Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS
Don't Starve: Pocket Edition Game Box

Don't Starve: Pocket Edition

Gra Akcji Klei Entertainment

Data premiery gry: 9 lipca 2015

Mobilna odsłona survivalowej gry przygodowej, stworzonej przez ekipę kanadyjskiego studia Klei Entertainment. Akcja Don’t Starve: Pocket Edition osadzona została w losowo generowanej dziczy, do której bohater gry został przeniesiony przez podstępnego demona. Protagonista musi zatem wykorzystać swą wiedzę i umiejętności, aby przetrwać w nieprzyjaznym, pełnym dzikich bestii świecie i znaleźć sposób na powrót do domu. Rozgrywka kładzie nacisk na aspekty survivalowe, a do głównych zadań gracza należy zbudowanie schronienia, zdobywanie żywności, podtrzymywanie ognia, a także własnoręczne wykonanie odzieży i przydatnych narzędzi. Całość zrealizowana została w charakterystycznej, kreskówkowej formie i przepełniona sporą dawką poczucia humoru oraz licznych nawiązań do zjawisk kultury masowej. Mobilna edycja gry w zasadzie nie różni się od swego pierwowzoru z dużych platform sprzętowych, a główne różnice sprowadzają się do nowego, dotykowego modelu sterowania.

Więcej informacji o: Don't Starve: Pocket Editionakcjicraftingelementy przygodowefantasyindieroguelikesurvivalwidok izometryczny .

Don't Starve: Pocket Edition - zwiastun na premierę

Don't Starve: Pocket Edition - zwiastun na premierę [0:53]

Zwiastun na premierę gry Don’t Starve: Pocket Edition, popularnej produkcji studia Klei Entertainment w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Postacie z Mulan i The King of Fighters '98 wśród najlepszych mobilnych aktualizacji
Postacie z Mulan i The King of Fighters '98 wśród najlepszych mobilnych aktualizacji

wiadomość17 stycznia 2017

Omawiamy wydane w minionym tygodniu aktualizacje do takich gier mobilnych jak Crusaders Quest, Disney Crossy Road, Don’t Starve: Pocket Edition, Fly Catbug Fly! oraz Skyline Skaters.

Don't Starve: Shipwrecked zadebiutowało na iOS-ie
Don't Starve: Shipwrecked zadebiutowało na iOS-ie

wiadomość2 stycznia 2017

Niespodziewanie do dystrybucji w App Store trafiło Don't Starve: Shipwrecked, czyli mobilna wersja dodatku do jednego z największych survivalowych przebojów.

Don't Starve - pełna wersja survivalowego klasyka trafiła na Androida
Don't Starve - pełna wersja survivalowego klasyka trafiła na Androida

wiadomość23 października 2016

Po miesiącu otwartych beta testów w modelu early access zadebiutowała pełna wersja androidowej edycji Don't Starve: Pocket Edition, czyli survivalowego przeboju studia Klei Entertainment.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
03.01.2016 17:41
MisterLisu
1
Junior

Wiadomo coś o wersji na androida?