Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Dimps Corporation Najnowsze wiadomości i informacje

Sword Art Online: Fatal Bullet będzie pierwszą odsłoną marki, która trafi na PC

Adrian Werner, 19 sierpnia 2017, 09:48

Firma Bandai Namco Entertainment i studio Dimps ujawniły Sword Art Online: Fatal Bullet, czyli strzelankowe RPG akcji, które będzie pierwszą odsłoną marki przeznaczoną na pecety i konsolę Xbox One. W planach jest również wydanie na PlayStation 4.

Dragon Ball: Xenoverse 2 - w kilka dni do sklepów wysłano 1,4 mln egzemplarzy

Góral, 3 listopada 2016, 10:05

Firma Bandai Namco pochwaliła się, że w ciągu kilku dni od premiery gry Dragon Ball: Xenoverse 2 do sklepów wysłano 1,4 miliona egzemplarzy produkcji. W ramach porównania, poprzednia odsłona serii trafiła do sprzedawców w liczbie 1,5 miliona sztuk, ale w ciągu kilku tygodni.

Premiera Dragon Ball: Xenoverse 2. Bandai Namco wycofuje się z darmowych aktualizacji gry?

Entelarmer, 28 października 2016, 11:42

Dziś debiutuje gra Dragon Ball: Xenoverse 2 - kolejna bijatyka na licencji legendarnej serii anime od studia Dimps, przeznaczona na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł doczekał się pozytywnych recenzji, ale użytkownicy rozpętali burzę, gdy okazało się, że z opisu gry na platformie Steam zniknęła wzmianka o darmowych aktualizacjach, a „roczne wsparcie" zamieniono na zaledwie pół roku.

Zaprezentowano demo Dragon Ball: Xenoverse 2. Black Son Goku dostępny dla wszystkich

Entelarmer, 5 września 2016, 11:30

Firma Bandai Namco zaprezentowała wersję demonstracyjną Dragon Ball: Xenoverse 2 na targach PAX West. Ponadto potwierdzono, że postać Black Son Goku - bonus dołączany do zamówień przedpremierowych - będzie można zakupić po premierze gry.

Zapowiedziane otwarte beta-testy Dragon Ball: Xenoverse 2

Entelarmer, 23 sierpnia 2016, 09:25

Firma Bandai Namco opublikowała nowy zwiastun gry Dragon Ball: Xenoverse 2. Ponadto zdradzono, że gracze będą mogli przetestować wprowadzone nowości w ramach otwartych beta-testów, pozwalających m.in. na zmierzenie się z gigantycznymi NPC-ami w walkach 6 na 1.

Dragon Ball: Xenoverse 2 - zawartość edycji specjalnych oraz bonusy pre-orderowe

Entelarmer, 7 lipca 2016, 14:10

W trakcie trwających targów Japan Expo firma Bandai Namco zaprezentowała nowy zwiastun gry Dragon Ball: Xenoverse 2. Przy okazji ujawniono zawartość edycji kolekcjonerskiej oraz Deluxe, jak również bonusy dla osób składających zamówienie przedpremierowe.

Dragon Ball: Xenoverse 2 ukaże się 28 października

Góral, 2 lipca 2016, 08:03

Firma Bandai Namco Entertainment ujawniła, że Dragon Ball: Xenoverse 2 ukaże się w Europie 28 października bieżącego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Zapowiedziano Dragon Ball: Xenoverse 2

Ender, 17 maja 2016, 18:12

Firma Bandai Namco zapowiedziała właśnie grę Dragon Ball: Xenoverse 2, która będzie bezpośrednią kontynuacją wydanego w ubiegłym roku Dragon Ball: Xenoverse. Tytuł trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One, a także komputery PC.

Dragon Ball: Xenoverse z ponad 3 mln egzemplarzy wysłanych do sklepów

Góral, 6 lutego 2016, 09:28

Dragon Ball: Xenoverse, bijatyka na konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputery PC stworzona na podstawie słynnego cyklu mangi i anime, została w ciągu roku wysłana do sprzedawców w nakładzie przekraczającym 3 miliony egzmeplarzy.

Dragon Ball: Xenoverse – do sklepów trafiło 1,5 mln egzemplarzy gry

Renox, 17 marca 2015, 14:35

Firma Bandai Namco Games, wydawca gry Dragon Ball: Xenoverse, ujawniła, że od momentu premiery przypadającej na początek lutego bieżącego roku do sklepów rozesłano 1,5 miliona egzemplarzy wspomnianego tytułu. Dzisiaj też na platformie Steam oraz Xbox Live pojawiło się pierwsze DLC o nazwie Dragon Ball GT Pack 1.

Dragon Ball: Xenoverse debiutuje w Polsce i zbiera mieszane opinie

Góral, 27 lutego 2015, 11:25

Fani uniwersum Dragon Ball od dziś mogą położyć dłonie na kolejnej bijatyce ze stajni firmy Namco Bandai - Dragon Ball: Xenoverse. Tytuł zadebiutował na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Dragon Ball: Xenoverse zapowiedziane – pierwszy zwiastun z okazji E3 2014

qjin, 11 czerwca 2014, 13:10

Firma Namco Bandai oficjalnie ogłosiła swoją nową grę sygnowaną marką Dragon Ball. Tym samym potwierdziły się doniesienia z maja bieżącego roku, których źródłem było japońskie czasopismo V Jump. Produkcja nazwana przez twórców Dragon Ball: Xenoverse rzeczywiście istnieje i trafi nie tylko na konsole starej generacji. Będzie bowiem pierwszą adaptacją Dragon Ball na PlayStation 4 i Xboksa One. Ponadto wydawca udostępnił zwiastun z okazji trwających targów E3 2014.