Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 sierpnia 2009

Nadchodzi rysowana przygodówka Deponia

Filip „fsm” Grabski, 30 sierpnia 2009, 13:40

Niemieckie studio Daedelic Entertainment nie zyskało światowej sławy, ale na lokalnym rynku jest znane jako twórca kilku niezłych gier przygodowych. Ich najnowsze dzieło zatytułowane Deponia jest wymierzone w miłośników klimatu znanego z Autostopem przez Galaktykę.

Więcej szczegółów o Dust 514 – FPS-ie od twórców EVE Online

Filip „fsm” Grabski, 30 sierpnia 2009, 12:35

Tuż przed kolońskimi targami gamescom ludzie odpowiedzialni za całkiem popularne kosmiczne MMO EVE Online, firma CCP, zapowiedzieli kosmiczną strzelaninę umieszczoną w tym samym uniwersum. Czym ma się wyróżniać Dust 514? Jest to MMOFPS z elementami strategii przeznaczony tylko na konsole. A między graczami EVE i Dust ma zaistnieć współpraca.

Kurt Cobain grywalną postacią w Guitar Hero 5

Maciej Śliwiński, 30 sierpnia 2009, 12:20

Do premiery Guitar Hero 5 zostało już kilka dni i ciężko było się spodziewać, że Activision zdąży nas jeszcze czymś zaskoczyć. Wydawca tuż przed debiutem tej znanej serii gier muzycznych ujawnił jednak kolejną niespodziankę dla fanów – w GH5 będziemy się mogli wcielić w Kurta Cobaina.

Monster trucki powracają na Wii

Filip „fsm” Grabski, 30 sierpnia 2009, 11:55

Gra Monster 4x4: World Circuit, która wspomagała premierę konsoli Nintendo Wii w 2006 roku, doczeka się drugiej części. Ubisoft zapowiedział kolorowy sequel z podtytułem Stunt Racer, który już niedługo spróbuje przekonać do siebie miłośników zręcznościowych.

2K Games zapowiada dwie niezależne produkcje na XBLA

Maciej Śliwiński, 30 sierpnia 2009, 11:40

2K Games zapowiedziało wydanie dwóch nowych, niezależnych tytułów na platformę Xbox Live Arcade. Oba powinny zadebiutować na rynku w ciągu kilku nadchodzących miesięcy.

Pierwsze obrazki z GTA IV: The Ballad of Gay Tony w sieci

Maciej Śliwiński, 30 sierpnia 2009, 10:40

Rockstar udostępnił dziś w sieci pierwsze obrazki ze zbliżającego się wielkimi krokami drugiego dodatku do GTA IV - The Ballad of Gay Tony. Jednocześnie zapowiedziano, że we wtorek powinien pokazać się debiutancki trailer tego rozszerzenia.

Piwo i Orzeszki – Ta okropna reklama

Fulko de Lorche, 30 sierpnia 2009, 10:00

Reklamy w mediach są tak stare, jak same media. Prawda ta nie dotyczy jednakowoż Polaków, którzy takiej potrzeby w czasach PRL-u nie odczuwali. Kupowali i tak to, co akurat rzucono na sklepy, a przebieranie w towarach czy usługach – toż to śmierdziało zgniłym kapitalizmem!