Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 stycznia 2017

Tryb singleplayer gry Star Citizen najwcześniej pod koniec roku

Arantasar, 22 stycznia 2017, 17:02

Studio Cloud Imperium Games zaktualizowało plan wydawniczy gry Star Citizen. Wynika z niego, że tryb dla pojedynczego gracza zostanie ukończony najszybciej pod koniec tego roku, podobnie jak aktualizacja 3.0. Wcześniej otrzymamy patche 2.6.1 oraz 2.6.2.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – nowa wersja moda Super Turbo Lighting do pobrania

Arantasar, 22 stycznia 2017, 14:22

Moder Essenthy Onigami udostępnił nową wersję moda Super Turbo Lighting do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wersja 3.1.1 wprowadza zmiany w oświetleniu wszystkich regionów, zwiększając jednocześnie zasięg widzenia i usprawniając działanie modeli cieniowania.

Obsidian opublikował dwie nowe grafiki dotyczące niezapowiedzianej produkcji

Arantasar, 22 stycznia 2017, 13:00

Na stronie internetowej oraz Twitterze studia Obsidian pojawiły się dwie nowe tajemnicze grafiki zawierające symbole stylizowane na herby i cytaty anonimowych autorów. Materiały w dużej mierze kojarzą się z postaciami towarzyszy z gry Pillars of Eternity, co może sugerować, że zespół deweloperski szykuje się do oficjalnej zapowiedzi drugiej części.

Według analityków Nintendo Switch sprzeda się trzy razy lepiej niż Wii U

Adrian Werner, 22 stycznia 2017, 12:12

Według analityków DFC Intelligence konsola Nintendo Switch sprzeda się w 40 mln egzemplarzy do końca 2020 roku. Tym samym ma więc sobie poradzić na rynku trzykrotnie lepiej niż Wii U.

PlayStation 4 i Xbox One najszybciej sprzedającymi się konsolami ze swoich rodzin

Adrian Werner, 22 stycznia 2017, 11:46

Fani konsol mają powody do zadowolenia. Według danych firmy SuperData, PlayStation 4 jest najszybciej sprzedającą się platformą firmy Sony. Podobnie jest w przypadku Xboksa One.

Holdfast: Nations at War - nadchodzi duchowy spadkobierca Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars

Adrian Werner, 22 stycznia 2017, 10:18

Zespół Anvil Games, założony przez ludzi, którzy wcześniej pracowali nad Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars, poinformował, że od ponad dwóch lat pracuje nad projektem Holdfast: Nations at War, czyli wieloosobową grą akcji osadzoną w czasach wojen napoleońskich, która pozwoli na rozgrywanie bitew morskich i lądowych.