Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 sierpnia 2010

APB ma 130 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Ilu z nich gra regularnie?

Hed, 24 sierpnia 2010, 15:12

Firma Realtime Worlds ogłosiła statystyki dotyczące społeczności skupionej wokół gry APB, której słaba sprzedaż jest przyczyną problemów dewelopera. Podobno obecnie możemy mówić o 130 tysiącach zarejestrowanych użytkowników. Przeciętnie osoby grające wydają na produkcję 28 dolarów miesięcznie i spędzają z nią około cztery godziny dziennie.

gamescom 2010 - o czym nie napisaliśmy

Adrian Werner, 24 sierpnia 2010, 12:27

Ilość wieści wypływających z tegorocznego gamescomu była tak duża, że niemożliwością było przerobienie ich wszystkich. Dlatego sporządziliśmy dla was pigułę informacyjną, zbierającą do kupy to, co pominęliśmy, w tym m.in. całą masę nowin o przygodówkach oraz filmiki z gier takich jak Shogun 2, Men of War: Wietnam, Portal 2 oraz Mythos.

Wieści ze świata (Killzone 3, Final Fantasy XIV, Forza Motorsport 3) 24/08/10

Jiker, 24 sierpnia 2010, 11:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o otwartych beta testach Final Fantasy XIV, dodatkach DLC do Crackdown 2, specjalnej kompilacji Forza Motorsport 3, a także autorze ścieżki dźwiękowej do Killzone 3. Zapraszamy do lektury.

Ogłoszono nominacje do nagród dla najlepszych gier sieciowych

Taven, 24 sierpnia 2010, 11:12

UBM TechWeb Game Network, organizator Game Developers Confercence Online (następcy GDC Austin), ogłosił w maju, że począwszy od tegorocznej edycji tej imprezy przyznawać będzie Game Developers Choice Online Awards. Nagrody, do których pretendentów znamy już dzisiaj, mają wyróżnić najlepsze zdaniem organizatorów tytuły w dziedzinie gier sieciowych.

Afterfall: Insanity w pierwszym kwartale 2011 roku

Hed, 24 sierpnia 2010, 10:54

W stacji TVN CNBC Biznes wyemitowano wywiad z Tomaszem Majką, szefem ekipy pracującej nad grą Afterfall: InSanity oraz prezesem firmy Nicolas Games. Majka potwierdził, że post-apokaliptyczna produkcja zostanie wydana w pierwszym kwartale przyszłego roku, a jej dokładną datę premiery poznamy na konferencji CD Projektu, która odbędzie się we wrześniu.

Duży popyt na moda dla PS3. Będą bany?

Sarge, 24 sierpnia 2010, 10:35

Ostatnio informowaliśmy Was o tajemniczym projekcie PSJailbreak (jest nim przenośny dysk USB z odpowiednim programem na pokładzie), który pozwala podobno uruchamiać na każdym modelu PlayStation 3 dowolny program, w tym kopie gier. Okazuje się, że mod cieszy się już sporą popularnością.

Sony zapowiada MotorStorm 3D Rift

Jiker, 24 sierpnia 2010, 09:47

Firma Sony Computer Entertainment zapowiedziała oficjalnie MotorStorm 3D Rift – specjalną odsłonę popularnego cyklu gier wyścigowych, powstałą na bazie ostatniej wydanej części, czyli MotorStorm: Pacific Rift. Najważniejszą cechą 3D Rift jest oczywiście pełne wsparcie dla technologii 3D.

Mafia II wreszcie w amerykańskich sklepach

Hed, 24 sierpnia 2010, 09:16

Po wielu miesiącach oczekiwań w końcu w amerykańskich sklepach pojawia się Mafia II, czyli kontynuacja świetnej produkcji sprzed kilku lat. Najnowsze dzieło czeskiego studia Illusion Softworks/2K Czech ponownie podejmuje temat najsłynniejszej zorganizowanej grupy przestępczej na świecie i prezentuje go w stylu klasycznych filmów oraz książek.

Pecetowe demo R.U.S.E. już jutro

Sarge, 24 sierpnia 2010, 09:15

Premiera interesująco zapowiadającej się strategii czasu rzeczywistego R.U.S.E. zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym twórcy zamierzają jeszcze bardziej podsycić oczekiwanie wypuszczając wersję demonstracyjną swojego dzieła.

Data premiery kolejnego dodatku DLC do Mass Effect 2

Jiker, 24 sierpnia 2010, 08:10

Firma BioWare poinformowała, że Lair of the Shadowbroker - nowy dodatek DLC do Mass Effect 2 – zadebiutuje na rynku 7 września. Rozszerzenie zostanie udostępnione jednocześnie w wersjach na PC i Xboksa 360. Jego cenę ustalono na poziomie 800 punktów Microsoftu/BioWare.