Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 maja 2005

Top 10 gier na PC w UK (24/05/05)

Krystian Smoszna, 24 maja 2005, 16:41

Przedstawiamy kolejne zestawienie najlepiej sprzedających się gier na PC w Wielkiej Brytanii, które zostało opracowane na podstawie danych zebranych przez kompanie Chart Track i ELSPA. Poniższa lista jest dwudziestą w tym roku i obejmuje okres od 15 do 21 maja.

Pełne sprawozdanie z E3 2005

Redakcja GRYOnline.pl, 24 maja 2005, 15:14

Trwające w dniach 17-20 maja w Los Angeles jedenaste targi gier komputerowych E3 dobiegły końca. Byliśmy tam, oglądaliśmy, opisywaliśmy i robiliśmy zdjęcia wszystkiemu, co przykuło naszą uwagę.

Byli pracownicy LucasArts współtworzą przygodówkę pt. Ankh: The Tales of Mystery

eLKaeR, 24 maja 2005, 14:14

Stworzyli już m.in. Grim Fandango, Escape form Monkey Island i Full Throttle, a teraz przygotowują przygodówkę o nazwie Bone. Ten ostatni produkt nie jest jednak jedynym elektroniczno-rozrywkowym przedsięwzięciem, w które są obecnie zaangażowani ludzie z Telltale Games, pracujący niegdyś dla LucasArts. Bowiem wspólnie z projektantami z Deck13 Interactive szykują jeszcze jedno dzieło na zimę 2005.

War Across the Pacific 1941-1945 - nowa, polska gra strategiczna

Krystian Smoszna, 24 maja 2005, 13:06

War Across the Pacific 1941-1945 to gra strategiczna firmy Microgeo, która już wkrótce zadbiutuje na polskim rynku. Program – jak sama nazwa wskazuje – przeniesie gracza w realia II wojny światowej i pozwoli objąć dowództwo nad jedną ze stron konfliktu – Stanami Zjednoczonymi lub Japonią.

Wojny napoleońskie w pigułce – część 2

ComCo, 24 maja 2005, 12:38

W ostatnią środę, dzięki firmie Cenega Poland, na rodzimych półkach sklepowych wylądowała strategia czasu rzeczywistego Kozacy II: Wojny Napoleońskie, my zaś kontynuujemy nasz cykl wiadomości poświęconych samemu Napoleonowi Bonaparte oraz najważniejszym wydarzeniom i militarnym kampaniom z jego życia.

Half-Life 2: Aftermath już we wrześniu

Kull, 24 maja 2005, 11:36

Delegaci serwisu EuroGamer podczas trwania zakończonych już tegorocznych targów E3 przeprowadzili krótką rozmowę z przedstawicielem firmy Valve. Dysputa wyjaśniła kluczowe zagadnienia dotyczące nadchodzącego dodatku do Half-Life 2.

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers z oficjalną stroną, pierwsze screenshoty

ComCo, 24 maja 2005, 09:57

Od momentu pierwszej zapowiedzi Full Spectrum Warrior: Ten Hammers - nowej pozycji zespołu Pandemic Studios, przygotowywanej na zlecenie korporacji wydawniczej THQ - minęło już prawie 20 dni. Dla wszystkich zainteresowanych opisywaną, taktyczną grą akcji uruchomiona została właśnie jej oficjalna witryna internetowa.

Dodatkowy abonament za Internet - kolejny, "genialny" pomysł KRRiT

Elrond, 24 maja 2005, 09:55

Polska to cudowny kraj, przyzna to każdy kto tu przynajmniej chwilę pomieszka. Tylko u nas tęgie głowy co chwilę wymyślają nowe podatki - dosłownie kilka dni temu "głos narodu" czyli posłowie, przegłosowali kontrowersyjną ustawę o kinematografii.Ale to jeszcze nie wszystko - jak informuje Rzeczpospolita, KRRiT dostrzegła potęgę Internetu - i teraz zaczynamy się bać.

Too Human - pierwsze informacje

ComCo, 24 maja 2005, 09:21

Na tegorocznych targach E3 Microsoft ujawnił kilka projektów, opracowywanych z myślą o Xbox 360. Jednym z nich był Too Human - gra akcji z elementami przygodowymi, za której developing odpowiadają pracownicy zespołu Silicon Knights. Poniżej znajdziecie więcej informacji na jej temat.

Rzut oka na piątą cześć Phantom Saga

ComCo, 24 maja 2005, 09:17

Sega, podobnie jak inni producenci i wydawcy gier, przygotowuje obecnie tytuły z myślą o konsolach następnej generacji. Na fale Internetu „wypłynęły” pierwsze obrazki z piątej części serii Phantom Saga – dynamicznej strzelanki pierwszoosobowej - tworzonej z myślą o platformie Sony PlayStation 3.

Poderwij Tiffany Fallon z grą Mojo Master

Krystian Smoszna, 24 maja 2005, 09:03

Nie wiesz jak uwieść piękną kobietę? Nie potrafisz dobrać odpowiednich słów? A może po prostu brak Ci doświadczenia? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiesz „tak”, to być może dobrą alternatywną dla realnych podbojów miłosnych okaże się produkt firmy WildTangent, zatytułowany Mojo Master.

Interfejs użytkownika w konsoli Xbox 360

ComCo, 24 maja 2005, 08:42

Ma być proste, przejrzyście i funkcjonalnie - tak, w ogólnych założeniach, powinien wyglądać wzorowo wykonany interfejs konsol nowej generacji. Czy te wszystkie „warunki powodzenia” spełni Xbox 360? Microsoft - w specjalnym pokazie za zamkniętymi drzwiami - zaprezentował redaktorom zachodniego serwisu BetaNews pełny interfejs użytkownika swojej nadchodzącej platformy elektroniczno-rozrywkowej.

Konsola Phantom - Mroczne Widmo

Krystian Smoszna, 24 maja 2005, 08:17

Jeśli ktoś miał jakieś nadzieje na kolejną, szałową prezentację konsoli o nazwie Phantom na tegorocznych targach E3, srogo się zawiódł. Producent urządzenia, koncern Infinium Labs nie tylko nie pokazał go podczas najważniejszej w branży imprezy, ale nabrał również wody w usta.