Agents of Mayhem
Agents of Mayhem
Agents of Mayhem Game Box

Agents of Mayhem

Gra Akcji Deep Silver / Koch Media

Data premiery gry: 15 sierpnia 2017

Gra akcji z otwartym światem, w której gracz trafia do futurystycznego Seulu. Fabuła koncentruje się na losach pracowników M.A.Y.H.E.M., czyli organizacji zrzeszającej superagentów z całego świata. Muszą oni stawić czoła superzłoczyńcom z L.E.G.I.O.N., którym udało się opanować niemal cały świat. Kres ich działaniom może położyć tylko grupa dowodzona przez Persephone Brimstone – jej zadaniem jest pokonanie sił złowrogiego Doktora Babylona. Z uwagi na fakt, że mamy do czynienia z dziełem studia Volition, niespecjalnie dziwi, że akcja tego tytułu została osadzona w uniwersum wykreowanym na potrzeby serii Saints Row. Przed rozpoczęciem misji komponujemy trzyosobową drużynę, wybierając jej członków spośród dostępnych herosów. Filarem rozgrywki w Agents of Mayhem są widowiskowe starcia z adwersarzami. Kluczem do sukcesu jest tutaj przede wszystkim umiejętne wykorzystanie indywidualnych zdolności tytułowych agentów oraz zrobienie dobrego użytku ze zróżnicowanego arsenału – sprawę ułatwia fakt, że pomiędzy agentami możemy przełączać się w dowolnym momencie. Mocną stroną gry jest wysokiej jakości oprawa graficzna, utrzymana w charakterystycznej, lekko komiksowej stylistyce.

Więcej informacji o: Agents of Mayhemakcjisandboxscience fictionstrzelankiTPPTPS .

Recenzja gry Agents of Mayhem – ubogi sandbox
Recenzja gry Agents of Mayhem – ubogi sandbox

recenzja gry15 sierpnia 2017

Światowa premiera 15 sierpnia 2017. Nowa gra twórców Saints Row stara się połączyć najlepsze cechy poprzednich dzieł studia z rozwiązaniami typowymi dla gier MMORPG. Niestety, okazało się to chybionym pomysłem.

Nowe sterowniki firm Nvidia i AMD - wsparcie dla Agents of Mayhem i kart grafiki Radeon RX Vega
Nowe sterowniki firm Nvidia i AMD - wsparcie dla Agents of Mayhem i kart grafiki Radeon RX Vega

wiadomość15 sierpnia 2017

Firma Nvidia wypuściła sterowniki Game Ready Driver 385.28 WHQL, zapewniające wsparcie dla gry Agents of Mayhem. Natomiast AMD udostępniło Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.30.1051 przystosowane dla kart grafiki z rodziny Radeon RX Vega.

Premiera Agents of Mayhem
Premiera Agents of Mayhem

wiadomość15 sierpnia 2017

W Stanach Zjednoczonych ruszyła sprzedaż Agents of Mayhem, czyli sandboksowej gry akcji zespołu Volition. Na polską premierę poczekamy do piątku. Mniej cierpliwe osoby mogą już kupić tytuł za pośrednictwem Steam. Z pierwszych recenzji wynika, że deweloperowi nie udało się powtórzyć sukcesu serii Saints Row.

Nowy zwiastun Agents of Mayhem. Premiera w sierpniu 2017 roku
Nowy zwiastun Agents of Mayhem. Premiera w sierpniu 2017 roku

wiadomość3 kwietnia 2017

Dziś mieliśmy poznać datę premiery gry Agents of Mayhem. Doszło przy tym do przecieku, bo najnowszy zwiastun duchowego spadkobiercy serii Saints Row zdążył pojawić się w sieci, zdradzając sierpniowy termin wydania, zanim zrobiło to studio Volition.

Gry sierpnia 2017 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry sierpnia 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

artykuł2 sierpnia 2017

Przed nami gorący sierpień – dosłownie i w przenośni. Sezon ogórkowy się kończy, więc chroniąc się w domowym zaciszu przed upałami, ogramy takie przeboje jak Uncharted: Zaginione dziedzictwo, Life is Strange: Before the Storm czy ARK: Survival Evolved.

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz