Battlefield 1: They Shall Not Pass
Battlefield 1: They Shall Not Pass
Battlefield 1: They Shall Not Pass Game Box

Battlefield 1: Nie Przejdą

Gra Akcji Battlefield 1: They Shall Not Pass Electronic Arts Inc.

Data premiery gry: 28 marca 2017
Do premiery pozostało 4 dni.

Pierwsze płatne rozszerzenie do popularnej strzelaniny sieciowej Battlefield 1, osadzonej w czasach I wojny światowej. Battlefield 1: Nie Przejdą oferuje nowy tryb gry o nazwie Linia frontu. Jest to połączenie dwóch wariantów rozgrywki: Podboju i Szturmu. Obie strony konfliktu toczą walkę o powiązane ze sobą miejsca na linii frontu. Po opanowaniu sztabu głównego i wszystkich dostępnych punktów kontrolnych, rozpoczyna się etap przypominający tryb Szturmu, w którym zespoły atakują telegrafy lub starają się je obronić przed przeciwnikami. Nową grywalną frakcją wprowadzoną w dodatku jest Armia Francuska, a klasą elitarną - czyściciel okopów. Specjalizuje się on w walce wręcz oraz w używaniu granatów. Nie Przejdą to także nowe wyposażenie: superciężki francuski czołg Char 2C, czołg St. Chamond oraz haubica oblężnicza, obsługiwana przez żołnierzy polowych. Ponadto gracze mogą walczyć na czterech dodatkowych mapach, inspirowanych słynnymi starciami I wojny światowej: Wzgórza Verdun, Fort Vaux, osadzone nad rzeką Aisne Przełamanie oraz bitwa pancerna o Soissons.

Więcej informacji o: Battlefield 1: Nie PrzejdąakcjiFPPFPSI wojna światowakooperacjamultiplayerpoczątek XX wiekustrzelanki .

Battlefield 1: Nie Przejdą - zwiastun #1

Battlefield 1: Nie Przejdą - zwiastun #1 [1:15]

Zwiastun DLC Battlefield 1: Nie przejdą, oprócz obowiązkowej dawki patosu, zawiera również datę premiery.

Pierwsze DLC do gry Battlefield 1 dostępne od dziś dla posiadaczy Przepustki Premium
Pierwsze DLC do gry Battlefield 1 dostępne od dziś dla posiadaczy Przepustki Premium

wiadomość14 marca 2017

Gra Battlefield 1, jeden z najlepszych FPS-ów ubiegłego roku, doczekała się pierwszego DLC, zatytułowanego Nie przejdą. Rozszerzenie jest jak dotąd dostępne wyłącznie dla posiadaczy Przepustki Premium - reszta graczy zagra w nie dopiero 28 marca.

Battlefield 1: Nie przejdą - DLC z oficjalnym zwiastunem i datą premiery
Battlefield 1: Nie przejdą - DLC z oficjalnym zwiastunem i datą premiery

wiadomość2 marca 2017

Fani Battlefield 1 mają powody do radości - DICE opublikowało bowiem materiał wideo zapowiadający DLC pod tytułem Nie przejdą, a także ogłosiło oficjalną datę premiery owego z dawna oczekiwanego dodatku.

Battlefield 1: Nie przejdą – nowe informacje na temat dodatku
Battlefield 1: Nie przejdą – nowe informacje na temat dodatku

wiadomość24 stycznia 2017

Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące pierwszego płatnego dodatku do gry Battlefield 1, który zadebiutuje w marcu. Autorzy przedstawili pokrótce wszystkie nowości, które DLC wprowadzi do rozgrywki.

Battlefield 1: Nie Przejdą - dodatek zaoferuje bitwy pod Verdun i Soissons
Battlefield 1: Nie Przejdą - dodatek zaoferuje bitwy pod Verdun i Soissons

wiadomość20 grudnia 2016

Studio DICE zdradziło nowe konkrety odnośnie Nie Przejdą, czyli pierwszego płatnego dodatku do Battlefield 1. Dowiedzieliśmy się, że w rozszerzeniu znajdziemy mapy bazujące na bitwach pod Verdun i Soissons.

Gry marca 2017 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry marca 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

artykuł1 marca 2017

Marzec będzie wypchany wielkimi premierami w nie mniejszym stopniu niż luty. Na szczycie bój stoczą Mass Effect: Andromeda i Ghost Recon: Wildlands, a w ich cieniu znajdzie się sporo innych atrakcji dla miłośników gier akcji i RPG.

PC
XONE
PS4

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
21.03.2017 10:29
Thorqai
6
Legionista
9.0

Grałem już w wczesny dostęp. Brak słów żeby opisać ten klimat i te mapy, cudo <3

21.03.2017 15:58
-1
odpowiedz
1 odpowiedź
SeBoLaS
12
Legionista
7.5

Dwie mapy super czyli Fort i Wzgórza Verdun, ale Soissons i Przełamanie lipa i odgrzewany kotlet (obie mapy bardzo podobne do siebie jaki i do kilku z podstawowej wersji gry)

23.03.2017 17:25
jakub12jpl
8
Centurion
9.0

SeBoLaS Ty w ogóle grałeś na tych mapach ? Przełamanie jest świetne... Podaj mi która mapa jest do przełamania podobna ? Na której mapie jest tyle okopów co tam ?