Lost Frontier Game Box

Lost Frontier

Gra Strategiczna Mika Mobile

Data premiery gry: 2 czerwca 2016

Utrzymana w klimacie westernu turowa gra strategiczna na urządzenia przenośne, stworzone przez studio Mika Mobile. Akcja Lost Frontier osadzona została w krainie łączącej realia Dzikiego Zachodu z okultyzmem, co dało twórcom znacznie większe pole do popisu w kwestii scenariuszy i wykorzystywanego uzbrojenia. Cała zabawa koncentruje się zaś głównie na toczeniu turowych bitew, podczas których możemy dowodzić ponad 20 różnymi typami jednostek. W odróżnieniu od większości podobnych produkcji, oddziały te nie towarzyszą nam jednak z bitwy na bitwę - stanowią raczej typowe mięso armatnie, gdyż gra kładzie szczególny nacisk na wygrywanie za wszelką cenę, a następnie uzupełnianie strat w ludziach. Wyjątek stanowią tylko bohaterowie, zwani Żywymi Legendami, których statystyki możemy stopniowo rozwijać wraz z postępami rozgrywki. Umiejętne wykorzystanie ich umiejętności może zaś odwrócić losy niejednej bitwy.

Więcej informacji o: Lost Frontierstrategicznefantasyturowewestern .

Lost Frontier - zwiastun na premierę

Lost Frontier - zwiastun na premierę [0:34]

Zwiastun Lost Frontier, wydanej na mobilne systemy iOS i Android turowej strategii utrzymanej w klimacie westernu. Opracowało ją znane z Battleheart Legacy studio Mika Mobile.

Najlepsze mobilne strategie 2016 roku
Najlepsze mobilne strategie 2016 roku

wiadomość26 grudnia 2016

W drugim odcinku naszego cyklu podsumowującego mijający rok omawiamy najlepsze naszym zdaniem mobilne strategie ostatnich dwunastu miesięcy.

Lost Frontier - mobilna perełka na Dzikim Zachodzie
Lost Frontier - mobilna perełka na Dzikim Zachodzie

wiadomość13 czerwca 2016

W kolejnej mobilnej perełce tygodnia przedstawiamy turową strategię Lost Frontier na Androida i iOS, stworzoną przez twórców Battleheart Legacy.

Zapowiedziano Lost Frontier - westernową turówkę od autorów Battleheart Legacy
Zapowiedziano Lost Frontier - westernową turówkę od autorów Battleheart Legacy

wiadomość28 lutego 2016

Znane z serii Battleheart i Zombieville studio Mika Mobile zapowiedziało grę Lost Frontier, czyli mobilną strategię turową, osadzoną w realiach Dzikiego Zachodu doprawionego elementami fantastycznymi.

Najlepsze mobilne gry roku 2016 – nasze TOP 30
Najlepsze mobilne gry roku 2016 – nasze TOP 30

artykuł27 grudnia 2016

Za sprawą Pokemon GO gry mobilne były w tym roku na ustach wszystkich, a pojawiło się przecież znaczenie więcej ciekawszych tytułów. Oto nasza lista 30 najlepszych gier mobilnych roku!

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz