The Bug Butcher Game Box

The Bug Butcher

Gra Akcji Awfully Nice Studios

Data premiery gry: 19 stycznia 2016

Osadzona w realiach science fiction dwuwymiarowa strzelanina autorstwa austriackiego studia Awfully Nice. W grze The Bug Butcher wcielamy się w postać niejakiego Harry’ego, który jest kosmicznym tępicielem wszelkiego rodzaju robactwa i właśnie otrzymał intratne zlecenie wytępienia szkodników panoszących się w ośrodku badawczym na odległej planecie i uratowania pracujących tam naukowców. Zadanie okaże się jednak trudniejsze niż się wydawało, a protagonista będzie musiał stawić czoła przerośniętym i bardzo niebezpiecznym stworzeniom. Pod względem mechaniki mamy do czynienia z klasyczną side-scrollową strzelaniną, w której głównym celem gracza jest posyłanie do grobu kolejnych przeciwników. W grze możemy poruszać się w prawą i lewą stronę, jednak strzelamy tylko w górę, wykorzystując spory arsenał futurystycznego uzbrojenia, takiego jak lasery czy wyrzutnie rakiet. Zabawę urozmaica możliwość modyfikacji broni, masa zróżnicowanych power-upów oraz opcja rywalizacji w trybie multiplayer.

Więcej informacji o: The Bug Butcherakcji2Dindiescience fictionstrzelanki .

The Bug Butcher - zwiastun na premierę

The Bug Butcher - zwiastun na premierę [1:33]

Zwiastun The Bug Butcher stworzonego przez austriacką ekipę Awfully Nice Studios, dwuwymiarowej strzelanki, wzorowanej na grze Super Pang (w USA znanej jako Super Buster Bros.) z 1990 roku.

Rusty Lake: Roots, Plants vs. Zombies Heroes i inne najlepsze mobilne gry października
Rusty Lake: Roots, Plants vs. Zombies Heroes i inne najlepsze mobilne gry października

wiadomość4 listopada 2016

Omawiamy najlepsze gry mobilne października. Wśród polecanych pozycji znalazły się Oh...Sir!, Crap! I'm Broke, Dead in Bermuda, Maximum Car, Mini Metro, Plants vs. Zombies Heroes, Rusty Lake: Roots i The Bug Butcher.

The Bug Butcher - śliczna zręcznościówka 2D z PC teraz także na iOS i Androidzie
The Bug Butcher - śliczna zręcznościówka 2D z PC teraz także na iOS i Androidzie

wiadomość26 października 2016

Doczekaliśmy się premiery mobilnej wersji The Bug Butcher, czyli ślicznej kreskówkowej zręcznościówki studia Awfully Nice, która zadebiutowała w styczniu na pecetach.

Steamowy Poszukiwacz Skarbów: Część II – wybraliśmy się w kosmos i zjedliśmy towarzyszy
Steamowy Poszukiwacz Skarbów: Część II – wybraliśmy się w kosmos i zjedliśmy towarzyszy

artykuł16 stycznia 2017

W drugiej odsłonie naszego cyklu, w którym polecamy mniej znane, ale bardzo dobre gry, przygotowaliśmy niespodziankę. Poza kilkoma sympatycznymi „indykami”, jest też... krytyka słabego hack'and'slasha.

PC
XONE
PS4
iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz