Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 lipca 2008

Nowa gra z Sonikiem w roli głównej tylko na Wii

vampire, 20 lipca 2008, 15:38

Wygląda na to, że konsola Wii doczeka się nowej gry z jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w branży wirtualnej rozrywki - Sonikiem. Pierwsza wskazówka pojawiła się już wczoraj, kiedy to użytkownik donkey show zamieścił na forum NeoGAF skan okładki wrześniowego numeru amerykańskiego pisma Nintendo Power.

Koniec Mythos?

Elrond, 20 lipca 2008, 15:10

Od kilku dni z obozu firmy Flagship Studios, znanej graczom z Hellgate: London, projektu ambitnego, lecz niestety niedopracowanego, napływają sprzeczne informacje. Tydzień temu świat elektronicznej rozrywki obiegła wiadomość, iż studio kończy działalność - parę dni później sami zainteresowani zaprzeczyli tym rewelacjom.

Kontynuacja Guitar Hero: On Tour ukaże się jeszce w tym roku

vampire, 20 lipca 2008, 13:58

Zaledwie miesiąc temu swoją światową premierę miała przeznaczona na przenośną konsolką Nintendo gra muzyczna - Guitar Hero: On Tour, która jak wiemy cieszy się w Stanach Zjednoczonych olbrzymią popularnością. Wczoraj firma Activision poinformowała o trwających właśnie pracach nad jej kontynuacją.

FlatOut: Ultimate Carnage w sierpniu

vampire, 20 lipca 2008, 13:18

Jak już wiemy, przewidywana na 11 lipca światowa premiera FlatOut: Ultimate Carnage niestety nie doszło do skutku, jednakże nie przyjdzie nam na nią długo czekać - gra trafi do sklepów 1 sierpnia. Wczoraj firma Empire Interactive potwierdziła, że będzie to tytuł należący do rodziny Games for Windows i w pełni wykorzysta potencjał jej sieciowej usługi – Live.

Drakensang: The Dark Eye w złocie

Elrond, 20 lipca 2008, 13:12

Przedstawiciele firmy wydawniczej Anaconda poinformowali, iż Drakensang: The Dark Eye, RPG tworzony przez berlińskie studio deweloperskie Radon Labs, wszedł właśnie w złotą fazę i został wysłany do tłoczni.

Step Creative Group zakończyło działalność

Elrond, 20 lipca 2008, 12:28

Twórcy takich gier jak Star Heritage 1: The Black Cobra czy Inhabited Island: The Earthling, firma Step Creative Group, z powodu problemów finansowych zmuszona była do zakończenia działalności. Jest jednak dobra wiadomość dla fanów przygodówek, oczekujących na pojawienie się drugiej ze wspomnianych gier w języku angielskim - Akella zamierza wypuścić ją na rynek jeszcze w tym roku.