Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 maja 2015

Cartoon Games - odc. 150 - 150

Otis, 8 maja 2015, 20:30

Nintendo na rynku mobilnym – pięć nowych gier w przeciągu najbliższych dwóch lat

Ender, 8 maja 2015, 19:42

Nintendo przedstawiło plany związane z produkcją gier na urządzenia mobilne. Do marca 2017 roku firma ma zamiar opublikować 5 nowych wysokiej jakości tytułów. Producent ma zamiar wprowadzić także identyfikator użytkownika oraz konto Nintendo wspólne dla wszystkich obsługiwanych platform sprzętowych.

Prezentacja Dishonored II nie pojawi się na targach E3?

Ender, 8 maja 2015, 18:13

Według nowych plotek druga część serii Dishonored nie zostanie pokazana na targach E3. Dziennikarze i przedstawiciele mediów branżowych zobaczą jedynie krótki teaser tytułu. Deweloperzy potrzebują ponoć więcej czasu na przygotowanie prezentacji i dema gry.

Beast Quest – gra action-RPG z otwartym światem zadebiutowała na iOS i Androidzie

Adrian Werner, 8 maja 2015, 13:26

Na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android trafiła gra Beast Quest, czyli zręcznościowe RPG stanowiące adaptację powieściowego cyklu Na tropie bestii.

Twórcy Project CARS dementują plotki o celowym obniżeniu wydajności na sprzęcie AMD

Meehow, 8 maja 2015, 12:30

Ian Bell, szef Slightly Mad Studios, zdementował plotki o rzekomo celowym obniżeniu wydajności Project CARS na sprzęcie firmy AMD. Obóz „czerwonych” poinformował również, że posiadacze podzespołów ich produkcji mogą spodziewać się stosownej aktualizacji sterowników w najbliższym czasie.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Broken Age, Pako, Angry Birds Seasons)

Adrian Werner, 8 maja 2015, 12:26

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Broken Age, Seabeard, Pako: Car Chase Simulator, Angry Birds Seasons czy Mr Jump.

Wieści ze świata (Audiosurf 2, Risen 3: Titan Lords, Victory Command, Turok) 8/5/15

Tyon, 8 maja 2015, 12:02

Dziś piszemy m.in. o przejściu gry Audiosurf 2 w fazę beta, wydaniu Risen 3: Titan Lords i Abyss Odyssey na PS4 oraz możliwej reedycji kultowej strzelanki Turok: Dinosaur Hunter. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Grand Theft Auto V - z modów do single playera można korzystać bez obaw o zbanowanie

Góral, 8 maja 2015, 11:12

Kilka dni temu wyszło na jaw, że aktualizacja PC-towego Grand Theft Auto V zablokowała możliwość korzystania z modów, a niedługo później Rockstar zaczął przyznawać ostrzeżenia osobom bawiącym się modyfikacjami. Okazało się, że blokada nie była zamierzona i mody w trybie dla jednego gracza nie są zakazane. Studio walczy za to z oszustami, wpływającymi na rozgrywkę w GTA Online.

Hearts of Iron IV – twórcy tłumaczą powody obsuwy

Meehow, 8 maja 2015, 11:00

Prace nad Hearts of Iron IV wrą, choć zapowiadany na drugi kwartał bieżącego roku debiut okazał się terminem nierealistycznym, co spowodowało kolejną obsuwę. Deweloperzy z Paradox Development Studio wyjaśnili jej przyczyny błędem w postaci przedwczesnej zapowiedzi.

Gry w pudełkach: najciekawsze oferty na weekend 9-10 maja

Filip „fsm” Grabski, 8 maja 2015, 10:52

Promocje dla graczy mają się nieźle: zanim w sklepach pojawi się Wiedźmin, można zainteresować się Project CARS, The Crew lub ciągle trwającą wyprzedażą w sklepie Zavvi.

Assassin's Creed - zapowiedź nowej odsłony nastąpi 12 maja

Góral, 8 maja 2015, 09:14

Firma Ubisoft zamierza oficjalnie zaprezentować nową odsłonę serii Assassin's Creed 12 maja o godzinie 18:00. Najpewniej będzie to Assassin's Creed: Victory, o którym informacje wyciekły do sieci w 2014 roku.