Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Assassin's Creed (marka) Najnowsze wiadomości i informacje

Nad Assassin's Creed nadal pracuje niemal tysiąc deweloperów

Jakub Mirowski, 18 grudnia 2017, 09:21

W rozmowie z serwisem VentureBeat dyrektor artystyczny Assassin's Creed Origins, Raphael Lacoste, ujawnił, że nad rozwojem serii nadal pracuje około 800-900 osób w różnych studiach Ubisoftu.

Ubisoft pyta o przyszłość serii Assassin's Creed

Góral, 11 grudnia 2017, 10:34

Firma Ubisoft wysłała do niektórych osób ankietę dotyczącą serii Assassin's Creed. Poruszono w niej m.in. kwestię realiów historycznych, w których miałaby się rozgrywać jedna z przyszłych odsłon.

Assassin's Creed Origins sprzedaje się dwukrotnie lepiej niż Assassin’s Creed: Syndicate

Adrian Werner, 8 listopada 2017, 09:50

Firma Ubisoft poinformowała, że przez dziesięć pierwszych dni od premiery sprzedała dwukrotnie więcej egzemplarzy Assassin's Creed Origins niż w przypadku Assassin’s Creed: Syndicate.

Assassin's Creed i Watch Dogs dzielą to samo uniwersum?

Entelarmer, 7 listopada 2017, 10:20

W sieci wrze od spekulacji na temat easter egga w Assassin's Creed Origins. Zamieszczone w grze zdjęcie zdaje się potwierdzać fanowskie teorie, według których historia Assassin's Creed rozgrywa się w tym samym świecie, w którym toczy się akcja cyklu Watch Dogs.

Mobilne The Tower Assassin's Creed uświetnia 10. urodziny marki

Adrian Werner, 5 listopada 2017, 20:00

Na rynku zadebiutowała gra The Tower Assassin's Creed, czyli mobilna zręcznościówka łącząca popularną markę firmy Ubisoft z mechanizmami The Tower studia Ketchapp.

Znamy wymagania sprzętowe Assassin’s Creed: Origins

godrikus, 5 października 2017, 19:50

Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnej odsłony sagi Assassin’s Creed. Studio Ubisoft ujawniło właśnie, jaki sprzęt będzie potrzebny by komfortowo zwiedzać kraj faraonów w wersji na PC.

Into the Creed - obejrzyj dokument o fanach serii Assassin’s Creed

Góral, 11 września 2017, 09:43

Firma Ubisoft przygotowała ciekawy dokument o fanach serii Assassin’s Creed. Opowiadają oni o swoich przeżyciach związanych z marką i o tym, jak wpłynęła ona na ich życie.

Nadchodzi serial Assassin's Creed

Gameplay, 5 lipca 2017, 13:30

Doczekamy się serialu animowanego na podstawie serii Assassin's Creed. W projekt firmy Ubisoft zaangażowany został Adi Shankar, showrunner debiutującej w przyszłym tygodniu netfliksowej adaptacji Castlevanii.

Serial na podstawie serii Assassin's Creed w planach

AlexB, 23 marca 2017, 08:55

Aymar Azaizia, sprawujący nadzór nad treścią serii Assassin's Creed, potwierdził, że serial telewizyjny na podstawie popularnej marki studia Ubisoft jest w planach, a czuwać ma nad nim Netflix. Niestety, nie znamy na razie dalszych szczegółów.

Dziewięć odsłon serii Assassin's Creed w nowym Humble Bundle

Adrian Werner, 4 stycznia 2017, 09:59

Ruszyła nowa promocja Humble Bundle. Za kilkadziesiąt złotych pozwala ona nabyć zestaw zawierający większość gier z marki Assassin’s Creed, które ukazały się na pecetach.

Premiera kolejnej odsłony Assassin's Creed niekoniecznie w przyszłym roku

Ender, 23 września 2016, 19:32

Yves Guillemot, prezes firmy Ubisoft, rzucił nieco światła na przyszłość swojej spółki, a także marki Assassin's Creed. Kolejna odsłona serii ma być rewolucją wyznaczającą nowy kierunek jej rozwoju. Guillemot stwierdził, że premiera gry nastąpi wtedy, kiedy będzie gotowa, co oznacza, że niekoniecznie odbędzie się ona w 2017 roku.

Assassin's Creed: The Ezio Collection w listopadzie na Xboksie One i PlayStation 4

Ender, 13 września 2016, 20:49

Firma Ubisoft zapowiedziała właśnie oficjalnie zestaw Assassin's Creed: The Ezio Collection, a więc komplet trzech zremasterowanych odsłon serii Assassin's Creed, których głównym bohaterem jest Ezio Auditore. Kolekcja trafi do sklepów 17 listopada i będzie dostępna na Xboksie One i PlayStation 4.

Marka Assassin's Creed może nigdy nie wrócić do corocznego cyklu wydawniczego

Adrian Werner, 19 lutego 2016, 12:59

Seria Assassin’s Creed robi sobie w tym roku przerwę i powróci dopiero w przyszłym. Okazuje się, że firma Ubisoft na razie nie ma w planach przywrócenia corocznego cyklu wydawniczego dla tej serii.

Seria Assassin's Creed robi sobie przerwę i powróci w 2017 roku

Góral, 11 lutego 2016, 19:03

Firma Ubisoft potwierdziła plotki sprzed kilku tygodni, ogłaszając, że w tym roku na rynku nie pojawi się duża odsłona serii Assassin's Creed. Wydawca zamierza wprowadzić poważne zmiany, by uczynić cykl wiodącą marką wśród gier z otwartym światem.

Ubisoft rejestruje domenę o nazwie Assassin’s Creed Collection

Renox, 14 grudnia 2015, 18:40

12 grudnia firma Ubisoft zarejestrowała domenę o nazwie Assassin’s Creed Collection. Strona jak na razie nie działa, jednak spekulacji na temat tego, czego dokładnie będzie dotyczyć, jest już bardzo dużo. Sam tytuł zdaje się zwiastować zbiorcze wydanie wszystkich dotychczasowych odsłon tego kultowego cyklu, choć bardziej prawdopodobne jest zawarcie tylko kilku z nich.

Wieści ze świata (Kingdom Hearts 2.9, Kingdom Hearts III, Smite, Minecraft, Crows: Burning Edge) 9/9/2015

Draug, 9 września 2015, 16:30

Dziś piszemy m.in. o wycieku informacji na temat gier Kingdom Hearts 2.9 i Kingdom Hearts III, wypuszczeniu muzyki z serii Assassin’s Creed na CD i winylach, debiucie Smite na Steamie, funkcjach cross-platformowych w Minecrafcie pod Windowsa 10 i urządzenia mobilne oraz nowych tytułach firmy Bandai Namco. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Assassin's Creed: Rogue - templariusz Shay rozpoczyna łowy na PC

Góral, 10 marca 2015, 08:59

Od dziś miłośnicy serii Assassin's Creed bawiący się na komputerach osobistych mogą cieszyć się grą Assassin's Creed: Rogue. Produkcja pierwotnie ukazała się w listopadzie 2014 roku na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Kolejne gry z cyklu Assassin’s Creed będą miały więcej współczesnych wątków

Luc, 28 lutego 2015, 12:30

Zwolennicy intryg i bardziej skomplikowanych historii w Assassin’s Creed mają powody do radości. Jeden ze scenarzystów Ubisoftu zdradził, że w przyszłych odsłonach ponownie usłyszymy o Pierwszej Cywilizacji oraz współczesnym konflikcie Asasynów i Templariuszy.

Assassin’s Creed w wiktoriańskiej Anglii – jak geografia wpływa na nasz odbiór serii?

Pilar, 3 grudnia 2014, 18:20

Szok, niedowierzanie, łzy, drżące dłonie. Nadchodzi nowy Assassin's Creed. Ubisoft prawdopodobnie znowu rozczarował sporą rzeszę fanów z całego świata, którzy rokrocznie modlą się o umieszczenie akcji którejś z części w feudalnej Japonii.

Publisher’s Creed – czyli jak wykorzystać embargo, by zrobić klienta na szaro

Imperialista, 13 listopada 2014, 16:54

Opinie na temat Assassin's Creed: Unity są mocno podzielone, ale gra raczej zawiodła oczekiwania. O tym jednak dowiedzieliśmy się już po jej światowej premierze, bo tak zażyczył sobie wydawca. Czy jest to praktyka fair wobec graczy?

Assassin’s Creed: Unity - tło historyczne oraz filmy w klimacie gry

DM, 2 listopada 2014, 17:29

Przed premierą gry Assassin's Creed: Unity - wczujmy się w klimat rewolucyjnej Francji, poznając historyczne szczegóły ówczesnych wydarzeń i kluczowe postacie.

Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga - zapowiedziano kompilację trzech ostatnich odsłon serii

Góral, 8 września 2014, 19:54

Firma Ubisoft zapowiedziała Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga. Będzie to zestaw trzech gier z serii Assassin's Creed - Assassin's Creed III, Assassin's Creed IV: Black Flag oraz Assassin's Creed: Liberation HD. Kompilacja ukaże się 3 października na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Tasiemce Growe

Piras, 30 czerwca 2014, 16:15

Obecnie growych tasiemców jest mnóstwo i rozwijają się one do niewyobrażalnych rozmiarów. Czy kiedykolwiek doczekamy się finału Call of Duty, Battlefieda, Assassin's Creeda?

Ubisoft: Gracze co roku domagają się kolejnych części Assassin’s Creed

Ender, 30 marca 2014, 10:49

Przedstawiciel firmy Ubisoft stwierdził, że ogromnym błędem ze strony jego pracodawcy byłoby nie spełnienie oczekiwań graczy, którzy chcą co roku otrzymywać kolejną odsłonę serii Assassin's Creed. Przy okazji zapewnił również, że wydawca jeszcze przez najbliższe lata wspierać będzie aktywnie konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Assassin's Creed Heritage Collection – kolekcja pięciu części serii w sklepach w listopadzie

Ender, 4 października 2013, 20:52

Firma Ubisoft zapowiedziała nowy zestaw gier z serii Assassin's Creed. Kolekcja Assassin's Creed Heritage zawiera pięć głównych części cyklu i ukaże się w listopadzie na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC.

Rozdajemy kody do platformy The Watch – poszerz swoją wiedzę o uniwersum Assassin’s Creed

qjin, 25 lipca 2013, 12:25

Zdobądź na stronie naszego serwisu kody do zamkniętej platformy The Watch, czyli skarbnicy wiedzy dla miłośników popularnego cyklu Assassin’s Creed. Pierwszeństwo mają posiadacze abonamentu Premium z aktywną opcją VIP.

Assassin’s Creed: Brahman - komiks ze wskazówkami dotyczącymi przyszłości serii

Góral, 23 lipca 2013, 09:13

Autor nadchodzącego komiksu Assassin’s Creed: Brahman - Brenden Fletcher - ujawnił, że jego projekt zawierać będzie wskazówki dotyczące przyszłości serii. Akcja opowieści rozgrywać ma się w Indiach w 1839 roku. Czy zatem po Black Flag trafimy w tamte rejony?

Zakończenie Assassin’s Creed III będzie kompletne, ale zostawi miejsce na kontynuację

luckie, 25 września 2012, 10:49

Przedstawiciel studia Ubisoft zdradził, że zakończenie Assassin's Creed III ostatecznie zamknie historię Desmonda. Jeszcze w tym roku poznamy odpowiedzi na pytania związane z fabułą serii. Mimo to uniwersum Assassin's Creed wciąż będzie otwarte na kolejne gry.

Firma Ubisoft zarejestrowała domenę Assassin’s Creed: Initiate

Aver, 24 sierpnia 2012, 11:14

Twórcy serii Assassin’s Creed zarejestrowali nazwę Assassin’s Creed: Initiate. Jak na razie nie wiadomo jaki charakter będzie miała produkcja firmy Ubisoft o tym tytule.

W filmowym Assassin’s Creed głowną rolę zagra Michael Fassbender

Adrian Werner, 10 lipca 2012, 11:19

Ruszyło się coś w sprawie filmowej adaptacji serii Assassin’s Creed. Firma Ubisoft ujawniła, że w głównego bohatera wcieli się Michael Fassbender, czyli aktor znany m.in. z roli Magneto w X-Men: Pierwsza Klasa.

PlayStation Vita dostanie Assassin’s Creed III: Liberation

Adrian Werner, 3 czerwca 2012, 10:57

Ubisoft zamierza wydać Assassin’s Creed III: Liberation na PlayStation Vita. W grze po raz pierwszy wcielimy się w żeńskiego asasyna.

Assassin’s Creed powróci w 2012 roku – Ubisoft potwierdza

Hed, 9 listopada 2011, 10:18

Firma Ubisoft wyda kolejną część gry Assassin’s Creed przed końcem 2012 roku. Wydawca nie ujawnia jeszcze informacji o nowej produkcji, ale zapewnia, że będzie ona pełnoprawną odsłoną serii.

Assassin’s Creed - wyciekł tajemniczy film

Hed, 24 lipca 2011, 11:57

Na jednym z serwisów pojawił się tajemniczy film najwyraźniej powiązany z serią Assassin’s Creed. Materiał podobno został przygotowany dla firmy Ubisoft, chociaż jego znaczenie jest na razie nieznane.

Assassin’s Creed: Revelations zwieńczy wątki Ezio i Altaira

What3ver, 12 maja 2011, 13:13

Najnowsze dzieło Ubisoft, produkowany właśnie Assassin’s Creed: Revelations, zaoferuje graczom niezłą ucztę fabularną. Zgodnie z podtytułem gra skupi się na odkrywaniu tajemnic i zamykaniu wątków, które zostały rozpoczęte w poprzednich częściach, tj. w Assassin's Creed II i Assassin's Creed Brotherhood.