Wysyp informacji o przeglądarkowym MMORPG Game of Thrones

Adrian Werner, 11 marca 2012, 18:18

Jakiś czas temu zapowiedziano przeglądarkowe MMORPG oparte na motywach książkowej serii Pieśń Lodu i Ognia i serialu telewizyjnego Gra o Tron. Na GDC 2012 twórcy tego projektu wreszcie ujawnili pierwsze konkretne informacje na jego temat.

Zapowiedziano przeglądarkowe MMORPG Game of Thrones

Adrian Werner, 1 marca 2012, 11:45

Studio Bigpoint zapowiedziało przeglądarkowe MMORPG oparte na motywach książkowej serii Pieśń Lodu i Ognia i serialu telewizyjnego Gra o Tron. Zamknięte beta testy ruszą jesienią tego roku.

Garść informacji o Casual Connect Europe

Maciej Jałowiec, 15 lutego 2012, 13:35

W Hamburgu, w dniach od 7 do 9 lutego bieżącego roku odbyły się po raz piąty z rzędu coroczne targi Casual Connect Europe, tradycyjnie organizowane przez Casual Games Association. Przedsięwzięcie to ma charakter bussiness-to-bussiness i zawsze jest wielkim wydarzeniem dla ludzi zawodowo zajmujących się takimi sektorami jak Free2Play, gry społecznościowe, przeglądarkowe oraz mobilne.

Wieści ze świata (Halo 4, GFACE, Dungeon Defenders, Forza Motorsport 4) 2/2/12

Sarge, 2 lutego 2012, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Forza Motorsport 4, nowych informacjach na temat Halo 4, ścieżce dźwiękowej Lollipop Chainsaw oraz zamkniętych beta testach usługi GFACE.

Twórcy przeglądarkowej gry DarkOrbit zarobili 2 miliony euro w cztery dni

Sarge, 24 listopada 2011, 09:45

Firma Bigpoint pochwaliła się niezwykle spektakularnym osiągnięciem. Stworzona przez nią gra przeglądarkowa DarkOrbit w ciągu zaledwie czterech dni odnotowała przychód w wysokości 2 milionów euro. Dokonała tego dzięki sprzedaży wycenionego na 1000 euro wirtualnego przedmiotu w grze przeglądarkowej DarkOrbit.

Ruszyła otwarta beta strategicznego MMO KULTAN: The World Beyond

Adrian Werner, 14 września 2011, 09:12

Ostatnie kilka lat to okres dynamicznego rozwoju gier przeglądarkowych. Najnowszą produkcją tego typu jest strategiczne MMO KULTAN: The World Beyond, które właśnie weszło w fazę otwartych beta testów.

Battlestar Galactica Online z pięcioma milionami kont

Adrian Werner, 8 września 2011, 09:21

Specjalizująca się w grach przeglądarkowych firma Bigpoint ma powody do zadowolenia. Jej przedstawiciele pochwalili się, że liczba zarejestrowanych kont Battlestar Galactica Online przekroczyła poziom pięciu milionów.

Szef firmy Bigpoint negatywnie ocenia model płatności w produkcjach Valve i EA

DogGhost, 7 września 2011, 11:12

Philip Reisberger, szef firmy Bigpoint, krytycznie ocenił model free to play w grze Team Fortress 2, a także dodatkową zawartość dla osób zamawiających przedpremierowo produkcję Battlefield 3.

Drakensang Online wkracza w otwartą betę

Hed, 9 sierpnia 2011, 09:15

Drakensang Online wkroczył w fazę otwartej bety, co oznacza, że wszyscy zainteresowani mogą wypróbować grę za darmo. Przeglądarkowa produkcja nawiązuje do znanej serii RPG, chociaż zrywa z jej korzeniami i gatunkiem (The Dark Eye). Zamiast tego, otrzymujemy tytuł kojarzący się z Diablo i rozgrywający się w nowym uniwersum.

Dwa miliony kont w darmowej grze sieciowej Battlestar Galactica Online

Kono, 26 maja 2011, 10:47

Przedstawiciele firmy Bigpoint poinformowali, że w ciągu trzech miesięcy od startu otwartej bety darmowego przeglądarkowego tytułu Battlestar Galactica Online, gracze stworzyli w nim ponad dwa miliony kont. Gra MMO oparta na popularnym serialu telewizyjnym przyciąga każdego dnia około 20 tysięcy nowych graczy.