Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Dragon Age: Inkwizycja Najnowsze wiadomości i informacje

Twórca Dragon Age: Inquisition żałuje, że gra nie była bardziej podobna do Wiedźmina 3

Aquma, 28 maja 2018, 09:55

Mike Laidlaw – były pracownik BioWare i szef ekipy, która pracowała nad grą RPG Dragon Age: Inkwizycja – żałuje, że jego zespół nie wpadł na niektóre z pomysłów zastosowanych w Wiedźminie 3: Dzikim Gonie.

Najlepsze cosplaye - Cassandra z Dragon Age: Inkwizycja

Adrian Werner, 10 kwietnia 2017, 12:30

Tydzień otwieramy cosplayem, w którym Anastasia wcieliła się w Cassandrę Pentaghast z gry Dragon Age: Inkwizycja.

Dragon Age: Inkwizycja – kompendium wiedzy [Aktualizacja #17: Intruz, GOTY Edition, patche 10 i 11]

Draug, 13 października 2015, 12:30

W niniejszym artykule znajdziecie kompendium wiedzy o grze Dragon Age: Inkwizycja, na bieżąco aktualizowane o nowinki w temacie tego RPG studia BioWare. W siedemnastej aktualizacji piszemy o dodatku Intruz, Edycji Gry Roku oraz patchach 10 i 11, które wzbogaciły rozgrywkę o parę ciekawych funkcji.

Dragon Age: Inkwizycja GOTY bez dodatków na płycie

Meehow, 25 września 2015, 12:25

Twórcy gry Dragon Age: Inkwizycja poinformowali, że na płycie z wersją Game of the Year – zawierająca wszystkie popremierowe dodatki – nie znajdą się pliki rozszerzeń Szczęki Hakkona, Zstąpienie oraz Intruz i trzeba je będzie samodzielnie pobrać.

Dragon Age: Inkwizycja dostanie wydanie Game of the Year Edition

Pirlond, 22 września 2015, 19:34

Jeśli ktoś z Was wstrzymywał się z kupnem gry Dragon Age: Inkwizycja do pojawienia się zbiorczego wydania produkcji zawierającego oprócz podstawki wszystkie opublikowane dotąd DLC, może zacierać ręce. 6 października tytuł ukaże się w edycji Game of the Year.

[Uwaga, spoilery!] Dragon Age: Inkwizycja - ostatni dodatek zdradza szczegóły na temat Dragon Age IV

Góral, 13 września 2015, 10:07

W ostatnim dodatku do gry Dragon Age: Inkwizycja znajdują się przesłanki związane z kolejną odsłoną serii. W niniejszej wiadomości pojawiają się jednak ogromne spoilery, więc jeżeli nie skończyłeś jeszcze "podstawki" i DLC Trespasser (Intruz), nie zagłębiaj się w dalszą lekturę!

Dragon Age: Inkwizycja - dziś premiera Intruza, ostatniego dodatku do gry

Góral, 8 września 2015, 12:52

Dziś na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC odbędzie się premiera ostatniego dodatku do gry Dragon Age: Inkwizycja, zatytułowanego Intruz. Rozszerzenie jest epilogiem "podstawki", a jego akcja rozgrywa się dwa lata po znanych już wydarzeniach.

Zapowiedziano Dragon Age: Inquisition - Trespasser, czyli ostatnie duże DLC do gry RPG studia BioWare

Adrian Werner, 30 sierpnia 2015, 11:42

Studio BioWare zapowiedziało Dragon Age: Inquisition - Trespasser (pol. Intruz), czyli ostatni duży dodatek DLC do gry RPG Dragon Age: Inkwizycja. Zaoferuje on minikampanię, której akcja rozpocznie się dwa lata po wydarzeniach z podstawowej wersji.

Dragon Age: Inkwizycja – dzisiaj premiera dodatku Zstąpienie

Meehow, 11 sierpnia 2015, 11:25

Dzisiaj premiera drugiego fabularnego dodatku do gry Dragon Age: Inkwizycja – Zstąpienie, w którym po raz kolejny udamy się na niezwykle niebezpieczne Głębokie Ścieżki.

Dragon Age: Inkwizycja – zapowiedziano nowy dodatek zatytułowany Zstąpienie

Renox, 5 sierpnia 2015, 20:11

Studio BioWare ujawniło informacje na temat kolejnego dodatku do gry Dragon Age: Inkwizycja. Rozszerzenie zatytułowane Zstąpienie (ang. The Descent) ukaże się 11 sierpnia (we wtorek) na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, pozwalając graczom ponownie udać się na Głębokie Ścieżki.

Dragon Age: Inkwizycja – 6 godzin kampanii i multiplayer za darmo na PC

Meehow, 15 lipca 2015, 11:30

Na platformie Origin pojawiła się wersja próbna Dragon Age: Inkwizycja, pozwalająca na rozegranie 6 godzin kampanii fabularnej całkowicie za darmo, a także oferująca nielimitowany dostęp do trybu wieloosobowego.

Dragon Age: Inkwizycja – kolejne DLC ominą PlayStation 3 i Xboksa 360

shav, 7 lipca 2015, 14:00

Studio BioWare ujawniło, że kolejne dodatki fabularne do Dragon Age: Inkwizycja nie pojawią się na poprzedniej generacji konsol. Przyszłe rozszerzenia trafią wyłącznie na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

Dragon Age: Inkwizycja – BioWare ujawniło pomysł na drugie duże DLC

Draug, 23 czerwca 2015, 22:10

Studio BioWare rozesłało do fanów ankietę, w której dzieli się pomysłem na kolejny duży dodatek fabularny do gry RPG Dragon Age: Inkwizycja. Miałaby to być kosztująca 14,99 dolarów „ostatnia przygoda”, w której przemierzymy całe Thedas, dążąc do konfontacji z „tym, który zaczął to wszystko”. Deweloper zapytał graczy, czy byliby chętni kupić takie rozszerzenie.

Dragon Age: Inkwizycja oraz Titanfall w usłudze EA Access

Jakub Mirowski, 15 czerwca 2015, 19:39

Podczas konferencji Microsoftu na E3 zapowiedziane zostały dwie gry, które już wkrótce pojawią się w ramach usługi EA Access. Będą to Dragon Age: Inkwizycja oraz Titanfall.

Dragon Age: Inkwizycja otrzyma kolejny fabularny dodatek

luckie, 2 czerwca 2015, 12:36

Twórcy Dragon Age: Inkwizycja pracują nad kolejnym dodatkiem fabularnym (lub dodatkami) do gry. Póki co na temat jego zawartości wiadomo jedynie, że nie wprowadzi Bohatera Fereldenu jako NPC.

Premiera DA: Inkwizycja – Szczęki Hakkona na PS3, PS4 i X360 [news zaktualizowany]

Tyon, 27 maja 2015, 12:26

Pierwszy dodatek fabularny do gry Dragon Age: Inkwizycja, zatytułowany Szczęki Hakkona, debiutuje na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4 oraz Xbox 360. Gracze europejscy będą mogli pobrać rozszerzenie jeszcze dzisiaj.

Dragon Age: Inkwizycja – dwa darmowe dodatki DLC i nowy patch

Meehow, 5 maja 2015, 14:45

Dzisiaj debiutują kolejne dwa darmowe dodatki do zeszłorocznego Dragon Age: Inkwizycja – Czarne Emporium i Zabójca smoków. Gra otrzymała także kolejny patch.

Dragon Age: Inkwizycja - dwa darmowe DLC ukażą się 5 maja

Adrian Werner, 2 maja 2015, 17:00

Studio BioWare poinformowało, że 5 maja zadebiutują dwa darmowe dodatki DLC do Dragon Age: Inquisition. Ponadto zdradzono kiedy rozszerzenie fabularne Szczęki Hakkona trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 i PlayStation 4.

Dragon Age: Inkwizycja – Szczęki Hakkona zadebiutuje na pozostałych platformach w maju

Renox, 30 marca 2015, 20:07

Dodatek DLC do gry Dragon Age: Inkwizycja, Szczęki Hakkona, dostępny jest od niemal tygodnia na pecetach i konsolach Xbox One. Okazuje się, że osoby wyposażone w pozostałe duże platformy będą musiały jeszcze sporo na niego poczekać, ponieważ pierwsze rozszerzenie do wspomnianej produkcji zadebiutuje na konsolach PlayStation 3, PlayStation 4 oraz Xbox 360 dopiero w maju.

Dragon Age: Inkwizycja - Szczęki Hakkona dostępne już na XONE i PC [aktualizacja]

luckie, 24 marca 2015, 18:25

Fani Dragon Age: Inkwizycja grający na Xboksie One mogą już zaopatrzyć się w dodatek Szczęki Hakkona. Fabularne DLC ma się pojawić na PC jeszcze dzisiaj, podczas gdy użytkownicy pozostałych platform muszą trochę poczekać.

Dragon Age: Inkwizycja – Jaws of Hakkon pierwszym fabularnym DLC do RPG-a studia BioWare

luckie, 23 marca 2015, 20:17

Firma Electronic Arts ujawniła tytuł pierwszego fabularnego DLC do Dragon Age: Inkwizycja. Jaws of Hakkon jutro zostanie zaprezentowane na oficjalnym zwiastunie, a już dzisiaj można obejrzeć nowe screeny.

Wieści ze świata (Steam, nagrody SXSW, Final Fantasy Type-0 HD) 16/3/2015

Pirlond, 16 marca 2015, 15:15

Dziś piszemy o nowym rekordzie Steama związanym z liczbą zalogowanych użytkowników, nagrodach przyznanych w trakcie imprezy SXSW oraz możliwej kontynuacji gry Final Fantasy Type-0. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dragon Age: Inkwizycja – udostępniono piąty patch

Draug, 4 marca 2015, 12:55

Studio BioWare udostępniło piątą aktualizację do gry Dragon Age: Inkwizycja. Patch 1.06 wprowadza przede wszystkim skrzynię do przechowywania ekwipunku i opcję zmieniania wyglądu przedmiotów, a także rozwiązuje szereg problemów technicznych. Zabrakło w nim jednak Czarnego Emporium. Oprócz tego rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do testów kolejnej łatki.

Dragon Age: Inkwizycja – duże poprawki w piątym patchu

Arantasar, 14 lutego 2015, 15:04

Firma BioWare zapowiedziała rozpoczęcie prac nad piątym uaktualnieniem do gry Dragon Age: Inkwizycja. Będzie to największa jak dotąd poprawka ostatniej odsłony cyklu. Patch wprowadzi usprawnienia w systemie gry, sklep Czarne Emporium, skrzynię na ekwipunek drużyny oraz poprawki graficzne. Z uwagi na rozmiar aktualizacji w najbliższym czasie wybrani gracze PC będą mogli testować wersję beta.

Plebiscyt Gra roku 2014 – wyniki głosowania naszych czytelników

Ender, 6 lutego 2015, 16:15

Poznaliśmy pełną listę laureatów plebiscytu Gra roku 2014, który został zorganizowany przez serwis GRY-OnLine.pl. W trakcie konkursu można było oddawać głos na blisko ponad 100 tytułów, wybierając spośród nich największy przebój 2014 roku oraz najbardziej oczekiwaną produkcję, która ukaże się w przeciągu najbliższych 12 miesięcy.

Dragon Age: Inkwizycja zdobyło tytuł gry roku podczas D.I.C.E Awards

Meehow, 6 lutego 2015, 13:05

Podczas 18. dorocznej gali D.I.C.E Awards nagrodę gry roku przyznano Dragon Age: Inkwizycja – najnowszej produkcji studia BioWare. Gra zdobyła także tytuł najlepszej produkcji w kategorii MMORPG. Najwięcej tytułów, bo aż 8, zgarnęło Śródziemie: Cień Mordoru.

Dragon Age: Inkwizycja – karty tarota postaci i ich zmiana

Meehow, 3 lutego 2015, 17:00

Wszyscy uważni gracze, którzy ograli Dragon Age: Inkwizycja, z pewnością zauważyli, że karty tarota postaci niezależnych w najnowszej produkcji BioWare zmieniają się pod wpływem wydarzeń fabularnych. Niniejszy tekst wyjaśnia, jak wyglądają owe zmiany i czym są warunkowane. Uwaga na mocne spoilery!

W Dragon Age: Inkwizycja spędziliśmy ponad 113 mln godzin

Góral, 28 stycznia 2015, 13:44

Z opublikowanej przez firmę Electronic Arts infografiki wynika, że do końca 2014 roku gracze spędzili ponad 113 milionów godzin w trybie kampanii w Dragon Age: Inkwizycja. Ponadto koncern ujawnił ciekawostki dotyczące takich produkcji jak FIFA 15, EA Sports UFC czy też SimCity BuildIt.

Premiera Dragon Age: Inkwizycja wielkim sukcesem dla BioWare i Electronic Arts

Góral, 28 stycznia 2015, 10:39

Firma Electronic Arts opublikowała raport finansowy za trzeci kwartał rok fiskalnego 2015 (okres 1 października - 31 grudnia 2014 roku). Koncern zanotował 142 mln dolarów zysku, w porównaniu do 300-milionowej straty w roku fiskalnym 2014, m.in. dzięki grze Dragon Age: Inkwizycja, która okazała się największą premierą w historii studia BioWare.

Dragon Age: Inkwizycja – kolejne patche i dodatkowa zawartość w drodze

Renox, 9 grudnia 2014, 10:49

Studio BioWare zabrało głos w kwestii poprawek oraz dodatkowej zawartości tworzonej z myślą o wydanym w zeszłym miesiącu Dragon Age: Inkwizycja. Producenci ujawnili, że intensywnie pracują nad kolejnymi usprawnieniami, które wejdą w życie z mającym pojawić się dzisiaj drugim patchem, jak również nowymi elementami rozgrywki, stanowiącymi dla firmy kolejną bardzo istotną kwestię.

Nagrody Game Awards 2014 przyznane, Dragon Age: Inkwizycja Grą Roku

Entelarmer, 6 grudnia 2014, 11:20

Znamy już laureatów pierwszej edycji Game Awards. Grą Roku zostało Dragon Age: Inkwizycja, Nintendo przyznano tytuł Wydawcy Roku, a polski Wiedźmin 3: Dziki Gon wybrano Najbardziej wyczekiwaną grą.

Dragon Age: Inkwizycja – fanowski mod ulepsza tryb taktyczny na PC

Meehow, 6 grudnia 2014, 10:00

W sieci udostępniony został mod oparty o Cheat Engine, który ulepsza niezbyt udany tryb taktyczny w pecetowej wersji gry Dragon Age: Inkwizycja.

Dragon Age: Inkwizycja - znamy rozwiązanie niektórych problemów

Góral, 23 listopada 2014, 15:54

W Internecie pojawiły się wskazówki pomagające rozwiązać niektóre problemy PC-towej wersji gry Dragon Age: Inkwizycja , związane m.in. z grafiką i sterowaniem. Wkrótce ma także ukazać aktualizacja produkcji nad którą pracuje już deweloper, studio BioWare.

Najlepsze cosplaye - Morrigan z Dragon Age: Inkwizycja

Adrian Werner, 20 listopada 2014, 12:50

Z okazji polskiej premiery gry Dragon Age: Inkwizycja prezentujemy w cosplay, w którym Nebulaluben wcieliła się w Morrigan.

Dragon Age: Inkwizycja debiutuje w Polsce – zobacz nasze materiały o grze

Draug, 20 listopada 2014, 10:44

Dragon Age: Inkwizycja, najnowsza gra cRPG od studia BioWare, debiutuje dziś w Polsce, dwa dni po światowej premierze. Mamy dla Was na tę okazję szereg tekstów, z którymi warto się zapoznać, zanim zagracie w omawiany tytuł.

Nowe sterowniki AMD poprawiają wydajność w grach Dragon Age: Inkwizycja i Far Cry 4

Meehow, 19 listopada 2014, 09:45

Firma AMD wydała nowe sterowniki w wersji beta z myślą o takich głośnych tytułach, jak Dragon Age: Inkwizycja i Far Cry 4. Pobrać je można z oficjalnej strony „czerwonych”.

Dragon Age: Inkwizycja debiutuje w Ameryce – zobacz nowy trailer

luckie, 18 listopada 2014, 09:25

Od dziś gra Dragon Age: Inkwizycja jest dostępna w Ameryce Północnej na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360. Z tej okazji firma Electronic Arts opublikowała zwiastun premierowy produkcji.

Dragon Age: Inkwizycja na PC – porównanie ustawień graficznych

Ender, 17 listopada 2014, 18:45

W sieci zaczęły pojawiać się pierwsze filmy, które porównują rożne ustawienia grafiki w pecetowej edycji gry Dragon Age: Inkwizycja. Dzięki nim możemy przekonać się jak bardzo oprawa tytułu będzie różniła się na najsłabszych i najmocniejszych konfiguracjach sprzętowych.

Dragon Age: Inkwizycja - pojawiły się recenzje; BioWare stworzyło świetną grę cRPG

Góral, 11 listopada 2014, 12:47

Na kilka dni przed premierą gry Dragon Age: Inkwizycja w Internecie pojawiły się recenzje produkcji studia BioWare. Wynika z nich, że deweloperzy stworzyli kawał porządnego kodu dla fanów gatunku cRPG.

Dragon Age: Inkwizycja - nowe screeny z wersji PC

Góral, 9 listopada 2014, 09:44

Dawg, jeden z użytkowników forum NeoGAF, opublikował kilka nowych grafik prezentujących grę Dragon Age: Inkwizycja. Podczas wykonywania screenów produkcja uruchomiona była w wysokich ustawieniach graficznych.

Szczegóły o trybie multiplayer w Dragon Age: Inkiwizycja

Entelarmer, 7 listopada 2014, 12:00

Kolejna garść informacji na temat Dragon Age: Inkwizycja. Tym razem twórcy zaprezentowali na livestreamie rozgrywkę dla wielu graczy w trybie kooperacji, ujawniając wiele istotnych informacji.

Dragon Age: Inkwizycja – wybory i konsekwencje na nowym zwiastunie

luckie, 5 listopada 2014, 09:32

W sieci pojawił się zwiastun opowiadający o wyborach i ich konsekwencjach w grze Dragon Age: Inkwizycja. Studio BioWare zadbało, aby w najnowszej odsłonie słynnego cyklu RPG decyzje stanowiły prawdziwe dylematy.

Dragon Age: Inkwizycja na godzinnym gameplayu i nowych screenach

luckie, 4 listopada 2014, 09:09

Studio BioWare opublikowało trwający godzinę gameplay oraz nowe screeny z gry Dragon Age: Inkwizycja. Ponadto wydawca tytułu poinformował o darmowym trialu produkcji w ramach programu EA Access.

Dragon Age: Inkwizycja ozłocone

Adrian Werner, 1 listopada 2014, 12:20

Studio BioWare poinformowało, że prace nad grą Dragon Age: Inkwizycja dobiegły końca. Produkcja osiągnęła złoty status na wszystkich platformach docelowych i zadebiutuje na rynku zgodnie z planem, czyli za niecałe trzy tygodnie.

Dragon Age: Inkwizycja - nowy trailer przedstawia trzech towarzyszy

Jakub Mirowski, 22 października 2014, 09:50

W opublikowanym przez studio BioWare w serwisie YouTube materiale możemy zobaczyć trzech z dziewięciu dostępnych w grze Dragon Age: Inkwizycja towarzyszy - potężnego Żelaznego Byka, elfią łuczniczkę Serę oraz maga Doriana.

Dragon Age: Inkwizycja – biliony możliwych wersji postaci

Arantasar, 13 października 2014, 14:33

Twórcy gry Dragon Age: Inkwizycja udostępnili infografikę, która podsumowuje ilość możliwych kombinacji rozwoju naszej postaci oraz kwestie związane z rzemiosłem. Łącznie gra ma oferować biliony możliwych wariantów pokierowania bohaterem.

Dragon Age: Inkwizycja - 1080p na PS4 i 900p na XONE

Góral, 11 października 2014, 10:32

Twórcy gry cRPG Dragon Age: Inkwizycja ujawnili, że produkcja działać będzie na konsoli PlayStation 4 w rozdzielczości 1080p i 900p na Xboksie One. Zaznaczono przy tym, że wykorzystano pełnię obecnych możliwości obu urządzeń.

Dragon Age: Inkwizycja – znamy wymagania sprzętowe

Ender, 10 października 2014, 20:08

Producenci Dragon Age: Inkwizycji podali oficjalne wymagania sprzętowe gry. Aby włączyć tytuł w najwyższych detalach będziemy potrzebować wydajnego procesora oraz karty graficznej z 3GB pamięci na pokładzie. Jeżeli nie zależy nam wysokich rozdzielczościach i zaawansowanych efektach graficznych to uruchomimy produkcję nawet na kilkuletnim sprzęcie ze średniej półki.

Dragon Age: Inkwizycja bez importu zapisów z poprzednich odsłon

luckie, 7 października 2014, 10:23

Studio BioWare wyjawiło szczegóły na temat działania Dragon Age Keep, kreatora zapisów do Dragon Age: Inkwizycja. Okazuje się, że system ten będzie jedyną opcją, aby przenieść do gry decyzje z poprzednich odsłon - trzecia część znanej serii RPG-ów nie umożliwi importu zapisów.

Dragon Age: Inkwizycja - obejrzyj rozgrywkę w najwyższych detalach

Góral, 7 października 2014, 10:20

Jeden z YouTuberów opublikował kilkuminutowy fragment rozgrywki z gry Dragon Age: Inkwizycja, prezentujący PC-tową wersję produkcji uruchomioną w najwyższych ustawieniach graficznych.