zobacz na gry-online.pl targi
gamescom 2017
22-26 sierpnia, Kolonia
newsy z gamescom gamescom facebook tvgry.pl na targach
Monster Hunter Generations
Monster Hunter Generations
Monster Hunter Generations Game Box

Monster Hunter Generations

Gra Akcji Capcom

Data premiery gry: 28 listopada 2015

Kolejna odsłona popularnej serii trzecioosobowych gier akcji z elementami RPG, która, począwszy od trzeciej części cyklu, rozwijana jest głównie na handheldach firmy Nintendo. Podobnie jak poprzednie części cyklu, Monster Hunter Generations ukazał się staraniem firmy Capcom, a nad całością prac czuwał Yasunori Ichinose – reżyser wcześniejszych odsłon serii na konsole przenośne. Mechanika rozgrywki nie odbiega w sposób znaczący od dotychczasowych standardów, przenosząc graczy ponownie do fantastycznego świata, który przemierzamy, wykonując rozmaite misje, skupiające się w szczególności na walce z potworami. Centrum wypadowym gracza jest położona w górach wioska Bherna, jednak w grze spotykamy także lokacje znane z poprzednich części serii. Wśród wprowadzonych w grze nowości wymienić warto cztery unikalne zestawy ruchów (Hunting Styles), będące odpowiednikami tzw. Skill Ranks z Monster Hunter Frontier G8. System ten uzupełniany jest przez tzw. Hunting Arts, wzorowanych na finisherach z Monster Hunter Online.

Więcej informacji o: Monster Hunter Generationsakcjielementy RPGfantasyhack'and'slashkooperacjamultiplayerTPP .

Monster Hunter Generations - poradnik do gry
Monster Hunter Generations - poradnik do gry

poradnik do gry10 sierpnia 2016

Poradnik do gry Monster Hunter Generation skupia się przede wszystkim na opisaniu wszystkich podstawowych elementów tego trudnego i skomplikowanego tytułu, takich jak klasy broni, style polowania, umiejętności łowieckie czy crafting.

3DS najpopularniejszą konsolą lipca w USA, m.in. dzięki sukcesowi Pokemon GO
3DS najpopularniejszą konsolą lipca w USA, m.in. dzięki sukcesowi Pokemon GO

wiadomość19 sierpnia 2016

Lipiec zakończył trwającą od ośmiu miesięcy dominację PlayStation 4 na rynku amerykańskim. Najlepiej sprzedającą się konsolą w zeszłym miesiącu stało się Nintendo 3DS, co zawdzięcza m.in. premierze Monster Hunter Generations, obniżce ceny oraz zainteresowaniu wywołanym przez Pokemon GO. Na drugim miejscu znalazł się Xbox One.

RPG-i, które potrafią przeczołgać – najlepsze erpegi na konsolkę Nintendo 3DS
RPG-i, które potrafią przeczołgać – najlepsze erpegi na konsolkę Nintendo 3DS

wiadomość12 sierpnia 2016

W najnowszym przeglądzie omawiamy najlepsze gry RPG, w jakie można zagrać na konsoli przenośnej Nintendo 3DS. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy taktyki, akcji, klasyki, jak i dungeon crawlerów.

Wieści ze świata (Fallout 4, Monster Hunter X, Indivisible, Chernobyl VR Project) 3/12/2015
Wieści ze świata (Fallout 4, Monster Hunter X, Indivisible, Chernobyl VR Project) 3/12/2015

wiadomość3 grudnia 2015

Dziś piszemy m.in. o beta patchu 1.2.37 dla gry Fallout 4, sprzedaży Monster Hunter X, polskiej aplikacji Chernobyl VR Project oraz udanej zbiórce pieniędzy na Indivisible. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

35

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
14.06.2015 09:06
Marcin2727
5
Junior

No! dzięki Hunting Styles walka wciąż pozostanie taktyczna ale i jeszcze bardziej widowiskowa!
Jak zwykle czekam z niecierpliwością aż ogłoszą premierę EU ;D

14.06.2015 09:08
odpowiedz
Ogame_fan
84
Senator

Premiera w EU pewnie dopiero pod koniec 2016 :(

Ale dobrze ze już, coś tam zapowiedzieli.

14.06.2015 09:17
odpowiedz
Martius_GW
56
Generał

Obawiam sie tylko, że Capcom ma już zaplanowane już coś w tylu wersji Ultimate i dopiero ta doczeka się lokalizacji. Tak właśnie było z czwartą częścią, poza Japonią wydano wersję rozszerzoną.

13.03.2016 12:03
odpowiedz
hemsworth
24
Centurion

To już pewne że wyjdzie w sierpniu 2016??nigdzie żadnego info nie znalazłem

13.03.2016 12:10
odpowiedz
Martius_GW
56
Generał

Wiadomo tylko, że Nintendo planuje wydać ten tytuł w tegoroczne wakacje o ile nie dojdzie do opóźnień. Obstawiam, że konkretna data premiery zostanie ogłoszona w trakcie albo około targów e3.

29.05.2016 06:39
odpowiedz
ikul666
54
Pretorianin

Zmieńcie datę premiery na 15 lipca :)

03.08.2016 18:05
odpowiedz
alexiel19
30
Centurion
10

super

21.08.2016 19:36
odpowiedz
Akanti
1
Junior

"Monster Hunter Gen" - Gra na którą naczekałem się ładnych parę miesięcy. Nowe stwory, nowe i stare lokacje, NPC, bronie itd... Co więcej, nowe hunter arty i style walki o których było tak głośno w zapowiedziach... NARESZCIE TO WSZYSTKO NADESZŁO!!!
Niestety, ta część nie okazała się taką perełką w mojej kolekcji MH jakiej się spodziewałem. Prawda, ta część wprowadza wiele ciekawych elementów, jednakże posiada również wiele... niedociągnięć...
Po pierwsze: Pamiętne lokacje z poprzednich części mamy wyłożone jak na tacy od samego początku gry. (nie tak jak w MH4U gdzie lokacje odkrywaliśmy wraz z postępem fabuły) Przez to, przez całą moją rozgrywkę miałem to nieprzyjemne uczucie nadchodzącego końca gry, bo jednak w chwili, gdy nie ma już nowych regionów do eksplorowania tylko takie myśli przechodzą mi po głowie.
Po drugie: Ciągle słabnące stwory. Pamiętam jak wyglądało moje pierwsze starcie z Tigrexem czy Nargacugą w MHFU. Masa taktycznych posunięć, masa bomb, mikstur i ten stolec w majtach przy każdej szarży bossa w trybie furii. A teraz? W sumie nie pamiętam czy biłem je 8minut... max 10. Może to też kwestia umiejętności, które nabyłem przez te wszystkie części, acz w trudności stworów też kryje się jakaś głębia...
Po trzecie: Ciągłe niedociągnięcia w ruchach graczy i stworów: Może i "Hip Check" Plesiotha został (prawie całkowicie) odbugowany, to jednak ciągle zostają liczne ataki, kiedy to wróg przebiega obok nas a my magicznym trafem otrzymujemy obrażenia tak, jakbyśmy na niego wpadli. Podobny problem bywa w przypadku "Mountowania". Zdarza się, że kiedy przeciwnik jest przy krawędzi, a my, po udanym przewróceniu go z wyskoku staramy się go osiodłać możemy natknąć się na błędy w teksturach, przez które nie możemy zacząć go ujeżdżać. (najlepiej to widać w walce z Gammothem, kiedy to jego głowa ląduje nad przepaścią.)
Po czwarte:
.....

Lista by się jeszcze mogła ciągnąć dłużej, jednakże nie chcę was tutaj zanudzać wszystkimi moimi obserwacjami. Na szczęście mimo licznych niedociągnięć, gra zachwyca wciąż piękniejącą grafiką, coraz bardziej rozbudowaną mechaniką i nieśmiertelnym soundtrackiem :D
Dla mnie ostre 8/10 :)

26.11.2016 13:05
odpowiedz
Leopold2000
4
Centurion
10

Cudna gra

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze