Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 czerwca 2015

Uncharted: The Nathan Drake Collection - powstaje odświeżona wersja trylogii studia Naughty Dog [news zaktualizowany]

Adrian Werner, 4 czerwca 2015, 22:18

W wyniku nieuwagi firmy Sony wyciekła informacja o pracach nad Uncharted: The Nathan Drake Collection, czyli zmierzającym na PlayStation 4 zestawem odświeżonych wersji pierwszych trzech odsłon cyklu.

300 tys. dolarów dla każdego pracownika studia Mojang

Adrian Werner, 4 czerwca 2015, 16:29

Dzięki nadchodzącej książce o historii gry Minecraft dowiedzieliśmy się m.in., że firma Microsoft wypłaciła 300 tysięcy dolarów każdemu pracownikowi studia Mojang, który został w zespole przez przynajmniej sześć miesięcy od zmiany właściciela.

Wieści ze świata (PlanetSide 2, Black Tusk Studios, Matias Myllyrinne) 4/6/15

Góral, 4 czerwca 2015, 16:23

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery strzelanki PlanetSide 2 na konsoli PlayStation 4, zmianie nazwy studia Black Tusk oraz przejściu szefa Remedy Entertainment do firmy Wargaming. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Rebuild 3: Gangs of Deadsville - zakup wersji na PC zapewnia dostęp do bety na Androida

Adrian Werner, 4 czerwca 2015, 15:45

Zespół Northway Games przygotował ciekawą promocję swojej strategii Rebuild 3: Gangs of Deadsville. Kupując wydane właśnie wydanie na peceta otrzymacie dostęp do bety na Androida, a następnie pełną edycję na ten mobilny system po tym, jak gra trafi do sprzedaży na Google Play.

Siedem gier, którymi Microsoft mógłby zarządzić na E3 2015

Materdea, 4 czerwca 2015, 15:23

E3 2015 jest już tuż za rogiem, więc dywagujemy, czym Microsoft mógłby zamknąć usta krytykom i zarządzić na tegorocznej imprezie!

Dlaczego przeciętna grafika na zwiastunie Fallout 4 MA znaczenie

Luc, 4 czerwca 2015, 13:56

Czekałem na nowego Fallouta z wielkimi nadziejami. To co zobaczyłem, nie tylko nie rzuciło mnie na kolana, ale wzbudziło dodatkowo obawy o jakość samej rozgrywki.

Obi-Wan Kenobi głównym bohaterem trzech filmów z uniwersum Gwiezdnych wojen?

Jakub Mirowski, 4 czerwca 2015, 13:28

Według pogłosek przekazanych przez serwis Schmoes Know, firma Disney prowadzi negocjacje z aktorem Ewanem McGregorem. Szkot miałby ponownie wcielić się w rycerza Jedi, Obi-Wana Kenobiego, w osobnej trylogii.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Block Fortress, Vainglory, Must Deliver)

Adrian Werner, 4 czerwca 2015, 13:01

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Block Fortress, Pixel Boat Rush, Castle Doombad, Vainglory, Must Deliver oraz Zen Pinball.

Agentka i San Andreas - weekendowe premiery filmowe

Filip „fsm” Grabski, 4 czerwca 2015, 11:39

Długi weekend nie powala ilością kinowych premier, ale jestem pewien, że zarówno komediowa Agentka, jak i katastroficzny San Andreas, ściągną do kin sporo widzów. Miłej zabawy!

This War of Mine wielkim sukcesem; studio 11 bit tworzy grę AAA

Góral, 4 czerwca 2015, 11:38

Karol Zajączkowski, PR menadżer w studiu 11 bit, zdradził dziennikarzowi serwisu Eurogamer kilka ciekawostek związanych z grą This War of Mine oraz przyszłością dewelopera, który pracuje już nad nowym, wysokobudżetowym projektem.

Stonehearth - strategia fantasy trafiła do sprzedaży w Early Access

Adrian Werner, 4 czerwca 2015, 11:05

Do sprzedaży w Steam Early Access trafiła wczesna wersja gry Stonehearth, czyli strategii studia Radiant Entertainment, w której budujemy miasto w pełnej niebezpieczeństw krainie fantasy.

Mighty No. 9 - zaprezentowano nowy zwiastun oraz kolekcjonerkę

Jakub Mirowski, 4 czerwca 2015, 11:00

Japońskie studio Comcept zaprezentowało nowy zwiastun gry Mighty No. 9. Ponadto ujawniono skład edycji kolekcjonerskiej oraz dodatkową zawartość dla graczy, którzy zamówią ten tytuł przedpremierowo.

Might & Magic: Heroes VII - rozpoczęły się zamknięte beta testy

Góral, 4 czerwca 2015, 10:08

Od wczoraj, wszyscy gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na Might & Magic: Heroes VII, mogą bawić się w ramach zamkniętych beta testów. Akcja zakończy się 17 czerwca.

Microsoft weźmie udział w konferencji poświęconej grom na PC podczas E3

Jakub Mirowski, 4 czerwca 2015, 09:45

Na niecałe dwa tygodnie przed rozpoczęciem targów E3 firma Microsoft zapowiedziała, że weźmie udział w organizowanej przez serwis PC Gamer oraz AMD konferencji poświęconej grom na PC.