RollerCoaster Tycoon Classic Game Box

RollerCoaster Tycoon Classic

Gra Strategiczna Atari / Infogrames

Data premiery gry: 20 grudnia 2016

Stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych strategia ekonomiczna studia Origin8 Technologies, łącząca w całość dwie pierwsze, klasyczne odsłony popularnej serii RollerCoaster Tycoon, wydane na komputerach PC w latach 1999-2002. W grze wcielamy się w rolę menadżera małego wesołego miasteczka, a naszym zadaniem jest oczywiście przeobrażenie go w wielki park rozrywki, którego najważniejszą atrakcję stanowią tytułowe, projektowane przez nas od podstaw kolejki górskie. Do naszych obowiązków należy również budowanie innych atrakcji, sklepów z jedzeniem, piciem czy pamiątkami oraz innych elementów infrastruktury, a także zarządzanie sferą finansową oraz załogą parku. RollerCoaster Tycoon Classic zawiera większość elementów oferowanych przez oryginalne odsłony serii, w tym m.in. bogaty wybór map oraz 95 scenariuszy z konkretnymi celami do wypełnienia. Oprawa graficzna gry stanowi wierną konwersję pecetowych pierwowzorów, a główne zmiany polegają na dostosowaniu interfejsu do ekranów dotykowych.

Więcej informacji o: RollerCoaster Tycoon Classicstrategicznebudowa wesołego miasteczkaekonomiczneRTS .

RollerCoaster Tycoon Classic - zwiastun #1

RollerCoaster Tycoon Classic - zwiastun #1 [0:30]

Zwiastun RollerCoaster Tycoon Classic, wydanej na urządzenia mobilne strategii ekonomicznej. Produkcja łączy w jedną całość klasyczne RollerCoaster Tycoon z 1999 roku oraz RollerCoaster Tycoon II ( 2002 r.). Konwersję opracowało studio Origin8.

RollerCoaster Tycoon Classic - konwersja dwóch pierwszych odsłon serii trafiła na iOS i Androida
RollerCoaster Tycoon Classic - konwersja dwóch pierwszych odsłon serii trafiła na iOS i Androida

wiadomość1 stycznia 2017

Do sprzedaży w usługach App Store i Google Play trafiła gra RollerCoaster Tycoon Classic, czyli produkcja łącząca w jedną całość dwie pierwsze odsłony klasycznego pecetowego cyklu strategii ekonomicznych.

Wakacje bez peceta? Podpowiadamy w co warto zagrać na smartfonie
Wakacje bez peceta? Podpowiadamy w co warto zagrać na smartfonie

artykuł10 lipca 2017

20 gier i jeden bonusowy temat – taką paczkę przygotowaliśmy z myślą o tych z Was, którzy na wakacjach chcieliby pograć, ale nie mają na czym. Wybraliśmy najciekawsze mobilne produkcje, dbając o to, żeby dla każdego znalazło się coś miłego.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz