Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Glu Mobile Najnowsze wiadomości i informacje

Disney ogłosił współpracę z mobilnymi potentatami

Adrian Werner, 18 stycznia 2018, 10:59

Firma The Walt Disney Company poinformowała, że nad grami opartymi na jej markach pracują obecnie cztery popularne studia mobilne w postaci Gameloft, Glu Mobile, Ludia i PerBlue.

Kim Kardashian: Hollywood - 200 mln dolarów przychodu w pierwszym roku

Adrian Werner, 18 lutego 2016, 09:50

Studio Glu Mobile pochwaliło się sukcesem kasowym casualowej gry mobilnej Kim Kardashian: Hollywood. W ciągu pięciu pierwszych miesięcy na rynku przyniosła ona 100 mln dolarów przychodu, a pierwszy rok zamknęła kwotą dwukrotnie wyższą.

James Bond: World of Espionage - studio Glu Mobile zapowiedziało sieciową strategię szpiegowską

Adrian Werner, 27 września 2015, 13:29

Studio Glu Mobile pracuje nad opartą na filmowej licencji mobilną strategią James Bond: World of Espionage, w której gracze będą zarządzali własną agencją szpiegowską.

Autorzy Kim Kardashian: Hollywood pracują nad grą z Katy Perry

Adrian Werner, 5 lutego 2015, 15:05

Znane z Kim Kardashian: Hollywood studio Glu Mobile poinformowało, że pracuje nad mobilną grą z piosenkarką Katy Perry w roli głównej.

Kim Kardashian: Hollywood - gra ma zarobić 200 mln dolarów do końca roku

Góral, 11 lipca 2014, 10:41

Kim Kardashian: Hollywood, nowa gra mobilna firmy Glu Mobile, podbija serca użytkowników smartfonów i tabletów. Wypuszczony kilka tygodni temu projekt znajduje się w czołówce najpopularniejszych produkcji w App Store, jest doskonale oceniany przez graczy i przewiduje się, że do końca roku przyniesie 200 mln dolarów przychodu.