Codex of Victory Game Box

Codex of Victory

Gra Strategiczna 1C

Data premiery gry: 16 marca 2017

Strategia wojenna opracowana przez rosyjskie studio Ino-Co, której akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości. Ludzkość zdołała zasiedlić ponad dwadzieścia planet, jednak struktura społeczna cofnęła się do feudalizmu – poszczególnymi terytoriami rządzą lordowie i baronowie, a pieczę nad całym imperium sprawuje władca absolutny. Państwo toczy wojnę z frakcją tak zwanych Augments, czyli zmodyfikowanych genetycznie ludzi, którzy podbijają kolejne tereny i udoskonalają ich mieszkańców na swoje podobieństwo. Filar Codex of Victory stanowi kampania fabularna – misje koncentrują się na rozbudowie podziemnej bazy w czasie rzeczywistym, zarządzaniu zasobami, prowadzeniu badań technologicznych i produkcji maszyn wojennych, a także na starciach z siłami wroga. Potyczki toczą się w trybie turowym, na mapach pokrytych heksagonami. Co ciekawe, kolejne zadania generowane są proceduralnie, przez co każdorazowe rozpoczęcie zabawy wiąże się z odmiennymi doznaniami. Dopełnienie całości stanowi oparty na rywalizacji wieloosobowy wariant rozgrywki oraz przyjemna dla oka oprawa graficzna, utrzymana w charakterystycznej, kreskówkowej stylistyce.

Więcej informacji o: Codex of VictorystrategicznemultiplayerRTSscience fictionturowe .

Codex of Victory - zwiastun #1

Codex of Victory - zwiastun #1 [0:55]

Zwiastun Codex of Victory, przypominającej planszówkę strategii wojennej utrzymanej w klimacie science fiction. Projekt opracowało rosyjskie studio Ino-Co.

Codex of Victory - strategia autorów Majesty 2 i serii Warlock zadebiutuje 16 marca
Codex of Victory - strategia autorów Majesty 2 i serii Warlock zadebiutuje 16 marca

wiadomość4 marca 2017

Zespół Ino-Co, mający na koncie m.in. Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim oraz serię Warlock, poinformował, że jego następna gra, czyli strategia Codex of Victory, trafi na pecety 16 marca. Produkcja połączy rozbudowę bazy w czasie rzeczywistym z turowymi bitwami.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz