Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 31 grudnia 2014

Dying Light jeszcze płynniejszy dzięki aktualizacji narzędzi deweloperskich XONE

Renox, 31 grudnia 2014, 12:20

Polskie studio Techland poinformowało w jednym z wywiadów, że firma Microsoft udoskonaliła oprogramowanie narzędzi deweloperskich w konsoli Xbox One, pozwalając na bardziej efektywne wykorzystanie zaimplementowanej pamięci. Rodacy wykorzystali to przy okazji prac nad nadchodzącym hitem - grą Dying Light.

Square Enix pracuje nad sieciowym spin-offem Final Fantasy XV na PC?

Entelarmer, 31 grudnia 2014, 12:00

Firma Square Enix poszukuje osoby zainteresowanej tematyką PC w związku z „nową grą online powiązaną z Final Fantaxy XV”. Czyżby kolejna „Ostatnia Fantazja” miała zawitać na PC?

Sky Gamblers: Storm Raiders – udana lotnicza strzelanka wreszcie dostępna na Androidzie

Jiker, 31 grudnia 2014, 11:33

W Google Play, po dwóch latach od premiery na iOS, zadebiutowała efektowna wizualnie lotnicza strzelanka Sky Gamblers: Storm Raiders. Produkcja studia Atypical Games jest najlepiej ocenianą częścią tej uznanej mobilnej serii. Można ją nabyć za nieco ponad 3 złote.

Diablo III – zbliża się koniec pierwszego sezonu rankingowego

Luc, 31 grudnia 2014, 11:20

W cztery miesiące od rozpoczęcia, pierwsza odsłona trybu sezonowego Diablo III chyli się z wolna ku końcowi. Blizzard poinformował na oficjalnej stronie o zbliżającym się finale rankingowych rozgrywek i wyjaśnił czego się spodziewać w okresie przejściowym.

8-bitowy tryb rozgrywki w World of Tanks

Entelarmer, 31 grudnia 2014, 10:55

Firma Wargaming ujawniła dodatkową zawartość do World of Tanks, która ma pojawić się już w styczniu. Na fanów gry czekają m.in. nowe pojazdy i misje oraz specjalny 8-bitowy tryb zabawy. Na dodatek w grze pojawią się czołgistki.

Hatred z zielonym światłem na Steamie

Draug, 31 grudnia 2014, 09:35

Hatred uzyskał zielone światło w usłudze Steam Greenlight. Oznacza to, że kontrowersyjna strzelanka polskiego studia Destructive Creations będzie sprzedawana na platformie dystrybucji cyfrowej firmy Valve Software, kiedy prace nad nią zostaną ukończone.

Shadowrun w Hongkongu oficjalnie potwierdzony

Adrian Werner, 31 grudnia 2014, 08:46

Studio Harebrained Schemes oficjalnie potwierdziło, że następna odsłona marki Shadowrun zaoferuje kampanię, której akcja toczyć się będzie w futurystycznej wersji miasta Hongkong. Zbiórka na projekt ruszy w przyszłym miesiącu.

Steam – trzynasty dzień świątecznej wyprzedaży

Draug, 31 grudnia 2014, 08:30

Na Steamie zaczął się trzynasty dzień świątecznej wyprzedaży. W ramach ofert specjalnych o różnym czasie trwania dostępne są obecnie m.in. Amnesia: Mroczny obłęd, Carmageddon: Reincarnation, Child of Light, Final Fantasy XIII, Hotline Miami i Wiedźmin 2. Oprócz tego ważna jest jeszcze część wczorajszych promocji (m.in. Wolfenstein: The New Order).