Forum

Cyniczny Rewolwerowiec ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

25.02.2017 17:07

K + M daje totalnie większa precyzje niż śmieszne analogi

Widzę że jak do dziecka trzeba.

1. W codzie i innych FPSach myszka odpowiada za faktyczne celowanie i JEST BARDZIEJ PRECYZYJNA niż analog z pada
2. W Dark Souls myszka NIE ODPOWIADA ZA CELOWANIE, atak wyprowadzany jest w kierunku w którym postać patrzy, a ustawienie postaci jest kontrolowane WYŁĄCZNIE WSADem. W związku z tym analog z pada jest bardziej precyzyjny niż osiem kierunków WSAD.

Dotarło?

25.02.2017 15:17

2.gram na PC/M+K
Ale zdajesz sobie sprawę, że bez lockowania za kierunek/precyzję ataku odpowiada nie myszka którą wyłączenie obracasz kamerę, tylko 8-kierunkowy WSAD, prawda? I że na padzie masz o wiele bardziej precyzyjny od WSADu 360-stopniowy analog, prawda?

Dark Souls jest niegrywalne na KONSOLI/PADZIE bez "lockowania"
I to jest oczywiste kłamstwo, o czym pisałem wcześniej.

może CS:GO 1 na 1 ty na padzie ja na K+M (dodam, że jestem Global Elite)
------->

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-25 15:18:02
25.02.2017 13:20

jeżeli chcesz rozmowy to zacząłeś jak console cod kid 14 y old
Nie chce rozmowy tylko prostuję twoje kłamstwa.

Notabene, rozpoczęcie rozmowy "nie-jak-console-cod-kid" by eglume:
"a co nasza wina, że ktoś jest casualem i potrzebuje auto aim assist w każdej grze?" :D

Ogarnij też swoje zeznania bo się plączesz:
Dark Souls jest niegrywalne na konsoli/padzie bez "lockowania"
i
cóż przeszedłem 3 części z dodatkami bez locka

25.02.2017 12:54

Oczywiście że się da grac bez locka. Ba, lockowanie sporej części bossów, a nawet niektórych zwykłych mobków to proszenie się o problemy. To że ty nie potrafisz to nie znaczy że się nie da.

Co więcej to jest wierutnym kłamstwem:
auto aim assist dzięki któremu nie chybimy nawet 1 ataku
Zalockowanie przeciwnika nie oznacza jeszcze że go trafimy.

Nie będę nawet nawet pisał o great swords/hammers/axes które mogą wyprowadzać ciosy w kierunku niezależnym od zalockowanego celu.

25.02.2017 11:07
-2
odpowiedz
9 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

przecież nawet Dark Souls jest niegrywalne na konsoli/padzie bez "lockowania" przeciwników (czyli powiedzmy sobie szczerze wgrany auto aim assist dzięki któremu nie chybimy nawet 1 ataku)

u wot m8

24.02.2017 18:48
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Jestem tak bardzo niezaskoczony.

23.02.2017 18:00

Interpretacja jest bardzo prosta - broszce ciężko ustalić z usłużną prokuraturą i borowcami wspólną wersję wydarzeń jak przysłuchuje się jej ktoś obcy.

23.02.2017 16:36

A co takiego debilnego napisał?
Przepis o obrazie uczuć jest kuriozum i nigdy nie powinien był istnieć.

23.02.2017 11:36

Są jakieś argumenty za posiadaniem tego konkretnego playera?

No jak to? A jak inaczej ciągneli by kasę za odtwarzanie wersji "HD"?

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-23 11:36:37
22.02.2017 15:48

Ale ciemny lud to kupi.

BTW
http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,21404368,ludzki-pan-kaczynski-pokazal-prawdziwa-twarz-gardzi-innymi.html

"Tak, jesteśmy ludzkimi panami, bo jesteśmy panami w przeciwieństwie do niektórych".
A MÓGŁ ZABIĆ!

20.02.2017 19:16

Tyle osób Ci tłumaczyło, że w PoE, w przeciwieństwie do Diablo, moc, mobilność i możliwości przychodzą wraz z postępem w rozwoju postaci

Nadal nie umiesz czytać. Napisze jeszcze raz, "jak 6 latkowi" - fun z gry =/= "moc, mobilność, możliwości". Można mieć słabą, niskolevelową postać z najprostszym gearem, która ma dwa skille na krzyż i porusza się tempem upośledzonego zółwia i nadal czerpać przyjemność z tłuczenia mobków i nabijania levelów/gromadzenia gearu. Przykłady - Diablo 1/2/3, Torchlighty, Grim Dawn, Titan Quest. W PoE masz masochzim i obietnicę, że kiedyś MOŻE trzepanie mobków zacznie przynosić fun.

Podałeś świetny przykład. Dobre 90 proc. moich znajomych właśnie od Soulsów się odbiła, po zagraniu 2 godziny i stwierdzeniu, że nie ma fanu bo postać zadaje mało obrażeń, potwory biją a przyjemności z gry tym samym żadnej. Ty prezentujesz dokładnie to samo podejście względem PoE.

Dlatego podałem ci przykład Soulsów jak wygląda DOBRZE zaprojektowana gra/rozwój postaci. PoE jest niestety przykładem złego designu (lub ta ideologia jest tylko wymówką bo lepiej nie potrafią) i piszę niestety bo nie da się ukryć że GGG wkłada mase pracy w kontent i gdyby tylko gameplay był choć minimalnie zjadliwy to grałbym w PoE bardzo chętnie.

Czyli jednak nie potrafisz czytać i jesteś zwykłym fanbojem Diablo.

Jestem fanbojem Diablo który w D3 od dobrego roku nie grał, w przeciwieństwie do Titan Questa i Grim Dawn - true story, bro! :)

Spróbuj bez rozwijania postaci w PoE zrobić 68 lvl, nawet z pomocą kumpla na wyższym poziomie. Nie da rady, penalty, nic nie zrobisz. A teraz zrób to samo w Diablo 3 z pomocą kumpla na wyższym poziomie.

Znaczy mówisz mi że postać na niskim levelu nie jest w stanie zrobić wysokolevelowego contentu... tak jak każdej grze? A jedyną różnicą jest nakładanie przez PoE sztucznego limitu w czasie grania z inną, wysokolevelową postacią?

Czyli czekaj, skoro niskolevelowa postać w D3 nie może zrobić wysokolevelowego contentu dopóki się nie rozwini.... wróć, dopóki nie "zwiększy numerków" to znaczy że w D3 nie ma rozwoju postaci, tak? :D

nawet głupie punkty same się przydzielają
A w PoE jedyna róznica jest taka że sam musisz na te punkty kilknąć w drzewku bo i tak masz w zasadzie jedną możliwość poprawnej budowy postaci.

O paragon levels w D3 oczywiście zapomniałeś. :)

I nie, nadal nie rozumiem.
Cel w D3 i każdym innym H&S - ulepszać postać przez wbiajnie leveleu aż do max i grindowanie coraz lepszego gearu.
Cel w PoE - ...?

20.02.2017 18:14

Już kilka osób Ci pisało, że w PoE moc odczuwasz wraz z rozwojem postaci. Ty idziesz w zaparte. W tym miejscu naprawdę nie wiem czy trollujesz czy na poważnie nie potrafisz czytać.

To ty niestety nie potrafisz czytać - nie pisze nic o MOCY tylko o PRZYJEMNOŚCI z gry. Jedno nie równa się drugiemu. Nie będę grał w grę zupełnie pozbawioną funu tłuczenia mobków tylko dlatego że MOŻE za 20 godzin będzie lepiej.

Nie wiem, porównaj sobie do Soulsów chociaż - co prawda nie jest to H&S ale masz na początku ekstremalnie słaba postac która jest praktycznie na dwa, trzy hity dla każdego przeciwnika a jednak walka od samego początku dostarcza satysfakcji i przyjemności. Zresztą w gatunku H&S prawie wszyscy 'duzi gracze" wymienieni już tysiąc razy jakoś potrafią tak grę zaprojektować. PoE nie i jeszcze dorabia do tego bzdurną ideologię.

Tak samo jak pierwszą i drugą.

Nigga, please x2 -> https://www.google.pl/search?q=poe+fast+leveling
https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/4a9nrs/how_do_people_level_so_damn_fast/

Ponownie - już kilka osób wytłumaczyło Ci różnicę. I ponownie - w tym miejscu naprawdę nie wiem czy trollujesz czy na poważnie nie potrafisz czytać.

No właśnie nie bardzo. Dowiedziałem się jedynie standardowych ogólników od fanbojów PoE że tam niby się "postać rozwija" a w D3 tylko "zwiększają numerki". Niestety szczegóły i argumenty im jakoś zawsze umykają...

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-20 18:15:00
20.02.2017 18:00

Kwestia gustu, jak dla mnie Path of Exile nie odstaje wcale od większości h'n's pod względem walki
Oj odstaje, siermiężność zabija mi tą grę kompletnie. Kilka razy próbowałem podchodzić i w zasadzie wszystko jest o klasę lepsze od PoE - Grim Dawn/Titan Quest, Torchlighty, a Diablo 1/2/3 to już zupełnie inna liga.

Od takiego Grim Dawn też powiedziałbym, że ma lepszy feeling i efekty wizualne.
Nigga, please... :)

w sumie prawda niedaleko odbiega od tego stwierdzenia. Do 70 zazwyczaj robi się taxi

A jak się leveluje n-tą postać w PoE? :)

Już nie róbmy sobie jaj i nie dorabiajmy ideologii tam gdzie jej nie ma. Każdy H&S polega na wbiciu max levelu i grindowaniu lepszego gearu. Tylko że krytykując D3 nazywa się to "zwiększaniem cyferek" a chwaląc PoE "rozwijaniem postaci". Lol.

Oczywiście że to są coraz większe cyferki - na tym to polega. I w Diablo, I w Torchlighach i w PoE i w każdym innym H&S.

20.02.2017 10:51

kazdy NORMALNY HnS jest tak zrobiony (Titan Quest, D2, Torchlighty, Grim Dawn, nawet seria Van Helsing). Wiekszosc RPG jest tak zrobiona, NA TYM TO POLEGA.

Chyba sobie jaja robisz.
Diablo 1/2 od samego początku ma świetny i płynny gameplay, to samo oba Torchlighty czy Grim Dawn/Titan Quest.

tym ze postac od poczatku powinna kazdym ciosem wzbudzac mala ekspozje jadrowa, zeby gracz sie czul 'potezny' (no bron boze zeby trzeba bylo na to zapracowac a wrogowie tworzyli prawdziwe zagrozenie - oh nie! oh nie!)

Widzisz, nie potrafisz zrozumieć jednej rzeczy - przyjemność z gry =/= "potędze" postaci. W żadnym Diablo (1/2/3) postać na początku nie "wzbudza każdym ciosem eksplozji jądrowej" a mimo to gameplay jest płynny i przyjemny i chce się grać i rozwijać postać. Blizzard potrafi to zrozumieć. Runicgames z ich Torchlightem potrafią to zrozumieć. Iron Lore/Crate potrafią to zrozumieć. Tylko jakoś GGG i fanboje PoE nie potrafią i uważają siermiężność i drewno za zaletę, a wynikający z niej masochizm grania ("po 30 cierpienia dostąpię przyjemności!") za coś normalnego. Otóż nie, nie jest to normalne.

grajcie sobie w te D3 jak chcecie ale nie wypowiadajacie sie o rzeczach, o ktorych nie macie pojecia... min. o gatunku HnS
"Masz inne zdanie niż ja = nie znasz się" - klasyczna linia obrony fanboja.

poczucie satysfakcji z rozwoju postaci (ktorego w D3 nie ma bo nie ma rozwoju postaci)
Oczywiście że nie ma, w końcu w D3 startujemy postacią na 70 poziomie z najlepszym gearem i tak naprawdę nic nie trzeba robić. /s

20.02.2017 01:30

Tak jeszcze w temacie drewnianej walki o której pisze każdy kto pograł 2 godziny i odbił się od gry. W PoE w przeciwieństwie do D3 nasza postać z czasem rośnie w siłę. W Diablo 3 z czasem rośnie nam tylko dmg jakie robimy, ale w POE co chwilę jest jakiś progres. Na początku gra się siermiężnie, ale jak się uda zdobyć faster casting to każdym spellem się od razu lepiej gra

Nie wiem czemu fanboje PoE zawsze ratują się tym argumentem, ale jest on niesamowitym inwalidą. Znaczy w sumie wiem, trzeba samego siebie przekonać że to drewno ma jakiś cel.

Niestety nie ma, jest to po prostu drewno do którego dorabia się ideologię bo GGG nie potrafić zrobić dobrego, płynnego gameplayu. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie cisnął w grze X godzin bo MOŻE w końcu zacznie przynosić radość z gry. Nie mówiąc o tym że rozwój postaci a przyjemność z gry to dwie zupełnie różne pojęcia - można grać "słabą", nieskolevelową postacią i nadal czerpać wiele przyjemności z walki. Tej przyjemności w PoE nie ma w ogóle.

19.02.2017 23:12
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Możesz wyznaczyć tylko cel, dana postać dojdzie tam najkrótszą drogą. Ewentualnie taką która ominie miejsca gdzie mogłaby zostać wykryta jeśli jesteś w trybie stealth.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-19 23:14:31
19.02.2017 10:15
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Animacja czy still?

W pierwszym przypadku - https://secure.axyz-design.com/anima-crowd-simulation-software-home

W drugim - https://www.adobe.com/pl/products/photoshop.html

edit
Poza tym jaki soft? 3ds max ma jakieś tam wbudowane narzędzia do robienia tłumów. Nie potrzebujesz też raczej high-poly do tłumu ludzi bo i tak nie będzie tego widać. Jest sporo metod zrobienia czegoś takiego tylko byłoby łatwiej jakbyś określił w czym, na co i jak, bo niestety szklana kula w naprawie.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-19 10:27:44
18.02.2017 21:10
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Tam, jak obradował "rząd Tuska", to albo to były lenie, albo jacyś nudziarze, albo "haratanie w gałę". (…)Środowisko pokazane w "Uchu prezesa" jest, gdy odrzeć warstwę komiczną, dosyć paskudne

O patrzcie, wystarczył jeden kabaret żeby kurski zrozumiał że w poprzednim rządzie były lenie i nieroby, a w tym są kanalie.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-18 21:13:47
17.02.2017 21:19

W jedną gra się bardzo przyjemnie (D3), a druga jest toporna i brzydka do bólu, tak że trzeba się do gry zmuszać (PoE).

Mogą sobie dodać nawet piedylion aktów, ale nie zmieni to faktu że PoE zwyczajnie nie daje takiego funu w mordowaniu hord wrogów jak Diablo (obojętnie które).

17.02.2017 15:47
2
odpowiedz
4 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,21385591,tanszy-prad-dla-kierowcow-i-wsparcie-panstwa-dla-producentow.html

Powiedzcie mi kto to kupi? W sensie tą bajkę, nie auto.
Stworzenie w Polsce (która nie ma ŻADNEGO know-how w tej dziedzinie) miejskiego elektrycznego auta od zera i sprzedanie miliona sztuk w OSIEM lat? Gdzie rocznie u nas kupuje się ~400 tysięcy WSZYSTKICH aut?

Czy naprawdę istnieje tutaj gdzieś lud tak ciemny że łyknie to razem z resztą przekazów partyjnych?

16.02.2017 20:43
2
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Dosłownie wszystko w Diablo 3 obraca się wokół rng i grindowaniu.

Nooo, paaaaaanie przecież takie Diablo 2 wcale nie obracało się wokół baal runów....

Oh wait...

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-16 20:44:21
16.02.2017 16:25

@Sulik
Nie wiem czemu zamiast przyznać się do błędu, choćby po cichu to odwracasz kota ogonem. Napisałeś dokładnie tak:
jeżeli kierowca skręca w lewo to dalej ma obowiązek upewnić się, że nic go nie wyprzedza lewym pasem

Otóż nie. Nie ma takiego obowiązku. Koniec, kropka.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-16 16:26:02
16.02.2017 14:13

@Sulik
OBOWIĄZKU o którym piszesz nie ma, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Pozostaje kwestia tego czy ktoś bardziej ceni zdrowie czy kasę z OC - bo jeśli ktoś cię walnie wyprzedzając jak skręcasz w lewo to ZAWSZE jest jego wina.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-16 14:15:36
16.02.2017 02:15

Pomijając wszelkie aspekty polityczne to, jeżeli kierowca skręca w lewo to dalej ma obowiązek upewnić się, że nic go nie wyprzedza lewym pasem

Nie ma takiego obowiązku, dawno temu został wykreślony z kodeksu.

15.02.2017 20:25
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Nie kupuj Radeona do pracy przy grafice, to jest proszenie się o problemy.

edit
Shit, za późno widzę.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-15 20:26:48
14.02.2017 14:36

Młokos sam przyznał, że jechał z głośno ustawioną muzyką. Nie wykazał dodatkowej ostrożności podczas skrętu w lewo.

Masz, pisowski lemingu, zamiast łykać partyjna propagandę bez popitki to poczytaj:

Sebastian K. nie przyznaje się do winy. W prokuraturze miał zeznać, że włączył lewy kierunkowskaz.
Sebastian K. odpiera też zarzuty, że mógł nie słyszeć sygnału, ponieważ słuchał w samochodzie muzyki. Twierdzi, że panel radia znajdował się w schowku.

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,21371956,wypadek-beaty-szydlo-nieoficjalnie-kierowca-seicento-nie-przyznal.html

13.02.2017 21:23
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21370058,byly-szef-kontrwywiadu-macierewicz-powiedzial-mi-wie-pan.html

Jeżeli mówimy o głównym aktorze tej całej historii, Antonim Macierewiczu, to przypominam sobie fragment naszej rozmowy, kiedy zostałem do niego wezwany. Powiedział do mnie tak: "przecież pan jest inteligentnym człowiekiem. Pan zdaje sobie sprawę w sposób oczywisty, że zamach smoleński to tylko narzędzie polityczne" - powiedział gen. Pytel.

No kto by pomyslal...

13.02.2017 18:17

No właśnie zawsze nas za południe uważałem, ale chyba jednak tam niżej coś jeszcze musi być... ukryte, zniewolone przez germańskich najeźdźców, biedne tereny San Escobar...

Może jakieś podziemne kolonie, jak kransnoludy...

13.02.2017 18:09

Ten tekst to jakaś głęboko ukryta satyra czy opis rzeczywistości alternatywnej?

13.02.2017 02:51

Celica nawet tania jest, bo poniżej 30 tys. ma się zajeżdżone na parkingu pod remizą auto.

FIFY

12.02.2017 13:29

Od kiedy to skręcający ma pierwszeństwo nad samochodem jadącym na wprost

u wot m8
Od kiedy to można wyprzedzać samochód skręcający W LEWO?

12.02.2017 12:39

Z ustaleń policji kolumna nie przekroczyła zalecanej prędkości i jechała przy sygnałach dźwiękowych i świetlnych.

Bitch, please. Chyba prędzej bym uwierzył Goebbelsowi niż obecnemu aparatowi propagandy Partyjnej.

Zresztą nie ma bata żeby przy 50 km/h tak się roztrzaskać.

A to że nie mieli sygnałów dźwiekowych potwierdziło już wielu ludzi. Nie ma sygnału = nie jest uprzywilejowany. Nie jest uprzywilejowany - jest winny wypadku próbując wyprzedzać pojazd skręcający w lewo.

Rozumiem że większość Lewackich Lemingów tego forum poświęca spory kawałek życia aby dokopać obecnemu rządowi

Ja rozumiem że pisowskie lemingi bronią swojej partii, ale spójrzmy prawdzie w oczy - NIGDY wcześniej takiej ilości takich zdarzeń nie było. Oznacza to tylko jedno - totalna pogarda dla prawa pisu.

12.02.2017 12:12

Zastanawia mnie tylko czy takiego wypadku można w przyszłości uniknąć. Bez zamykania skrzyżowań na czas przejazdu kolumny jest to raczej niemożliwe.

Ależ oczywiście że można uniknąć - wystarczy nie gnać na złamanie karku i przede wszystkim - MIEĆ WŁĄCZONY SYGNAŁ DŹWIĘKOWY. Bez sygnału dźwiękowego nie jest pojazdem uprzywilejowanym - a tu nie miał.

10.02.2017 21:59
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Na niezależnej już są nowe spiskowe teorie:
-kierowca cinquecento jest obcym agentem
-kierowca rządowej limuzyny jest obcym agentem bo zamiast uderzyć w cinquecento odbił w lewo i uderzył w drzewo (lub inna wariacja: jest niedouczony i powinno się go powiesić za jaja na tym drzewie)
-wszyscy kierowcy są obcymi agentami
-BORowcy są niekompetentni bo powinni to cinquecento (wraz z kierowcą) rozstrzelać na miejscu
-płaszczak jest niekompetentny bo powinien zamknąć całą drogę(!!!) na czas przejazdu Najświętszej Premier

Twierdza jest już tak oblężona, że bardziej nie może i jeśli pis nadal będzie prowadził politykę skłócania ludzi dla własnych korzyści to w końcu ta beczka prochu wybuchnie.

10.02.2017 19:18

PiS porównany do partii konserwatywnej.... Padłem i leżę....

No przecież gość pisze "JEST PIĘKNIE LEWACZKI", cieszy się że sojcaliści/bolszewicy rządzą. :)

10.02.2017 18:45

Ty, a CBOS to nie jest ta sondażownia co ją pis zawsze oskarżał że drukuje sondaże na zamówienie rządu?

10.02.2017 18:42

Używaj synonimów słów na "d" i na "w" i powinno być OK.

Czyli na przykład zamiast "d" - duda, tak jak ziobro zamiast "zero"?

09.02.2017 14:10
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35
08.02.2017 23:45
2
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21349401,19-letnia-corka-posla-pijana-za-kierownica-wiadomosc.html

Piękny przykład pisiorskiego przemysłu propagandy i oczerniania.
Notabene te ich trolle są trochę niedouczone, gdyby to miała być córka posła Szczerby to byłaby Sz. a nie S. ;)

Jak tam nasze kochane forumowe pisiorskie lemmingi? Nadal łykają wszystkie prawdy przez Partię objawione? :)

08.02.2017 17:12

Jakos nie dali rady.

Kaczka jakoś teraz też nie daje rady pozamykać tych wszystkich aferzystów z PO o których tyle w kampanii mówiła...

08.02.2017 15:54

W swietle tego co udalo mu sie osiagnac jest zdecydowanie najwybitniejszym strategiem wsrod naszych "politykow".

Znaczy co konkretnie mu się udało? Raz wygrał wybory i rządził 2 lata bo ludzie nie mogli go znieść. Teraz wygrał drugi raz i też nie wiadomo na jak długo. Już nie wspominając o bardziej archaicznych czasach gdzie nie potrafił się dogadać z Olszewskim i stracił wszystko.

Jeśli to jest najwybitniejszy strateg to jak nazwać PO rządzącą nieprzerwanie przez 8 lat?

05.02.2017 21:45
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Nie cenzura tylko ludzie myślący minusują cię za debilizm.

Trzeba mieć skłonności masochistyczne by chcieć rozpadu UE bo wtedy Polska będzie w tak czarnej dupie że nawet światełka w tunelu nie zobaczysz.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-05 21:46:01
05.02.2017 17:53

nikt nie zauwazy, ze ma do czynienia z idiota.

A ciebie ciągle widać...

05.02.2017 16:50

Ściemą to jest damage control jaki robią teraz pisiory. Przyszły nowe wytyczne że trzeba przed ciemnym ludem wykręcić kota ogonem i powiedzieć "to nie my" i jak widać po twoim poście - trafiło do grupy docelowej.

05.02.2017 16:08

Jedyną jaką świętuję to Matkę Boską Zusowską 10. każdego miesiąca.

03.02.2017 21:40
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Okhlos - https://www.humblebundle.com/gift?key=hksHF_tr3G2KBXHN
Brakujący znak = BMW _3

Husk - https://www.humblebundle.com/gift?key=sDHRGwSZ___HTSt8
Brakujące 3 znaki = marynarska wersja "yes, sir"

Enjoy :)

03.02.2017 19:04
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Total War Warhammer w następnym Humble Monthly. :)
Po bandzie.

W lutowym:
XCOM® 2
Ryse: Son of Rome
ABZU
Steamworld Heis
Okhlos
Project Highrise
Husk

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-03 19:04:52
03.02.2017 16:54
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

to ze ktos jedzie szybciej niz mozna to nie jest Twoj problem tylko policji

Ile razy można powtarzać - nie jesteś na drodze sam i twoje przekraczanie prędkości może być również moim problemem gdy za którymś razu auta nie opanujesz z tego czy innego powodu.

Nie zliczę ile razy musiałem dawać po hamulcach bo jakiś idiota z naprzeciwka "myślał że zdąży". Z którym razem ten "nie mój problem" mnie zabije?
Arogancja i zadufanie na drodze jakie prezentujesz są bardzo groźne - znałem kilku takich, a jeszcze więcej widziałem na żywo. Zostały po nich tylko przydrożne krzyże.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-02-03 16:55:37
03.02.2017 11:44
3
odpowiedz
3 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Stare, sprawdzone sposoby zbysia zero - nalot o 6 rano na niewygodne osoby/organizacje.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21328814,policja-w-siedzibie-osrodek-monitorowania-zachowan-rasistowskich.html

02.02.2017 20:36

Trzy nie, ale jedno to już bliżej. Bezpieczna odległość przy tych 120km/h na drodze ekspresowej to ~60 metrów i w Niemczech czy Francji rygorystycznie tego przestrzegają.

No ale janusz potrafi ocenić sytuacje na drodze i wie lepiej. :)

plus
widzisz, jakoś na tyle oceniłem odległość, że pozwoliła mi ona na wyminięcie tańczącego na ulicy Transita.

i
Dzisiaj zrobiłem ledwie 150 km a miałbym dwa wypadki

Czytaj - miałeś więcej szczęścia niż rozumu.

02.02.2017 19:42

bus na s8 dosłownie 5 metrów przede mną wpadł w poślizg

Jechałeś 5 metrów za poprzedzającym samochodem na drodze ekspresowej? Czy przypadkiem "kierowcy którzy potrafią jeździć i oceniać sytuację na drodze" nie powinni wiedzieć co to jest zachowanie bezpiecznej odległości?

02.02.2017 18:43

Kazdy jezdzi jak jezdzi, kazdy zna konsekwencje swoich czynow i od czasu do czasu ponosi sie za nie kare w przypadku przylapania przez misiow.

Konsekwencje zazwyczaj ponoszą niewinni ludzie zabici przez idiotów którzy jeżdżą "szybko i bezpiecznie".

02.02.2017 17:03

Ograniczenia sa stawianie na wypadek jazdy przykladowo w nocy w deszczu, w 99% przypadkow maja sie nijak do jazdy w dobrych warunkach

Jesteś w pierwszej dziesiątce tego roku na najbardziej debilną wypowiedź. A to dopiero luty.

02.02.2017 16:52
3
odpowiedz
6 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Robię jakieś 120km dziennie do pracy i zawsze najbardziej bawią mnie drogowi janusze tacy jak wysiu którzy MUSZĄ zapierdalać. We wszelkich wiochach i miasteczkach po drodze cisną 70-80 bo przecież znaki są bez sensu, na krajówce pewnie i 130 dają co i rusz wyprzedzając kolejne, przepisowo jadące auta...

... a po godzinie jazdy przyjeżdżam do celu 20 sekund za nimi. :D

01.02.2017 20:07

nominalny deficyt najwyższy w historii Polski

Kłamiesz kodomito! Zależna mówi że mniejszy!
http://niezalezna.pl/93151-deficyt-w-2016-mniejszy-od-planowanego

31.01.2017 18:28

Przepraszam, niezamierzenie. Powiedziałbym że "pisowski kundelek" ale psy mają przyzwoitość.

31.01.2017 18:19
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114871,21317142,prezydent-duda-o-programie-pis-u-nie-zostanie-zatrzymany-przez.html

"Prezydent": Chcę państwu powiedzieć jedno: ten program [pisu, dop. mój] będzie zrealizowany z żelazną konsekwencją. I nie zostanie zatrzymany przez żaden jazgot, przez żadne demonstracje nie zostanie zatrzymany

Jeżeli trzeba to, mam nadzieję, że państwo przyjedziecie, albo zbierzecie i pokażecie swoją postawą, że właśnie takich rozwiązań i takiej polityki, która jest proobywatelska i prospołeczna, a nie powoduje rozwarstwienia społecznego, że właśnie takiej polityki chcecie

Napuszczania ludzi na siebie ciąg dalszy, tym razem w wykonaniu pisiorskiego notariusza.

31.01.2017 15:39

Proszę wskazać błędy, które popełniłem.

1. Postawiłeś wszystkich w jednym miejscu
2. Zupełnie nie potrafiłeś zaplanować kilka tur do przodu co zrobić jak coś pójdzie nie tak

Nie było wiadome, że jest tam tak uzbrojona jednostka. Ani że pójdzie w tę stronę. Ani też nie było jak zmierzyć, że mnie stamtąd dostrzeże.

Dlatego szukając ufoków należy to robić ostrożnie, ale zdecydowanie - a nie wypierniczyć wszystkich na dach myśląc że to załatwi sprawę. Gra ci właśnie pokazała że nie załatwi.
Gdybyś puścił swojego zwiadowcę przodem (bo masz zwiadowcę który nie traci stealtha, prawda?), a resztę drużyny przesuwał do przodu (ustawiając tak by wzajemnie się osłaniali) pojedynczym ruchem i dawał overwatch nim zwiadowca się przesunie (i potencjalnie dostrzeże przeciwnika) to ten mech byłby martwy nim zdążyłby cokolwiek odpalić (3x reaction shot z overwatcha, albo 4-5 jak masz 6-cio osobową drużynę).

Gra cię nauczyła co jest dobrą taktyką, a co nie. Deal with it.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-31 15:40:36
29.01.2017 01:55

kaszanka jak zwykle w błędzie ->

28.01.2017 17:45
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Teraz jest pytanie, czy ważniejsze są prawa osób, które pełnią te funkcje, czy ważniejsze jest prawo społeczeństwa do unikania różnych patologii i do nowego wyboru? Wydaje mi się, że dużo ważniejsze jest to drugie prawo

Ciekaw jestem jak rodzina manolito i on sam, którzy są tak szczęśliwi z dojnej zmiany zareagowali by gdyby w pewnym momencie ich prawo do (...wpisać cokolwiek...) okaże się mniej ważne niż prawo "społeczeństwa". Bo mając taki pretekst można zrobić praktycznie cokolwiek.

27.01.2017 14:43

Prezydent nazywa tych którzy na niego nie głosowali gorszym sortem, premier nazywa tych którzy krytykują i demonstrują przeciwko niemu ludźmi specjalnej troski, a ty mi mówisz o pysze i pogardzie? Poczytaj sobie prawackie fora, poczytaj komentarze niezależnej, gazety polskiej, tv republika, etc.

Kto sieje wiatr zbiera burzę manolito. Pisiory dzieliły Polaków, pluli na tych o odmiennych poglądach, deprecjonowali i poniżali każdego o odmiennych poglądach, włącznie z odmawianiem im obywatelstwa to teraz mają dokładnie to na co zasłużyli. Karma is a bitch.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-27 14:45:47
27.01.2017 12:34
2
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Otoz takiej pogardy i braku szacunku do drugiego czlowieka z powodu odmiennych pogladow jak tutaj trudno uswiadczyc gdzieoklwiek indziej.

Oj, przy takiej (nie)zależnej czy innych prawiczkowych vel pisiorskich forach/portalach to my jesteśmy tu małe miki. Idź poczytaj tam posty rzygające miłością bliźniego i plujące jadem zrozumienia odmiennych poglądów. Tam to każdy kto ma choćby minimalnie odmienne poglądy zostanie zwyzywany od zdrajców, poniżony (ostatnio mają w modzie wytykanie cech fizycznych i wyśmiewanie wyglądu jako im jezus kaczus przykazał) i od razu skazany przez sąd ludowy na powieszenie, psychuszkę lub w przypadkach bardziej łagodnych, tylko na dożywocie. Wiadomo, poglądy i Partia może być tylko jedna. Ein Volk, Ein Reich, Zwe.... Ein Kaczoren.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-27 12:35:48
26.01.2017 15:50

Niezależna jest jak Prawo i Sprawiedliwość - kłamie już w tytule (nazwie).

26.01.2017 15:49

Jak tam w Anglii uchodźco vel emigrancie ekonomiczny? Lokalne sebixy brytyjskie już cię zapoznały z dewizą "anglia dla anglików"?

26.01.2017 14:26
1
odpowiedz
5 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Przynajmniej wiadomo czemu kacze kupry tak przebierały nóżkami żeby uwalić TK - jakoś trzeba klepnąć zmiany w wyborach samorządowych.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-26 14:27:45
23.01.2017 11:23
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

ja szczerze też uważam jak prezes, że tam w kodzie są osoby niespełna rozumu

Zgadzasz się z prezesem, lemingu, kto by pomyślał. :D

23.01.2017 11:02
2
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

zupełnie wisi nam co myślą mimy czy aktorzy, albo czy sędzią będzie ten czy inny zwolennik danej partii

Gratuluje krótkowzroczności. Tylko pewnego dnia rodzice manolito przypadkiem nadepną na odcisk jakiejś szyszce pisiorskiej i nagle będzie płacz, bo sąd stanie po stronie partyjnego kolegi. I nagle okaże się że niezależne sądy to jednak całkiem ważna sprawa.

Jak to szedł ten wierszyk "Ja nie protestowałem bo..."?

23.01.2017 10:55

Nie oczekuj od manolito czytania ze zrozumieniem.
Przeczyta co chce, wykręci, wywróci, obróci i splunie kolejną "mądrością" jak rasowy pisior.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-23 10:55:49
22.01.2017 15:21
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

A to nie wiedzieliście że mamy nową teorię spiskową? Zależna i jej czytelnicy w komentarzach na tropie!

http://niezalezna.pl/92640-nowe-fakty-ws-tragicznej-smierci-posla-kukiz15-karetka-jechala-pol-godziny

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-22 15:21:59
22.01.2017 11:20

Co jest z 2010? Przecież wczoraj to kaczka palnęła, ślepyś czy głupiś? W sumie to pytanie retoryczne...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,21275376,widac-tam-twarze-osob-specjalnej-troski-tak-to-reakcja-kaczynskiego.html

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-22 11:21:17
22.01.2017 00:01
3
odpowiedz
4 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Z kolei wydaje mi się, że widać tam też twarze osób specjalnej troski - dodał lider PiS. I stwierdził, że nie będzie tego rozwijał, bo "wszyscy wiedzą, co to znaczy".

O, widzisz manolito, to jest dokładnie to co w końcu wkurwi te 65% na tyle że kopną kaczy kuper.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-22 00:01:53
21.01.2017 15:20

Pisiory wygryzą się same, ostatnio społeczeństwo miało ich dość po dwóch latach. Zobaczymy jak szybko tym razem oni i ich 35% betonowych lemingów wkurwią większość ludzi.

21.01.2017 14:58

No to popieraj dalej pisiory żeby mogły dalej skłócać i szczuć na siebie nawzajem Polaków to w końcu się ta krew poleje.

21.01.2017 13:22

@manolito
A ja ci wielokrotnie już pisałem że dziecinne zasłanianie się głosowaniem "przeciwko" nie zmienia faktu że stawiając w wyborach krzyżyk na pis jesteś w pełni odpowiedzialny z KAŻDĄ ich decyzje przez następne 4 lata.

21.01.2017 00:21
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Dobre zmiany. Zwłaszcza bardzo dobry nerf AB o który się wprost prosiło i który nie rozwala setu zupełnie. Szkoda że z Famasem nie będzie działać ale i tak tyle dobrych talentów na 4 można rollnąć że będzie dobrze.

Legendarny poziom misji na plus, egzotyki na plus (redditowi etatowi narzekacze chyba musza przeprosić likebuttera), zmiany w mechanice pvp na plus, ogólnie ciekawie to wygląda. Wielki plus dla Massive.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-21 00:21:52
20.01.2017 22:07
20.01.2017 11:38

No patrz, a między innymi w Lidlu taki podwyżki były już w 2014. Pisiorskie lemingi też to boli że za rządów tej *tfu* platformy *tfu* ludzie "przestawali być niewolnikami"?

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-20 11:39:10
19.01.2017 19:09

Czyli zagłosuje na kłamców i złodziei jeszcze raz, mimo że są gorsi od poprzednich

Dokładnie rzecz biorąc to manolito zagłosuje na kłamców i złodziei którzy są gorsi od poprzednich bo to są JEGO kłamcy i złodzieje i będzie przy tym zaklinał że to deszcz pada, a nie JEGO pisiory plują mu prosto w twarz.

19.01.2017 18:58

zaraz jak to było? a już wiem "psy szczekają a karawana jedzie dalej"

No jedzie, dokładnie tak jak poprzednia jechała. A gdzie ta dobra zmiana? Czy po prostu chodziło o "teraz kurwa my", a ta piękna gadka to tylko dla oczadzenia ciemnego ludu?

Powstanie pytanie czy ty jesteś z tych głupich i oczadzonych lemingów, czy z tych cynicznych oczadzających.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-19 19:00:15
19.01.2017 18:38

im więcej pogardy i pychy takich jak ty, i pis będzie wygrywał wybory przez kolejne kadencje

Pycha i pogarda to akurat wrodzona cecha pisiorów która udowadniają na każdym kroku. A pycha zawsze kroczy przed upadkiem. Nie moja wina że zapracowałeś sobie na określenie "ścierwa" wśród takich wybitnych postaci jak jacuś kur(ew)ski czy inny rysio czarnecki.

Powody z jakich głosujesz na pis mnie nie obchodzą. Fakt pozostaje faktem, oddając na nich głos jesteś odpowiedzialny ZA WSZYSTKO co robią.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-19 18:38:58
19.01.2017 18:24

czego dowodzą ostatnie sondaże, gdzie pis się wzmacnia

Pisiory cały czas mają te 35-37% żelaznego ciemnego ludu i ścierw takich jak ty.
W końcu wkurwicie większość 60% ludzi na tyle że was wywiozą na taczkach.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-19 18:25:33
19.01.2017 11:24
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

A gdyby tak się okazało że te wszystkie pisiory i ich ciemny lud tak bardzo Rosji nienawidzący, postępowali i głosowali dokładnie tak jak im Rosja cały czas gra(ła)?

To co byś powiedziała... czy coś byś przeciw miała...

http://wyborcza.pl/7,75398,21261715,a-jesli-za-afera-podsluchowa-stali-rosjanie-falenta-i-26-mln.html

18.01.2017 22:59
3
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

O proszę, manolito dołącza do "zaszczytnego" grona ścierw pokroju kur(ew)skiego. Jakie gówno trzeba mieć w głowie żeby choćby pomyśleć o takim porównaniu.

Poza tym jak zwykle wiadro hipokryzji. Za rządów PO obsadzanie było złe i trzeba było głosować przeciwko platformie, a jak rządzą pisiory to nagle "tak zawsze jest". Gdzie ta dobra zmiana na która głosowałeś, ścierwo manolito?

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-18 23:00:31
18.01.2017 12:18

Oczywiście, że nazwanie rezydenta dupy "notariuszem" go nie obraża. Obraża notariuszy.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-18 12:18:45
18.01.2017 11:59

Czytam sobie czasem dla rozrywki komentarze na Zależnej i takiego stężenia bolszewików którzy każdego myślącego inaczej niż pisiory wysyłali by do więzień/psychuszki/na stryczek nie ma nigdzie indziej. Tym bardziej zabawne jak w kolejnym zdaniu potrafią wpleść coś w stylu "precz z komuną". :D

17.01.2017 12:49

Komentarz pod artykułem:
Taka ciekawostka, tym użytkownikiem [który skarży się na nieuprawnione wykorzystanie jego nagrania - przyp. mój] jest młodzian, który spoliczkował Grzegorza Miecugowa na Woodstocku. Nie pasował mu TVN to teraz na własnej skórze doświadczył "dobrej zmiany".

"Biedny" kuc, karma is a bitch.

16.01.2017 13:48

Zamiast powielać bzdury pisiorskich lemmingów sam sprawdź rozliczenia WOŚPu. Są ogólnie dostępne i kontrolowane przez dwie państwowe instytucje. NIC tam nie jest niejasne poza tym, że niektórym gul skacze bo "jak to Owsiak może na tym zarabiać". Ano może i powinien.

Gdyby byłby tylko cień niejasności to obecna władza wraz ze Zbysiem Zero już by konferencje zwoływała że "ten pan już dla nikogo zbiórki nie zrobi".

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-16 13:49:07
16.01.2017 00:21
14.01.2017 20:57
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Dzielna patriotyczna młodzież powstrzymała złego obcego przed niecnymi czynami!
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,21243760,polski-rowerzysta-skatowany-przez-obywatelski-patrol-we-wloszech.html

Oh wai...

Hej lutz, jak tam życie uchodźcy? Dużo takich patriotycznych, angielskich sebixów jest?

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-14 20:57:38
14.01.2017 11:39
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

O, lutz pierdnął i zaś się hipokryzja rozlała. Jak zwykle prawo kalego w nim silne - śmianie się i przytaczanie w kółko "bula" Komorowskiego czy choćby ostatnich "sześciu króli" jest ok, a śmianie się z San Escobara już ok nie jest - bo to "nasi".

12.01.2017 01:33

Nie, to taki sam troll jak ty, ale chociaż zabawny.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-12 01:33:11
12.01.2017 00:26
2
odpowiedz
3 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

A w między czasie wkurwią wszystkie możliwe grupy z pozostałych 65% na tyle że już im niska frekwencja nie pomoże. O ile wcześniej ich na taczkach nie wywiozą.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-12 00:27:19
08.01.2017 19:12

Jak tam życie uchodźcy lutz? Kiedy wracasz do miodem i mlekiem płynącej krainy dobrej zmiany? Anglicy już patrzą na ciebie jak sebixy na araba czy jeszcze nie?

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2017-01-08 19:12:41
06.01.2017 12:17
3
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Bo Belert w swoim małym, katolickim rozumku nie jest w stanie pojąć, że nie każdy musi myśleć tak jak on.

05.01.2017 17:49

Nie musisz czekać, wystarczy że przejrzysz historie postów lutza z czasów rządów PO. Hipokryzja aż się wylewa.

05.01.2017 10:32

Mówiłem Ci że dasz radę. :)
Good job, Skeleton. :)

04.01.2017 20:26

Bardziej od tego mitycznego wysadzającego się muzułmanina obawiam się zwykłego, swojskiego sebixa wyklętego, którego obecna władza niemal podjudza do walki z "lewactwem". A że sebix wyklęty rozumem nie grzeszy, to nie wiadomo co uzna za przejaw "lewactwa" i kiedy znajdziesz się na jego celowniku.

03.01.2017 10:00

Nie lubię tego systemu odpowiedzi, potem nawet nie wiem że ktoś mi odpowiedział.

Nic z tego raczej mnie nie interesuje, ale jak nikt inny się nie zgłosi to się dogadamy jakoś. :)

03.01.2017 09:53
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Kupiłem God Eater 2, Fallout 4, Final Fantasy X Remaster, Satellite Reign, a dostałem jeszcze Underrail i Command: Modern Air/Naval Operations.

Jak na tak kiepską wyprzedaż to całkiem dobry zaciąg.

31.12.2016 12:08

Stać ich na zakup drogiego pojazdu, ale na zestaw głośnomówiący kasy nie wydadzą.

Wątpię żeby istniało obecnie jakiekolwiek "drogie", bądź nawet "średnio drogie" auto bez wbudowanego bluetootha/zestawu głośnomówiącego.

31.12.2016 12:05
odpowiedz
3 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Przeczesałem właśnie swoją bibliotekę HB i mam takie oto klucze na wymianę:

GRID, GRID 2, Euro Truck Simulator 2, Legend of Grimrock, Galactic Civilizations II: Ultimate Edition, Broforce, Styx, Planetary Annihilation, Gone Home z soundtrackiem i Slime Rancher.

Najchętniej oddałbym całość razem za FF X Remaster, ale mocno wątpię że ktoś będzie akurat chciał je wszystkie. :)

edit CK2 wypadło.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-12-31 12:26:56
30.12.2016 14:09
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21184783,pogorszyl-sie-stan-zdrowia-abp-henryka-hosera-jest-w-szpitalu.htm

To ile jeszcze potrwa ten 2016 rok? Bo nadchodzi pierwsza naprawdę Dobra Zmiana.

30.12.2016 12:55
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Pudełkowe wersje czy klucze kupowane poza steamem podpinają się zazwyczaj tylko na uplayu, na steamie się nie da. Ta informacja jest raczej tylko dla gier kupionych na samym steamie.

30.12.2016 10:25

Sam od wtorku wysłałem 3 paczki

No jak trzy paczki wysłałeś to myślę że xkom powinien cie zatrudnić żebyś perfekcyjnie zorganizował wysyłanie ich setek paczek dzienn.... oh wait...

29.12.2016 15:20

TK już jest pisiorów więc można wykonywać ruchy pozorowane. Stwierdzą że ustawa jest cycuś glancuś, długopis "z ciężkim sercem" podpisze. Ciemny lud syty, a Du..da cała.

28.12.2016 14:50

@manolito
Przeczytaj własne odpowiedzi:
"jak się ogląda tefałen, tvp, onet i inne gówna"
"tak robienie laski niemcom i francuzom to był szczyt polityki zagranicznej"
"narodowe zadęcie, no cóż niektórzy wolą lgbt i emigrantów -zamachowców"

I zastanów się kto robi rynsztok.

28.12.2016 13:53

@manolito
Jak tam chcesz, ale mnie byłoby się wstyd przyznać że nie potrafię dyskutować inaczej jak tylko partyjnymi wrzutkami.

28.12.2016 13:07

@manolito
Dostałeś konkretne argumenty, a odpowiadasz mi wrzutkami prosto z dziennego przekazu pisowskiego trolla. Ostatnia szansa szympansa, albo zaczniesz merytorycznie dyskutować albo to moja ostatnia odpowiedź bo karmić pisiorskich troli zamiaru nie mam.

tak zawłaszczają państwo i mając większość w parlamencie, mogą przepchnąć każdą ustawę, dokładnie tak jak robiła do tej pory każda większość parlamentarna - wygrajcie wybory to sobie wszystko przegłosujecie
Widzisz, to jest czysto bolszewickie myślenie. Nie, nie mogą robić wszystkiego, tym bardziej że nie mają nawet konstytucyjnej większości. Po to nowoczesne, cywilizowane państwo ma bezpieczniki w rodzaju TK by nawet jak jakiś szaleniec dojdzie do władzy to nie mógł go totalnie rozmontować. Jak widać u nas bezpieczniki nieco zawiodły.

Po raz kolejny pytam - czy będziesz taki szczęśliwy i przyzwalajacy w momencie gdy podobny scenariusz odstawi rząd zupełnie przeciwny twoim upodobaniom? Na przykład, bo ja wiem... zezwoli parom homoseksualnym na adopcję dzieci?

już za samo określenie ciemny lud powinieneś dostać po ryju
Pretensje miej do kurskiego, to jego określenie.

jak się ogląda tefałen, tvp, onet i inne gówna, to fakt można odnieść wrażenie, że toczy się jakiś konflikt
Oczywiście, samo zło. A wchodząc na Zalezną, czy Gazetę P(is)olską to tylko piękne słowa i modlitwy.
Chłopie, zejdź na ziemię, poczytaj sobie artykuły i komentarze na tych wszystkich "niezależnych" mediach, poczytaj jak odsądza się od czci i wiary każdego kto ma choć minimalnie inne zdanie. Jak odmawia się prawa do bycia Polakiem. Zobacz jak nakręcony przez pis jest ten cały przemysł szczucia, plucia i antagonizowania.

co do obrony terytorialnej, w takich formacjach nie potrzeba profesorów, a nawet jeśli będą to karki, sebiksy, to od wieków każda armia świata starała się wykorzystać takie niespokojne duchy
Jest różnica między profesjonalną armią, a prywatną bojówką partyjną którą jest WOT.

tak robienie laski niemcom i francuzom to był szczyt polityki zagranicznej
Czy ja piszę o poprzedniej ekipie? Pisze o tym co się dzieje teraz więc łaskawie odnieś się do meritum, a nie "u was murzynów biją".

narodowe zadęcie, no cóż niektórzy wolą lgbt i emigrantów -zamachowców, a niektórzy wolą stawiać na pierwszym miejscu dobro własnego narodu - zbyt wielu naszych przodków i bliskich, zginęło, cierpiało, żeby teraz mówić o pewnych sprawach bez narodowego nadęcia
I po raz kolejny, odstaw pisowskie przekazy dnia jeśli chcesz rozmawiać - co ma lgbt czy emigranci do nadęcia o którym pisze?
Natomiast odnośnie przodków, to moi dziadkowie i pradziadkowie przeżyli horrory wojny na własnej skórze i zawsze mi powtarzali (zwłaszcza gdy ktoś akurat wycierał sobie nimi gębę w celach "patriotycznych") że oni nie walczyli za Polskę takiej czy innej partii, nie walczyli dla Polaków o takich czy innych poglądach, nie walczyli dla takiego czy innego wyznania/religii, tylko po to by KAŻDY mógł swoje poglądy wyrażać. Więc wybacz, ale im ufam bardziej w kwestiach narodowego nadęcia niż takim randomom z netu jak ty który wojnę i cierpienie widział w call of duty.

28.12.2016 10:02
5
odpowiedz
18 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

@manolito
czyli nadal nie doczekam się listy co wam zabiera obecna władza, tak zresztą myślałem że nic nie wymyślicie

Co mi zabiera?

1. Porządek prawny. Pogarda pisiorów dla prawa i zasad jest na niespotykanym do tej pory poziomie. Przepchną wszystko, każdym możliwym sposobem byle ICH było na wierzchu. Zresztą trudno się dziwić skoro sama kaczka w wywiadzie przyznaje że jest gotowa poświęcić wzrost gospodarczy byle ziściła się JEGO wizja Polski. Wam to nie przeszkadza bo "wasi" rządzą i robią to co wam się podoba. Tylko zastanówcie się nad jedna kwestią - kacza władza nie jest dana na zawsze, w końcu ktoś ich zastąpi i może być to ktoś kto BARDZO wam sie nie podoba ideologicznie. I zacznie z taka samą pogardą dla prawa uchwalać SWOJE ustawy które wam będą bardzo nie po drodze. Założymy się jaki kwik WTEDY będzie?

2. Pieniądze. Prędzej czy później do ich bolszewickiego rozdawnictwa trzeba będzie się dokładać.
2a. 500+ w takiej formie jak obecnie to czysty populizm i rozpieprzanie budżetu bez patrzenia na konsekwecje byle sie "ciemnemu ludowi" ((c) Jacek Kur(ew)ski) przypodobać
2b. Powrót do starego wieku emerytalnego -to samo, czysty populizm który pociągnie za sobą "pan płaci, pani płaci, społeczeństwo płaci". Nie ma szans żeby stare zasady emerytury działały w świecie w którym ludzie żyją średnio 20 lat dłużej. Trudno, trzeba pracować dłużej, fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan głąb.

3. Spokój i bezpieczeństwo. Rządy pisiorów to wieczny chaos, podręcznikowy przykład klątwy "obyś żył w ciekawych czasach". Nie wiadomo co takiemu zero czy maciorze strzeli do łba jutro, o samej kaczce naczelnej nie wspominając.
3a. Refo... wróć, destrukcja edukacji jest pięknym tego przykładem. Nie znasz dnia ni godziny kiedy kaczej władzy coś się nie spodoba i stwierdzi że trzeba to rozmontować "bo tak".
3b. Budowanie polityki na dzieleniu i napuszczaniu na siebie ludzi. Ilość jadu jakim pisiory opluwają każdego kto myśli choć trochę inaczej jest absurdalna. Deprecjonowanie, ośmieszanie, grzebanie w życiorysach i genealogii do kilku pokoleń wstecz, kwestionowanie obywatelstwa polskiego TYLKO dlatego że ktoś ma inne poglądy polityczne. To jest niezwykle groźna i nieprzewidywalna broń której nikt nie jest w stanie kontrolować. Pisiory zamieniły język debaty politycznej w rynsztok i wyzwoliły w ludziach najgorsze instynkty i nadal podjudzają nas przeciwko sobie. Naprawdę może przyjść moment kiedy poleje się krew.
3c. Wojska Obrony Terytorialnej vel prywatna bojówka pisiorów. Sorry, ale widmo sebixów z bronią automatyczną raczej nie budzi we mnie zaufania.

I jeszcze parę rzeczy które mi wadzą:
- Ponowne połączenie fukncji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Na dodatek powierzenie tej funkcji prostaczkowi zero.
- Macierewicz jako minister obrony. Gość ma nierówno pod sufitem i nie trzeba specjalisty żeby to zobaczyć. Nie odmawiam zasług sprzed 89, ale po coś mu w mózgu pękło.
- Brak polityki zagranicznej i jakiejkolwiek dyplomacji. Wkurwianie wszystkich wokół to NIE JEST polityka zagraniczna tylko głupota.
- To całe "narodowe" nadęcie.
- Wykopywanie dobrych specjalistów tylko dlatego że nie są po linii partii.
- Chaos w finansach.
- Ogólny bolszewizm "kto nie z nami ten przeciw".

27.12.2016 23:52
-2
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Na waszym miejscu zamiast przeklinać 2016 rok zacząłbym się już bać na 2017, bo kolejka tych do pochowania rośnie z każdym kolejnym coraz bardziej.

26.12.2016 21:38

Najgorszy to by był jakby Wigilia była w piątek, a drugi dzień świąt w niedzielę.

23.12.2016 23:34
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

No i jakoś się ubrałem. Jeszcze Striker chest jakby wpadł to byłoby dobrze.
Nie wiem czy próbować dalej rerolować Accuracy na Ferocious (ma już Destructive i Brutal) na tym Mk17, z Accuracy to jest działo laserowe.

A LVOA wymiennie z Pahkanem, głównie w zależności od liczebności spodziewanych shotgunnerów.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-12-23 23:41:00
23.12.2016 18:46
2
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

W komentarzach na Zależnej dzisiaj nowy przekaz dnia w sprawie OFE:

PO ukradło z OFE
PIS słusznie zabrał żeby OFE nie kradło.

Himalaje hipokryzji. :D

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-12-23 18:47:01
21.12.2016 13:37
-1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Pussies.

21.12.2016 13:29

Jakie ustawienia byś chciał w kierownicy zmieniać? Nic takiego nie ma, jedynie FFB można sobie tweakować, ale od czasu jak można robić LUTa nie ma to znaczenia.

Ciśniesz pewnie na zimnych oponach albo nie wiesz jak kontrolować transfer masy auta.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-12-21 13:29:33
20.12.2016 13:55

18 jewro

20.12.2016 11:49
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

tak samo jak przypasowała ci konserwatywno- pisowska reforma i jedyną reformatorską siłą w Polsce jest od zawsze ta prawica bardzo na prawo

u wot m8?
Sa tak bardzo na prawo że wujaszek Lenin już od lewej puka. :D

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-12-20 11:50:34
19.12.2016 19:11

Umarł ateista i trafił do piekła. Rozgląda się nieco przerażony, aż tu podchodzi diabeł i zaczyna go oprowadzać.
-Tutaj mamy salę jadalną - cokolwiek sobie zażyczysz, w dowolnych ilościach
-Dalej mamy wielką bibliotekę - wszystkie informacje jakich kiedykolwiek mógłbyś szukać.
-Tam widzisz nasz park rozrywki, tropikalne plaże, ciepłe oceany, spa, drinki, wszystko.
-Tu obok najlepszy burdel, wszelkie panienki o jakich możesz zamarzyć.
Ateista uśmiecha się szczęśliwy, ale nagle słyszy krzyk. Zagląda do sali z której dobiegł, a tam ludzie gotują się w wielkim garnku smoły. Wrzeszczą, diabły upychają ich widłami. Przerażony ateista pyta diabła co to jest. Diabeł machnął tylko ręką.
-Nie przejmuj się, to tylko katolicy. Jak sobie wymyślili, tak mają.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-12-19 19:14:23
19.12.2016 15:45
15
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Civ VI "przecena" z 340(!)zł na 289(!!)zł. Lol.

19.12.2016 10:34

Liczą żeby im przypadkiem 102% nie wyszło.

18.12.2016 22:29
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Notabene tak czytam ten nieszczęsny profil tego gościa i wpisy jakie dostaje i abstrahując od tego czy czyn był mądry czy nie to jednak takie wpisy jeżą włos na głowie tym bardziej że jednak nie są anonimowe:

Piotr Stawarz po huj sie kładłes pierdolcu, powinienes dostac prawdziwy teraz wpierdol za to. Srał cie pies, zdychaj
Piotr Stawarz powieś sie kurwo, mam nadzieje ze ci ludzie spokoju nie dadzą i znikniesz. Szmato pierdolona

Maciej Bundziów Jesteś zdradzieckim gównem.

Jarek Łyszkowicz ty kurwo jebana, nic sobą nie reprezentujesz, jak ci nie wstyd , jesteś Polakiem czy kurwa szmatą

Sebastian Czanowski Szkoda że nie zdechłeś, kiedy ty kurwo w końcu
zdechniesz?

Mariusz Górski ALEŚ SOBIE NAGRABIŁ DEBILU! ALE SĄ 2 WYJŚCIA DLA CIEBIE.
1. Sprzedaj mocodawców ukorz się i zostanie Ci wybaczone
albo
2. Polska jest dla Ciebie za mała, zniszczyłeś sobie podłością życie i jakoś mi Cię nie żal Zdrajco

Ryszard Stawowy jesteś lewackim ścierwem,mam nadzieję ,że cię kiedyś spotkam

Marcin Gaweł Wyrwać chwasta

I jeśli pisiory nadal będą budować poparcie na dzieleniu i napuszczaniu ludzi na siebie to w końcu ktoś zrobi coś głupiego i zacznie się prawdziwy wewnętrzny konflikt.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-12-18 22:30:01
18.12.2016 17:41
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Zawsze musi być uplay. Nawet steamowa wersja uruchamia uplaya i dopiero stamtąd grę.

18.12.2016 13:37

Jeśli nie widzisz różnicy między czytaniem/linkowaniem newsów z jakiegoś medium a "bycie kierowanym przez" to niestety masz spory problem.

Widzisz, nie każdy tak jak ty musi być kierowany przez wyrocznie która mówi ci co robić. Wiem że te wszystkie Zależne czy inne Gazety P(is)olskie uwielbiają wam pisiorskim lemmingom mówić co należy myśleć, ale większość ludzi jednak jest na tyle inteligentna że sama to potrafi.

18.12.2016 13:11

O czym ty pierdolisz?
To było w czasie "posiedzenia" w sali kolumnowej.

18.12.2016 13:05

Jak niepotwierdzonej? Przecież na żywo było nagrane jak straż marszałkowska na pytanie któregoś posła przyznaje że dostała rozkaz niewpuszczania.

18.12.2016 12:53
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Pewnie na święta będzie znowu na uplayu podstawka za 20 euro i tyle samo za SP. Do tego wrzucasz sobie ten ich kod rabatowy za 100 punktów i masz SP za 16 euro.

Wiesz że teraz na steamie jest free weekend?

17.12.2016 21:14

Jakis pożar w tym burdelu że największe dziwki propagandy apel wystosowały?

17.12.2016 12:30

Przecież to jest dokładnie to o czym piszę. :)

Pisiory chełpią się poparciem "suwerena", tylko że ten "suweren" to tylko jedna trzecia obywateli - i to licząc z nawiązką, bo jak sam piszesz ich elektorat to ten bardziej zdyscyplinowany i gdyby ludziom chciało się ruszyć dupę do urn mogłoby to spokojnie spaść poniżej.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-12-17 12:52:22
17.12.2016 12:27

A jaka była frekwencja? Chyba nie 100%, co nie?
To akurat działa na niekorzyść pisiorów. Ich elektorat to ten bardziej zdyscyplinowany więc gdyby głosowało 100% mogłoby się okazać że byłoby nawet mniej niż te 37%.

Hahahaha, sondaże to gówno.
No jak rządowa sondażownia daje im 36% to więcej na pewno nie mają. :)

17.12.2016 12:00

Lutz ->

17.12.2016 11:12

Dane z dupy.

u wot m8?
W wyborach pisiory dostały 37% głosów, obecnie w zależności od sondażowni jest to 33-36%. Gdzie tu masz dane z dupy?

Czy po prostu nie wiesz co to jest jedna trzecia?

17.12.2016 10:52
1
odpowiedz
5 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Pisiory mają ~35% poparcia. JEDNA TRZECIA Polaków. Na ich miejscu ( i takich lutzów) raczej obawiałbym się większości dwóch trzecich która na nich nie głosuje.

17.12.2016 00:15
3
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Ja zawsze się zastanawiam co by te wszystkie sikrety, lutze czy inne manolita powiedziały gdyby DOKŁADNIE to samo co pisiory robią obecnie robiło PO pisiorom. Wrzask niósłby się po całym "wyklętym" internecie.

A Kuchciński wykopał sobie grób. Straż marszałkowska przyznała że zabronił im wpuszczać posłów i jest to przyznanie zarejestrowane. Tego nie da się obronić.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-12-17 00:16:36
16.12.2016 22:27
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Pisiory po raz n-ty wojują z mediami i po raz n-ty dostają po dupie.
Mogli właśnie sobie wbić ostatni gwóźdź do trumny.

11.12.2016 03:01
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

"To my prezentujemy prawdę, demokrację i wolność. My jesteśmy partią wolności. Polska jest dzięki nam dzisiaj krajem wolności, jednym z niewielu w Europie"

https://www.youtube.com/watch?v=MfylJy_nMbM

11.12.2016 01:10
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Muszę przyznać że survival jest rewelacyjny. Dzisiaj pierwszy raz odpaliłem (tak, kupiłem wtedy jednak season passa - i dobrze zrobiłem), szło nieźle, ale trochę zbyt optymistycznie podszedłem do trzech elitek.

Za drugim razem było o wiele lepiej. Dosyć szybko udało mi się znaleźć niebieski AR, a chwilę później świetną niebieską dps snajperkę i ten zestaw został już do końca. Powoli przesuwałem się w kierunku DZ, wycraftowałem sobie Pulsa i Support Station i w końcu filtr. Dotarłem do DZ omijając na wszelki wypadek na ostatniej prostej grupę elitek co okazało się dobrym wyborem bo akurat ktoś wezwał extraction. Na miejsce też wpadłem w idealnym momencie bo zaszedłem od tyłu dwóch hunterów z którymi walczyło dwóch innych gości. W sumie zabiłem kilka elitek, trzech hunterów i wróciłem szczęśliwie bogatszy o 7 cache'ów. Tak - zapomniałem po co w ogóle do DZ szedłem więc "głównego" zadania nie wykonałem.

Szkoda tylko że ze skrzynek nic super nie wyleciało, poza może dwoma celownikami z CHC/CD/HD.

09.12.2016 00:52

Zabawne jak to wszyscy wielbiciele teorii spiskowych "resetują konta" żeby przypadkiem nie można było zweryfikować tych ich 3000 wn8. :D

Oczywiście losowanie teamów nie ma nic wspólnego z płaceniem za premkę czy złoto. To zwykła statystyka - raz się trafi team dobry, raz chujowy. Raz się trafi win streak, raz loss streak. Żadnej magii ani spisków tu nie ma.

08.12.2016 19:05
07.12.2016 19:28
2
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

@Niedzielny Gracz
A kim Ty jesteś, by podważać opinie specjalistów z najbardziej renomowanego portalu o polityce?

A jak ustosunkujesz się do tego artykułu?
http://www.politico.eu/article/for-eu-poland-is-not-lost-yet-jaroslaw-kaczynski-sanctions/

3..2..1.. GO

BTW ta lista nazywa dokładnie nazywa się:
"The 28 people who are shaping, shaking and stirring Europe."
Znalezienie się na niej bynajmniej nie w każdym przypadku jest pozytywne i na miejscu pisiorskich trolii byłbym BARDZO ostrożny powołując się na nią. :D

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-12-07 19:30:25
05.12.2016 13:58

"Ograniczenie porno" to jak zwykle tylko "ładne" hasełko ("NASZE DZIECI!!!!!!111111oneoneone") ukrywające prawdziwy powód czyli możliwość kontrolowania stron nie po linii Jedynej Słusznej Partii.

Ale ja tam się cieszę, niech to forsują i to szybko. Wyjebią się równo na kaczy ryjek i będzie można zacząć naprawiać szkody które wyrządzili. Na próbie cenzury netu polegnie KAŻDY.

02.12.2016 10:33

To takie połączenie "co mi zrobicie" z testowaniem jak bardzo można na ludzi lać ciepłym moczem dopóki się nie zorientują że to jednak nie deszcz.

02.12.2016 09:59
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

@PS3fan
W praktyce wygląda to różnie. Jak jest zgrany corp pvp to i komunikacja jest profesjonalna i oszczędna. Nikt się nie przekrzykuje, FC wydaje rozkazy, reszta słucha i ewentualnie podaje informacje które mogą być FC potrzebne.

A jak flota to zbieranina wszelkich codziennych nullsecowych carebearów bo akurat trzeba sova bronić to jak małpy w cyrku...

Wiele też zależy od rozmiaru bitwy. Te wielkie starcia po kilka tysięcy graczy są okropnie nudne. Najciekawsze i najbardziej intensywne są zazwyczaj tzw. small gangs bo wtedy twoje umiejętności mają największy wpływ. We flocie tysiąca ludzi jesteś małpką od naciskania F1 jak ci FC każe.

01.12.2016 23:02
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Z tym świetnym to bym nie przesadzał. Podstawka i pierwszy dodatek są nudne jak flaki z olejem - klasyczne Bioware. Dopiero w drugi dodatek, Hordes of the Underdark, można grać bez zgrzytania zębami a nawet dobrze się bawić.

NWN ma jednak coś wybitnego - moduł multi w którym można organizować klasyczne sesje rpg wraz z mistrzem gry, etc. No i potężna ilość modów. Dla tych funkcjonalności zdecydowanie warto, a Bioware'ową kampanie (poza HoU) w zasadzie z góry można odpuścić.

01.12.2016 22:53

"Affect Shadows" w materiale masz zaznaczone?

01.12.2016 21:30
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Ładnie, poprawnie.
Ta wystająca wanna w rogu psuje kadr. Zacząłbyś w końcu używać szyb w oknach, odbicie pomieszczenia w oknie spowodowałoby że to tło by lepiej siedziało, swoją drogą jest trochę za ciemne w porównaniu do ilości światła w pomieszczeniu.

Drzwi strasznie masywne, ale nie mój dom, nie mój problem. :)

30.11.2016 23:03
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Zaś o tej piłce nożnej. Od stu lat wszystko takie samo, dwie bramki, dwa zespoły, boisko ciągle jedno(!) takie samo i ciągle je ludzie katują. I zawsze się tak samo kończy. Mogliby jakieś nowości dać, druga piłkę, albo trzecią bramkę czy coś....

30.11.2016 22:46

Mniej nudne.

30.11.2016 22:42
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-11-30 22:43:16
30.11.2016 15:47
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Następna część wątku: "Wyruchani".
Ewentualnie dawna sygnaturka Lutza - "Dobrze wam tak"

29.11.2016 20:20

Nie byłoby też żadnego zróżnicowania ze względu na wysokość zarobków czy rodzaj umowy. Osoba na etacie czy zleceniu, zarabiająca 2 tys. zł czy 100 tys. zł, płaciłaby 25 proc. od swojej pensji.

Przecież to nie przejdzie. Jakim prawem bogacz miałby płacić taki sam podatek jak biedny? /s

A serio mówiąc: to nie przejdzie. Za dużo dobrego.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-11-29 20:24:16
29.11.2016 15:38
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

I jeszcze świeże, cieplutkie mądrości ścierwa waszczykowskiego:
Polska nie odnosi żadnych korzyści z funkcjonowania Tuska na tym stanowisku. Mógłby dzielić się z nami informacjami, ostrzegać, lobbować za interesem Polski, ale my tego nie odczuwamy. Mógłby wciągać Polaków do struktur europejskich.

Zły Tusk nie chce rozdawać swoim stołków europejskich. Jak śmie.

29.11.2016 15:36

No chwila, Naczelny Złodzie... wróć, Finansista Kaczogrodu Bierecki twierdzi że to pomoże większości podatników. Ty pewnie jakiś burżuj jesteś i nie znasz problemów większości ubogich ludzi! No!

29.11.2016 14:54
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Parlament znalazł rozwiązanie ustawowe i obszedł sztuczki prof. Rzeplińskiego. Ze strony prawnej wszystko zostanie uregulowane – mówi "Gazecie Polskiej Codziennie" prof. Krystyna Pawłowicz. Jej zdaniem lewica rozpocznie frontalny atak na TK. – Trybunał będzie systematycznie delegalizowany. Będzie mu się odbierać autorytet – mówi "Gazecie Polskiej Codziennie" prof. Pawłowicz.

Teraz TK będzie "nasz" więc wstrętne lewaki będą mu odbierać autorytet!

Jak tam pisorskie lemingi? Lutz? Szeroko dzióbki otwórzcie i łykajcie grzecznie propagandę. No już, raz raz.

28.11.2016 20:48

VII się dość brzydko zestarzała, VIII trzyma się zdecydowanie lepiej i warto spróbować, tak samo jak IX. X jest zremasterowana i o ile będziesz sie trzymał z daleka od X-2 które jest w pakiecie można od niej zacząć. XII gówno, XIII gówno - trzymać się z daleka.

Są też remastery IV, V i VI, ale o ile VI jest świetna o tyle nie zaczynałbym od niczego starszego niż VIII, moooooże VII jeśli wybaczasz archaizmy.

28.11.2016 20:33
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Jak mi się nie spodoba, to przynajmniej będę miał kogo winić za nieudany zakup.

Tylko siebie za gówniany gust. :P
Nowy Doom to najlepszy FPS od czasu UT 2004.

28.11.2016 19:58
-1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

No kto by pomyślał że Final Fantasy z otwartą mapą do eksploracji będzie lepsze niż gówniane korytarze z FF13...

Finally, the magic system is kind of like the "draw" idea from Final Fantasy VIII with some tweaks.
O, i to jest zajebiste. Pewnie jestem jedynym na tej planecie który lubił system draw z FF8, ale cieszy jego powrót.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-11-28 20:01:16
28.11.2016 13:30
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Glińskiemu już dzisiaj pisiorskie kundle znalazły "żydowską" przeszłość i związki z Imperatorem Zła Sorosem, więc ta pani długo Polką nie zostanie.

28.11.2016 12:19
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35
27.11.2016 22:47
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Albo na GT3.

a Webber o mały włos nie skończył poza podium klasyfikacji generalnej
Nie no, jak taki Webber zajął w Red Bullu "ledwo" trzecie miejsce w generalce to masz racje - kierowca ma znaczenie.

25.11.2016 23:33

Po pierwsze odpowiedź na takie pytanie jest zawsze jedna - chcesz kupić i grać od razu? To kupuj. Jak masz backlog i wiesz że nie będziesz jeszcze grał przez x tygodni - czekaj, drożej na pewno nie będzie.

Po drugie Wiesiek GOTY jest wart więcej niż te 99zł przeliczając na ilość godzin doskonałej zabawy. Nie wiem czy te dodatkowe 10, czy nawet 20zł potencjalnego upustu na święta zrobi aż taka różnicę? Patrz pierwszy akapit.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-11-25 23:34:21
25.11.2016 23:05

Średnio co dwa tygodnie wiesiek jest u nich przeceniany z tego czy innego powodu.

25.11.2016 18:54
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Czy te dodatki w czymkolwiek zmieniają/poprawiają gameplay przed 30 poziomem czy mogę spokojnie sobie levelować na podstawce, a season passa kupić na świątecznych przecenach?

23.11.2016 11:19
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

od przyszłego autka oczekuję niskich kosztów utrzymania(paliwo,naprawy)

Nissan 350Z

Pick one.

21.11.2016 14:36
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Ogólnie jest bardzo dobrze, to obecnie najlepsza wersja.
Silnik meczowy działa poprawnie, brak większych bugów czy dziwnych zachowań. Nieco rozbudowane interakcje z piłkarzami/mediami, poprawiony interfejs. Bardzo fajnie rozbudowane rekomendacje, podpowiedzi i raporty sztabu - wszystko teraz dostajesz na maila, jest na jednym ekranie bez przeklikiwania kolejnych "slajdów" - nareszcie jest to wygodne i zawiera naprawdę przydatne informacje. Jako całość sztab wydaje się dużo bardziej pomocny.
Nowy Social Feed poza wartościa czasem rozrywka przydaje się o tyle że ląduje tam spora liczba zbędnych śmieci które wcześniej dostawało się na maila.

Ogólnie rewolucji nie ma, ale jest sporo dobrych ewolucyjnych zmian które poprawiają komfort rozgrywki.

21.11.2016 14:28
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Ciągle za mocny AO w rogach ścian. Na tej ścianie okiennej coś dziwnego się dzieje ze światłem i przy łączeni z framugą okna. Samo okno wygląda kiepsko - framuga jest płaska, bez detalu, nie ma odbić na szybach. Zresztą wygląda to tak jakby w ogóle szyb nie było.
Mapowanie na wysokiej szafce leży, bardziej to widać na wersji z zebrano.
Dywan jest okrutnie brzydki, wygląda jak gniazdo robali.
Materiał sofy trochę leży, ciężko stwierdzić czy to skóra czy co.

Poza tym jest ok, bardzo ładny progres w porównaniu do tego co dawałeś wcześniej. :)

17.11.2016 07:56
4
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Najjaśniejsza Kaczka Rzeczpospolitej udzieliła ciemnemu ludowi wyjaśnienia odnośnie złego stanu PKB:

- W tej chwili są trudności z inwestycjami, także tymi ze środków europejskich, także tymi, które są w rękach samorządów - powiedział. - Są różne blokady - dodał Kaczyński i zaraz sprecyzował, o jakie "blokady" chodzi.

- Są na różne cele pieniądze, a przedsiębiorcy związani z partiami opozycyjnymi dzisiaj po prostu nie chcą podejmować się różnego rodzaju przedsięwzięć gospodarczych, zyskownych dla nich, bo uważają, że lepiej zaczekać, że wrócą te dawne czasy - oznajmił prezes PiS. - Ale nie wrócą, zapewniam, że nie wrócą - dodał.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,20988033,kaczynski-w-tvp-za-spowolnienie-gospodarcze-odpowiadaja.html

Prosimy nie regulować odbiorników, on tak na serio.

16.11.2016 21:13
5
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

@ardas26
Ile teraz pisiory za post płacą?

16.11.2016 14:01
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Miałem pierwszą Megankę 18 lat. Zero problemów, jedynie pod koniec żywota przytrafiały się różne problemy, ale po 18 latach naprawdę mogą.

Obecnie jeżdżę poliftowym Fluencem od nowości (czyli de facto Meganką sedan), po ~30 tysiącach kilometrów - zero problemów.

Nie rozumiem uprzedzeń do tej marki.

11.11.2016 22:54
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Tego gola Grosika to trzeba pokazywać każdemu kto twierdzi że obrońcy w FM'ie są czasem nierealistycznie głupi.

11.11.2016 00:49
-1
odpowiedz
4 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

1. Na przejsciu nie wolno wyprzedzac
2. Lewy pas sluzy do wyprzedzania
Ergo: przed przejsciem nikt nie powinien byc na lewym pasie.

Przeciez to jest kurwa elementarne, a wy pieprzycie o jakims zrownywaniu sie...

10.11.2016 23:52

@newgravedigger
Absurdem jest tylko i wyłacznie twoje twierdzenie o koniecznosci jazdy prawym pasem w mieście.

To się doucz. Masz obowiązek jazdy prawym, skrajnym pasem. To czy jest to miasto czy nie, nie ma znaczenia. Są oczywiście od tego wyjątki, ale w żadnej z tych sytuacji z filmiku one nie występowały.

Natomiast jeśli chodzi o mój pierwszy post, to trzymam się tego co uważam za słuszne.
Na szczęście policji nie obchodzi to co uważasz.

10.11.2016 22:55

@NewGravedigger
Twoje próby sprowadzania wszystkiego do absurdu przestały być śmieszne jakieś 10 postów temu. Ja rozumiem że czujesz potrzebę jakoś się ratować bo pierdolnąłeś bzdurę, ale przyznanie się do błędu naprawdę nie boli.

I nie, nie jeżdżę tylko prawym, ale w przeciwieństwie do ciebie wiem jak należy poprawnie z wielu pasów korzystać. Ty natomiast od początku tego wątku nie potrafisz pojąć co to jest wyprzedzanie.

@Super Kotlet
A ja wychodzę z założenia że te 5 sekund w czasie których zwolnię za skręcającym mnie nie zbawi. To bardzo proste - jest przejście = nie wyprzedasz. Nieważne czy masz jeden, dwa czy pierdyliard pasów - nie wyprzedzasz.

10.11.2016 21:59

O! Czyli nawet nie jeździsz lewym!
Nie, nie "jeżdżę" lewym. Lewy pas służy do wyprzedzania i/lub skrętu w lewo. Nie do "jeżdżenia".

A tak właściwie, to dlaczego miałbyś nie jechać lewym?
Ponieważ prawo o ruchu drogowym nakazuje jazdę prawym?

serio w takiej sytuacji każdy z Was zwalnia do prędkości pojazdu skręcającego (czyli gdzieś do ~20km/h)?
W takiej sytuacji (czyli z przejściem) oczywiście że tak. Jeśli przejścia nie ma to nie.

10.11.2016 21:19

"Równamy"? Dlaczego miałbym być na lewym pasie zamiast prawidłowo jechać prawym?

10.11.2016 20:46
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Ja pierdole... myślałem że oczywistości wyjaśniać nie trzeba. Jak wy kurna zdaliście prawo jazdy?

Ale co się dziwić jak codziennie widzę kretynów których samochód przerósł inteligencją i nie potrafią ręcznie włączyć we mgle/w desszczu świateł mijania tylko na dziennych jadą "bo przecież dzień jest".

09.11.2016 09:27
4
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Co skandował tłum jak wygrały pisiory? "Jarosław, Jarosław".
Co skanduje jak wygrał Trump? "USA, USA"

Ot, taka tam drobna różnica...

07.11.2016 21:06
8
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

I gówno prawda pisiorów.

03.11.2016 00:28

Łap.
Poza tym dla uzyskania takiego efektu spróbuj obrócić nieco tego plane'a żeby świecił w stronę ściany. Tak o 5 stopni może.

I wybacz archaicznego maxa, jedyne co mam pod ręką teraz.

02.11.2016 19:36
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Zwykły vraylight plane, cienki na 2-3 centymetry wzdłuż całej powierzchni i oczywiście skierowany w dół. Warto też zawęzić wiązkę światła parametrem "Directional".

BTW bo wcześniej nie doczytałem - nie musisz używać IESów w lampach, zwłaszcza takich z kloszem. Wrzuć do środka w miejsce żarówki vraylighta sphere odpowiedniej wielkości i tyle.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-11-02 19:36:50
02.11.2016 01:28
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Zależy od renderera. Są silniki używające CPU (vray, corona, etc) i są renderujące na GPU (octane, f-storm). W pierwszym przypadku jedyny wpływ na szybkość renderu ma wydajność procesora, a analogicznie w drugim - tylko karta graficzna.

Weź tylko pod uwagę że w miarę dobra graficzna przydaje się do komfortowej pracy w viewportach.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-11-02 01:29:10
31.10.2016 18:24
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

szczerze mowiac jeszcze nie ogarniam co to i jak uzywac tego ambient occlusion
Nie używać. A jak już czujesz że musisz to ustaw radius na ~10-20cm, a multiplier na ~0.2-0.3

Poza tym nieszczęsnym AO wszystko o wiele lepiej niż ostatnio. Dodaj sztuczne światło z lampy, zapal świeczki i całość od razu nabierze życia.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-10-31 18:24:47
24.10.2016 22:02
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Co znaczy aktywne, animowałeś je jakoś?

24.10.2016 20:19
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Nie rozumiem problemu, wyjaśnij dokładniej.

A pytanie numer 2 - nie, hdr'ka jest w stałej odległości, możesz tylko obracać.

23.10.2016 12:42
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Zacząłbym od jakieś ładnego designu, bo to co masz jest w cholere brzydkie i nic tu nie pomoże.
Po drugie ujęcie - wszystko się wali w lewą stronę. Wygooglaj sobie jakieś refenrencje tego typu ujęć i zobacz jak poprawnie je skadrować.
Światło jest mega płaskie. Nie wiem jak to oświetlasz, ale albo idź w stronę oświetlenia studyjnego (i znów wygoogluj refki jak to powinno wyglądać), ale zbuduj poprawnie pomieszczenie z oknami przez które wpada słońce, etc.
Materiały do poprawy - biały front szafki wygląda jak lustro, płytki też - to samo, wygoogluj refki. Beton architektoniczny jest w miarę ok tylko przerwy między płytami wala po oczach i zaburzają skalę - dużo bardziej delikatne. Tak sami zresztą jak płytki na podłodze - dużo mniejsze rowki, a i same płytki chyba troszkę w skali uciekły. Ten dekor to już w ogóle błaga o pomstę do nieba - kompletnie nie w skali i brzydki jak noc. Daj tam dywan ładny czy coś.
Bump na białej ścianie za duży, znów skala się rozjeżdża.

22.10.2016 17:25
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Biorąc pod uwagę że płacimy za gry ~4 razy więcej niż przeciętny mieszkaniec stefy euro (lub usa) to -50% na starcie nie byłoby wcale dziwne. Takie ruskie sobie wywalczyli, Brazylia też.

21.10.2016 21:25

Kurier wyklęty!

21.10.2016 21:25
4
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

"Władza woli otaczać się ludźmi niedouczonymi, ale pokornymi, gotowymi bezrefleksyjnie wykonywać polityczne zlecenia" - pisze w tekście dla "Plus Minus" Krzysztof Ziemiec, prezenter "Wiadomości" TVP.

Cóż za samokrytyka...

21.10.2016 11:12
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

A dlaczego oferta "handlarza" ma nie być wyznacznikiem ceny rynkowej?

Choćby dlatego że ten z twojego linka ma pewnie dużo więcej na liczniku niż te 50k, a i nie ma pewności czy to jest jeden samochód czy dwa różne + przystanek autobusowy.

Jak chcesz wyznacznik ceny to sprawdzaj mobile.de
A tam niespodzianka - ten rocznik, taki przebieg kosztuje w okolicach 70k.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-10-21 11:13:13
20.10.2016 15:02
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

dezawuuje ona ustalenia MAK i komisji Jerzego Millera
Wstępne ustalenia w parę godzin po katastrofie dezawuują wielomiesięczne śledztwo. Tylko u pisiorów.

#logika #truestory #szpitalpsychiatryczny

20.10.2016 13:01
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

20.10.2016 00:35
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Bo mit Soulsów w internecie jest zdecydowanie wyolbrzymiony. Wymaga cierpliwości i myślenia - i to cała trudność co niestety wystawia bardzo kiepską opinię wszelkim nowoczesnym samograjom.
Zresztą wbrew temu wyolbrzymionemu mitowi Soulsy mają o wiele więcej do zaoferowania niż tylko trudność - powiedziałbym nawet że wymagający system walki tylko je dopełnia.

A we wtorek premiera pierwszego DLC do DS3 - my body is ready. :)

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-10-20 00:37:07
14.10.2016 16:10

Full wypas, półtoraroczne, 250-konne Mondeo z 20k przebiegu (jasssssne....) za 59k zł netto?

14.10.2016 14:16

Tak w ramach ciekawostki i ostrzeżenia zarazem. Przeglądałem sobie otomoto i taka oto "perełka":
http://otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-ford-fusion-titanium-2-0-ecoboost-250-km-mk5-mondeo-ID6yzde7.html

W zasadzie od razu wiadomo że coś jest nie tak, ale że sprzedający Janusz łaskawie podzielił się numerem VIN to po paru sekundach u wujka googla:
https://www.copart.com/lot/16750326

Co prawda spodziewałem się porządnego dzwona, ale mimo że go nie było i tak się nie rozczarowałem:
Primary Damage: WATER/FLOOD
Secondary Damage: BIOHAZARD/CHEMICAL

SCRAP VEIHCLE. CANNOT BE REGISTERED OR RETITLED. THIS VEHICLE CAN ONLY BE USED FOR PARTS OR SCRAP METAL

12.10.2016 15:49

To oczywiste, ale mnie chodzi o co innego.

Jak ktoś lepiej zarabiający może mieć mniejszą kwotę wolną od podatku skoro on i tak się już na nią nie łapie? Bo - uwaga - zarabia więcej?

12.10.2016 15:16
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

"Sasin dodaje, że „kwota (wolna od podatku, przyp. mój) powinna być sprawiedliwa – wyższa dla tych, którzy zarabiają mniej, a niższa dla tych, którzy zarabiają więcej."

Ktoś mi wyjaśni jaką logiką kieruje się ten mózgowiec?

A swoją drogą, kto tam wyżej naśmiewał się że pewnie niedługo pisiory pozwą airbusa? Wykrakałeś:
Jesteśmy przygotowani na to, że w tej sprawie to my możemy wytoczyć powództwo, dlatego, że w naszej ocenie to strona francuska negocjowała przez ostatnie 10 miesięcy w złej wierze zwodząc nas - powiedział Kownacki.

Poza tym nie ma to jak jak wiceszef dyplomacji ubliżający całemu narodowi. #dobrakurwazmiana

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-10-12 15:22:47
09.10.2016 02:01
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Super Input/Output.
115 stopni to zdecydowanie za duzo, plyta nie powinna w ogole pozwolic na taka temperature. Max to ~95 stopni.

08.10.2016 16:54
4
odpowiedz
3 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Ma ktoś na odsprzedanie Deponia Doomsday z monthly?
Ja mam.

Kilka gier z ostatniego monthly bundla, kto pierwszy ten lepszy:

spoiler start

Train Valley - https://www.humblebundle.com/gift?key=MvtYUpGh5uAEC X KN
X=145-142

THOTH - https://www.humblebundle.com/gift?key=yq ? 5XrkwwSVyZByV
?= pierwsza litera alfabetu, wielka

Action Henk - https://www.humblebundle.com/gift?key=U6VquFRVhwk3f4T?
?= odbicie lustrzane małego "d"

spoiler stop

05.10.2016 12:03
2
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,20791714,kaczynski-rozmysla-o-nowym-podatku-ktory-mialyby-placic-wszystkie.html

Prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Tygodnika Solidarność powiedział, że ogromna część przedsiębiorców nie płaci podatku dochodowego CIT, więc być może warto go zamienić na podatek obrotowy.
Zdaniem Kaczyńskiego zamiana obecnego podatku dochodowego na podatek obrotowy oznaczałaby zwiększenie dochodów podatkowych do budżetu.

#dobrazm... aaa zresztą...

04.10.2016 13:53
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Waszczykowski poza byciem kretynem jest również zdradzieckim ścierwem niegodnym splunięcia. Jak jeszcze był w MSW za czasów PO i Sikorskiego to w czasie jakichś negocjacji poleciał do telewizji wypaplać poufne rozmowy stawiające Sikorskiego (i pozycję Polski) w złym świetle. Tydzień później był już u pisiorów.

Ot, poziom rysia czarneckiego.

04.10.2016 00:51

A mnei strasznie ciekawi też sprawa biegłego.

Posłuchaj sobie piosenki o panu prokuratorze generalnym:
https://www.youtube.com/watch?v=JFHanoST-vI

04.10.2016 00:47
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Wystarczy zamiast bluzgania nauczyć się mechaniki gry.
Zacznijmy od tego że na grubość lakieru nic nie podjeżdża bo w promieniu 50 metrów spotujesz wszystko.

A o co "kaman"? Każdy czołg ma własne wartości kamuflażu i zasięgu widzenia. Jeśli strzela do ciebie czołg którego nie widzisz to oznacza że ma zdecydowanie lepszy kamuflaż niż ty zasięg widzenia, bo pomimo że oddawanie strzałów czyni cię bardziej widocznym to nadal nie możesz go wyspotować. Generalnie ty masz ujowy zasięg widzenia albo on bardzo dobre camo albo (najczęściej) oba powyższe.

Proste.

A to:
stoisz działem w chaszczach na najodleglejszym miejscu za pagórkiem to podobno jesteś dobrze zamaskowany z niskim stopniem ryzyka wykrycia
nie jest prawdą. Co z tego że takim Jgpz e-100 stoisz w krzaczku w rogu mapy skoro i tak widac cię z orbity...

04.10.2016 00:38
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

http://niezalezna.pl/86974-i-kto-jest-glupia-krowa-wellman-zachecala-aby-nie-isc-do-pracy-sama-poszla

Poczytajcie sobie komentarze, kwiat inteligencji polskiej zionący katolicką miłością bliźniego.

03.10.2016 14:02
4
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Jak PO obsadza swoimi to jest nepotyzm, afera, zawłaszczanie państwa, kręcenie lodów, resortowe dzieci, krzyk, wrzask i pożoga.
Jak robi to PIS to jest wprowadzanie dobrych zmian i w ogóle światowy standard.

Co nie Lutz? Jak tam, wszystkie lustra już z domu wyniosłeś? Bo taka dawka hipokryzji to w odbiciu może być śmiertelna.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-10-03 14:03:14
02.10.2016 11:56
5
odpowiedz
10 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,20776425,101-misiewiczow-szefa-mon-oko-press-rekordzista-ma-30-lat.html
W kategorii ogólnej w przedbiegach zwycięża natomiast Przemysław Bednarczyk. Ten 30-latek zasiada w trzech radach nadzorczych oraz ośmiu zarządach spółek

#dojnazmiana

Zawsze się zastanawiam jak taki Belert z Lutzem golą się bez patrzenia w lustro. Chyba że są zwyczajnie odpornymi na rzeczywistość lemingami.

25.09.2016 18:00
5
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Kyoto obok Rzymu, mogliby chociaż pozmyślać te nazwy miast

Pierwszy raz widzisz Cywilizacje, prawda?

24.09.2016 11:14

A jednorożce w tej twojej historii były?

21.09.2016 20:42

Jak to mowia "madrej glowie dość dwie słowie "

Dlatego tobie trzeba wyjaśnić nieco bardziej kompleskowo:

1. Ta "rekordowa" liczba to o całe - fanfary - 50 więcej w porównaniu do okresu analogicznego. Na 18000. Radość, szał, dziewczyny rzucają staniki.
2. Wyż demograficzny lat 80-tych wszedł w wiek rozmnażania.
Wot, i cała tajemnica.

A że patole się mnożą to inna sprawa...

20.09.2016 19:13
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

GTA V kupione gdziekolwiek poza steamem nie aktywuje sie na steamie tylko w rockstarowym badziewiu. Jedyna opcja by mieć je na steamie to kupno z samego steama.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-09-20 19:13:40
20.09.2016 15:52

Nie da się jej splatynować jednym przejściem.

Yoel jest potrzebny by wbić platynę, ale nie musi być obecnym w każdym playthorugh.

20.09.2016 15:23
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Grałbym.

20.09.2016 14:26
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Nie ma szans żeby w takim zasięgu i przez ściany/strop wifi działało z taką prędkością. Kompa który potrzebuje maksymalny transfer podłącz kablem a reszta przez normalny router wifi N.

19.09.2016 13:06
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

@autor
Ur gay pwnd

17.09.2016 01:00
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Insurgency za 1,5 euro? To nawet nie ma co gry odpalać...
A mówili że dostali nauczkę poprzednim razem jak była za ~4 euro.

14.09.2016 09:24
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

TIL: W starożytności nie mieli ognia, koła albo pisma.

13.09.2016 21:10
2
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

będzie posiadał bardzo podobny zestaw mocy co w "jedynce", aczkolwiek zostały one mocno podrasowane; przy użyciu Mignięcia, czas całkowicie się zatrzyma pozwalając dokładnie wybrać miejsce w które chcemy się przenieść

Jasne, ułatwcie grę jeszcze bardziej... przecież pierwszy Dishonored nie był wystarczająco banalnie prosty do ukończenia w 100% stealth przy użyciu niemal tylko blinka...

13.09.2016 16:50
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Jak głupim trzeba być żeby w czasach googlowego wyszukiwania obrazem próbować ukraść zdjęcia innych? :D

12.09.2016 01:44
11.09.2016 14:03

Ale ja już opuszczam ten wątek wzajemnej adoracji

kthxbai

11.09.2016 14:02
4
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Dochodzę do wniosku że może nie trzeba było Jakiemu odpisywać "spierdalaj" jak parę lat temu napisał do mnie na facebooku z jakąś pisowską agitką... może jakaś ciepła posadka by się teraz trafiła... Pecunia non olet.

07.09.2016 19:44
3
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Wszyscy nagle nie popierają pisu, ale głosowali na nich "bo (...coś tam coś tam...)" :D

Ja bym chciał wam przypomnieć tylko jedno. KAŻDY kto oddał głos na pisiorów z NIEZALEŻNIE jakich pobudek jest osobiście odpowiedzialny za WSZYSTKO co pisiory robią bądź zrobią - od smoleńskich miesiączek, przez "błasiki", rozdawnictwo 500+ aż po Psychicznego antka. I żadne dziecinnie tłumaczenie ("bo ja głosowałem na złość XYZ!") tego nie zmieni.

06.09.2016 10:02
3
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

I znów biedne pisiorki zawieszone w dualiźmie będą - z jednej strony wytyczne że film jest para-dokumentalny i nie musi być w 100% zgodny z prawdą, z drugiej Nadprezes mówi że to czysta prawda i dokładnie tak było. Jak żyć, pisiorki?

06.09.2016 09:57

Niewątpliwie ta propagandówka dla sekty smoleńskiej to dramat.

06.09.2016 07:54
3
odpowiedz
4 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Ostatnie sceny to gwóźdź do trumny filmu. W Katyniu dochodzi do spotkania duchów - polskich oficerów, którzy zginęli z rąk enkawudzistów i ofiar katastrofy smoleńskiej. Żołnierze ubrani w długie zielone płaszcze stoją na polanie i zdają się na coś czekać. Nagle znikąd zjawiają się ofiary katastrofy z parą prezydencką na czele. Oficerowie salutują, serdecznie się witają, a niektóre duchy rzucają się sobie w objęcia.

https://www.youtube.com/watch?v=MfylJy_nMbM

05.09.2016 18:41

RX8
Lol, on pisał że ma 30k na samochód, a nie jego roczne utrzymanie.

05.09.2016 14:26

IS to taka troche lepiej wygladajaca corolla

Dyskusyjne. :P

05.09.2016 14:20
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Logitech DFGT.
Potem ustaw w jej sterownikach kąt obrotu 780 stopni, bo taki będzie 1:1 z tym co jest w ciężarówkach ETS2.

post wyedytowany przez Cyniczny Rewolwerowiec 2016-09-05 14:24:12
02.09.2016 22:20

kupione :) 33zł , to tyle co kot napłakał :P

Hmm...
Total War: Warhammer ma w sumie otrzymać co najmniej 15 płatnych DLC i dwa duże rozszerzenia

~33zł * 15 + cena gry z której zostały wycięte... tyle co kot napłakał...
Daj się strzyc dalej, durny baranku.

02.09.2016 15:01

To baaaardzo dawno grałeś. :)
Machy chodzą po ~350mil.

01.09.2016 16:18

Oj więcej już było, pamiętam piekne czasy sprzedawania plexów za 1,6 bil. :)

Zero farmienia, bardziej opłacało się wydać 15 euro niż stracić kilka-kilkanaście godzin na zarabianie tego w grze.

01.09.2016 15:58

Juz nawet do poniżej 900 były, teraz chyba okolice 950-1bil są, nie sprawdzałem ostatnio.

01.09.2016 15:32
odpowiedz
5 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

wszystkie statki z danej rasy
Nie wszystkie, tylko T1 fregaty, destroyery i cruisery.

mogą sobie spokojnie zarabiać i z czasem kupić za kasę w grze subskrypcję
Powodzenia w zarobieniu ~1bil t1 cruiserem.

01.09.2016 09:15

Nie, będziesz miał dostęp jedynie do skilli (a co za tym idzie statków i modułów) których może używać konto darmowe, reszta będzie zablokowana.

01.09.2016 07:57

Nie dadzą bc, cruiser max. Jedynie Gnosis jako bc sie łapie bo nie wymaga skilla bc.

01.09.2016 01:28
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Technicznie rzecz biorąc jest to nieograniczony trial, dający minimalnie więcej możliwości niż dotychczasowy. Skille ograniczone do 3/4 levelu (i parę wybranych do 5), ograniczenie używania niektórych modułów tech 2 i dostęp do maksymalnie tech 1 cruiserów. Co więcej można skillowac jedynie statki danej rasy, co wyklucza użycie pirate faction cruiserów.

Na początek wystarczy, pewnie Faction Warfare odżyje nieco bo tam takie statki/skille są w sam raz.

31.08.2016 19:32
28.08.2016 22:48
1
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

"Postacie" są jak najbardziej poprawne. Nie daj się zwieść językowej hipsterce.

28.08.2016 11:49
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

@Belert
ulgi podatkowe?Komu by one daly kase?
Wszystkim tym którzy faktycznie pracują na emerytury, a nie mnożącej się patologii.

Inna sprawa Panowie ze Wasze poglady ksztaltowane przez Gazete Wybiorcza sa skrajnie nieprzyjazne wszystkim ktorzy maja inne chocby minimalnie zdanie od GW i Lisweeka .
Smutne ale coz , jakos to przezyje .

No ba, w końcu taka Gazeta P(is)olska, Zależna czy inne gadzinówki to kształtują poglądy pełne wzajemnego zrozumienia, dialogu i akceptacji.

Ale dawno nie widzialem tyle braku szacunku dla drugiego czlowieka , chamskich i brutalnych napasci
Mówisz o rezydencie dupie dzielącym Polaków na tych lepszego (czyt. jego wyborców) i gorszego sortu? Czy o wspomnianych wyżej gadzinówkach sączących jad i obelgi na każdego kto choć minimalnie zboczy z trasy wytyczonej przez Partię?

28.08.2016 02:40
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Lol, a wystarczy się nauczyć grać moje drogie czerwone pawiany. :D

26.08.2016 19:26
5
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Największy indie fuck up do czasu Star Citizena :D

26.08.2016 07:58

Poziom bolszewizmu Belerta: OVER 9000

24.08.2016 16:26
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

najzagorzalsi fani powiedzmy co dwa

https://youtu.be/d-FOzKekU2w?t=1m9s

24.08.2016 14:36
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Nie ma sensu kupować czystego DS2 nawet jeśli masz kod na season passa. SOTFS to o wiele więcej niż tylko podstawka+DLC.

23.08.2016 11:24

Jak żyć.

22.08.2016 15:26
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Informacja o nowym budżecie na zależnej:
Resort poinformował, że kończy już prace nad projektem budżetu i wkrótce zajmie się nim rząd. Jednocześnie zapowiedział, że deficyt w 2017 roku wyniesie 2.9%.

Tak, to jest cała notatka.
Ciemny lud jak widać nie potrzebuje danych w miliardach złotych długu. :)

19.08.2016 09:42
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

wygląda to już jak jakieś fantasy, a nie twarde s-f

Zdajesz sobie sprawę czym jest cyberpunk, prawda?

19.08.2016 09:29
18.08.2016 15:52
1
odpowiedz
1 odpowiedź
Cyniczny Rewolwerowiec
35

A'propos tego orderu, zależna już ma wyjaśnienie!

W czasach rządów koalicji PO-PSL odznaczenia z MON-u otrzymywali zaprzyjaźnieni z PO dziennikarze, w tym m.in. z TVN-u, radiowej Trójki i „Gazety Wyborczej”. W tym roku odznaczenia dostali ludzie mający istotny wkład w działalność resortu obrony. (...)

Działał w zespole parlamentarnym ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy smoleńskiej. Był szefem biura zespołu wyjątkowo zaangażowanym w kwestię wyjaśnienia przyczyn katastrofy z 10 kwietnia 2010 r.(...)

To właśnie Misiewicz został pełnomocnikiem Antoniego Macierewicza ds. utworzenia Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO, gdy szef instytucji płk Krzysztof Dusza próbował wywołać rokosz, nie wykonując rozkazu pozbawiającego go stanowiska.(...) Przypomnijmy również, że instytucja jest podejrzewana o związek z rosyjskim FSB.

http://niezalezna.pl/84860-medal-za-dzialanie-nie-pisanie-bartlomiej-misiewicz-odznaczony-za-zaslugi-dla-obronnosci-kraju

17.08.2016 09:42
odpowiedz
Cyniczny Rewolwerowiec
35

Czy Overwatch stanieje?

Nie.

16.08.2016 12:10
odpowiedz
3 odpowiedzi
Cyniczny Rewolwerowiec
35

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,20553076,rzad-wydrukowal-wyroki-trybunalu-ale-bez-tych-z-9-marca-i-11.html

O patrzcie, to jednak są wyroki, a nie tylko zdanie "kilku kolesi"? Czyli rozumiem że ja tez mogę sobie wybiórczo stosować wyroki sądu jak nam becia brocha przykład daje?