Phoning Home Game Box

Phoning Home

Gra Akcji Ion Lands

Data premiery gry: 7 lutego 2017

Przygodowa gra akcji z elementami survivalowymi, opracowana przez studio Ion Lands. Gracz przejmuje kontrolę nad robotem o imieniu ION, którego zadaniem jest poszukiwanie surowców w odległych zakątkach galaktyki. Kiedy statek, którym podróżuje, ulega awarii, bohater ląduje na obcej, pełnej niebezpieczeństw planecie. Od tej pory jego głównym zadaniem jest przetrwanie i nawiązanie kontaktu z bazą – protagoniście towarzyszy sztuczna inteligencja statku, a także ANI, czyli napotkana po drodze mała jednostka serwisowa. W Phoning Home akcja prezentowana jest z perspektywy trzeciej osoby, a świat gry ma otwarty charakter – w trakcie zabawy możemy zwiedzić między innymi lasy, kaniony i pustynie, a nawet udać się na dno oceanu. Kraina jest jednak pełna rozmaitych niebezpieczeństw – choć ION jest odporny na ataki, tego samego nie można powiedzieć o ANI. Chcąc ją ochronić, wielokrotnie jesteśmy zmuszani do walki z przeciwnikami bądź przemykania z dala od ich wzroku i zastawiania na nich rozmaitych pułapek. Obrazu całości dopełnia rozbudowany system craftingu, pozwalający na konstruowanie nowych przedmiotów i różnorodnych ulepszeń.

Więcej informacji o: Phoning Homeakcjiprzygodowe gry akcjisandboxscience fictionsurvivalTPP .

Phoning Home - zwiastun #1

Phoning Home - zwiastun #1 [1:37]

Zwiastun Phoning Home, przygodowej gry akcji, w której kierujemy robotem próbującym przetrwać na pełnej niebezpieczeństw planecie.

Phoning Home - gra o przygodach robota na obcej planecie ukaże się 7 lutego
Phoning Home - gra o przygodach robota na obcej planecie ukaże się 7 lutego

wiadomość12 stycznia 2017

Zespół Ion Lands opublikował nowy zwiastun Phoning Home, czyli przygodowej gry akcji, w której pokierujemy robotem próbującym uciec z obcej planety. Twórcy podali również wreszcie datę premiery.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz