Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 lipca 2014

Watch Dogs – do sklepów trafiło ponad 8 milionów egzemplarzy gry

Renox, 10 lipca 2014, 21:40

Studio Ubisoft ogłosiło, że udało się mu rozesłać do sklepów ponad osiem milionów kopii swojego tegorocznego hitu - gry Watch Dogs. Francuski deweloper poinformował nas o tym przy okazji doniesień związanych z wynikami finansowymi osiągniętymi przez firmę w pierwszym kwartale roku fiskalnego. Względem równoległego okresu z roku poprzedniego Francuzi zaliczyli wzrost na poziomie 374 procent.

Obcy: Izolacja – trailer premierowego DLC

Ender, 10 lipca 2014, 18:30

Twórcy gry Obcy: Izolacja zaprezentowali trailer premierowego DLC, zatytułowanego Crew Expendable. Przypomnijmy, że zapowiedziany wczoraj dodatek przeniesie nas na pokład statku Nostromo, znanego z oryginalnego filmu Obcy i zostanie udostępniony za darmo osobom, które złożą zamówienia przedpremierowe.

AMD Mantle prawdopodobnie ze wsparciem Rockstar Games, Creative Assembly, Treyarch i innych

Draug, 10 lipca 2014, 15:08

Serwis VideoCardz.com podzielił się niepotwierdzoną oficjalnie informacją o kolejnych studiach, które nawiązały współpracę z firmą AMD. Mogłoby to oznaczać wsparcie dla technologii Mantle ze strony takich tytułów jak Grand Theft Auto V, Call of Duty: Advanced Warfare, Alien: Isolation, Rise of the Tomb Raider czy Dying Light.

Microsoft Flight Simulator - marka powraca

Adrian Werner, 10 lipca 2014, 13:50

Znane z serii Train Simulator studio Dovetail kupiło licencję, która pozwoli mu wydać reedycję gry Microsoft Flight Simulator X oraz wyprodukować w oparciu o jej technologię nowe tytuły.

Wieści ze świata (Dead Island 2, Battlefield Hardline, Pillars of Eternity) 10/7/14

Góral, 10 lipca 2014, 13:09

Dziś piszemy o ujawnionej dacie premiery bety gry Pillars of Eternity, statystykach z testów strzelanki FPP Battlefield Hardline, ankiecie dotyczącej edycji kolekcjonerskiej Dead Island 2, czy też zbliżającej się konsolowej premierze Shadow Warriora.

Divinity: Grzech Pierworodny po polsku dopiero na przełomie sierpnia i września

Góral, 10 lipca 2014, 12:24

Wczoraj dotarły do nas nieoficjalne informacje dotyczące polskiej premiery gry cRPG Divinity: Grzech Pierworodny i braku zapowiadanej lokalizacji gry. Przed chwilą otrzymaliśmy oficjalne stanowisko firmy CDP.pl w tej sprawie - potwierdzono, że tytuł ukaże się u nas w kraju po angielsku, a patch polonizujący pojawi się na przełomie sierpnia i września bieżącego roku.

Dragon Age: Inkwizycja na 16-minutowym zapisie rozgrywki - pierwsza część pokazu z E3

Draug, 10 lipca 2014, 12:16

Studio BioWare podzieliło się 16-minutowym zapisem rozgrywki z gry Dragon Age: Inkwizycja, który stanowi część prezentacji tego tytułu dokonanej przez dewelopera za zamkniętymi drzwiami na targach E3 2014. Na filmie, opatrzonym komentarzem dewelopera i polskimi napisami, mamy okazję doświadczyć m.in. eksploracji, walki, jazdy wierzchem i rozmów między członkami drużyny.

Deep Space Settlement - nowy zwiastun i start preorderów kosmicznej strategii

Adrian Werner, 10 lipca 2014, 12:01

Studio Escape Velocity rozpoczęło przyjmowanie preorderów na Deep Space Settlement, czyli kosmiczną strategię, która połączy elementy RTS-ów i gier 4X. Twórcy wypuścili także nowy zwiastun projektu.

Far Cry 4 - obszar gry będzie taki jak w "trójce", ale zaoferuje więcej atrakcji

Góral, 10 lipca 2014, 11:56

Alex Hutchinson, dyrektor kreatywny nadchodzącej gry FPS Far Cry 4, wyjawił, że udostępniony w produkcji obszar będzie mniej więcej tej samej wielkości, co w Far Cry 3, ale zaoferuje znacznie więcej atrakcji i wydarzeń. Górzyste tereny "czwórki" zwiedzimy 20 listopada na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3 i PlayStation 4.

Heavenly Sword – nowy zwiastun filmu i data premiery

Orbech, 10 lipca 2014, 11:22

Filmowa adaptacja gry Heavenly Sword otrzymała nowy zwiastun, na którym pojawiła się data premiery widowiska. Ekranizacja jednej z pierwszych produkcji na PlayStation 3 ukaże się 2 września na dyskach Blu-ray oraz DVD.

Ewolucja planety małp, Frank - weekendowe premiery filmowe

Filip „fsm” Grabski, 10 lipca 2014, 11:11

11 lipca do kin wchodzi kolejny hitowy, wysokobudżetowy film z USA - Ewolucja planety małp zbiera dobre recenzje, ale jeśli to Was nie kręci, to polecam nietuzinkowy śmieszno-poważny film Frank. Prócz nich do kin trafią jeszcze 3 filmy, w tym przebojowa komedia z Francji - Przychodzi facet do lekarza.

Modern Combat 5, czyli mobilne Call of Duty, zadebiutuje 24 lipca

Adrian Werner, 10 lipca 2014, 11:04

Firma Gameloft poinformowała, że mobilna gra FPS Modern Combat 5 trafi do sprzedaży 24 lipca w wersjach na systemy iOS i Android. Zapowiada się efektowny tytuł z rozbudowaną kampanią fabularną i dopracowanym systemem multiplayerowej rywalizacji.

Sony sprzedało 100 mln konsol PlayStation 3, PlayStation 4 i PS Vita

Góral, 10 lipca 2014, 09:39

W ostatniej reklamie firma Sony zdradziła, że na całym świecie sprzedano łącznie ponad 100 mln konsol PlayStation 3, PlayStation 4 i PlayStation Vita. Niestety nie podzielono się szczegółowymi danymi przypadającymi na poszczególne platformy sprzętowe.

Ashen - nadchodzi oryginalne RPG z pasywnym multiplayerem

Adrian Werner, 10 lipca 2014, 09:27

Studio Aurora44 pracuje nad nietypowym RPG Ashen, w którym sterowane przez sztuczną inteligencję postacie niezależne oparte zostaną na bohaterach wykreowanych przez innych graczy.