Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 25 sierpnia 2009

Zapowiedź kolejnej odsłony serii Commandos to tylko plotka

Jiker, 25 sierpnia 2009, 17:00

Nie mamy dobrych wieści dla fanów strategicznej marki Commandos (pomińmy strzelaninę FPP osadzoną w tym ciekawym uniwersum). Informacje jakoby hiszpańskie studio deweloperskie Pyro Studios miało rozpocząć prace nad czwartą odsłoną niekonwencjonalnego cyklu, mającą przywrócić dawny klimat popularnych „komandosów”, okazały się nie mieć niczego wspólnego z rzeczywistością.

Batman: Arkham Asylum debiutuje w sklepach

Cairine, 25 sierpnia 2009, 15:23

Dzisiaj w USA swoją premierę ma Batman: Arkham Asylum w wersji na konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3. W tej grze wcielamy się w postać słynnego Mrocznego Rycerza, któremu tym razem przyjdzie się udać tropem Jokera – wszystko w scenerii tytułowego zakładu dla obłąkanych przestępców.

Wieści ze świata (Lost Planet 2, Assassin's Creed II, Wii Sports Resort) 25/08/09

Jiker, 25 sierpnia 2009, 13:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowa gra autorów Mafia II, środa w Xbox Live Arcade, podzielony ekran w Lost Planet 2, tańszy Killzone 2, Resistance 2 i Motorstorm: Pacific Rift, przewidywana sprzedaż Assassin’s Creed II i inne. Zapraszamy do lektury.

Cartoon Games - odc. 4 - Kryzys

Otis, 25 sierpnia 2009, 12:55

Kolejne próbki dźwiękowe z polskiej wersji Dragon Age: Początek

Jiker, 25 sierpnia 2009, 12:05

Na oficjalnej polskiej stronie opublikowane zostały nowe próbki dźwiękowe z rodzimej wersji językowej cRPG Dragon Age: Początek, autorstwa firmy BioWare. Tym razem wybór padł na Duncana – mentora głównego bohatera gry i weterana walk z Mrocznym Pomiotem, którego w polskiej edycji zagra Jan Kulczycki, znany aktor dubbingowy, który zasłużył się nie tylko w filmach, ale także w grach.

StarCraft II będzie obsługiwać "pseudo-LAN". Diablo III pójdzie w jego ślady.

Cairine, 25 sierpnia 2009, 11:44

BlizzCon 2009 przeszedł do historii, ale nadal wokół nadchodzących gier firmy Blizzard Entertainment panuje gorąca atmosfera. Tym razem podgrzał ją Greg Canessa – jeden z deweloperów sieci Battle.net.

Prace nad Beyond Good & Evil 2 wstrzymane?

Jiker, 25 sierpnia 2009, 11:30

Jak dotąd kwestię Beyond Good & Evil 2 poruszano jedynie w związku z publikacjami kolejnych przecieków i plotek. Nasze nadzieje rozbudzał ponadto zwiastun zaprezentowany w trakcie imprezy UbiDays 08 i materiał filmowy, którego autentyczność ciężko było poddać weryfikacji. Obecnie nie mają one jednak znaczenia – ewentualny deweloping Beyond Good & Evil 2 został najprawdopodobniej wstrzymany.

EMPiK - Top Lista - tydzień 34 (25/08/09)

g40, 25 sierpnia 2009, 10:46

Zapraszamy do kolejnego notowania najlepiej sprzedających się gier w salonach EMPiK. Na liście znajdują się tytuły wydane na komputery osobiste oraz konsole PS2, PSP, PS3 i Xbox 360. Dane pochodzą z okresu pomiędzy 17 a 23 sierpnia i zostały zebrane w 138 salonach sieci.

Data premiery Aliens: Colonial Marines uzależniona od popularności Aliens vs Predator

Jiker, 25 sierpnia 2009, 10:05

Sytuacja z pierwszoosobową strzelaniną Aliens: Colonial Marines przybrała na tyle nieciekawy obrót, że już od dłuższego czasu jej twórcy z firmy Gearbox Software i wydawcy z koncernu SEGA robią wszystko, by przywrócić w nią utraconą wiarę. Nie inaczej jest w przypadku wypowiedzi Mike’a Hayesa, prezesa europejskiego oddziału japońskiej korporacji.

Manhunt 2 trafi na PC w oryginalnej, niezwykle brutalnej wersji?

Jiker, 25 sierpnia 2009, 08:40

Amerykańska organizacja ESRB dosyć nieoczekiwanie sklasyfikowała grę Manhunt 2 w wersji na komputery osobiste. Produkcja została oceniona jako wyjątkowo brutalna i otrzymała znaczek AO (Adults Only), sugerujący, że powinny w nią grać wyłącznie te osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia. W chwili obecnej to wszystkie znane nam szczegóły na temat tej sprawy.

Wiosna 2010 roku okresem premiery PlayStation Motion Controller

Jiker, 25 sierpnia 2009, 07:59

W przyszłym roku swoją premierę będzie miało nie tylko kilkanaście niezwykle głośnych produkcji, ale również nowe systemy sterowania dedykowane konsolom Xbox 360 (Project Natal) i PlayStation 3. Premiera tego ostatniego powinna się odbyć już za kilka miesięcy.