Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 marca 2012

Cyfrowa dystrybucja - promocje na 30–31 marca (Trine 2, Saints Row 3 i inne)

Hed, 30 marca 2012, 23:59

Assassin's Creed Brotherhood, From Dust, Gotham City Impostors, Metro 2033, Saints Row: The Third, Trine 2 oraz Warhammer 40,000: Space Marine – to tylko kilka tytułów przecenionych w ten weekend. Pełne zestawienie najciekawszych ofert znajdziecie standardowo w tej wiadomości.

Najnowszy dodatek dla Mount & Blade: Warband przeniesie nas w czasy wojen napoleońskich

Ender, 30 marca 2012, 20:45

Producent gry Mount & Blade: Warband, studio Talesworld zapowiedziało, że w najbliższym czasie zadebiutuje płatny dodatek DLC dla tego tytułu, który przeniesie nas w czasy wojen napoleońskich. To skupione na rozgrywkach multiplayer rozszerzenie dostępne będzie pod tytułem Napoleonic War.

Usprawniamy legendarne FPP (Half-Life 2, Quake 4, Prey i inne)

mandarynek, 30 marca 2012, 16:21

Cztery legendarne strzelaniny FPP nadal żyją w sieciowym undergroundzie. Wszystko dzięki darmowym modyfikacjom i wspaniałej pracy grafików, którzy postanowili doprowadzić wygląd gier do standardów obowiązujących w 2012 roku. Wystarczy poświęcić kilka minut na instalację dodatków aby uzyskać zdumiewające efekty.

Risen 2: Mroczne wody z bogatą edycją standardową

Adrian Werner, 30 marca 2012, 14:05

Firma Cenega Poland zdradziła jak prezentować się będzie standardowe wydanie gry Risen 2: Mroczne wody. W pudełku znajdzie się m.in. soundtrack i mapa.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress, 1080Pinball) 30/3/12

Sarge, 30 marca 2012, 13:40

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o łatce do pecetowej wersji Battlefield 3, skasowanej produkcji studia Insomniac Games, nagrodzonej ścieżce dźwiękowej do gry Two Worlds II: Pirates of the Flying Fortress, a także pierwszoosobowej strzelaninie firmy LucasArts.

Gry jRPG The Witch and the Hundred Knights, Legasista oraz Mugen Souls doczekają się wersji europejskich

Adrian Werner, 30 marca 2012, 13:25

Mamy dobre wieści dla fanów japońskich RPG-ów. Firma NIS America ogłosiła, że wyda w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych trzy obiecujące produkcje z tego gatunku.

Tutorial – Jak zdobywać medale w PvP

Hed, 30 marca 2012, 13:02

W trybach PvP z gry Star Wars: The Old Republic możemy zdobyć kilkanaście różnych medali, które gwarantują specjalne dodatki. W tym poradniku prezentujemy większość z nich i kilka porad odnośnie do tego, jak je zdobyć.

Najciekawsze oferty na weekend 31 marca - 1 kwietnia

Filip „fsm” Grabski, 30 marca 2012, 12:51

W ten weekend można kupić taniej takie tytuły jak FIFA 12, Assassin’s Creed: Revelations czy Rayman Origins. Sprawdź najciekawsze promocje z dużych sieci sprzedaży w kraju, w tym Media Markt, Saturn czy Empik.

Firma Sony Online Entertainment prezentuje wersję alfa strzelaniny MMO PlanetSide 2

Sarge, 30 marca 2012, 12:20

Firma Sony Online Entertainment zdecydowała się oficjalnie zaprezentować nadchodzącą strzelaninę MMO PlanetSide 2. Materiał pokazuje kilka aspektów rozgrywki i jest komentowany przez samego dewelopera.

Epic Mickey 2: The Power of Two trafi także na komputery PC i Mac

Hed, 30 marca 2012, 11:46

Epic Mickey 2, czyli druga odsłona serii stworzonej przez Warrena Spectora, zostanie wydana także na komputerach PC oraz Mac. To dobra informacja dla posiadaczy pecetów, którzy nie mieli okazji zagrać w pierwowzór z konsoli Wii.

Zmiany w czasopismach grupy Komputer Świat, koniec magazynu PLAY

Sarge, 30 marca 2012, 11:25

Paweł Paczuski został redaktorem naczelnym wszystkich czasopism grupy Komputer Świat. Będą one wzbogacone o treści o grach publikowane dotychczas w magazynie PLAY, który przestanie istnieć jako dwumiesięcznik.

Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier - ujawniono tryb kooperacyjny Guerilla

Adrian Werner, 30 marca 2012, 10:45

Firma Ubisoft opublikowała nowy materiał video z Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że w grze znajdzie się tryb kooperacyjny Guerilla.

Auto Club Revolution - gra wyścigowa typu free to play w fazie otwartych beta testów

Sarge, 30 marca 2012, 10:20

Rozpoczęły się otwarte beta testy gry wyścigowej typu free to play o nazwie Auto Club Revolution. Produkcja studia Eutechnyx już teraz oferuje system mikropłatności, które gracze mogą sprawdzić, a zakupione przedmioty przenieść do pełnej wersji.

Rekordowa liczba pre-orderów na grę Assassin's Creed III w Stanach Zjednoczonych

DogGhost, 30 marca 2012, 09:35

Popularność gry Assassin's Creed III w Stanach Zjednoczonych wskazuje na to, że stanie się ona najprawdopodobniej najlepiej sprzedającą się przed premierą produkcją w historii firmy Ubisoft.

Niemiecka przygodówka The Dark Eye: Chains of Satinav ukaże się w czerwcu

Muninn, 30 marca 2012, 09:30

Studio Daedalic Entertainment oraz firma Deep Silver ujawniły datę wydania gry The Dark Eye: Chains of Satinav. Ta tradycyjna przygodówka, osadzona w świecie fantasy zwanym Aventurią, ukaże się 22 czerwca.