Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles Game Box

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles

Gra Akcji Prideful Sloth

Data premiery gry: 18 lipca 2017

Stworzona przez debiutujące australijskie studio Prideful Sloth przygodowa gra akcji w klimacie fantasy. Akcja Yonder: The Cloud Catcher toczy się na pełnej magii wyspie Gamea, a podczas zabawy wcielamy się w postać wysłanego tam przez rodziców dzieciaka. Na miejscu szybko odkrywa on, że wydający się prawdziwym rajem nowy dom padł ofiarą ataku mrocznych sił, a na barki bohatera spada obowiązek jego uratowania. Podczas zabawy zajmujemy się eksploracją wyspy o otwartej strukturze, gromadząc rozmaite przedmioty, rozwiązując zagadki i walcząc z napotkanymi przeciwnikami, w czym pomagają nam przyjazne duszki potrafiące rozproszyć mrok. Wątek główny oraz liczne misje poboczne urozmaica masa aktywności dodatkowych, takich jak sadzenie roślin i zbieranie plonów, łowienie ryb, warzenie trunków, gotowanie potraw czy wytwarzanie rozmaitych przedmiotów. W miarę postępów rozgrywki zdobywamy surowce i pozyskujemy sojuszników, których pomoc okaże się niezbędna w wojnie przeciwko mrokowi.

Więcej informacji o: Yonder: The Cloud Catcher Chroniclesakcjiprzygodowe gry akcjirolniczeTPP .

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - zwiastun #1

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - zwiastun #1 [0:57]

Zwiastun „zeldopodobnej” przygodowej gry akcji Yonder: The Cloud Catcher.

Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - zapowiedziano koktajl akcji, przygody i rolnictwa
Yonder: The Cloud Catcher Chronicles - zapowiedziano koktajl akcji, przygody i rolnictwa

wiadomość2 grudnia 2016

Niezależne studio Prideful Sloth zapowiedziało Yonder: The Cloud Catcher Chronicles. Projekt przeniesie nas na pełną magii i sekretów wyspę, gdzie będziemy udawali się zarówno na pełne przygód wyprawy, jak i pałali się rolnictwem.

PC
PS4

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
02.09.2017 18:15
diaboł
103
boss

Przeczytałem recenzje w nowym cda i mi się spodobało. Akurat jest promocja za 59zł więc kupiłem i muszę przyznać że gra świetna. Bajeczna i ładna grafika, prosta rozgrywka. Świetna gra aby się odprężyć. Jest co robić choć questy proste ale jest sporo dodatkowych aktywności. Gra robi wrażenie że twórcy sporo ściągali z nowej Zeldy ale to dobrze :)