Filmy w wersji HD dostępne są dla posiadaczy Abonamentu Premium.

Age of Wonders III - gamescom 2013 - rozgrywka z komentarzem twórców (PL)

Materiał video do gry Age of wonders III, który zaprezentowano podczas targów gamescom 2013.

Gra: Age of Wonders III, Firma: Triumph Software / Techland
Data Publikacji: 23 sierpnia 2013. Długość: 11:12 minut. Kategoria: Gameplay

Lista dialogowa Age of Wonders III - gamescom 2013 - rozgrywka z komentarzem twórców (PL) Video

Wersja tekstowa tłumaczenia polskiej wersji językowej do filmu Age of Wonders III - gamescom 2013 - rozgrywka z komentarzem twórców (PL) Video. Cześć. Dzisiaj pogadamy o drednaughtcie. Jest to klasa bazująca na technologii, która używa many do napędzania maszyn, a nie magii. Mamy tu Gustava Gorsmoga, krasnoluda żyjącego pod ziemią w tym wielkim mieście. On chce porzeszać wpływy, więc weźmiemy jednego z górników, przekopiemy się przez ziemię i zobaczymy, co uda nam się znaleźć. Widzę, że na kogoś wpadliśmy. Oto Grelka, orczyca. Witaj. Stoisz nam na drodze, więc możemy zrobić tylko jedno. Nie potrzebujemy dyplomacji. Wojna! Do widzenia. Przesuwamy krasnoluda i wprowadzamy armię. Oto Isabella z tabunem dział, ogniowych czołgów i krasnoludów ze spluwami. Ona podjedzie tu i oczyści obszar w kolejnej turze. A tutaj mamy konstruktora, który może podążać za armią i zbudować fortecę. Forteca to rodzaj miasta bez mieszkańców. Tworzy się je bardzo szybko, by zdobyć teren, a później zamienia się je w miasta.

Po tej stronie stoi landship, bardzo potężna jednostka dreadnaughtów. Czołgowo-jeżdżąco-strzelająco-miażdżące coś. Wjedziemy do wejścia do jaskini, wyjdziemy na powierzchnię i poodkrywamy świat. Poszukamy miejsc do ekspansji. Piękny tropikalny raj, który wkrótce wykorzystamy... Mamy tu także pioniera, czyli jednostkę do osiedlania. Umieścimy go tutaj i zrobimy coś w rodzaju przybrzeżnego miasta. Będziemy tu spędzać wakacje. Miasto będzie gotowe w kolejnej turze. Podjedziemy do góry, gdzie jest kolejne miasto. Rządzą nim jacyś niepodlegli. Dwelling of Karzum. Władają nim archoni, czyli nieumarłe szkielety. Czeka na nas jakieś zadanie. Musimy schwytać Rudarka. To chyba jest jakieś orkowe miasto... Cóż, zajmowanie miast jest lepsze, niż budowanie własnych.

Zaakceptujemy quest. Koniec tury. Widzicie? Mamy ładne nowe miasto, Stonefields. Zbudujemy spichlerz, przyda się szybko rosnące jedzenie. Teraz poszukamy drogi do tego miasta, które musimy napaść. Wygląda na to, że przed nami jest rwąca rzeka. Landship to rodzaj statku i umie pokonywać wodę, ale akurat nie ten rodzaj wody. Tędy też nie pojedziemy, więc musimy znaleźć inną trasę. Zjedziemy pod ziemię. Po kolei. Pozbądźmy się tych orków. To powinna być syzbka bitwa. Tu są wrogowie... Mamy tu małe pająki... A tu biegnie szaman orków i użyje na nas czaru. Idą pająki. To oczywiście jest małe zagrożenie, strzelimy kilka razy z działa. Przejedziemy ich ogniowym czołgiem. Został ktoś żywy? Nie. Wygraliśmy. Kopalnia złota jest nasza, bo wcześniej stał na niej wróg.

Sprowadzimy konstruktora. Zbudujemy fortecę, będzie gotowa w kolejne turze. Zbierzemy też trochę złota. Nasza armia podąża dalej przez tę jaskinię, zobaczymy, co znajdziemy. Pojawiła się forteca, a teraz do jaskini. Mamy tu sanktuarium. Gdyby któraś z jednostek była uszkodzona, tu by się wyleczyła. Oto miasto, które chcemy napaść. Jest tu tylko 5 jednostek, więc nie powinniśmy mieć problemu. Kolejna tura. O, chyba jadą posiłki. Normalnie byśmy się nie angażowali w bitwę, jest ich więcej i mają mury, ale mamy cwany plan, który wyrówna szanse, więc napadamy tak czy siak. Miasto Grelki ma drewniane mury, więc miejmy nadzieję na słaby opór dla naszych dział. Ale Grelka ma dużo większą armię, a czegoś takiego zwykle nie chcemy. Co zrobisz, Grelka? Odpaliła czas BeastHorde, dzięki któremu co turę będzie dostawać więcej jednostek.

Tamten koleś trafia nas błyskawicą. Niedobrze. Wygląda na to, że użyje na nas strzał... Tak, ale niezbyt to skuteczne. Czy to wszystko, Grelka? Czas na naszą tajną broń. Tutaj mamy czar Destabilized Mana Core, to umiejętność bardzo wysokiego poziomu. Oznacza to, że za dwie tury pojawi się ogromna eksplozja i każda jednostka otrzyma duże obrażenia. Mam nadzieję, że przetrwamy dzięki opancerzonym machinom wojennym, a nagusieńcy hipisi zostaną wysłani do stwórcy. Zobaczmy, co jeszcze możemy zrobić. Sprawdźmy, czy możemy się pozbyć tych łuczników. Może Grelka wyjdzie zza swoich murów. Isabella potrafi rzucać kule ognia. Ładnie. Nie udało się ich wszystkich zabić, może więc działa sobie poradzą. Działa zadają obrażenia na obszarze długiej linii, może więc strzelać nie tylko do łuczników, ale także do murów.

Ciągle za mało. Został im jeden punkt zdrowia. Muszkieterzy muszą ich wykończyć. Czy to wystarczy? Tak, to wystarczy... Zobaczmy, co by tu jeszcze... Oto Horned Guard, najpewniej najpotężniejsza jednostka, którą obecnie posiada Grelka, spróbujmy więc go nieco osłabić. Poślemy naprzód także ogniowy czołg. Zadamy więcej obrażeń. Na końcu mamy skromnych krasnoludzkich inżynierów, którzy mają umiejętność szybkiego przeładowania. Działo może strzelać co drugą turę, ale inżynierowie potrafią zresetować cooldown, więc możemy strzelać dwa razy częściej. Dobra, Grelka. Twój ruch. Co zrobisz...? Przyzwała pająki. Atak rdzy. To specjalny atak arcydruida. Uszkadza machiny wojenne, ale je także osłabia, więc to działo będzie teraz zadawać mniejsze obrażenia.

Zaatakowali mój czołg. Jest pokryty siecią, więc od teraz się nam nie przyda. Wszyscy rzucają się na mój czołg, ale właśnie po to on tam jest. Dźgają czołg. Wychodzą shocktroops... Wszyscy wychodzą się pobawić. Tak, chyba wszyscy teraz będą w zasięgu. Wojenne świnie. Orki z wielkimi mieczami... pająki... Moja kolej. Po pierwsze to działo nadal czeka, więc inżynierowie muszą je przeładować. Miejmy nadzieję, że wrogowie ustawili się w ładnych rzędach. Łatwiej będzie sobie z nimi poradzić. Z drugiej strony też. Mamy ich trzech. Ogniowy czołg utknął, więc nic nie zrobi. Muszkieterzy też mają cooldown. Oni także strzelają co drugą turę. Pobiegną tu i się schowają. Ustawmy się w tę stronę. Może przeżyją, choć w to wątpię. Isabella, a co ty zrobisz?

Spróbuj zabić tego bohatera. Do boju! Bum, mam cię. Tyle od nas, a w kolejnej turze wybuchnie Mana Core. Zobaczymy, co się stanie. Bum. Wszystko ginie. Mury, orkowie... Miejmy nadzieję, że wszyscy wrogowie nie żyją. Kto przeżył? Chyba Grelka ma szansę na ostatni czar. O, a dlatego nie powinno się próbować bić ogniowego czołgu za pomocą siekiery. Wygraliśmy, a wszyscy nie żyją, poza Isabellą i inżynierami. Ale udało się zająć miasto i wygrać nagrodę. Akceptujemy... Gustav otrzymał nagrodę w postaci insygniów Cult of Storms. Zakładamy. Pięknie, Gustav! Dostaliśmy też nową nieumarłą jednostkę - archon titan. Wielki, napakowany koleś z dużym młotem. On pójdzie z nami na powierzchnię, by zdobyć wszystkie zapomniane dżungle.

Filmy z gry Age of Wonders III

Najnowsze
Popularne
4:26
Kazimierz Kaczor gra w Age of Wonders III #3 (PL)

Age of Wonders IIIPC

4:2623 kwietnia 2014

11:20
Kazimierz Kaczor gra w Age of Wonders III #2 (PL)

Age of Wonders IIIPC

11:209 kwietnia 2014

9:55
Kazimierz Kaczor gra w Age of Wonders III #1 (PL)

Age of Wonders IIIPC

9:5531 marca 2014

0:49
trailer (PL)

Age of Wonders IIIPC

0:4926 lutego 2014

1:58
Rogue - trailer

Age of Wonders IIIPC

1:5824 stycznia 2014

11:12
gamescom 2013 - rozgrywka z komentarzem twórców (PL)

Age of Wonders IIIPC

11:1223 sierpnia 2013

5:53
GDC 2013 gameplay (PL)

Age of Wonders IIIPC

5:5327 marca 2013

1:44
debut trailer

Age of Wonders IIIPC

1:4419 lutego 2013

Zobacz również

2:04
Frostpunk

Zamieć

2:0419 lutego 2013

1:07
Ultimate General: Civil War

zwiastun #1

1:0719 lutego 2013

1:29
Total War: Warhammer II

Norsca (PL)

1:2919 lutego 2013

1:11
Total War: Warhammer II

E3 2017 - gameplay trailer

1:1119 lutego 2013

3:13
Anomaly 2

zwiastun fabularny

3:1319 lutego 2013

1:16
60 Seconds!

trailer

1:1619 lutego 2013

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz