Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 sierpnia 2013

Fighter Within to bijatyka na konsolę Xbox One wykorzystująca sensor Kinect

Góral, 18 sierpnia 2013, 19:48

Do sieci przedostały się pierwsze informacje dotyczące kolejnej gry firmy Ubisoft - Fighter Within. Wiemy już, że będzie to bijatyka nowej generacji wykorzystująca sensor Kinect z konsoli Xbox One.

iOS w natarciu - przegląd najlepszych gier lipca

Adrian Werner, 18 sierpnia 2013, 16:00

W przeglądzie najlepszych lipcowych gier na iOS omawiamy platformówki Limbo i Prince of Persia: The Shadow and the Flame, turową strategię Breach & Clear, cyberpunkowego FPS-a Deus Ex: The Fall, zręcznościówkę A Ride into the Mountains, strzelankę Sine Mora, skradankę Tiny Thief oraz grę logiczną Sky Tourist.

Grand Theft Auto V - ujawniono listę osiągnięć do odblokowania

Sarge, 18 sierpnia 2013, 12:25

W sieci pojawiła się lista osiągnięć do odblokowania w grze Grand Theft Auto V. Zestawienie dotyczy wersji na Xboksa 360, ale identyczne wyzwania znajdą także posiadacze PlayStation 3 w swojej edycji nadchodzącego hitu od studia Rockstar North.

Fable Legends kolejną odsłoną popularnej serii studia Lionhead?

Sarge, 18 sierpnia 2013, 10:35

W sieci pojawiły się plotki, że w przyszłym tygodniu na targach gamescom dojdzie do zapowiedzi kolejnej części serii Fable. Firma Microsoft zarejestrowała bowiem domeny internetowe z nazwą Fable Legends w adresach.

Rambo: The Video Game - do zamówień przedpremierowych dodawane będą figurki

Góral, 18 sierpnia 2013, 10:35

W Wielkiej Brytanii do zamówień przedpremierowych na grę Rambo: The Video Game firma Reef Entertainment, wydawca produkcji, dodawać będzie niewielkie figurki Johna Rambo. Niestety nie wiemy czy podobna promocja zostanie wprowadzona również w Polsce.

Homefront 2 - wyciekło nagranie z wczesnej wersji gry

Góral, 18 sierpnia 2013, 09:05

O Homefront 2 nie słyszeliśmy od czasu przejęcia praw do marki przez firmę Crytek. Do sieci trafiło jednak nagranie pochodzące z wczesnej wersji gry, dzięki czemu wiemy, że w dalszym ciągu znajduje się ona w produkcji.