Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 sierpnia 2006

Poradnik: The Fall: Last Days of Gaia

Redakcja GRYOnline.pl, 30 sierpnia 2006, 19:12

Niniejszy poradnik pomoże wam przebrnąć zarówno przez główne, jak i dodatkowe zadania osadzonej w postapokaliptycznym świecie gry cRPG The Fall: Last Days of Gaia. Wbrew temu, co zapowiadali autorzy, gra jest w dużej mierze liniowa. Pomimo tego, że niektóre zadania można rozwiązać na kilka sposobów, a jeszcze innych można uniknąć...

Kaz Hirai: "PS3 przetrwa najbliższych 10 lat"

Jiker, 30 sierpnia 2006, 15:46

Kaz Hirai, prezes amerykańskiego oddziału Sony Computer Entertainment, oczekuje, że konsola PLAYSTATION 3 zakończy swój żywot po około 10 latach. Tym samym, krążącym od jakiegoś czasu informacjom przypięto oficjalną metkę.

Battlestations: Midway dopiero w lutym

Vercetti, 30 sierpnia 2006, 13:47

Nie potwierdziły się przypuszczenia, jakoby najnowsze dzieło studia Mithis Games miało zadebiutować na rynku jesienią bieżącego roku. Ostatnie materiały prasowe, pochodzące od brytyjskiego Eidosu, jako datę premiery gry Battlestations: Midway wskazują luty 2007.

Rayman Raving Rabidds – nie tylko na Wii, jeszcze w tym roku!

Krooliq, 30 sierpnia 2006, 12:10

Wczoraj donieśliśmy Wam, że na łamach hiszpańskiego serwis MeriStation ukazała się informacja o tym, że podczas tegorocznych targów Games Convention jeden z przedstawicieli UbiSoftu potwierdził, że do maja 2007 roku w nowego Raymana będą mogli zagrać wyłącznie posiadacze Wii, a dopiero później gra trafi także na inne platformy. Dziś możemy zdementować powyższe pogłoski.

Tecmo potwierdza wsparcie dla „Wirtualnej Konsoli”

BK, 30 sierpnia 2006, 12:05

Kolejna firma potwierdziła wsparcie dla „Wirtualnej Konsoli”, czyli usługi tworzonej przez Nintendo z myślą o konsoli Wii, pozwalającej na pobieranie starszych gier za drobną opłatą. Tym razem jest to znane doskonale konsolowym graczom Tecmo.

Red Steel bez trybu multiplayer?!

Elrond, 30 sierpnia 2006, 12:04

Niestety, mamy dość smutną wiadomość dla graczy, którzy zacierali ręce z myślą o wielogodzinnych sesjach spędzonych przy rozgrywkach wieloosobowych w Red Steel, jeden ze startowych tytułów najnowszej konsoli Nintendo, Wii. Potwierdziły się bowiem wcześniejsze informacje serwisu 1UP o niedostarczeniu zewnętrznym deweloperom bibliotek umożliwiających zaimplementowanie rozgrywek sieciowych.

Stargate Worlds na silniku Unreal Engine 3

Krooliq, 30 sierpnia 2006, 11:39

Zespół developerski Cheyenne Mountain Entertainment poinformował, że podpisał umowę z firmą Epic Games, dzięki której nabył prawa do wykorzystania w Stargate Worlds silnika Unreal Engine 3.

Relic Entertainment pracuje nad grą dla konsol nowej generacji

BK, 30 sierpnia 2006, 11:14

Mieszczące się w Vancouver studio deweloperskie Relic Entertainment, odpowiedzialne za takie tytuły jak Homeworld i Company of Heroes, pracuje nad nową grą przeznaczoną dla PS3, Xboxa 360 i Nintendo Wii.

Ceny Visty potwierdzone

Elrond, 30 sierpnia 2006, 10:51

Wczoraj większość serwisów związanych z przemysłem komputerowym skupiała się na jednym, dość ważnym wydarzeniu – wycieku z kanadyjskiego oddziału Microsoftu cen najnowszego systemu operacyjnego, Windows Vista. Co prawda gigant z Redmond zareagował dość szybko usuwając „feralny” przeciek, jednocześnie jednak potwierdzając prawdziwość tych informacji.

Marvel: Ultimate Alliance z oryginalnym soundtrackiem

Krooliq, 30 sierpnia 2006, 10:39

Koncern Activision poinformował, że kolejna gra z gatunku action-cRPG zainspirowana komiksowym uniwersum Marvela, czyli Marvel: Ultimate Alliance, zostanie wzbogacona o oryginalny soundtrack.

Bethesda zapowiedziała kolejny dodatek do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 10:37

Czas na kolejny odcinek serialu Niekończąca się opowieść, którego głównym bohaterem jest program The Elder Scrolls IV: Oblivion. Firma Bethesda Softworks LLC postanowiła sprezentować wszystkim wielbicielom gry nowy dodatek, oczywiście płatny.

Rozpoczęto prace nad Burnout 5!

BK, 30 sierpnia 2006, 10:30

Słynna seria Burnout doczeka się kolejnej odsłony. Przedstawiciele firmy Electronic Arts właśnie potwierdzili, że trwają prace nad jej piątą częścią. Gotowy produkt ma trafić do rąk posiadaczy PS3 i Xboxa 360. Tym samym potwierdziły się nasze doniesienia z początku sierpnia.

Najlepiej sprzedające się gry w Wielkiej Brytanii (30/08/06)

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 10:01

Aż sześć gier utrzymało swoje pozycje w najnowszym rankingu brytyjskich bestsellerów. Zebrane z ponad 7000 sklepów dane jasno wskazują, że w tygodniu zakończonym 26 sierpnia bieżącego roku, o jakiekolwiek rewolucji nie może być mowy.

Assassin's Creed jedną nogą na PC

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 09:47

Wszystko wskazuje na to, że podnoszące się od czasu do czasu głosy o konwersji gry Assassin’s Creed na PC, wreszcie znajdą potwierdzenie w rzeczywistości. Tym razem wieści o przeniesieniu gry na inne platformy, opublikował renomowany magazyn PC Gamer.

CryTek i Electronic Arts - małżeństwa nie będzie

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 09:32

Przedstawiciele koncernu Electronic Arts skomentowali artykuł w dzienniku Die Welt, który przed kilkoma dniami spekulował na temat przejęcia znanego studia CryTek. Z oświadczenia elektroniczno-rozrywkowego molocha wynika, że rewelacje niemieckiej gazety można włożyć między bajki.

Pierwsza poprawka do Prey bez nowych map

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 09:10

Już dziś o godzinie osiemnastej naszego czasu, w Internecie pojawi się pierwsze uaktualnienie gry Prey. Niestety, poza wyeliminowaniem zauważonych dotychczas błędów, poprawka nie wniesie do rozgrywki niczego ciekawego.

Duże zainteresowanie grą Dead Rising w Stanach Zjednoczonych

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 08:52

Wejście na rynek gier dedykowanych konsoli Xbox 360 zakończyło się dla firmy Capcom dużym sukcesem. Japoński koncern poinformował wczoraj, że jego pierwszy tytuł, który został stworzony wyłącznie z myślą o nowym urządzeniu Microsoftu, czyli Dead Rising, sprzedał się w liczbie 500 tysięcy egzemplarzy.

Command & Conquer 3: Tiberium Wars doczeka się wersji demonstracyjnej

Krystian Smoszna, 30 sierpnia 2006, 08:20

Popularny serwis Worthplaying opublikował w poniedziałek informację, która z pewnością zainteresuje sympatyków trzeciej odsłony cyklu Command & Conquer. Redaktorzy magazynu utrzymują, że twórcy programu mają zamiar opublikować wersję demonstracyjną gry.