Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 sierpnia 2015

Dying Light: The Following – zapis kilkunastu minut z rozgrywki

Ender, 25 sierpnia 2015, 19:04

W trakcie sesji pytań i odpowiedzi na temat dodatku The Following do Dying Light deweloperzy z Techlandu zaprezentowali zapis kilkunastu minut z rozgrywki, na którym zobaczymy szereg nowości wprowadzonych do gry. Przyjrzymy się między innymi nowej mapie, misjom, a także pojazdom i wrogom.

Fabuła serii Metal Gear. Część 1: Solid Snake

Czarny Wilk, 25 sierpnia 2015, 18:02

Nadciągająca wielkimi krokami premiera Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to dobra okazja, by przypomnieć sobie fabułę jednej z najbardziej zagmatwanych i ciekawych interaktywnych sag, jakie kiedykolwiek powstały.

X-Mercs - szczegóły mobilnej strategii inspirowanej serią XCOM

Jiker, 25 sierpnia 2015, 15:58

Firma Game Insight zorganizowała pokaz gry strategicznej X-Mercs, na którym zaprezentowała kilka dodatkowych aspektów. Produkcja, po raz pierwszy ujawniona na początku 2014 roku, jest bliska ukończenia. Tytuł inspirowany serią XCOM zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z systemem iOS w tym roku.

Wieści ze świata (Grand Theft Auto V, Rock Band 4) 25/8/2015

Draug, 25 sierpnia 2015, 14:40

Dziś piszemy m.in. o przybliżonym terminie udostępnienia Rockstar Editora w Grand Theft Auto V na XOne i PS4 oraz różnicy w cenie gry Rock Band 4 w wersjach na konsole firm Sony i Microsoft. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Prawie fotorealistyczny mod do GTA V na pierwszym filmiku

Meehow, 25 sierpnia 2015, 14:40

W sieci opublikowany został pierwszy filmik demonstrujący moda Toddyhancer do GTA V, który znacząco poprawia walory estetyczne wersji pecetowej, sprawiając, że gra bliższa jest fotorealizmowi.

Wrześniowa oferta PlayStation Plus: Twisted Metal, Grow Home i inne

Entelarmer, 25 sierpnia 2015, 13:04

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się lista gier, które zostaną udostępnione subskrybentom usługi PlayStation Plus we wrześniu. W programie wspinaczka botaniczna, zwiedzanie ruin, kraksy samochodowe i wiele innych atrakcji.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – godzinny gameplay z komentarzem

Bard, 25 sierpnia 2015, 12:36

Ekipa popularnego na YouTube kanału Kinda Funny Games zaprezentowała wideo z niemal godzinną rozgrywką w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Twórców podcastu odwiedził Robert Peeler, online community manager z firmy Konami.

Rock Band 4 i Guitar Hero Live - zobacz ujawnione do tej pory utwory

Góral, 25 sierpnia 2015, 12:00

Poznaliśmy kolejne utwory, które znajdziemy w grach Rock Band 4 (PlayStation 4 i Xbox One) i Guitar Hero Live (PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Wii U). Obie produkcje ukażą się w październiku bieżącego roku.

Skywind – nowy zwiastun przedstawiający lokacje i potwory

Meehow, 25 sierpnia 2015, 11:35

W sieci pojawił się nowy zwiastun moda Skywind, będącego odświeżoną wersją The Elder Scrolls III: Morrowind na silniku Skyrima. Trailer przedstawia lokacje występujące w grze, a także potwory czyhające na postać gracza.

Championship Manager: All-Stars - premiera na iOS i Androidzie

Adrian Werner, 25 sierpnia 2015, 11:15

W usługach App Store i Google Play zadebiutowała gra Championship Manager: All-Stars, czyli najnowsza mobilna odsłona popularnej marki menadżerów piłkarskich.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - pierwsze recenzje, jest hit! [news zaktualizowany]

Góral, 25 sierpnia 2015, 10:51

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje wyczekiwanej skradanki Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Wynika z nich, że 1 września na rynku wyląduje jedna z najlepszych gier bieżącego roku i wspaniałe pożegnanie Hideo Kojimy z serią Metal Gear.

Mad Max - 70 minut rozgrywki z komentarzem dewelopera

Sarge, 25 sierpnia 2015, 10:50

Na tydzień przed światową premierą gry Mad Max, w sieci pojawił się 70-minutowy materiał wideo przedstawiający rozgrywkę w najnowszej produkcji twórców Just Cause. Film został wzbogacony o wywiad z jednym z pracowników firmy Warner Bros. Interactive Entertainment, pełniącej rolę wydawcy omawianego tytułu.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - odtworzono stalowy i srebrny miecz Geralta

Góral, 25 sierpnia 2015, 10:21

Na kanale AWE me w serwisie YouTube opublikowano nagranie, na którym grupa zawodowych kowali wykuwa stalowy i srebrny miecz Geralta z polskiej gry RPG Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Europejska premiera Until Dawn już jutro - znamy pierwsze oceny

Jakub Mirowski, 25 sierpnia 2015, 09:50

Until Dawn, jeden z ciekawszych tegorocznych tytułów ekskluzywnych na PlayStation 4, zadebiutuje na europejskim rynku już jutro. Zebraliśmy dla Was oceny z recenzji zagranicznych serwisów.

Premiera Pillars of Eternity: The White March Part I i aktualizacji 2.0

luckie, 25 sierpnia 2015, 09:05

Dziś debiutuje Pillars of Eternity: The White March Part I, pierwszy dodatek do udanego cRPG-a studia Obsidian Entertainment. Wraz z nim gra otrzymała aktualizację 2.0, wprowadzającą kilka ważnych usprawnień.