Opinie i oceny gry HoPiKo (PC)

To strona z ocenami gry HoPiKo. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów. Ocena użytkowników to średnia wszystkich not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada recenzję z oceną w naszym serwisie, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Oceny ekspertów wystawiane są przez blogerów serwisu gameplay.pl. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do gry, przyznając oceny w skali 10-punktowej. Oczekiwania nie wpływają na ocenę czytelników po premierze. Gra HoPiKo jest dostępna na platformach PC PS4 XONE AND iOS.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników ?

PC Windows

PC Ocena gry HoPiKo

ocena gry
Brak oceny
mniej niż
25 głosów
Ocena gry

Średnia z ocen czytelników, redakcji i ekspertów.

twoja ocena
?
oddaj głos
Aby ocenić grę do 3 miesięcy po jej premierze musisz być zalogowany Wprowadzamy to ograniczene aby oceny czytelników stały się bardziej wiarygodne.
10452Popularność
Aktualna pozycja: 10452 z 32217
5697Popularność gier PC
Aktualna pozycja: 5697 z 12727
740Popularność gier Zręcznościowe
Aktualna pozycja: 740 z 4635
10

Oczekiwania

Czytelników przed premierą

1 użytkownik grał w tę grę.

Opetany

iOS
AND
PC
XONE
PS4

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
06.01.2017 15:33
Fidrek
2
Legionista

"Efektowna stylistyka retro", to jakby tworzyć dzisiaj filmy nieme lub czarnobiałe, trąci pretensjonalnością i brakiem pomysłów. Ja lubię dawne gry dlatego gram w klasyki ale w te prawdziwe a nie nieudolnie podrabiane. Są dzisiaj ogromne możliwości sprzętowe i zarazem brak pomysłów na dobre gry. Trzeba myśleć, marzyć, uruchomić wrażliwość, uczciwość (łatwe gry nie zrażają smarkaczy ale nie są wyzwaniem) i tworzyć dobre programy na dzisiaj !