Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 lipca 2012

W Unii Europejskiej można sprzedawać programy pobrane z sieci – ważne orzeczenie Trybunału Sprawiedliwości

Hed, 3 lipca 2012, 19:44

Można odsprzedawać programy ściągnięte z sieci – wynika z orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Opinia tej ważnej instytucji prawnej może przynieść ogromne konsekwencje dla takich platform dystrybucji cyfrowej jak Steam, czy Origin.

Call of Duty Online - Activision zapowiada darmową wersję swojej sztandarowej strzelanki

Kono, 3 lipca 2012, 17:17

Firmy Activision oraz Tencent zapowiedziały grę Call of Duty Online. Produkcja będzie darmową sieciową strzelanką przeznaczoną wyłącznie na rynek chiński.

PlayStation All-Stars Battle Royale - Bogusław Linda powróci jako Kratos

Kono, 3 lipca 2012, 15:35

Firma Sony Computer Entertainment Polska poinformowała, że w grze PlayStation All-Stars Battle Royale w rolę Kratosa ponownie wcieli się Bogusław Linda.

End of Nations – rozdajemy klucze do bety MMORTS-a autorów Star Wars: Empire at War

Adrian Werner, 3 lipca 2012, 14:00

Rozpoczynamy rozdawanie kluczy do bety End of Nations. Pozwolą Wam one sprawdzić jak prezentuje się MMORTS studia Petroglyph. Poznaliśmy też szczegóły sprzedawanej w preorderze specjalnej Edycji Założycielkiej.

Przed ostateczną batalią o ACTA

Olek, 3 lipca 2012, 13:41

Jutro europosłowie podejmą decyzję w sprawie kontrowersyjnej umowy o zwalczaniu handlu towarami podrobionymi. O przyjęcie ACTA zabiegają w Strasburgu przedstawiciele 130 organizacji i firm z całej Europy. Przeciwne są jednak komisje Parlamentu Europejskiego, które negatywnie zaopiniowały projekt.

War Thunder – szczegóły trybów rozgrywki

Aver, 3 lipca 2012, 13:26

Poznaliśmy garść nowych informacji na temat trybów rozgrywki PvP oraz PvE, jakie będą dostępne w nadchodzącej grze MMO free-to-play studia Gaijin Entertainment. Wśród nich znajdują się m.in. realistyczna symulacja lotu, zręcznościowe walki powietrzne oraz tryb kooperacji w scenariuszach opartych na historycznych wydarzeniach.

Wieści ze świata (Limbo, Call of Duty: Black Ops II, Battlefield 3) 3/7/12

Sarge, 3 lipca 2012, 13:05

Dziś piszemy m.in. o specjalnej, pudełkowej edycji Limbo, bonusie dla nabywców pre-orderów Call of Duty: Black Ops II, promocyjnym weekendzie w trybie multiplayer Battlefield 3, a także nowej grze na licencji Marvela. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Start polskiej wersji Battlefield Play4Free. Rozdajemy klucze promocyjne!

Aver, 3 lipca 2012, 12:05

Z okazji startu rodzimej wersji językowej strzelanki Battlefield Play4Free, rozdajemy 4000 kluczy na dodatkowe wyposażenie oraz szybsze zdobywanie doświadczenia.

Electronic Arts + cyfrowa dystrybucja = wielka, nieskończona miłość

Sarge, 3 lipca 2012, 11:35

Firma Electronic Arts w bliżej nieokreślonej przyszłości zamierza w całości skupić się na cyfrowej dystrybucji, odchodząc od sprzedaży gier w sklepach detalicznych. Stanowisko koncernu w tej sprawie przedstawił Frank Gibeau, prezes EA Labels.

Total War: Rome II – wymagania sprzętowe jak w Total War: Shogun 2

Aver, 3 lipca 2012, 11:32

Szef zespołu tworzącego najnowszy tytuł studia Creative Assembly poinformował, że twórcy dokładają wszelkich starań, aby w Total War: Rome II mogli zagrać posiadacze jak największej liczby komputerów. Tytuł ukaże się pod koniec 2013 roku w wersji na PC.

Premiera The Secret World i niespodziewana rezygnacja szefa firmy Funcom

Hed, 3 lipca 2012, 11:11

Szef firmy Funcom zrezygnował z posady w dniu premiery The Secret World. Informacja może wzbudzać pewne wątpliwości odnośnie stanu nowej produkcji. Były prezes przekonuje jednak, że decyzja nie wpłynie negatywnie na losy producenta i jego gier.

Prace nad PlayStation 4 trwają od sierpnia 2010 roku?

Muninn, 3 lipca 2012, 11:10

Były dyrektor amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment umieścił na portalu społecznościowym LinkedIn swoje CV, w którym można odnaleźć wpis o tworzeniu konsoli nowej generacji. Nie podano niestety żadnych oficjalnych informacji na ten temat.

Amerykańscy gracze wydają coraz więcej pieniędzy na cyfrową dystrybucję

Sarge, 3 lipca 2012, 10:10

W pierwszym kwartale bieżącego roku tylko niecała połowa wydatków amerykańskich graczy została przeznaczona na zakupy nowych egzemplarzy w tradycyjnych sklepach. Większość pieniędzy wydano na produkcje używane, wypożyczane lub dostępne w cyfrowej dystrybucji.

Zapowiedziano grę East vs. West – strategię o Zimnej Wojnie od Paradox i studia BL-Logic

Hed, 3 lipca 2012, 10:10

Firma Paradox wyda strategię East vs. West – A Hearts of Iron Game. Autorzy produkcji ze studia BL-Logic chcą uchwycić napięcie, jakie panowało między państwami Bloku Wschodniego a Zachodem podczas Zimnej Wojny.

Diablo III wrócił do sklepów. Top Empik - Tydzień 27

Przemysław Zamęcki, 3 lipca 2012, 07:59

Diablo III oraz LEGO Batman 2: DC Super Heroes to obecnie jedne z najlepiej sprzedających się gier w salonach sieci Empik. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi tytułami znajdującymi się na liście przebojów.