Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 maja 2012

Produkcja następcy Xboksa 360 już ruszyła?

Adrian Werner, 5 maja 2012, 20:43

Oficjalnie Microsoft milczy odnośnie swojej następnej konsoli. Pojawiły się jednak plotki sugerujące, że ruszyła już produkcja sprzętu do kolejnego Xboksa.

Kalypso zapowiedziało wampirzą skradankę DARK

Adrian Werner, 5 maja 2012, 19:12

Duet Kalypso Media i Realmforge zapowiedział swój najnowszy projekt. Okazała się nim wzbogacona elementami RPG skradanka DARK, w której wcielimy się w wampira.

Thatgamecompany zapowie nową grę jeszcze w tym roku

Ender, 5 maja 2012, 18:15

Szef studia Thatgamecompany zapowiedział, że jeszcze w tym roku dowiemy się nad jaką grą prowadzi prace. Deweloper szuka w tej chwili partnerów, skłonnych sfinansować tajemniczy projekt.

Nadchodzi sieciowa strzelanka Renaissance Heroes

Adrian Werner, 5 maja 2012, 18:05

Firma ChangYou zapowiedziała grę Renaissance Heroes, czyli osadzonego alternatywnej wersji szesnastowiecznej Europy sieciowego FPS-a.

Dead Island w edycji GOTY może pojawić się w czerwcu

Ender, 5 maja 2012, 15:55

Niepotwierdzone jeszcze przez wydawcę informacje wskazują na to, że pod koniec czerwca w sklepach może zagościć nowa edycja Dead Island w wersji Game of the Year. Tytuł zawierać będzie najpewniej wszystkie opublikowane do tej pory zestawy DLC.

Pierwszy numer darmowego komiksu Max Payne 3 już dostępny

Ender, 5 maja 2012, 13:55

Zgodnie ze wcześniejszymi obietnicami, na oficjalniej stronie Max Payne 3 studio Rockstar opublikowało pierwszy numer darmowego komiksu związanego z grą. Czytelnicy poznają losy młodego Maksa oraz przypomną sobie jego przygody z dwóch poprzednich części serii.

Głęboko pod ziemią - komputerowe dungeon crawlery lat 80tych i 90tych

Lans Tartare, 5 maja 2012, 09:52

Klasyczne dungeon crawlery z widokiem z pierwszej osoby skradły kawał życia niejednemu z nas. Łażenie po piwnicach, lochach, katakumbach, jaskiniach i innych miejscach pełnych skarbów oraz niebezpieczeństw tworzono jednak na tyle oryginalnie i na tyle różnorodnie, że wciągało na długie godziny. Zamierzchłe czasy Amigi, Atari, C64 i wczesnego PC nie są jednak wcale aż tak zamierzchłe – bo moda powraca, bo stare gry gatunku wciąż dają radę, bo można coraz łatwiej je dostać. Bo po prostu dobrze się w nie gra.

Cyfrowa dystrybucja - promocje na 5-6 maja (Batman, Total War i inne)

Hed, 5 maja 2012, 01:46

Aliens vs Predator, Bejeweled 3, Batman: Arkham City, Deus Ex: Human Revolution, Driver San Francisco, King Arthur II, Total War SHOGUN 2 – te i inne gry będzie można kupić taniej w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin.