.:Jj:.:

Profil Gry Komentarze
Forum

.:Jj:. ostatnie wypowiedzi na forum i w komentarzach

24.08.2016 16:50
1
.:Jj:.
83

Niech zgadnę- będzie na pewno Magicka i DLC do Borderlands 2 i Civilization....
Będą to sprzedawać do końca świata. Mam wrażenie że (poza kilkoma nowymi tytułami) wszystkie ich akcje wyglądają tak samo i dotyczą tej samej grupy produktów.

24.08.2016 13:13
.:Jj:.
83

Tak totalnie o/t i btw: osoby które faktycznie robiły grę już dostały wypłaty (z wyjątkami) na długo zanim gra trafiła do sprzedaży. Nie mam skanów umów programistów i animatorów, ale jestem dość pewny że nawet jak jakaś grupa (pomijam kierownictwo) dostaje dodatkową kasę ze sprzedaży (i nie chodzi mi o bonusy, premie i dodatki w ramach normalnych wypłat z umowy, typu 'gra po 2tyg. ma ocenę 90+ w MC) to raczej są to osoby które klawisza w produkcji nie wcisnęły, na czele z fundatorami- wydawcą.

Zawsze mnie to ciekawiło czy są średnio-większe studia które kasę z realnych zysków-sprzedanych kopii bardziej uczciwie dzielą między całą drużynę deweloperów. Od gościa od dialogów po chłopa co programuje AI dla szczurów w kanałach w danej grze.
Pośrednio można to połączyć- jeśli nie wypracuje tytuł xx milionów zysku to nie będzie kontynuacji= nie będzie dalej pracy dla tych ludzi. Ale też wiadomo że nikt nie tworzy studia dla jednego tytułu/serii, tylko to bardziej złożony proces.

Jest też Kickstarter, ale to nie oznacza od razu że tak kasa będzie dzielona, eliminuje to tylko 'pośrednika'.

23.08.2016 20:13
.:Jj:.
83

Tylko czekać na OUYA bundle.

23.08.2016 19:36
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Duży postęp względem jedynki która nadal u mnie czeka na zrobienie. Śledzę wideo devów z prac i wygląda to kapitalnie.

23.08.2016 18:11
.:Jj:.
83

Dennoss
++++

23.08.2016 16:54
1
.:Jj:.
83

WiiU

23.08.2016 14:42
.:Jj:.
83

Pani w sklepie chce żebym portfel wyciągał dla 30 gr za bułkę!!

Co jej szkodzi, zbankrutuje od tych 30 groszy?

1,5 zł za grę to niedużo. A co jak takich gier mamy 100 w zapasie, oddać wszystkie?
A co jak twórcy je sprzedają na różnych serwisach za ~2-3zł?

Ceny gier nie mają niczego do cebulactwa- takie realia. Na szczęście nie ma samych gier AAA za 200zł.

A cebule to ludzie którzy hurtowo biorą darmowe i sprzedają innym pacanom.

23.08.2016 14:38
.:Jj:.
83

Z jednej strony się zgadzam, z drugiem jakie ma znaczenie jak się zachowujesz skoro 100 osób-rodaków przed Tobą na serwerze zachowywało się jak bydło i wszyscy po Tobie jadą, nie chcą współpracować i są złośliwi?

Po co się identyfikować w jakikolwiek sposób jeśli nie ma to żadnych podstaw ani profitów? Przy bardziej złożonych interakcjach i tak dominuje w grach angielski, a jak jest serwer/grupa/drużyna Polaków to jak gadasz po naszemu to nie ma znaczenia czy we tytule jest 'PL' czy go nie ma.

Z czego być dumnym w kwestii narodowości w grach? Czy Polacy mają uwarunkowania genetyczne które poprawiają refleks czy wpływają pozytywnie na K/D ratio? :)

Byłem świadkiem przez lata takiego chamstwa, bydła i głupoty że bym się spalił ze wstydu czasami gdybym wtedy miał w nicku oznaczenia narodowe.

23.08.2016 13:07
3
odpowiedz
2 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Dlaczego polecasz siebie na drugim koncie?

23.08.2016 12:31
1
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Ktoś mi powie co twórcy będą mieli z tego, że zabronią mi używania mojej własności (kupiłem, więc jest moje) przed godziną 18stą? Właśnie przez takie kwiatki modlę się o cracka pomimo, że kupiłem oryginał.
Jak zapłacisz za grę z góry w preorderze z odbiorem osobistym w np. salonie Empik to czy możesz się włamać na zaplecze i zabrać jedną kopię z magazynu przed premierą, gdy pudełka nie są wystawione na sklep?
Nie ma znaczenia czy gra jest cyfrowa czy nie. To że są miłe rzeczy jak preloady itp. należy traktować w kategorii bonusu i udogodnienia.
Nie, nie jest Twoje, w regulaminie i umowie masz informację kiedy będzie Twoje- wtedy jak pan w sklepie da Ci pudełko do ręki/GabeN naciśnie guzik odblokowania gry w Steam.
Cracka do oryginalnej gry, z powodu paru godzin czekania w jednym, danym dniu? Serio? I to cracka day0 do gry z Denuvo? Przed odblokowaniem plików w Steam?

Jak Ci to pomoże to pomyśl sobie że stoisz w kolejce przed sklepem i czekasz na otwarcie :)

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-23 12:35:34
22.08.2016 22:56
odpowiedz
.:Jj:.
83

Das Boot?

22.08.2016 21:05
odpowiedz
.:Jj:.
83

The Chroma Bundle
https://www.indiegala.com/chroma

1$
Hard Room
Grind Zones
Shut Up And Dig

3,49$
Existentia
Chroma Squad
Plush
The God's Chain
Zombie Driver HD + OST
Zombie Driver HD Brutal Car Skins
Zombie Driver HD Apocalypse Pack
Zombie Driver HD Tropical Race Rage
Zombie Driver HD Burning Garden of Slaughter

Zdecydowanie polecam Zombie Driver! Niedoceniona gra, według mnie mega perełka!
Kupa frajdy, miłe sterowanie. Polecam!

22.08.2016 19:33
.:Jj:.
83

Nie zgłębiałem się ale to jakiś stalker był. Psychologiem nie jestem ale generalnie wskazuje to na coś z główką i/lub coś z uczuciem (czyli też z główką ;)).

22.08.2016 19:30
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Z tym nożem to u mnie. Ale i tak w sumie lipa, dawno nie było żadnej afery przy dworcu. Kiedyś, lata przed przebudową to był klimat! Na dole giełda komputerowa (więcej piratów tam stało przed wejściem niż taksówkarzy), w środku żule, rumuny i ogólnie lepiej po zmroku było nie chodzić bo 'atakują strzykawkami z hifem'.

Centrum miasta, kamery, policja bardzo często tam jeździ- zobaczymy ile osób złapią.

Duża, zorganizowana grupa która napadła z wyraźnym zamiarem zabicia, centrum miasta-stolicy aglomeracji.
Będzie konferencja większa niż wtedy gdy 'znaleziono' '''dokumenty''' na ''Bolka''? Ziobro powinien skierować większe siły operacyjne by te zwierzęta (nie obrażając zwierząt) wyłapać.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-22 19:36:13
22.08.2016 19:20
7
odpowiedz
.:Jj:.
83

Super zestawienie. Muzyka w tego typu grach to połowa sukcesu jeśli chodzi o klimat.

W Vice City czy Mafii II samo jeżdżenie po mieście z muzyką z radia daje więcej przyjemności niż normalna gra w niektóre tytuły ;)

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-22 19:24:01
22.08.2016 18:26
.:Jj:.
83

To że na jednym fotelu nie miałeś tego problemu nie znaczy że ogólna, powszechna opinia jest 'mitem'.

Są różne fotele, różne techniki wykonania i rodzaje skóry i przede wszystkim- warunki użytkowania. Od wagi osoby, przez temperaturę powietrza po wentylację w pomieszczeniu.

22.08.2016 18:24
-1
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Trochę offtopic, ale zawsze jak widzę dyskusje o fotelach gejmingowych to się nie mogę nadziwić.

Jestem świadom że jest wygoda i 'wygoda', za dobre rzeczy się płaci i 'nie widzę potrzeby kupna' nie ma sensu jeśli nie siedziało na czymś dobrym- nie ma się perspektywy. Ale choćby z tego co podałeś od razu rzucają mi się minusy:

- (minus mega subiektywny) brzydki :) Tak wyraźny akcent kolorystyczny trochę może utrudnić stworzenie fajnego wystroju, chyba że to celowe (i np. w pomieszczeniu z neutralnymi kolorami będzie jedynie czerwień się wyróżniała). Na szczęście jest opcja z białym. Ale pomijając kolor- ogólnie nieciekawie one dla mnie wyglądają.
Takie jakieś transformersy z plastikiem jak wszędzie.
Na pewno może być gorzej- jakieś loga, czaszki, teksty z koszyka 'turbo pr0 gaming' ;)

- na kółkach nie widzę gumowych pasków ochronnych. Jak się nie ma maty (a kółek się nie da wymienić) to trochę kiepsko, nawet jak się ma twarde drewno na podłodze: lakier matowieje + dźwięki

- skóra syntetyczna Nie twierdzę że w tej cenie powinna być, ale jakbym miał kupić fotel na parę ładnych lat, w dodatku tak skonstruowany, to dla mnie to byłby priorytet.
Po co ta regulacja do prawie 180'? Zrezygnować, dopłacić i szukać skóry naturalnej lub jakieś materiału.
Z własnych i przeczytanych doświadczeń- w życiu bym już nie kupił więcej fotela do pracy/grania (dłuższych posiedzeń) z skóry syntetycznej.

Może są jakieś technologie na to, ale znów- nie w tej cenie.

Rozumiem że to połowa ceny jakiś tam DXRacerów (czy co tam teraz streamerzy reklamują...) ale podstawa dla mnie to byłby materiał, plus ofc ergonomia ale też: regulacja podłokietników. Mam parę blatów w domu i nie każdy ma regulację nóżek...

22.08.2016 01:03
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Ich gry się lubi albo nie. Mi większość wymienianych minusów (tj. rzeczy które się nie podobają na materiale wideo prezentującym wczesną wersję gry...) nie przeszkadza, martwię się o wielkość i zróżnicowanie oraz szczegółowość świata, porządne dialogi, zbalansowany i bogaty ekwipunek, trochę żywsze NPC, które nie będą tylko słupami do przyjmowania sidequestów i odbierania nagród.

Na pewno do końca nie wiem co myśleć o klimacie i ogólnie świecie- wygląda to ciekawie i niecodziennie, ale jak się sprawdzi w praktyce?

Gdyby nie kwestie licencji i ogólnego klimatu wokół serii to bym chiał po prostu Gothica3 v2. W zupełności by mi to wystarczyło.

21.08.2016 02:18
.:Jj:.
83

Oczywiście że warto. Jak masz miejsce to ściągaj- jak nie masz to nie.

Tekstury nie wpływają na gameplay więc nie są niezbędne, to kosmetyczna sprawa.

20.08.2016 13:51
.:Jj:.
83

Belerta dawno mam ukrytego ale raz na jakiś czas zerknę czy zmądrzał- niestety jest nadal jak ta głupia zdarta płyta.

Flaszkowe 700+ na kredyt? Poza tym i pisaniem o PO przez tyle czasu nie zdobył się na nic innego.

W każdej części dziesiątki afer, wtedy siedzi cicho i udaje (?) głupiego. Za to weekend? O panie! Kolejna okazja by walnąć z dupy 'pis to zuo'.
Pis to banda niekompetentnych idiotów która bazuje swoim populistycznym programem na dużej grupie bezmyślnego społeczeństwa.
Nie wiem czy ten gość jest tak durny czy tak złośliwy, jadąc na jednej i tej samej rzeczy od tylu miesięcy.

20.08.2016 13:46
-1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Iselor (Łódź)=> przegapiłem tamtą odpowiedź z 125:

Skoro u Korwina tyle mądrych ludzi to czemu się nie pokazują? Czemu ta partia ma poparcie na poziomie błędu statystycznego, gdzie są ich inicjatywy, czemu nie starają przebić się do mediów, debat, programów publicystycznych, nie komentują publicznie tego co się dzieje w kraju? Spisek mediów?

Korwin to Korwin- niewybieralny człowiek który nie potrafi zachowywać się zgodnie z normami które pozwoliłby by mu zdobyć zaufanie znaczącej grupy społeczeństwa. Jest stary i nie sądzę by się zreformował na tyle by mieć w przyszłości, póki będzie żył i normalnie funkcjonował, szansę na jakąkolwiek władzę.

Co do kilku pomysłów które przedstawiłeś:
- sprywatyzowałbym uczelnie wyższe (z wyjątkiem UJ) na wzór amerykański, przy wyśrubowaniu możliwości w ogóle prowadzenia tego typu placówek + likwidacja matury i wprowadzenie na każdy kierunek egzaminów wstępnych.
Zdajesz sobie sprawę choćby z obciążeń finansowych dla ludzi w takim przypadku? Wiesz jak tam wyglądają realia? Nawet do nas musiały się przebić kwestie takie jak długi studenckie, które są jednym wielkim biznesem.
To samo bagno co służba zdrowia.

- zalegalizowałbym dostęp do broni
Po co?!
Izrael- nie żartuj.
Bo Szwajcaria? :) Przecież tam jest ŚCISŁA regulacja amunicji. Ludzie paradują z bronią i tyle- nie mogą jej trzymać w domu ani przy sobie. To głębszy temat z powiązaniami kulturalno-historycznymi.
Tam nie ma dostępu do broni jako takiej.
Jestem za złagodzeniem restrykcji, opłat i biurokracji, ale pełny dostęp do broni?
Jak ktoś ma realną potrzebę to powinien mieć prostszą i tańszą drogę do jej zdobycia. Tyle i aż tyle.

- zlikwidowałbym wszelkie nierentowne spółki skarbu państwa (patrz: górnictwo)

A w ramach dziesiątek tysięcy zlikwidowanych stanowisk i zapaści regionalnej, jakie rozwiązania?
Zlikwidować każdy potrafi, byłeś ostatnio np. w Bytomiu? Wiesz ile tam zakładów zniszczono i zlikwidowano?

Rozwalić to trzeba te kryminalne związki zawodowe i mafię węglową. A nie źle zarządzane zakłady.
Wina tych ludzi że rząd ma taki fatalny system podatkowy i na zarządzanie wysyła kolesi a nie specjalistów?

Swoją drogą, jakie masz stanowisko wobec np. regionalnych autonomii?

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-20 13:54:48
19.08.2016 21:07
1
.:Jj:.
83

Do trolla mi daleko.
Nie Tobie to oceniać. Jeśli jest tu jakiś fanatyk, to po tym co napisałeś- jesteś nim Ty, z automatu plusując innych półgłówków piszących 'kupa, gówno' i minusując wszystkich którzy nie jadą po grze 'bo animacje w tym gameplayu są drętwe'.

19.08.2016 18:39
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Mój ostatni AMD to jakiś Duron sprzed ponad 15 lat. Od tego czasu brałem jakoś wyłącznie Intela.

Też ucieszyłbym się gdyby AMD miało produkty w pełni konkurencyjne z tymi od Intela. Sam zysk dla klientów i graczy.

19.08.2016 17:40
.:Jj:.
83

Chwalisz się z bycia trollem?

Dumny jesteś z siebie?

19.08.2016 17:07
-1
.:Jj:.
83

Łał, kiepskawo. Nie kojarzę totalnie czy były problemy z v1.0 HR, ale generalnie mi zawsze super śmigała. Choć wtedy już były głosy że technicznie oprawa gry nie porywa (za to nadrabia gameplayem).

Pytanie czy tu to jest w pełni uzasadnione. Muszę przejrzeć recenzje pod względem optymalizacji.

19.08.2016 16:06
-7
odpowiedz
.:Jj:.
83

Ogólnie- zdecydowanie pozytywne wrażenia.

Wiem kto to robi, znam ich historię i problemy ich gier, silnika itd.
Przeszedłem tonącego w bugach Gothica 3 na premierę, na kompie pokroju P4 3.2. Pół dnia siedziałem w plikach .ini by to chodziło dobrze.

Wciąż- uważam że to najlepsza część serii, do 1 i 2 wracałem może raz po przejściu pełnym.
G3 przechodziłem wieeeele razy. Risen 1 był ekstra ale też to gra na dwa przejścia dla mnie, a tak naprawdę- za pierwszym czułem że wszystko zrobiłem (poza ofc alt. ścieżką wyborów fabularnych).

Animacje? Nie dla nich gram w ich gry.

Ale fakt- momentami trochę sztywne, krótkie zapętlenia, średnie zróżnicowanie i małe czynników na nie wpływających, zbyt dużo fizyki tu nie czułem.

BTW- niektóre animacje to na 99% podszlifowany port animacji z poprzednich gier w tym G3- otwieranie skrzyni, chód ścierowjadów, trolli i parę innych.

Trzymam kciuki mimo że do końca nie czuję klimatu post apo średniowieczno-futurystycznego.

Ale ileż razy można tłuc Magów Wody?
Nie mówiąc o fatalnych piratach z drewnianymi nogami...

CZEKAM

19.08.2016 15:51
-1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Właśnie byłem w połowie czytania recenzji na Giantbomb.

Kurcze szkoda że nie przyćmił HR, ale i tak jest bardzo dobrze. Przy takiej stawce moglo być spore rozczarowanie.

Ja się obawiam niestety, że tak jak w większości gier w tych czasach ew. dodatki w ramach SP będa kiepskie, krótkie i w małej ilości... Sama idea płacenia czasem prawie 2x ceny samej podstawki tylko dla paru pierdółek to zbrodnia.

18.08.2016 20:49
1
.:Jj:.
83

Ciężko powiedzieć- możesz zrobić wycieczkę po wszystkich keyshopach i sprawdzić, ale nie sądzę że gdzieś przesiąknęły legalne klucze do Gta5.

Teraz na Steam przy -33% jest nadal ponad 170zł, co przy cyfrowej, singlowej (dla mnie) grze bez znaczących rozszerzeń (jak to było w Gta IV) jest śmieszną ceną. Gra jest dobra z tego co wiem, ale polityka cenowa produktów R* jest podobnie kiepska od lat.

W sklepach nie wpadła mi w oko żadna tańsza reedycja gry, ale zerknij też na to, ja nie szukałem.

18.08.2016 12:37
1
.:Jj:.
83

Iselor (Łódź)=> pomijając status ugrupowania, uważasz że mieliby kompetentne kadry do rządzenia krajem?

17.08.2016 23:09
1
.:Jj:.
83

Komentarze tych płazińców pod artykułami są najlepsze. Art o fiasku aukcji koni, a tu mądrości:

Pytam jeszcze raz. Lemingi odpowiedzcie!
Dlaczego POpaprańcy sprzedali za bezcen stocznie, huty, cementownie, cukrownie, fabryki farb, leków, mebli, maszyn a zostawili sobie KOBYŁY?

To jest kwiat!

17.08.2016 23:05
17.08.2016 19:49
odpowiedz
.:Jj:.
83

Crag i Hack=> powiedziałbym że wyszukanie tego, choćby na GOLu to 15sek, ale w tym wypadku news o tej edycji jest dosłownie na stronie głównej:
http://www.gry-online.pl/newsroom.asp

Po prawej w popularnych: Wiedźmin 3: Dziki Gon w edycji Game of the Year zadebiutuje 30 sierpnia
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=99736

17.08.2016 16:42
-1
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

offtopic trochę:
była jakiś czas temu w bundlu ale raczej go nie kupiłem- jakby ktoś miał na wymianę wolnego Grow Home to niech da znać.

17.08.2016 16:15
6
odpowiedz
.:Jj:.
83

Tego właśnie branża i społeczność graczy potrzebuje- kolejnych parę wiaderek gier w wiecznej becie.

17.08.2016 16:02
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,20559850,konserwatorzy-zawieszaja-sprawe-kamienia-ze-szkaradna-podobizna.html#Czolka3Img

Jezu wszystko spieprzą. Co ma ta maszkara do dziedzinca? Czy ktoś chce rozbierać go? Przecież ten pomnik jest nowy, to nie pamiątka po żołnierzach Napoleona.

Jedna wielka sitwa. Ciekawe jaka będzie decyzja...

17.08.2016 14:25
.:Jj:.
83

Muszę zobaczyć.

Też lubię Costnera, kurde i jak patrzę na okładkę- dobrze się trzyma!
Zresztą Jones też jeszcze żyje widzę i też wygląda dobrze, muszę zobaczyć więcej normalnych fotek bez retuszu.

17.08.2016 13:47
3
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Jakby ktoś miał przeoczyć- na UPlay jest już dostępna za darmo gra Rayman: Origins!
https://club.ubi.com/#!/en-GB/

17.08.2016 13:45
odpowiedz
.:Jj:.
83

Mam wrażenie jakbym 100 lat czekał na tą grę. Niech się sprężą, raz- gra. Ale dwa- mody też wymagają kupy czasu na stworzenie!

17.08.2016 13:04
.:Jj:.
83

W sumie też chyba źle to napisałem- bo czy jest bolesna jak takie małe studio miało swoją trzecią (?) gierkę na top sprzedaży w Steam tyle czasu? Nie mówiąc o PS4.

Przy ilu grach kłamało EA? Ile deweloperów kochanych przez graczy zamknęli?
A ich gry się sprzedają.

Ludzie szybko zapomną imho.

17.08.2016 12:56
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Na rynku jest miliard niedokończonych survivali. W lwiej części- kiepskich.

Cieszę się że gry moba są w odwrocie i już nie wychodzi nowa co miesiąc, ale survivale są ok z założenia, tylko kurde niech robią ich mniej ale trochę lepszych. Ile można syfu wydawać.

17.08.2016 12:45
1
odpowiedz
3 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Bolesna nauczka by następnym razem zatrudnić dobrych ludzi od growego PRu.

Dobrze podsumował tą kwestię TB: https://www.youtube.com/watch?v=JCG9YLeIB98
Nie interesowałem sie zbyt mocno grą przed premierą by sie nie nakręcać, nie wiedziałem że tyle osób tak fanatycznie podchodzi do tej produkcji.

Co do samego tytułu to mógłbym potwierdzić to co napisałem w innym wątku- powinni na pierwszą część obrać mniejszą skalę i ją ZNACZĄCO dopracować, myślę tu o kwestii dialogów, NPCów i przede wszystkim latania+walki w kosmosie. Eksploracja kosmosu, ale planet tylko z kokpitu lub czegoś innego.

+ zarobili by kasę
+ podszlifowali by umiejętności (zatrudnili dod. programistów, speców od animacji itp.)
i rozwinęli by grę w NMS2.

Sandboksowy gwiezdny survival dla tak małego studia bez większego doświadczenia? Nawet EA czy Ubi takiej gry nie zrobiło... Zbyt ciężki bagaż.

Można OFC przyjąć że wszystko jest ok i jest co miało być. Tylko czemu ktoś miałby robić taką miałką i płytką grę i pakować w to forsę i reklamować?
Mam nadzieję że kasa z preorderów pójdzie na nie tylko patche i content patche ale też na rozwijanie gry z myślą właśnie o NMS2.

A jak można sobie pomarzyć- zamiast randomowego uniwersum chciałbym takie taką latajkę w uniwersum SW. Odbudowa X-Winga, ucieczki przed łowcami nagród i zwiadowcami Imperium... ach.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-17 12:49:57
17.08.2016 12:34
1
.:Jj:.
83

Tzymische nie kojarzę w tej chwili byś trollował, wiec zastanawiam się jaki cel był tego pytania.

Nie jesteś chyba też zielonym nastolatkiem? Myślę że każdy wie że w polityce kradnie się w białych rękawiczkach. Ile tuzinów ludzi z PO siedzi za kradzieże? Ręka rękę myje.

Od dotacji Rydzykowych, przez lody na SKOKach i wylatane kilometry na autostradzie, po wszystkie stołki i stołeczki, nowe urzędy i zawłaszczone zarządy w spółkach publicznych.

Oczekujesz zdjęć posłów i senatorów PiS kradnących bankomaty sprzed Biedronki? :)
Rozumiem że z korytem to żart, bo chyba od początku wątku nie pojawił się tu nikt kto by był w polityce zawodowo.

A Belert przy jego chorobie jedzie bez leków od kilku części Dobrej Zmiany, więc dałbym sobie spokój z analizą tych mądrości.

16.08.2016 21:36
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

GoW4?
Jestem skromny- dajcie mi tlyko GoW 2 i już będę zadowolony :)

16.08.2016 21:14
2
.:Jj:.
83

Kingdoms of Amalur zawsze trochę mnie pociągał i ciekawił, ale jak sobie przypomnę jego problemy (i obecne zaległości- Wiedźmin 3!!) to zawsze machnę ręką.

Za to Saboteur gorąco polecam, wbrew pozorom tego typu gier nie ma zbyt dużo. Do tego bardzo ciekawa lokalizacja w ciekawych czasach. Tylko nie wiem jak gameplay się trzyma.

16.08.2016 20:19
1
.:Jj:.
83

Dodatkowo duże, dopracowane gry mają super promocje, przez co wartość tych pixelowych indyków trochę spada w oczach. Nie mówiąc o wtórności i nijakości wielu tych tytułów. Nie jestem typem gracza- 'tylko krew, flaki, tesselacja!!', ale ileż można różów, purpur, błękitów i źółci w retro, top-down szczelankach z 'śmieszną' fabułą.
Indie to nie gatunek, a wiele osób go tak traktuje.

Chyba od przybytku w dupach się poprzewracało ;>

W Galak-Z grałem, ciekawe i przyjemne. Słyszałem że Lovers in a Dangerous Spacetime ma ciekawe mechanizmy, ale znów- ta oprawa... rozumiem że to budżet ale kurde... Jakoś pojawiają sie Subterrain czy Exanima .

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-16 20:24:07
16.08.2016 20:09
odpowiedz
2 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Humble Indie Bundle 17
https://www.humblebundle.com/humble-indie-bundle-17

1$
Lethal League
The Beginner's Guide
Galak-Z

avg$
Lovers in a Dangerous Spacetime
Octodad: Dadliest Catch
SUPER TIME FORCE ULTRA
???

10$
Nuclear Throne

Kurde jak na dużeho HIBa- trochę słabo... Z jednej strony- fajne indyki! Z drugiej- bundle od EA czy UBi trochę rozpuściły. No ale to nie indie.

Też Monthly zbiera żniwa.\

Z podstawy mam/nie interesują mnie. AVG- nic. Nuclear Throne- nie mam żadnego hajpu na grę. Trochę już za dużo tych kolorowych retro indyków wychodzi by się w tym połapać, być nakręconym i jeszcze grać.
Kiedyś było dużo mniej premier na Steam i sytuacja było dużo wyraźniejsza.

W innych bundlach podobnie- i nie chodzi o powtórki, po prostu gry jakieś mega słabe.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-16 20:14:46
16.08.2016 17:07
.:Jj:.
83

Nie kojarzę żadnej tego typu gry, gdzie by to zrobili. Przygotuj się na kupno pełnej edycji.

Ja chciałem dokupić same dodatki do Skyrima- Legendary Edition wychodziła taniej. Nic nie poradzisz.

16.08.2016 16:50
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Stanów nie interesuje przywrócenie porządku, zapewnienie bezpieczeństwa Syryjczykom czy zniszczenie ISIS, tylko zabezpieczenie i rozszerzenie swojej władzy i interesów.

Assad z Putinem, gdy wygrają, odetną te tereny spod wszelkich potencjalnych wpływów Stanów Zjednoczonych- ich wywiadu, koncernów zbrojeniowych, firm z kontraktami.
A i w samym sojuszu między nimi też nie ma pełnej zgody- każdy ma inne interesy, tylko część jest wspólna, w dodatku trochę wymuszona.
Rosji też nie stać na pełną interwencję, dlatego sama wojna w tym kraju może trwać jeszcze latami.

Druga sprawa- IS nie da się szybko zniszczyć, to nie jest Irak Saddama, z wojskiem, organizacją państwową itd. Poczytaj sobie o interwencji Sowietów w Afganistanie, jeśli uważasz że rakietami naprowadzającymi, dronami i czołgami da się zniszczyć taki twór.

Dla nich priorytetem jest niedopuszczenie do tego by Putin zyskał kolejny kraj gdzie miałby spore wpływy. Dlatego Amerykanie dozbrajają i finansują skrajnych terrorystów, portretowanych w mediach na 'umiarkowanych bojowników', by obalić rząd który nie chce im robić (l-ł)aski.

Podobnie robili w większości krajów na Bliskim Wschodzie gdzie jest teraz wojna i siatki terrorystyczne.

16.08.2016 15:08
1
.:Jj:.
83

Od dzielnie

Oddzielnie ;)

Również czekam na upatchowaną, kompletną edycję gry gdzie modowanie będzie łatwiejsze i bardziej przejrzyste. Choć w sumie u mnie w kratkę to jest:
F3 przechodziłem samo i potem goty
New Vegas od razu goty
Skyrima tak samo jak F3
F4 będę tak samo jak NV

Obawiam się że przy TES VI nie wytrzymam i będę grał na premierę :)

16.08.2016 14:59
odpowiedz
.:Jj:.
83

Nie powiem, bardzo miły zabieg z Amigą.

A co do samej gry- wygląda przyjemnie, trzymam kciuki.

16.08.2016 14:47
odpowiedz
.:Jj:.
83

Dosyć smutny kierunek, jeśli to się urzeczywistni.

16.08.2016 14:17
odpowiedz
.:Jj:.
83

Jak ktoś jest rozczarowany to polecam mod do DoW1- Ultimate Apocalypse Mod.
Na małą ilość frakcji nie będzie narzekał.

http://www.moddb.com/mods/ultimate-apocalypse-mod

15.08.2016 13:54
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Kapitalna sprawa, Ironside ma fantastyczny głos, dla mnie zawsze już będzie Samem.

Jak wszystko się potwierdzi to po raz miliardowy przejdę Chaos Theory by to uczcić.

11.08.2016 23:58
odpowiedz
.:Jj:.
83

Jak mi się zepsuje. Jak się wkurzę na smartfony to kupię z powrotem trzecią (a może czwartą?) E52 z eurodystrybucji.

11.08.2016 20:28
odpowiedz
.:Jj:.
83

Ja mam tlyko do kupienia ostatni dodatek i będę miał kompletną wersję. Ale miło widzieć goty, ładnie wygląda.

11.08.2016 16:07
odpowiedz
.:Jj:.
83

O seksie nie powinno się rozmawiać- lekarze z Czech na naszych aborcjach dorobili się fortun.
I na forach pytania czy od polizania można zajść w ciąże.

Jestem wrogiem nowoczesnej sztuki i obscenicznych rzeczy, ale -zakładam- że było by głośno o tym jakby tam się działy wcześniej gorszące rzeczy...

11.08.2016 15:24
odpowiedz
4 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Postawisz każdemu setkę z tej okazji?

11.08.2016 13:55
.:Jj:.
83

Gra PC Deus Ex: Rozłam Ludzkości - Edycja Steelbook pokazuje się w bazie, ale po wejściu na produkt jest błąd, pewnie grzebią w tym.

Wygląda że:
- pomylili ceny EK
lub
- praktykant wrzucił w edycję steelbook EK którą dopiero miał wprowadzać.

Liczę na łaskę Pańską, może uhonorują. Nie jest to PS4 za 100zł by poszli z torbami, kwestia tylko ilości i dostępności.


Ja dalem 9 funtow i mysle, ze i tak przeplacilem ;)

Masz zbędne kopie? ;)

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-11 13:56:20
11.08.2016 13:52
.:Jj:.
83

Nie może być. Będę walczył u Strasburga o sprawiedliwość.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-11 14:04:35
11.08.2016 13:48
odpowiedz
3 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Kuurde na MM i Saturnie był błąd/ promo na EK nowego Deusa- 159pc 259konsole. Widzę że już zdjęli :/

Ktoś zamówił? Zamówienie przeszło, mail na skrzynkę dotarł z potwierdzeniem. Zobaczymy. Super okazja jak za grę i SP, choć szczerze? Nie jestem fanem figurek, więc myślę nad sprzedażą i kupieniem edycji ze steelbookiem (i mam nadzieję SP).

11.08.2016 13:11
-1
.:Jj:.
83

Jesteś dziecinny. Powiem

Jestem dziecinny bo używam tej samej logiki co użytkownik koobun?
Czy dlatego że bez większego wysiłku można dostrzec w tych postach hipokryzję?

Krótko Ci zajęło przejście do osobistych wycieczek.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-11 13:12:07
11.08.2016 13:09
-2
.:Jj:.
83

Boję się przestać odpisywać- te oskarżenia o obrażanie się...

Chodzi mi raczej o to, że ja nie widzę problemu w tym, ze stwory te są dziwne. Miałby być dziwne, są dziwne, dobrze, że są dziwne, nie widzę problemu.

Chyba widzisz problem skoro uważasz że są nieprzemyślane i niedokładne? Ale zostawmy to lepiej.

Ja widzę problem i to napisałem. Ty masz z tym problem- po raz setny spytam dlaczego masz problem z tym że uważam że randomowe potworki nie mają charakteru i są nudne.
Czy recenzenci kłamią, czy wielogodzinne zapiski z gry kłamią?

Póki co po prostu nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na coś, co było wiadome, że będzie.
Było wiadome że będzie randomowe.

Wyszło randomowe nijakie i bardzo powtarzalne. Po raz 101 spytam- czemu masz z tym problem, czego tu nie rozumiesz?
Czyjejśc opinii? Skoro boli Cię że ja to napisałem to napisz to w stosunkudo autorów recenzji.

Chyba tylko dla Ciebie kupię tą grę i zrobie screena, wtedy napiszę że potworek jest nudny. Może jak moja karta graficzna będzie go generowała to stanie się ciekawy?

To mój ostatni post w tej bezsensownej wymianie postów tak naprawdę o niczym.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-11 13:13:19
11.08.2016 13:01
-1
.:Jj:.
83

Oglądał filmiki, więc wie wszystko,
Piszesz o użytkowniku berial6 który napisał że potwory są nieprzemyślane mimo że nie grał w grę?

Komizm tych starań, jak na wakacyjny okres, jest dość przyjemny. Nie powiem.

11.08.2016 12:57
-1
.:Jj:.
83

Oh, wiec oceniasz grę, której NIE KUPIŁEŚ. Czyt. NIE GRAŁEŚ.
ok, sam jeszcze w NMS nie grałem.... ale przynajmniej nie krytykuję gry. Po prostu przyjmuję do wiadomości fakt, że gra oferuje to, co miała oferować...

Kolejne niestworzone rzeczy i bzdurne założenia.

Rozumiem że można grać tylko na swojej kopii?
Rozumiem też że nie można być krytycznym w stosunku do rzeczy na które się nie wydało pieniędzy?

ale przynajmniej nie krytykuję gry.
Chwalisz się, bo nie rozumiem co to ma oznaczać. To nie krytykuj. Wolisz robić to w stosunku do innychrzeczy.

Po prostu przyjmuję do wiadomości fakt, że gra oferuje to, co miała oferować...

Ja również przyjmuję do wiadomości to że gra oferuje to co miała oferować, a to co oferuje jest nudne i powtarzalne i to piszę na forum dyskusyjnym. Nadal nie widzę powodu tej irytacji.

To wiadome, że losowo generowane modele nigdy nie będą tak dokładne i przemyślanie jak.... przemyślane projekty. Ale chyba o to w tym chodzi, nie?
Czyli Ty możesz stwierdzać że losowe potwory są nieprzemyślane i niedokładne, ale jak ktoś napisze to samo to już jest problem?

O to chodzi by gra była nudna i nijaka?

Również nie widzę nadal powodu dyskusji nad tym że ktoś stwierdza taki fakt.

11.08.2016 12:39
-1
.:Jj:.
83

koobun=> Jakie obrażanie się? Sory ale nie mam ochoty na taką dziecinadę i widzę że dalsza dalsza dyskusja jawi się w ciemnych barwach.

Tak- nie chcę dyskutować, dlatego piszę najwięcej i najdłuższych postów na które nie dostaje w większości kontrargumentów tylko uwagi kto i jak pisze, niezwiązane z samą grą.
W jaki sposób odpowiedź na odpowiedź na forum jest jakimś dopisy... a zresztą.

Skoro nie przemawiają do Ciebie argumenty z czyjeś osobistej opinii bazującej na preferencjach i oczekiwaniach growych- mam proste rozwiązanie. Machnij ręką i ignoruj rzeczy które Cie nie interesują.

Dużo zdrowsze niż silenie się na przypisywanie komuś niestworzonych rzeczy.

11.08.2016 12:22
-1
.:Jj:.
83

Sory ale nie widzę sensu dyskusji nad tym. Gra wyszła i można ją oceniać, widać jakiekolwiek wyrażanie opinii zbiera negatywne reakcje.

Mam nadzieję że zrobisz rundkę po portalach i to samo napiszesz recenzentom gier. Jak śmią pochylać się nad grą i realiami w jakich została wydana.

Twórcy nie są od tego by zadowalać konkretnie Ciebie.
A myślałem że są...

ed:

Co wniósł ten "argument"?
Jaki argument? To nie jest żaden argument tylko odpowiedź na to co napisałeś- nie kupiłem gry i nie kupuję gier w ciemno.
W jakim sensie miałby to być argument o stanie gry?

Jak nie będziesz się więcej już irytował i to sprawi Ci przyjemność to mogę napisać- masz rację, zgadzam się :)

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-11 12:27:43
11.08.2016 12:17
.:Jj:.
83

Czemu nie dziwi mnie kolejna opinia człowieka, który sam nie wie co kupował? Twórcy chyba lepiej wiedzieli jaką grę chcą zrobić. I zrobili grę o zwiedzaniu planet, nie space-sima, ale niektórzy serio oczekiwali nowego Elite

Primo- kupiłem grę? Dobrze wiedzieć.
Jeszcze nie padłem na głowę by w ciemno kupować gry za 60€ w tych czasach.

Secundo-ofc że wiedzieli. I wyszło co wyszło.
Napisałem co bym zrobił by tego uniknąć, nie to w jaki sposób bym uczył twórców robić ich grę. Nie oczekiwałem Elite.

Oczekiwałem zwiedzania planet. Tu nie ma czego zwiedzać bo to randomowe flaki z olejem.

11.08.2016 12:11
-1
.:Jj:.
83

wiem, pisałem tylko o tamtym poście adrema i ogólnej sytuacji w Necie w ostatnich latach.

11.08.2016 12:10
-1
.:Jj:.
83

Chyba nie napisałem tego tak pogmatwanie by nie móc odczytać że chodzi o eksploracje FPS, a co za tym idzie system poruszania się, i walki pieszo.

Oczywiście że eksploracja to baza gry. Sugerowałem ograniczenie się do statków +ew. mini statków/dronów wypuszczanych do zebrania rzeczy, wymiany handlowej w jakiś osadach itp.

Z tego co widziałem na początku gry łażenie nie oferuje niczego co by sie specjalnie wyróżniało na rynku. Bez mrugnięcia zrezygnowałbym z tego łażenia i strzelania do kamieni na rzecz fajnej walki w stateczku nad powierzchnią planety, możliwością bardziej zaawansowanej modyfikacji technicznej i wizualnej statków itp.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-11 12:14:05
11.08.2016 12:08
.:Jj:.
83

koobun=> w którym momencie napisałem że jestem specjalistą i co wniósł ten komentarz?

Mniejsza skala-> mniejsze oczekiwania -> większe dopracowanie istniejących elementów (i to dla takiego studia) to aż taki januszowy argument?

Chętnie posłucham Twojego.

11.08.2016 12:06
.:Jj:.
83

I tak i nie. Indie nie sugeruje trzech nerdów w garażu, wszystko zależy od studia i projektu.

NIEMNIEJ jak już ktoś daje argument żeby lekko oceniać grę bo to 'indie' to faktycznie- 60euro to duże przegięcie.

11.08.2016 12:04
-1
.:Jj:.
83

Mam to w świadomości.

Tylko nadal nie rozumiem gdzie jest problem?
To moje subiektywne odczucie, wyrażone (myślę) w cywilizowany sposób. Ja oczekuję paru rzeczy których NMS brakuje albo są bardzo płytkie.

Jedyny powód dla którego się rozpisałem to bzdurny zarzut z gatunku 'byle tylko hejtować'. Po to są fora.
Dziś w internetach za dużo osób jedzie po skrajnościach, i wszelką krytykę przyjmuje jako hejty.
Tyle :)

11.08.2016 11:58
.:Jj:.
83

Ja bym dziecku DOOMa nie dał przed Rayman Legends :(

11.08.2016 11:57
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
.:Jj:.
83

To możemy być spokojni że w TES VI będzie NOWY silnik?

11.08.2016 11:50
.:Jj:.
83

A dlaczego nie mogę? Poza ziemia logika nie istnieje? Gra oferuje alternatywną rzeczywistość? Skąd skala Celsjusza?
Napisałem główny zarzut- nijakość spowodowaną randomowością światów i organizmów, które nie umywają się do przemyślanych projektów.
Cóż to za radość odkrywać ślimaka który różni się od setki innych ślimaków że nie ma skorupy zielono-różowej tylko żółto-różową.

Czy w tej recenzji czy w tekście Sterlinga jest to wspomniane i się z tym zgadzam. Po co komu setki planet skoro nie będzie u gracza chęci i radości z ich eksploracji?

Randomowość samych terenów jest bardziej do przełknięcia, ale problemem jest z kolei słaba oprawa (technicznie) i mało rzeczy do robienia, odkrycia, zwiedzenia, kiepska walka.

Nie wspominam o rzeczach jak fizyka.

W ogóle powinni na pierwszy projekt porzucić eksploracje, a skupić się lataniu, walce w kosmosie, pozyskiwaniu surowców z asteroid, lataniu nad powierzchnią planety, jakimś handlem...
Za małe studio by ogarnąć eksplorację i walkę fps.
Gra by zarobiła na siebie, studio by się rozrosło i w NMS2 było by to wprowadzone.

ed: a i ważna kwestia
realizm =/= wiarygodność.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-11 11:56:22
11.08.2016 11:35
-1
odpowiedz
.:Jj:.
83

To napisz że uważasz że nie ma powodu, a nie pisz prowokacyjnych postów które hiperbolizują wydźwięk normalnych postów.
W wakacje jest tu wystarczająco dużo shitpostowania.

A jak już cytować to całe zdanie.
Pokraczne potwory, pstrokate, nieuzasadnione kolory, powtarzalność, brak magii.

Ogólny zarzut co do oprawy artystycznej to kwestia bardzo subiektywna- klasyfikowanie tego jako 'sranie' na grę- dziwne podejście, ale już zostawmy to.

Nie rozumiem czemu miałbym rozpisywać się w obronie opinii o palecie barw w grze na forum w internecie. No ale- nie podoba mi sie zbyt ostra, pstrokata oprawa większości lokacji. Z jednej strony- ok może jest jakiś nieznany sci-fi pierwiastek który barwi ziemię na purpurę, ale mi się to po prostu nie podoba gdy całą planeta sprawia wrażenie jakby komuś eksplodował próbnik kolorów.

A jak już są te kolory- to nie ma żadnego większego zróżnicowania, gradacji, anomalii itd.

Również kwestia totalnie randomowej kolorystyki potworów. Mamy gatunek mało agresywny, widać że to nie top łańcucha pokarmowego. Czemu jest w kolorze totalnie kontrastującym z otoczeniem? Żeby łatwiej być wytropionym i zjedzonym?
Dlatego że trzeba sobie w głowie wytłumaczyć 'hmm może jest trujący, jak te żaby...'?
Może dlatego że to totalnie randomowe tworki które różnią się dlatego że mają się różnić przez co wszystko jest mało ciekawe, oryginalne i wiarygodne?

Ale przystańmy przy tym że mdła i pstrokata oprawa w czyjejś opinii to defekacja nad tytułem na siłę.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-11 11:36:08
11.08.2016 11:21
-5
odpowiedz
2 odpowiedzi
.:Jj:.
83

nasrac na nms
Nasrać na NMS?
Ile Ty masz lat, chłopie?

11.08.2016 11:07
-1
.:Jj:.
83

Właściwie... jest gdzieś miejsce w sieci, gdzie można dzielić się z twórcami swoimi uwagami i pomysłami?

Jak są- oficjalne fora gier gdzie udzielają się deweloperzy?

11.08.2016 10:51
-4
odpowiedz
.:Jj:.
83

Z materiałów które oglądałem- nuda. Fakt że to był pierwsze godziny rozgrywki, ale i tak wiele elementów rozczarowuje.

Gra była by MEGA jeśli te zbieranie surowców na randomowych planetach to była by... minigierka w Mass Effect. OFC z innym stylem graficznym- takie rozwinięcie idei łazika z ME1.

Jako gra sama w sobie? Takie obietnice i taki zawód. Pokraczne potwory, pstrokate, nieuzasadnione kolory, powtarzalność, brak magii.

Sam styl graficzny wielu elementów do mnie nie przemawia. Już pogodziłbym się z jakością techniczną oprawy, ale są granice.
Mam nadzieję że później pojawia się jakiś powód, poza samymi surowcami, do dalszej eksploracji, a na planetach są jakieś większe niepsodzianki.

Są walki myśliwców, atakowanie dużych statków? Jest później bardziej zaawansowana walka, system zniszczeń naszego myśliwca, ciekawe wyposażenie? Hmm.

Nie skreślam gry, ale najdelikatniej mówiąc- nie ma tąpnięcia.

10.08.2016 22:11
2
odpowiedz
.:Jj:.
83

To pewnie dlatego w ostatnich miesiącach jak idę wywalić śmieci to widzę wzrost ilości kartonów po telewizorach 40''+ - tyle kanałów edukacyjnych.

deklaruje
Dobrze że deklarują takie rzeczy, chwali się!

Niech dobrze inwestują w te dzieci- to na ich kredyt. Lepiej by szybko urosły, niedługo już nie będzie się stykało nie tylko na flaszkowe 700+ ale i emerytury, inne niż głodowe, ich rodziców.

Mam nadzieję że Nobel Ekonomiczny pójdzie w dobre ręce. Cóż za oświecony pomysł. Wycisnąć obwarowaną biurokracją zapomogę na kredyt, która będzie trwała względnie krótki czas i zdaniem wielu- niewiele ma wspólnego z tworzeniem przyjaznych warunków do posiadania większej liczby dzieci w następnych dziesięcioleciach.

Uporządkowanie systemu podatkowego, systemowe wsparcie ulgami rodziców w dużych rodzinach, obniżanie a nie podwyższanie podatków na zabawki, ubrania itd?
Lepiej utrzymywać na kredyt wyborców. 'Może panowie to pociągnie i wygramy kolejne wybory'.

10.08.2016 20:20
odpowiedz
.:Jj:.
83

Prawda czasu i prawda ekranu. Jak się chce zarobić to generalnie niewiele rzeczy ma znaczenie.

Ja uważam że jakiekolwiek ruszanie tematu powrotu do BR to zbrodnia i gwarantowane rozczarowanie- bez względu na to jakby się 'postarali'.
A w świadomości wielu ludzi, z których większość nie jest tak uważna i nie ogląda wszystkich zakończeń i specjalnych edycji- to czy jest czy nie jest nie ma znaczenia. Bedom wybuchu i bedom sie sczelać- będzie dobrze.

BR to mega klasyk z niesamowitym klimatem, naprawdę jeśli zrobią cokolwiek ściśle powiązanego z samym filmem... aż mnie dreszcze łapią.
https://www.youtube.com/watch?v=ykqjOuIQlwA

10.08.2016 20:14
odpowiedz
4 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Gra ORION: Prelude stała się F2P.

Nie czytałem changeloga, ale z tego co grałem, a grałem sporo- gra daje kupe frajdy. Tak tak, gra miała fatalną historię wcześniej, długo by pisać. Nadal w paru miejscach bieda bije po oczach- ale jak się je trochę zmruży to gra daje sporo frajdy.
Większość trybów multi jest martwa lub prawie martwa, ja polecam grę do coopa. Choć i w singla da się spokojnie grać. Polecam sprawdzić.

http://store.steampowered.com/app/104900/

protip: najlepszy konfig to wymaksowanie wszystkich ulepszeń i główna broń- pistolet maszynowy. Za har hittery najlepiej obrać dwie bronie typu 'adrenaline'- imho gatlinga i wyrzutnię rakiet. A klasa- assault z jetpackiem.

10.08.2016 17:59
7
odpowiedz
.:Jj:.
83

Ta gra działa tylko na tej wersji DX- okazuje się że na innych też. Tamta gra wymaga jednego systemu- okazuje się że na innych też działa.

Ta konsola nie może funkcjonować bez Kinecta- okazuje się że może funkcjonować bez Kinecta.

Microsoft- where miracles happen.

10.08.2016 17:55
odpowiedz
.:Jj:.
83

lol

10.08.2016 13:39
.:Jj:.
83

Prostytucji TVPiS ciąg dalszy. Mam nadzieję że zwolennicy Dobrej Zmiany będą oglądać stream i nagrywać dla potomnych. Choć w sumie BBC na którymś swoim kanale puści transmisję.

Może nadaje tam TV Polonia Prostituta?

Kiedy w końcu złapią któregoś z morderców Lecha? Łażą po ulicach, widać ich w TV, czemu Ziobro niczego nie robi z tym fantem?

Czy Ziobro przyłożył rękę do rzezi prawie setki osób??

09.08.2016 22:51
1
.:Jj:.
83

09.08.2016 21:51
1
.:Jj:.
83

BILION złotych?!

Wiem że ich kampanie wyborcze są budowane na kupie gówna, zabobonów, oszczerstw i zwykłych kłamstw, ale to było tak komiczne że dziwię się że nikt dłużej nie męczył tego tematu.

09.08.2016 21:14
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Warto rzucić okiem na wyprzedaż gier od Frozenbyte:
http://store.steampowered.com/sale/frozenbyte/

Choć ostatnie produkcje- T3 i Shawden jakby mniej udane. Próbowali kombinować ale nie do końca to dobrze wyszło.
Na pewno Trine 1 i 2 gorąco polecam- przepiękne gierki z świetną oprawa wizualną i muzyką.
Shadowground jest super.

Nie wiem czemu Shadowgrounds: Survivor nie pokazuje się na stronie promo: http://store.steampowered.com/app/11200/
-85% = 1,49€

BTW_ strasznie mnie to wkurza:
Wiem że to cyfrowy produkt, ale nie chce by gry się 'marnowały' :P Jakby nie dało się dać dod. rabatu dla posiadaczy 1i 2. Chyba że im to wisi i chcą się chwalić sprzedanymi kopiami... eh. Po co w ogóle promo na samo T3?

https://www.youtube.com/watch?v=-r6NlgDdJjY

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-09 21:14:46
09.08.2016 21:00
.:Jj:.
83

Tytuły ogólnie przyjemne ale ja podziękuję, nie jestem fanem gier survivalowych pvp, po pierwszej śmierci już mi się odechciewa. Sama kwestia zależności online i społeczności mnie odrzuca.

Planetbase jest ciekawe, ale poczekam aż będzie drugi raz w trochę niższym progu.

09.08.2016 20:57
odpowiedz
.:Jj:.
83

Rage, po załataniu i grając na w miarę dobrym komputerze, było świetne. Gra aż prosiła się o odrobinę bardziej otwarty świat i więcej swobody. Z drugiej strony jakby poszli totalnie w stronę gier Metro też bym się nie obraził, ważne by R2 miał więcej odwagi bo jedynka miejscami do końca nie widziała czym właściwie chce być.

Jestem przeciwny robieniu nudnych na siłę otwartych światów z powtarzalnymi zadaniami i grindem, ale jak już fajny świat jest stworzony to niech będzie więcej do robienia i jeżdżenia bez ograniczeń. No i nie wspominam o sprzęcie, ulepszeniach, przeciwnikach i stylach walki i gry (skradanie, sabotaż!).

09.08.2016 15:51
.:Jj:.
83

legolas93=> dziękuję za opinię. Czy oba stwierdzenia stoją wobec siebie w opozycji, wykluczają się?

09.08.2016 14:00
odpowiedz
2 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Rak w postaci gier typu MOBA już powoli zanika, dzięki Bogu, w tym wypadku sytuacja nie byłą tak tragiczna w kwestii nasycenia rynku badziewnymi produkcjami, ale imho tak jak z mobami- nie ma tu chyba miejsca na większą ilośc takich produkcji.

Jak patrzę po forach to nie widzę płaczu za nowymi grami tego typu.

Niech robią coś oryginalnego. To że Blizz robi Overwatch... co z tego? Robi też Starcrafta. Może by tak Betha zrobiła wysokiej klasy RTSa, co? Czy tylko będą wydawać syf?

09.08.2016 11:15
1
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Jestem ciekaw jak Spor.. tzn. No Man's Sky będzie się prezentować w nadchodzących recenzjach pełnej wersji.

09.08.2016 00:57
odpowiedz
.:Jj:.
83

Requiescat in pace

08.08.2016 21:01
odpowiedz
.:Jj:.
83

Promocja na gry Capcom, rabaty do 80% na Gamersgate:
http://www.gamersgate.com/campaign/735/capcom-midweek?aff=ggnews

08.08.2016 17:24
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

DanuelX=> chciałem wkleić parę cytatów z komentarzem ale kurde, trzeba było by tu wstawić prawie wszystko.

Kurna ale szambo faktycznie. Nie wierzę że te teksty są jego autorstwa. Jak nisko można upaść?
Tego się nie spodziewałem.

Smutne i przerażające. Szkoda że jak zwykle to bywa- ze stron wspierających (zza mórz i oceanów- ale jednak) cisza.
Wrócą jak Sfetru coś planie w radio. To będzie świętowanie!

08.08.2016 17:06
.:Jj:.
83

W ME3 i jego dodatki nie grałem, ale w ME2 dodatki nie są aż tak kluczowe i rozbudowane. Jak już grasz po tylu latach to dobrze by było jednak poszukać kompletnej wersji. Ja do ME3 z różnych powodów się zraziłem, na Twoim miejscu (jak masz/grałeś w 1) bym poszukał osobno pełnego wydania ME2. Gra jest dość długa, za jakiś czas będziesz mógł poszukać 3- na pewno trafi się okazja. A granie z marszu w dwie części pewnie będzie męczące, ale to też subiektywna sprawa.

Tu masz zestawienie fabularnych dodatków
2
http://www.gry-online.pl/dodatki-i-dlc-do-gry.asp?ID=2548

3
http://www.gry-online.pl/dodatki-i-dlc-do-gry.asp?ID=1385

BTW nie mogę odżałować że poszli w stronę akcji porzucając sporo z iluzji rpg.

Chyba przesłucham sobie OSTy
https://www.youtube.com/watch?v=Uc32TpW7Zpw

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-08-08 17:07:58
08.08.2016 14:46
1
.:Jj:.
83

idę grać w Gothica.

Trzymamy za słowo. Na dziś musisz zabić 5 ścierwojadów za 50szt. złota. Może to zajmie Ci tyle godzin że dasz sobie spokój z obsesją na punkcie gry Wiedźmin 3 i to wątki jej poświęcone trochę odetchną.

Zacząłbym wymieniać wszystkie wady serii Gothic, ale argumenty muszą gdzieś dotrzeć. W tym wypadku zderzą się ze ścianą.

08.08.2016 14:04
1
.:Jj:.
83

O ile dostępność dużych DLC nie jest wielkim problemem, o tyle zdobywanie tych małych pierdółek jest mega wkurzające. Od lat mają fatalną politykę wydawniczą.

Pomijam sam bezsens wydawania kilku broni czy kostiumów zamiast dołączenia ich do większych dodatków, ale w tego typu grze (ofc zależy to od gracza, sporo osób ma na to wywalone) jak już mam poświęcić xx godzin to chcę zobaczyć i doświadczyć wszystkiego.
Nie chciałbym by szli w stronę Borderlands, ale jak na skalę fabuły to w grach ME jest bardzo mało broni, pancerzy, sprzętu... Tyle ras i planet a tak ubogi arsenał. I do tego wycinają rzeczy i sprzedają jako miniDLC. Nie pamiętam dokładnie, ale niektóe rzeczy chyba były ekskluzywne w różnych wydaniach/ na różnych rynkach +rzeczy jako preordery? Brrrr.

Mam kolekcjonerki ME1 i ME2 a i tak posiłkowałem się 'kopiami bezpieczeństwa'...

08.08.2016 12:11
2
.:Jj:.
83

Dokładnie- flaszkowe 700+ nie obowiązywało od początku roku, a pozostałe fatalne decyzje (jak to w gospodarce zazwyczaj jest) dają o sobie znać z opóźnieniem. Realny wpływ na bieżącą kondycję, po tak krótkim rządzeniu, nadal jest względnie nieduży.

08.08.2016 12:07
1
odpowiedz
4 odpowiedzi
.:Jj:.
83

08.08.2016 12:06
08.08.2016 12:06
.:Jj:.
83

         "Łowcy Okazji" czyli ciekawe promocje gier w świecie elektronicznej i klasycznej dystrybucji.

   Witam w wątku poświęconym odnajdywaniu i dzieleniu się informacjami o promocjach gier sprzedawanych za pośrednictwem elektronicznej i klasycznej dystrybucji.
Przy dodawaniu posta z informacją proszę zamieścić, poza tytułem i ceną, link do strony produktu (oferty). Ceny w innych walutach, pogrubienie tych informacji (jeśli post jest poświęcony nie tylko przekazaniu tej informacji) czy zwięzłe porównanie oferty z innymi na dany produkt będą miłymi dodatkami. Można oczywiście zamiast tego wstawiać pliki graficzne na których będzie się znajdowała oferta z przynajmniej podstawowymi informacjami.
Mimo dozwolonej rozmowy na tematy nie związane z charakterem wątku proszę się wstrzymywać z długimi dyskusjami burzącymi porządek i czytelność całego wątku.

===================
Przydatne linki dla Łowców:
===================

>Steam:
http://store.steampowered.com/
>Good Old Games:
http://www.gog.com
>GameFly:
http://www.gamefly.co.uk/
>Impulse:
http://www.impulsedriven.com/
>Gamersgate :
http://www.gamersgate.com/
>Greenmangaming :
http://www.greenmangaming.com/
>Origin (EAStore)
http://store.origin.com/
>GetGamesGo
http://www.getgamesgo.com/
>Savygamer
http://savygamer.co.uk/
>Desura
http://www.desura.com/
>Muve Digital:
http://muve.pl/digital
>Podpinalność gier w Steamie które pochodzą z innych serwisów:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1852109
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2046945
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2101969
>Podpinalność gier do platformy Origin:
http://help.ea.com/article/origin-code-redemption-faq
>Wątek poświęcony stronie "Steamgifts":
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=11777169&N=1
>Strona wątku "Łowcy Okazji" w okrojonej graficznie formie(dla posiadaczy bardzo wolnego internetu):
http://claw.brains.pl/lowcy-okazji/reloaded-lite/?linksOnly=1

===============
Warto być na bieżąco:
===============

>Zestawienie aktualnych bundli, akcji i promocji:
http://www.indiegamebundles.com/
>IsThereAnyDeal:
http://isthereanydeal.com/
>Codziennie darmowe gry i programy:
http://www.giveawayoftheday.com/
http://game.giveawayoftheday.com/
>Giveawaye'a DLH:
http://www.dlh.net/de/profile.html
>SteamPrices:
http://www.steamprices.com/eu
>Aktualna lista promocji na najważniejszych platformach dystrybucji cyfrowej:
http://www.steamgamesales.com/
>Darmowe pozycje w ofercie platformy Steam:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=851573
>PC DDDEALS:
http://pcdddeals.com/
>Reddit Game Deals:
http://www.reddit.com/r/GameDeals/
>Steam unPowered:
http://steamunpowered.eu/
>Aktualne kursy walut:
http://www.nbp.pl/kursy/kursyC.html

Po godzinach :)
http://wastedonsteam.com/

===========
Caffy* Łowców:
===========

Serwis GamersGate oferuje możliwość dokonywania zakupów z czyjegoś polecenia, wystarczy do tego odpowiednio zmodyfikowany link do oferty w sklepie. Osoba polecająca dostaje specjalne punkty (wirtualną walutę) przy pomocy których można kupować w sklepie. Prosimy o korzystanie z poleceń-caffów Łowców:

>http://claw.brains.pl/lowcy-okazji/caffy/
*Informacja o programie: http://www.gamersgate.com/info/reward-program
>Kanał RSS:
http://claw.brains.pl/lowcy-okazji/rss/

============
Poprzednie części:
============

Część #1:
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=8640826&N=1
[...]
Część #162:

http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=14046905&N=1

Uwaga dotycząca ofert z kluczami do gier:
Zabrania się przedstawiania ofert, podawania linków do aukcji, kluczy Origin czy Steam bez równoczesnego przedstawiania możliwie niepodważalnych dowodów legalnego sposobu ich pozyskania. Posty niestosujące się do tej zasady będą kasowane przed modów a ich autorzy karani.
Klucze nabyte nielegalną drogą mogą spowodować utratę konta wraz ze znajdującymi się na nim grami, kupowanie ich u niesprawdzonych sprzedawców jest równoznaczne z zaakceptowaniem ryzyka utraty w najlepszym wypadku jedynie pieniędzy wydanych na taki klucz.

