Dead Effect 2 Game Box

Dead Effect 2

Gra Akcji BadFly Interactive

Data premiery gry: 29 października 2015

Kontynuacja utrzymanej w klimacie futurystycznego horroru strzelaniny FPS studia BadFly Interactive. Pod względem fabularnym Dead Effect 2 stanowi bezpośrednią kontynuację poprzedniej odsłony cyklu, więc w grze przenosimy się ponownie w odległą przyszłość, na pokład gwiezdnego krążownika ESS Meridian, którego załoga przeobraziła się w żądne krwi zombie. Tym razem jednak stawiamy czoła znacznie większemu złu, które kryje się we wnętrzu statku i zagraża życiu oraz poczytalności wszystkich ocalałych śmiertelników. Mechanika rozgrywki nie uległa większym zmianom w stosunku do pierwowzoru, a zabawa koncentruje się ponownie na eksploracji i walce z potworami. Rozgrywkę wzbogacają okazjonalne zagadki logiczne oraz starcia z potężnymi bossami. W grze nie zabrakło oczywiście nowych lokacji, przeciwników oraz dodatkowych typów modyfikowalnego uzbrojenia. Mamy do dyspozycji trzy grywalne postacie, które możemy rozwijać, wyposażając je w rozmaite rodzaje cyberwszczepów.

Więcej informacji o: Dead Effect 2akcjiFPPFPSscience fictionstrzelankizombie .

Dead Effect 2 - trailer

Dead Effect 2 - trailer [1:28]

Zwiastun gry Dead Effect 2 od studia BadFly Interactive.

Dead Effect 2 to efektowny FPS utrzymany w klimacie horroru science-fiction
Dead Effect 2 to efektowny FPS utrzymany w klimacie horroru science-fiction

wiadomość30 października 2015

W usługach App Store i Android zadebiutowała gra Dead Effect 2, czyli pierwszoosobowa strzelanka, której akcja toczy się na pokładzie pełnego potworów statku kosmicznego.

Zapowidziano Dead Effect 2 – kontynuację FPS-a utrzymanego w klimacie futurystycznego horroru
Zapowidziano Dead Effect 2 – kontynuację FPS-a utrzymanego w klimacie futurystycznego horroru

wiadomość17 czerwca 2015

Studio Bad Fly Interactive zapowiedziało Dead Effect 2, czyli mobilnego FPS-a, w którym przeniesiemy się na opanowany przez potwory statek kosmiczny.

iOS
AND
PC
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz