Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 września 2016

Super Mario Run ma szansę na miliard pobrań

Adrian Werner, 10 września 2016, 17:35

Analitycy są wyjątkowo optymistycznie nastawieni do zapowiedzianego kilka dni temu mobilnego Super Mario Run. Niektórzy przewidują wręcz, że gra zostanie pobrana ponad miliard razy. W osiągnięciu tej liczby z pewnością pomoże potwierdzona już wersja na Androida.

Mafia III - obejrzyj ponad piętnaście minut zapisu rozgrywki

Adrian Werner, 10 września 2016, 17:32

Serwis tvgry.pl opublikował piętnaście minut zapisu rozgrywki z praktycznie ukończonej wersji gry Mafia III. Materiał został opatrzony komentarzem i daje dobre pojęcie o tym, co zaoferuje ta wyczekiwana produkcja.

Clustertruck – szalona gra o skakaniu po dachach ciężarówek ukaże się 27 września

Adrian Werner, 10 września 2016, 16:39

Studio Landfall Games ogłosiło, że gra Clustertruck trafi do sprzedaży pod koniec września tego roku. W tej zwariowanej zręcznościówce zadaniem graczy jest skakanie po dachach pędzących ciężarówek.

Sony chce, aby PlayStation 4 Pro przyciągnęło do siebie PC-towych graczy

Makek, 10 września 2016, 16:33

Serwis The Guardian przeprowadził wywiad z Andrew Housem, szefem Sony Interactive Entertainment. Przyznał on, że zapowiedziana ostatnio konsola PlayStation 4 Pro ma stanowić alternatywę przede wszystkim dla komputerów osobistych. Mocniejsza wersja PS4 ma więc w zamyśle przyciągnąć do siebie PC-towych graczy.

Xbox One znowu z lepszymi wynikami sprzedaży w USA niż PlayStation 4

Makek, 10 września 2016, 13:24

Wyniki sprzedaży Xboksa One w USA wskazują, że konsola od firmy Microsoft już drugi miesiąc z rzędu sprzedaje się lepiej od konkurencyjnego PlayStation 4. Tak wynika z informacji przekazanych przez dział marketingu Xboksa, opartych na analizie NPD Group.

BioShock: The Collection na PC - wymagania sprzętowe i instrukcje dla posiadaczy wcześniejszych wydań

Adrian Werner, 10 września 2016, 13:16

Firma 2K Games ujawniła wymagania sprzętowe pecetowej wersji BioShock: The Collection. Podano również, w jaki sposób posiadacze pierwotnych wydań (spoza Steama) będą mogli za darmo uzyskać dostęp do ulepszonych edycji gier.

FIFA 17 – nowe szczegóły dotyczące wersji demonstracyjnej

Makek, 10 września 2016, 11:19

Firma EA Sports opublikowała informacje dotyczące dema gry FIFA 17, które pojawi się na PC oraz konsolach obecnej i poprzedniej generacji 13 września – czyli w najbliższy wtorek. Wersja demonstracyjna będzie zawierać 12 drużyn oraz pozwoli wypróbować fragment trybu fabularnego.

Promocje mobilne na weekend 10-11 września (Star Wars: KOTOR, The Room Three, Rayman Classic)

Jiker, 10 września 2016, 10:26

Oto kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich tytułów jak Star Wars: Knights of the Old Republic, The Room Three, Rayman Classic, DuckTales: Remastered, Terraria, Never Alone: Ki Edition, a także o nowej odsłonie Humble Mobile Bundle.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 10-11 września (m.in. Shadow Warrior, Grey Goo i Act of Agression)

Adrian Werner, 10 września 2016, 09:53

W ten weekend przeceniono takie gry jak Act of Agression, Shadow Warrior, Grey Goo, Anvil of Dawn, Darksiders II: Deathinitive Edition, Insurgency, Blade Symphony oraz serie Blackguards, Wargame i Space Run.