Rusty Lake: Roots Game Box

Rusty Lake: Roots

Gra Przygodowa Rusty Lake

Data premiery gry: 20 października 2016

Gra przygodowa typu point-and-click, stworzona przez zespół Rusty Lake – autorów ciepło przyjętego Rusty Lake Hotel. W Rusty Lake: Roots wcielamy się w Jamesa Vanderbooma, który w spadku po wuju otrzymuje dom oraz specjalne nasionko – jego zasadzenie ma umożliwić mężczyźnie założenie własnej rodziny. Akcja omawianej produkcji toczy się na przestrzeni XIX i XX wieku, a gracz przejmuje kontrolę nad trzema pokoleniami rodu Vanderboomów. Choć Rusty Lake: Roots zawiera wiele nawiązań do poprzednich gier studia, to ich znajomość nie jest konieczna do zrozumienia opowiedzianej historii. Sama rozgrywka opiera się na eksploracji otoczenia oraz na rozwiązywaniu zagadek logicznych i środowiskowych. Ponadto ważnym elementem gry są rozmowy z interesującymi postaciami niezależnymi. Zarówno rozgrywające się na ekranie wydarzenia i bohaterowie, jak i zagadki mają surrealistyczny, a nawet mroczny charakter. Klimat ten podkreśla również pasująca muzyka oraz dwuwymiarowa oprawa graficzna.

Więcej informacji o: Rusty Lake: Rootsprzygodowe2Delementy logicznepoint-and-click .

Rusty Lake: Roots - zwiastun

Rusty Lake: Roots - zwiastun [0:54]

Zwiastun Rusty Lake: Roots, gry przygodowej typu point-and-click, stworzonej przez zespół Rusty Lake – autorów ciepło przyjętego przez graczy Rusty Lake Hotel.

Rusty Lake: Roots, Plants vs. Zombies Heroes i inne najlepsze mobilne gry października
Rusty Lake: Roots, Plants vs. Zombies Heroes i inne najlepsze mobilne gry października

wiadomość4 listopada 2016

Omawiamy najlepsze gry mobilne października. Wśród polecanych pozycji znalazły się Oh...Sir!, Crap! I'm Broke, Dead in Bermuda, Maximum Car, Mini Metro, Plants vs. Zombies Heroes, Rusty Lake: Roots i The Bug Butcher.

PC
AND
iOS

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz