Urban Empire
Urban Empire
Urban Empire Game Box

Urban Empire

Gra Strategiczna Kalypso Media

Data premiery gry: 20 stycznia 2017
jutro premiera gry

Opracowana przez znane z serii Rescue, fińskie studio Fragment Productions strategia ekonomiczna, traktująca o zarządzaniu miastem na przestrzeni dwóch kolejnych wieków, począwszy od roku 1820. W grze Urban Empire kierujemy całym rodem, z którego wywodzą się kolejni włodarze miasta, a do naszych obowiązków należy rozbudowa infrastruktury, zagospodarowanie kolejnych dzielnic miasta, napędzanie rozwoju ekonomicznego oraz dbanie o zadowolenie mieszkańców. Zabawę urozmaica zaś fakt, że wraz z upływem kolejnych dekad zmianom ulegają wykorzystywane technologie, a także warunki geopolityczne, cały czas dostarczając nam zupełnie nowych wyzwań. Ciekawy element stanowi też uwzględnienie nieoficjalnych aspektów bycia burmistrzem, dzięki czemu w toku rozgrywki możemy uciekać się do rozmaitych rozgrywek politycznych i osobistych oraz korumpowania i szantażowania nieprzychylnych nam osób.

Więcej informacji o: Urban Empirestrategicznebudowa miastaekonomicznepolityczne .

Urban Empire - trailer

Urban Empire - trailer [1:36]

Zwiastun gry Urban Empire opracowanej przez studio Fragment Production.

Zapowiedziano Urban Empire, czyli nietypową strategię o zarządzaniu miastem
Zapowiedziano Urban Empire, czyli nietypową strategię o zarządzaniu miastem

wiadomość11 marca 2016

Firma Kalypso Media ujawniła strategię Urban Empire, pozwalającą pokierować rozwojem miasta na przestrzeni dwóch stuleci. W przeciwieństwie do typowych przedstawicieli tego gatunku, gra położy duży nacisk na zakulisowe rozgrywki rodziny, z której wywodzić się będą burmistrzowie.

Gry stycznia 2017 – najciekawsze premiery i konkurs
Gry stycznia 2017 – najciekawsze premiery i konkurs

artykuł2 stycznia 2017

Rok 2017 rozkręca się powoli. Na szczęście już w styczniu dostaniemy oczekiwany od wielu lat hit. Poza grą Resident Evil VII otrzymamy też taktyczne RPG, dwa sandboksy i porcję nieźle zapowiadających się strategii ekonomicznych.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
15.01.2017 22:10
Bryt_RZ
6
Legionista

Hmmm, nie słyszałem o tej grze aż do teraz, wygląda ciekawie, może jak spadnie cena to obczaję.