Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Kingdom Come: Deliverance Najnowsze wiadomości i informacje

Kingdom Come Deliverance 1.0.3 czy 1.2.2? Zamieszanie z aktualizacjami

AlexB, 16 lutego 2018, 13:05

Wynikło małe zamieszanie związane z aktualizacjami do Kingdom Come: Deliverance. Okazuje się, że ich oznaczenia na poszczególnych platformach, a nawet terytoriach, różnią się od siebie, co może być dezorientujące. Co gorsza, część graczy na Xboksie One wątpi, czy dostali jakiekolwiek pełnoprawne patche.

Wszystko o Kingdom Come (recenzje, poradnik, mody) – akt. #16

Góral, 15 lutego 2018, 14:44

W niniejszym artykule znajdziecie kompendium wiedzy poświęcone grze Kingdom Come: Deliverance, stale wzbogacane kolejnymi nowinkami o tym RPG studia Warhorse.

Kingdom Come Deliverance - porównanie graficzne (PC, PS4 Pro, XOne X)

Riddick, 15 lutego 2018, 14:25

Premiera Kingdom Come: Deliverance już za nami, tymczasem kanał Candyland w serwisie YouTube przygotował porównanie graficzne różnych wydań tej ogromnej gry RPG.

Kingdom Come Deliverance - jak uratować Teresę i inne porady na start

AlexB, 15 lutego 2018, 09:00

Kingdom Come: Deliverance nie należy do gier prostych. Dlatego zebraliśmy kilka podstawowych porad, które mogą pomóc podczas pierwszego kontaktu z dziełem studia Warhorse. Co robić, by nie zginąć w walce z pierwszym lepszym przeciwnikiem? Zapraszamy do zapoznania się z tekstem.

Sprzedaż Kingdom Come Deliverance przekroczyła 500 tys. egzemplarzy

Adrian Werner, 15 lutego 2018, 08:59

Zespół Warhorse Studios poinformował, że w ciągu pierwszych dwóch dni od premiery sprzedaż Kingdom Come: Deliverance przekroczyła pół miliona egzemplarzy. Produkcja cieszy się również dużą popularnością wśród użytkowników serwisu Steam.

Kingdom Come Deliverance - dwa tygodnie oczekiwania na patch; fani sami naprawiają system save'ów

Adrian Werner, 14 lutego 2018, 13:53

Autorzy Kingdom Come: Deliverance poinformowali, że pierwszy duży patch ukaże się za dwa tygodnie. Natomiast fani opracowali mody pozwalające na zapisywanie gry w dowolnym momencie oraz wyłączające minigierkę towarzyszącą otwieraniu wytrychami zamkniętych drzwi i skrzyń.

Premiera i oceny Kingdom Come Deliverance

AlexB, 13 lutego 2018, 10:50

Kingdom Come: Deliverance, interesujące RPG od czeskiego studia Warhorse, zadebiutowało na rynku. Tytuł od kilku godzin jest dostępny na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Ponadto firma AMD wypuściła nową wersję sterowników do swoich kart grafiki, poprawiającą działanie owej produkcji na Radeonach.

Kingdom Come Deliverance - premierowa aktualizacja waży na PS4 prawie tyle co sama gra

Góral, 9 lutego 2018, 20:10

Osoby zacierające rączki na myśl o grze Kingdom Come: Deliverance powinny wiedzieć, że w dniu premiery czekać na nich będzie duża i ważna aktualizacja produkcji.

Gracze otrzymają osiągnięcie za ukończenie Kingdom Come Deliverance jako... prawiczek

AlexB, 6 lutego 2018, 11:55

W sieci pojawiła się lista osiągnięć, które będzie można zdobyć w Kingdom Come Deliverance na PlayStation 4. Co ciekawe, jedno z nich promuje przejście całej gry, zachowując celibat. Tytuł zadebiutuje na rynku 13 lutego.

Sterowniki GeForce 390.77 WHQL - wsparcie dla Kingdom Come Deliverance i Metal Gear Survive

Góral, 29 stycznia 2018, 20:21

W kolejnej paczce sterowników firma Nvidia zapewniła optymalizację dla nadchodzących gier Kingdom Come: Deliverance i Metal Gear Survive oraz dwóch już dostępnych - War Thunder i Black Desert Online.

Kingdom Come Deliverance na nowym gameplayu. Gra nie otrzyma przepustki sezonowej

Adrian Werner, 25 stycznia 2018, 09:50

Zespół Warhorse Studios opublikował obszerny zapis rozgrywki z historycznego RPG-a Kingdom Come: Deliverance. Autorzy ujawnili ponadto, że nie mają w planach przepustki sezonowej (DLC będą darmowe) ani wykorzystania Denuvo.

Kingdom Come: Deliverance - znamy ostateczne wymagania sprzętowe

AlexB, 24 stycznia 2018, 12:30

Podczas wczorajszej sesji AMA w serwisie Reddit poznaliśmy oficjalne wymagania sprzętowe ambitnej gry RPG Kingdom Come: Deliverance. Dzieło czeskiego studia Warhorse zadebiutuje 13 lutego na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

Kingdom Come Deliverance - skradanie i walka na nowym zapisie rozgrywki

Adrian Werner, 21 grudnia 2017, 10:59

Zespół Warhorse Studios udostępnił nowy zapis rozgrywki z RPG-a Kingdom Come Deliverance. Filmik trwa szesnaście minut i ukazuje misję, w której zadaniem bohatera jest zinfiltrowanie obozu bandytów.

Dziesięć minut nieliniowego gameplay'a z Kingdom Come: Deliverance

Vergil, 16 listopada 2017, 20:48

Ekipa Warhorse Studios opublikowała kolejny zapis rozgrywki z Kingdom Come: Deliverance. Na trwającym dziesięć minut materiale wideo zaprezentowano cztery sposoby na wykonanie jednego z zadań.

Obejrzyj zawartość Edycji Kolekcjonerskiej i Specjalnej gry Kingdom Come: Deliverance

AlexB, 3 listopada 2017, 14:00

Firma CDP ujawniła zawartość limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej i Edycji Specjalnej gry Kingdom Come: Deliverance. W skład tej pierwszej wchodzi między innymi figurka głównego bohatera oraz płyta ze ścieżką dźwiękową z gry.

Kingdom Come: Deliverance - ponad godzinna prezentacja rozgrywki

Góral, 25 czerwca 2017, 09:56

Deweloperzy z Warhorse Studios postanowili pokazać przeszło godzinę rozgrywki z Kingdom Come: Deliverance, z dema prezentowanego podczas targów E3 2017.

Kingdom Come: Deliverance - kilkanaście minut rozgrywki z E3 2017

Góral, 16 czerwca 2017, 09:17

Na targach E3 pojawiło się studio Warhorse z grą Kingdom Come: Deliverance. Dzięki temu możemy dziś obejrzeć nowy materiał z rozgrywką.

Kingdom Come: Deliverance zadebiutuje 13 lutego 2018 roku

Entelarmer, 9 czerwca 2017, 11:26

Studio Warhorse opublikowało nowy zwiastun Kingdom Come: Deliverance, zdradzający datę premiery: 13 lutego 2018 roku. Tytuł ukaże się jednocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Ponadto twórcy udostępnią grywalny fragment gry na targach E3 2017.

Kingdom Come: Deliverance żyje - 9 czerwca odbędzie się ważna zapowiedź związana z grą

Góral, 3 czerwca 2017, 10:06

Po kilku miesiącach ciszy studio Warhrose przerwało milczenie i opublikowało krótki zwiastun gry Kingdom Come: Deliverance. Zdradzono w nim, że 9 czerwca doczekamy się ujawnienia jakiejś ważnej informacji.

Kingdom Come: Deliverance z kontynuacją i bez podziału na akty

Entelarmer, 2 grudnia 2016, 11:10

Tobias Stolz-Zwilling z Warhorse Studio poinformował o zmianie planów odnośnie gry Kingdom Come: Deliverance. Czeskie RPG w realiach Europy XV wieku ukaże się nie w postaci trzech epizodów, lecz jako jedna produkcja. Tytuł doczeka się też pełnoprawnej kontynuacji.

Średniowieczne uzbrojenie w nowym materiale z Kingdom Come: Deliverance

Vergil, 6 września 2016, 15:07

Zespół Warhorse Studios podzielił się z graczami kolejnym materiałem zza kulis produkcji Kingdom Come: Deliverance. Tym razem mamy okazję zapoznać się z testem wytrzymałości średniowiecznej broni i pancerza.

Kingdom Come: Deliverance - obejrzyj zapis prezentacji z gamescomu

Adrian Werner, 20 sierpnia 2016, 13:21

Do sieci trafił trwający siedem minut zapis prezentacji RPG-a Kingdom Come: Deliverance, zarejestrowany podczas targów gamescom. Materiał pokazuje m.in. system walki, mechanikę skradankową oraz bogaty wybór uzbrojenia.

Kingdom Come: Deliverance - zobacz rozgrywkę z targów E3

Góral, 18 czerwca 2016, 11:30

Na tegorocznych targach E3 nie zabrakło deweloperów ze studia Warhorse, którzy zaprezentowali nowy materiał wideo z rozgrywką z wyczekiwanej gry RPG Kingdom Come: Deliverance.

Kingdom Come: Deliverance dopiero w 2017 roku

Arantasar, 23 maja 2016, 20:40

Studio Warhorse zdecydowało o ponownym przesunięciu premiery gry Kingdom Come: Deliverance. Tytuł miał ukazać się jeszcze przed styczniem, jednak rzecznik prasowy zespołu deweloperskiego ogłosił, że produkcja trafi na rynek dopiero w przyszłym roku. Więcej informacji powinniśmy spodziewać się w najbliższych miesiącach.

Kingdom Come: Deliverance nie ukaże się latem; zobacz gameplay z bety

Góral, 6 marca 2016, 10:32

RPG Kingdom Come: Deliverance od studia Warhorse miało ukazać się na komputerach osobistych latem bieżącego roku, ale tak się nie stanie. Produkcja pojawi się w późniejszym czasie od razu na PC-tach i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Kingdom Come: Deliverance - gameplay z wersji beta i możliwe opóźnienie premiery

Entelarmer, 1 marca 2016, 10:30

Serwis Eurogamer opublikował rozmowę z członkami studia Warhorse, w trakcie której pokazano pół godziny rozgrywki z wersji beta gry Kingdom Come: Deliverance. Jednocześnie poinformowano, że premiera pecetowej edycji może się opóźnić w związku z chęcią wydania produkcji jednocześnie na wszystkich platformach (również PS4 i XOne).

Kingdom Come: Deliverance z wersją beta w pierwszym kwartale 2016 roku

Góral, 17 grudnia 2015, 10:06

Deweloperzy gry RPG Kingdom Come: Deliverance poinformowali, że tytuł wejdzie w fazę beta w pierwszym kwartale 2016 roku i otrzyma wtedy kilka ciekawych elementów, w tym znacznie powiększoną mapę świata.

System zbrodni w Kingdom Come: Deliverance na godzinnym video

Pirlond, 4 grudnia 2015, 07:00

Twórcy gry Kingdom Come: Deliverance opublikowali obszerny materiał, w którym zaprezentowali najważniejszą nowość udostępnionej niedawno aktualizacji produkcji. Mowa o systemie zbrodni, który został wprowadzony w ostatniej wersji alfa tytułu.

Kingdom Come: Deliverance - system zbrodni w nowym patchu

Entelarmer, 24 listopada 2015, 12:10

Studio Warhorse udostępniło ostatnią aktualizację dla wersji alfa Kingdom Come: Deliverance. Patch 0.5 wprowadza m.in. system zbrodni, zmienną ścieżkę dźwiękową oraz jeszcze bardziej wymagającą walkę.

Kingdom Come: Deliverance zaoferuje przynajmniej 50 godzin rozgrywki

Luc, 22 września 2015, 09:42

Studio Warhorse przyznało, że tworzone przez nich Kingdom Come: Deliverance niezwykle się rozrosło w ostatnich miesiącach. Zamiast zakładanych 20-30 godzin rozgrywki otrzymamy niemal dwukrotnie więcej.

Kingdom Come: Deliverance ze wsparciem dla modów

Entelarmer, 14 września 2015, 10:40

Studio Warhorse potwierdziło wsparcie dla fanowskich modyfikacji w Kingdom Come: Deliverance. Jednocześnie poinformowano, że w grze zabraknie opcji związanych ze zmianą pola widzenia.

Kingdom Come: Deliverance - zobacz prezentację walki na miecze

Entelarmer, 13 sierpnia 2015, 11:10

Studio Warhorse opublikowało nowy materiał filmowy, na którym wyjaśniono proces tworzenia systemu walki wręcz. Zgodnie z zapowiedziami, ma być on jak najbliższy rzeczywistości i opierać się na wykrywaniu kolizji między obiektami.

Pół godziny gameplayu z Kingdom Come: Deliverance

Pirlond, 19 czerwca 2015, 20:45

Targi E3 dobiegają już powoli końca, ale z Los Angeles wciąż spływają materiały z nadchodzących produkcji. W internecie pojawił się zapis prezentacji gry Kingdome Come: Deliverance powstającej w czeskim studiu Warhorse.

Kingdom Come: Deliverance na zwiastunie z E3 2015. Gra ukaże się latem 2016 roku

luckie, 18 czerwca 2015, 09:59

Opublikowany z okazji E3 2015, nowy zwiastun gry Kingdom Come: Deliverance ukazuje najciekawsze elementy tego średniowiecznego sandboksa RPG. Zdradza on też przybliżony termin premiery produkcji.

Zobacz nowy teaser Kingdom Come: Deliverance

Meehow, 5 czerwca 2015, 11:25

W sieci pojawił się nowy teaser Kingdom Come: Deliverance – sandboksowego cRPG w klimatach późnego średniowiecza.

Kingdom Come: Deliverance wkrótce otrzyma system walki na miecze i nową lokację

Góral, 22 maja 2015, 11:21

Twórcy gry Kingdom Come: Deliverance poinformowali, że w drugiej połowie czerwca wczesna wersja produkcji otrzyma aktualizację, która wprowadzi m.in. system walki na miecze, jazdę konną oraz nową lokację.

Kingdom Come: Deliverance - premiera przełożona na 2016 rok

Pirlond, 2 kwietnia 2015, 20:55

Możemy chyba mówić o pladze – do produkcji, których premiery zostały przełożone, dołączyło właśnie Kingdom Come: Deliverance. Twórcy ufundowanej przez internautów gry nieoczekiwanie poinformowali, że nie ukaże się się ona w tym, a dopiero w przyszłym roku. Wcześniej jednak odbędą się testy beta tytułu.

Kingdom Come: Deliverance – fotorealistyczny las na materiale z gry w wersji alfa

Luc, 3 marca 2015, 10:40

Pomimo tego, że o Kingdom Come: Deliverance w ostatnim czasie było odrobinę ciszej, nie oznacza to, że twórcy próżnowali. Testowana od kilku miesięcy wersja alfa wciąż jest rozbudowywana i dzięki jednemu z grających zobaczyliśmy, jak ogromny postęp poczyniono.

Kingdom Come: Deliverance – nowe szczegóły o bitwach i oblężeniach

Pirlond, 23 stycznia 2015, 19:37

Studio Warhorse podzieliło się nowymi informacjami zwiazanymi z Kingdom Come: Deliverence – ufundowanym przez internautów za pośrednictwem Kickstartera RPG-iem osadzonym w czasach średniowiecznej Europy. Poznaliśmy szczegóły dotyczące bitew na dużą skalę (które będą znacznie bardziej realistyczne niż w innych tego typu produkcjach) oraz oblężeń zamków.

W 2014 roku na Kickstarterze wpłacono 89 mln dolarów na growe projekty

Góral, 6 stycznia 2015, 12:21

W serwisie Kickstarter opublikowano zestawienie podsumowujące 2014 rok. W minionych 12 miesiącach sfinansowano 22252 pomysłów, przekazując na nie 529 mln dolarów. Ponad 89 mln dolarów wpłacono na growe projekty.

Kingdom Come: Deliverance – alfa testy wystartują 22 października

Draug, 2 października 2014, 09:20

W najnowszym odcinku wideodziennika studio Warhorse podało ostateczny (miejmy nadzieję) termin rozpoczęcia alfa testów gry Kingdom: Come Deliverance – 22 października. Przy okazji ujawniono, co będzie wstępnie dostępne dla graczy i jak idzie produkcja tytułu, a także pokazano nowy, niezwykle klimatyczny zwiastun.

Kingdom Come: Deliverance – data debiutu wersji alfa, beta oraz ostatecznej wersji gry

Ender, 17 września 2014, 20:55

Deweloperzy Kingdom Come: Deliverance przedstawili przybliżone daty publikacji wersji alfa oraz beta, a także ostatecznej edycji gry. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, alfa powinna pojawić się w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy, a beta trafi do graczy dopiero w trzecim kwartale przyszłego roku.

Kingdom Come: Deliverance - postępy podukcji i alfa testy

Draug, 28 sierpnia 2014, 10:17

Studio Warhorse opublikowało kolejny dziennik dewelopera, w którym przedstawiono nowe informacje na temat postępów produkcji gry Kingdom Come: Deliverance. Dowiedzieliśmy się chociażby, że teren, jaki będzie dostępny podczas zabawy, uległ powiększeniu. Poruszono też ponownie temat alfa testów, zapowiadając, iż powinny one zacząć się przed końcem września.

Kingdom Come: Deliverance – wersja alfa na przełomie września i października

Arantasar, 18 sierpnia 2014, 10:57

Twórcy Kingdom Come: Deliverance, Warhorse Studios, potwierdzili za pośrednictwem Twittera, że wersja alfa gry zostanie opublikowana na przełomie września i października. Wersja beta ukaże się zaś w 2015 roku.

Kingdom Come: Deliverance – rozmiar mapy, tryb multiplayer i inne fakty

Qualltin, 8 maja 2014, 16:56

Zebrane w jednym miejscu mniej lub bardziej pewne informacje na temat dobrze zapowiadającego się tytułu w średniowiecznym klimacie.

Kingdom Come: Deliverance będzie większe od Obliviona - wywiad z Danielem Vávrą

Góral, 20 marca 2014, 14:32

Udało nam się porozmawiać z Danielem Vávrą, współzałożycielem studia Warhorse, pracującego obecnie nad wyczekiwaną grą RPG - Kingdom Come: Deliverance. W opublikowanym przez nas wywiadzie znajdziecie informacje dotyczące wielkości produkcji, kwestii sterowania oraz porównań do konkurencji.

Sukces zbiórki pieniędzy na Kingdom Come: Deliverance – twórcy zgromadzili 1,1 mln funtów

Draug, 21 lutego 2014, 09:09

Na Kickstarterze zakończyła się zbiórka pieniędzy na grę Kingdom Come: Deliverance od czeskiego studia Warhorse. Twórcy zgromadzili łącznie 1,106 miliona funtów. Poinformowano też o możliwości dalszego wspierania dewelopera przez jego stronę internetową, celu do osiągnięcia przy 1,2 mln funtów i o terminie rozpoczęcia alfa testów.

Kingdom Come: Deliverance na godzinnym gameplayu – zobacz średniowiecznego cRPG-a w akcji

luckie, 19 lutego 2014, 09:37

Studio Warhorse opublikowało niemal godzinny gameplay z Kingdom Come: Deliverance, który ukazuje kluczowe elementy mechaniki rozgrywki, takie jak dialogi, rzemiosło, walka czy jazda konna.

Kingdom Come: Deliverance – zielone światło dla wersji konsolowych, nowy cel dodatkowy i inne informacje

Draug, 18 lutego 2014, 10:29

Studio Warhorse poinformowało, że firmy Microsoft i Sony udzieliły mu wsparcia w zakresie produkcji konsolowych wersji gry Kingdom Come: Deliverance (na Xboksa One i PlayStation 4). Przy tej okazji twórcy omówili również cel dodatkowy do osiągnięcia po uzbieraniu miliona funtów. Co więcej, sesja pytań i odpowiedzi w serwisie Reddit przyniosła sporo innych informacji na temat tytułu.