Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 5 sierpnia 2010

Kontynuacja Batman: Arkham Asylum oficjalnie zapowiedziana

Olek, 5 sierpnia 2010, 19:09

Firmy Warner Bros. Interactive Entertainment i DC Entertainment oficjalnie zapowiedziały kontynuację bestsellerowej gry akcji Batman: Arkham Asylum. Batman: Arkham City pojawi się jesienią przyszłego roku w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery PC. Człowiek-Nietoperz i partnerująca mu Kobieta-Kot znajdą się także na okładce wrześniowego numeru magazynu Game Informer.

Zapowiedziano pierwszy dodatek DLC rozwijający fabułę BioShocka 2

Sarge, 5 sierpnia 2010, 17:22

Wygląda na to, że po wydaniu dodatków DLC przeznaczonych dla rozgrywek wieloosobowych w grze BioShock 2 i jednym dodającym nowe misje-wyzwania, w końcu doczekamy się rozszerzenia skupiającego się tylko na przygodzie dla jednego gracza.

Optymizm wydawcy Fallout: New Vegas

Olek, 5 sierpnia 2010, 17:19

Najnowszą grę studia Obsidian Entertainment osadzoną w postapokaliptycznym uniwersum Fallout od blisko dwóch miesięcy zamawiać można w przedsprzedaży. Sarah Seaby z europejskiego oddziału firmy Bethesda Softworks przekonuje, że zainteresowanie graczy tytułem jest większe niż przed premierą Fallout 3.

Valve zapowiada renesans gier na komputery Mac

Olek, 5 sierpnia 2010, 14:31

Trzy miesiące temu firma Valve Software uruchomiła na platformie Steam dział z grami przeznaczonymi na komputery z systemem operacyjnym OSX. Jej szefowie są przekonani, że już w przyszłym roku gry sprzedawane na tę platformę zaczną przynosić zyski.

Kaka na okładce gry FIFA 11

Sarge, 5 sierpnia 2010, 14:15

Firma Electronic Arts ujawniła, kogo zobaczymy na okładce gry FIFA 11. Tym razem pojawi się na niej brazylijski gwiazdor Kaka, uczestnik zakończonych niedawno Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Obok niego na okładce znajdzie się również miejsce dla innego piłkarza, charakterystycznego dla kraju, w którym tytuł zostanie wydany.

Wieści ze świata (Halo: Reach, Borderlands, LEGO Harry Potter) 5/08/10

Sarge, 5 sierpnia 2010, 13:41

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych mapach w Halo: Reach, obsłudze Osiągnięć w Borderlands, wideo-relacji imprezy QuakeCon 2010, a także o dobrej sprzedaży gry LEGO Harry Potter: Lata 1-4. Zapraszamy do lektury.

Paradox Interactive pokaże nowe gry na gamescomie

Sarge, 5 sierpnia 2010, 13:34

Firma Paradox Interactive ujawniła, jakie gry zaprezentuje na sierpniowych targach gamescom w Kolonii. Lista potwierdzonych tytułów liczy sobie tylko cztery pozycje, ale już teraz zastrzeżono, że pokazane zostaną także niezapowiedziane dotychczas produkcje.

Blizzard kasuje „niewłaściwe” mapki do StarCraft II

Olek, 5 sierpnia 2010, 13:30

Miłośnicy StarCraft II, którym spodobał się dołączony do gry edytor, muszą liczyć się z krytyką nie tylko ze strony innych graczy. Firma Blizzard Entertainment systematycznie usuwa z serwisu Battle.net stworzone przez społeczność mapy, które naruszają warunki określone w umowie licencyjnej.

Konsolowe demo Modern Warfare 2 "już" dostępne

Sarge, 5 sierpnia 2010, 12:00

Użytkownicy Xbox Live oraz PlayStation Network przeglądając oferty sieciowych sklepów na poszczególnych platformach doświadczyli niemałej niespodzianki. Jak się bowiem okazało, firma Activision wydała wersję demo gry Call of Duty: Modern Warfare 2 na konsole.

Sniper: Ghost Warrior - prawie pół miliona sprzedanych kopii

Taven, 5 sierpnia 2010, 11:12

Wygląda na to, że po raz kolejny – po dużym sukcesie rodzimego Wiedźmina – mamy powody do dumy, jeśli chodzi o wyniki sprzedaży polskich produkcji na świecie. Sniper: Ghost Warrior, gra akcji autorstwa CITY Interactive, znalazła już prawie pół miliona nabywców i przynosi warszawskiej firmie ogromne zyski.

Fable III bez wsparcia dla kontrolera Kinect?

Olek, 5 sierpnia 2010, 11:02

Gracze, którzy z myślą o październikowej premierze xboksowej wersji Fable III zamierzają kupić kontroler Kinect, powinni jeszcze przemyśleć swoją decyzję. Peter Molyneux, kierujący Lionhead Studios ujawnił, że początkowo gra nie będzie korzystała z możliwości nowatorskiego urządzenia. Taka opcja pojawi się prawdopodobnie później.

Znamy wymagania sprzętowe gry F1 2010

Sarge, 5 sierpnia 2010, 09:20

Długo już czekamy na kolejny symulator wyścigów Formuły 1. Nie licząc stosunkowo zręcznościowej odsłony F1 2009 na Wii i PSP, ostatnia produkcja traktująca o najpopularniejszej serii wyścigowej świata ukazała się ponad trzy lata temu. Na szczęście Codemasters już we wrześniu wyda swoje F1 2010, a my poznaliśmy właśnie minimalne wymagania sprzętowe tej pozycji.