Commander: Europe at War Game Box

Commander: Europe at War

Gra Strategiczna Matrix Games/Slitherine

Data premiery gry: 14 czerwca 2007

Commander: Europe at War jest klasyczną turową strategią, której akcja przedstawiona jest mapie pokrytej siatką heksogenalną. Za produkcję gry na przenośne konsole odpowiedzialne jest studio Slitherine Software, mające bogate doświadczenie w tego typu projektach.

Więcej informacji o: Commander: Europe at WarstrategiczneII wojna światowaturowe .

Commander: Europe at War - v.1.04
Commander: Europe at War - v.1.04

modrozmiar pliku: 22,9 MB

Zestaw narzędzi edycyjnych przeznaczonych do gry Commander: Europe at War. Pozwala on na edycję i tworzenie map dla tego tytułu.

Commander: Europe at War - v.1.06
Commander: Europe at War - v.1.06

demo gryrozmiar pliku: 128,2 MB

Commander: Europe at War to tytuł przeznaczony dla wielbicieli tradycyjnych, turowych gier strategicznych, rozgrywanych na heksowanej mapie. Za jego powstanie odpowiedzialne są studia Firepower Entertainment i Slitherine Software, mające w swych...

Sword of the Stars II oraz inne nowe gry Paradox Interactive
Sword of the Stars II oraz inne nowe gry Paradox Interactive

wiadomość23 stycznia 2010

Pisaliśmy już o Paradox Interactive Convention 2010, czyli imprezie zorganizowanej przez znanego głównie ze skomplikowanych gier strategicznych szwedzkiego wydawcę. Zlot dobiegł już końca, przynosząc nam masę ciekawych wieści. Wśród nich znalazły się także informacje o nowych tytułach, jakie Paradox ma obecnie w produkcji.

Nowa odsłona Commander osadzona w czasach Napoleona
Nowa odsłona Commander osadzona w czasach Napoleona

wiadomość26 lutego 2008

Firma Slitherine ogłosiła, iż trwają prace nad nową strategią, Commander: Napoleon at War, opartą na historii podbojów wielkiego francuskiego wodza. Poprzednia odsłona serii, Commander: Europe at War, dotyczyła II Wojny Światowej i ukazała się na naszym rynku raptem miesiąc temu.

Commander: Europe at War w sprzedaży
Commander: Europe at War w sprzedaży

wiadomość15 czerwca 2007

Firma Matrix Games podała do wiadomości, że wydawana przez nią strategia turowa zespołu Slitherine Studios trafiła właśnie do sprzedaży. Commander: Europe at War, bo o nim mowa, rozpowszechniany jest przy użyciu autorskiego systemu cyfrowej dystrybucji. Cena produktu wynosi 39,99 euro.

PC
NDS
PSP

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz