Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 26 lipca 2015

Nvidia pomaga przy opracowaniu poprawek dla pecetowej wersji Batman: Arkham Knight

Ender, 26 lipca 2015, 20:00

Inżynierowie firmy Nvidia mają współpracować blisko z producentami gry Batman: Arkham Knight przy poprawkach przygotowywanych dla pecetowego portu gry, który z powodu licznych błędów i fatalnej optymalizacji został niedługo po premierze wycofany ze sprzedaży.

Chiny oficjalnie zezwolą na sprzedaż konsol w całym kraju

Ender, 26 lipca 2015, 17:23

Po kilkunastu latach Chiński rząd ponownie zezwoli na sprzedaż konsol na terytorium całego państwa. To kolejny krok do normalizacji growego rynku w Państwie Środka. Od zeszłego roku urządzenia Microsoftu, Sony i Nintendo były pilotażowo dostępne w Szanghaju.

Wild Wastes - survivalowe roguelike studia Everplay Interactive

Adrian Werner, 26 lipca 2015, 16:24

Studio Everplay Interactive pracuje nad grą Wild Wastes, czyli survivalowym roguelike, w którym będziemy musieli przetrwać tydzień w sennym amerykańskim miasteczku opanowanym przez potwory. Gra zmierza na iOS oraz pecety i pozwoli na wspólną zabawę posiadaczom różnych platform w kooperacyjnym trybie multiplayer.

Deus Ex: Mankind Divided – gracze mogą przekonać bossów w rozmowie do poddania się

Ender, 26 lipca 2015, 15:45

Twórcy Deus Ex: Mankind Divided potwierdzili, że walki z bossami zostały zaprojektowane tak, by gracze mogli poradzić sobie z nimi w sposób zależny od wybranego stylu gry. Jednym z nich będzie możliwość przeprowadzenia rozmowy z oponentem i potencjalnie przekonanie go do poddania się.

NBA 2K16 - poznaliśmy listę piosenek

Adrian Werner, 26 lipca 2015, 14:45

Ujawniono listę ponad pięćdziesięciu piosenek, które znajdą się w soundtracku nadchodzącej gry koszykarskiej NBA 2K16.

Everspace - trailer kosmicznej strzelanki autorów Galaxy on Fire

Adrian Werner, 26 lipca 2015, 13:52

Autorzy serii Galaxy on Fire założyli nowe studio i pracują nad pecetową kosmiczną strzelanką z elementami roguelike zatytułowaną Everspace. Do sieci trafił właśnie pierwszy zwiastun tego projektu.

Gra Max Payne ma już ponad 14 lat

Promilus, 26 lipca 2015, 13:43

Gra, do której chce się wracać. Max Payne to dzisiaj kultowa pozycja, ukończeniu której towarzyszy uczucie porównywalne do przeczytania dobrej książki lub obejrzenia porządnego filmu.

Nowy projekt twórców Castlevania: Lords of Shadow postawi na klimaty science-fiction

Adrian Werner, 26 lipca 2015, 10:54

Znane m.in. z American McGee presents: Scrapland oraz serii Castlevania: Lords of Shadow studio MercurySteam pracuje nad nowym projektem, który ma zostać zapowiedziany już wkrótce. Na razie wiemy o nim tylko tyle, że osadzony będzie w realiach sci-fi.