Uwaga dotycząca reflinkowania:

Zabrania się reflinkowania. Przy pierwszym zamieszczeniu w wątku informacji o otwarciu zapisów do wersji beta gier itp, podawania linka z refem jest dozwolone. Wskazane jest jednak wspomnienie o tym fakcie w poście oraz podanie informacji jakie korzyści dla osoby postującej z tego płyną.

Wszelkie uargumentowane pomysły dotyczące ewentualnych zmian w wątku mile widziane.
Życzę miło spędzonego czasu w tym wątku!

05.08.2016 17:16
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Kadry PiS to rynsztok. Jest o czym pisać w ogóle?
Mi by było szkoda czasu, chciałbym przeczytać artykuł że na prezesa poszedł człowiek co 40 lat robił w branży i ma na koncie 50 publikacji naukowych i sukces własnego przedsiębiorstwa.

Nic nowego- wyborcy lubią oglądać jak ludzie ich pokroju pną się na drabinie kariery.

04.08.2016 10:23
odpowiedz
.:Jj:.
83

Nawiązując do pierwszego zdjęcia w tej części: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001735814574&sk=photos&collection_token=100001735814574%3A2305272732%3A69&set=a.1161337717267411.1073741863.100001735814574&type=3

pytanie- myślicie że to będzie przegięcie czy może publika jest gotowa na to by Antek podtłukł kijami tą relikwię, wrzucił na lawetę i obwiózł po Warszawie trąbiąc sukces sprowadzenia wraku do Macierzy? Myślicie że to się przyjmie?

Skoro reżimowy resort Zero Ziobry żadnego mordercy nawet na prace społeczne nie skazał po tylu miesiącach, to może chociaż pokażą że są lepsi od tych miernot targowickich z Platformy i złożą szczątki Świętego Tupolewa na ojczystej ziemi?

Chociaż symbolicznie. Patriotycznie. Z asystą Strzelców Podhalańskich.

03.08.2016 15:48
6
odpowiedz
.:Jj:.
83

Wyczuwam nie tylko pasję ale i talent. Zarobisz milion złotych po miesiącu.

02.08.2016 20:10
odpowiedz
.:Jj:.
83

Te moralne i intelektualne śmiecie prawdopodobnie i posuną się do okradania instytucji KK byle tylko utrzymać się u władzy i nie popłynąć na taczkach. Prawdziwi patrioci-emeryci umierają szybko by nie obciążać ZUSu.

02.08.2016 19:47
odpowiedz
.:Jj:.
83

Będzie pan zadowolony...

02.08.2016 17:50
odpowiedz
.:Jj:.
83

Zapowiada się ciekawie, trzymam kciuki by mechanicznie była dopracowana.

30.07.2016 12:47
odpowiedz
.:Jj:.
83

Skoro nadal nie wiesz to ja polecam Gta2.

30.07.2016 12:21
.:Jj:.
83

Jak masz gdzie przenieść dane to osobiście zdecydowanie polecam jego format i następnie wgranie danych/multimediów na czysty dysk.

30.07.2016 12:18
4
odpowiedz
.:Jj:.
83

Mam nadzieję że to nie wina filtra...

30.07.2016 10:00
.:Jj:.
83

Przykład idzie z góry- kto jest premierem jak nie niekompetentna burmistrz Brzeszczowic czy gdzie tam marnotrawiła samorządowe pieniądze, sterowana wbrew prawu przez osobę niewybraną na ta funkcję?

Dobrze że PiS jeszcze nie wystawił jako kandydata na papieża ciecia pilnującego hałdy żwiru.

29.07.2016 21:03
odpowiedz
.:Jj:.
83

Oczywiście że dodawać.

29.07.2016 15:58
.:Jj:.
83

ha!

29.07.2016 15:57
-1
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Jacy znowu powstańcy? Co oni zrobili?
Ja pamiętam tylko Kuriera z Żoliborza.

Propagandowy walec obrzydzenia wszystkiego i wszystkich teraz najeżdża na Powstanie Warszawskie. Cóż więcej można powiedzieć poza tym że znowu- obrzydliwe zachowania obrzydliwych ludzi.
Co by tu jeszcze obrzydzić?

Dziękujmy opatrzności że Tysiąclecie symbolicznego chrztu było kilkadziesiąt lat temu... To byłby cyrk ponad cyrki.

28.07.2016 11:42
7
.:Jj:.
83

dałeś zarobić dla twórców,

Polska język trudna język.

Wiem misuu że jesteś pustym trollem, nawet nie zaczynam analizy kwestii zarzutów skierowanych w stronę konsumenta a ceny produktu ustalonej przez sprzedawców, ale ogólna prośba- oszczędź nam swojej durnoty i nie pisz więcej.

23.07.2016 19:03
odpowiedz
.:Jj:.
83

Poproszę na Symbiana!

23.07.2016 01:41
odpowiedz
.:Jj:.
83

W końcu wyszło 1.0. Swoje trzeba było czekać. Pierwsze wrażenia dobre, wygładzili optymalizacyjne kwestie, ciekawe dodatki fabularne. Mam nadzieję że wsparcie po premierze będzie długie a modów sporo.

BTW gra wciąż nie ma wsparcia dla przycisków myszy 3(kółko)-4-5(przyciski pod kciukiem) heh. Może to upatchują niedługo, strasznie wkurza.

22.07.2016 21:15
3
odpowiedz
.:Jj:.
83

No to by zablokowała. Jaką ma kontrolę nad wybrzeżami Włoch? Południową Hiszpanią, całymi Bałkanami?
Oczywiście że wspierają IS i nie wykazywali przez długi czas żadnej woli zablokowania kanałów transportowych w ich kraju, ale jaki mają związek z polityką UE?

Niemcy przyjęli politykę otwartych drzwi, napędzając koło imigracji zarobkowej i terrorystycznej. Jakby nie ogłosili wielkiego azylu dla wszystkich to nie było by tego kryzysu w takiej formie.
Zręczna polityką i funduszami dało by się ludzi z Syrii rozlokować w tamtym regionie.
To że Turcja zamknie granice spowoduje że statki z Algierii czy Libii nie będą odpływały?
Winę ponoszą Niemcy i politycy którzy nie protestowali przeciw działaniom Unii.

A jak już idziemy po nitce to lepiej iść dalej do kłębka- choćby Centralnej Agencji Wywiadowczej Stanów Zjednoczonych, która tym razem postanowiła zafundować rebelię akurat w Syrii. Ich olejowa demokracja tak świetnie się przyjęła w Iraku, Afganistanie, Libii czy Egipcie że postanowili ją rozlewać dalej.

Od czasu postania IS Unia nie wykazuje żaden skoordynowanej chęci zniszczenia tego tworu.

22.07.2016 20:48
odpowiedz
.:Jj:.
83

Turcja nie wydała decyzji o masowym wpuszczaniu ludzi jak popadnie- bez względu na to czy są z kraju gdzie jest wojna na Bliskim Wschodzie, czy z jakiegoś zadupia w Afryce centralnej.

22.07.2016 19:56
odpowiedz
.:Jj:.
83

Typowy Bawarczyk.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-22 19:59:59
22.07.2016 18:39
.:Jj:.
83

nagytow=> hm może było wcześniej o tym info, trwać nie może miesiąc bo demo zostało wypuszczone wczoraj:
Release date
July 21 2016


Araneus357=>
jest, dzięki za info!

22.07.2016 18:34
.:Jj:.
83

W steamdb jest tylko jedna pozycja Mafia II, nie widzę wersji DC, więc zapewne jak z Skyrimem i prawie wszystkim innym- dodadzą się dodatki.

22.07.2016 18:26
odpowiedz
3 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Super akcja na uPlay:

Trials of the Blood Dragon – Ace the demo and get the game for FREE
Think you can handle a bike? How about a gun? Now is your chance to prove it in the ultimate trial of trials… Trials of the Blood Dragon that is.

Grab the free demo from the “Free Games” section of your Uplay game library and complete the game to get the full version for free. What’s the catch you may ask? Well the idea is pretty simple, you just have to complete the game in 15 or fewer faults.

A fault consists of falling off your bike or dying in the game. Yeah… we said the idea was simple, not that it would be easy to do.

If all else fails then fear not. Even if you do use up your 15 faults you’ll still be able to play the first 2 missions of the game, so you can keep playing.

Good Luck out there riders.

Gra ma swoje problemy, wciąż mam do ukończenia Evolution, ale kurde- taka forma promocji i zdobywania pełniaka to fajna sprawa. Na razie nie widzę dema, widocznie nie odblokowali. Ani na stronie gry ani w wyszukiwarce nie wyskakuje.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-22 18:27:22
22.07.2016 14:45
odpowiedz
.:Jj:.
83

Jak Jarosław może być wymieniany w kontekście rządzenia, skoro nie sprawuje żadnego urzędu który dawał by mu takie możliwości?
Czy powoli media reżimowe będą już otwarcie mówić że ekipa rządząca to tylko przykrywka kukiełkowa dla autorytarnych rządów chorego na głowę i rządzę władzy człowieka który paraliżuje normalne działanie instytucji państwowych i politycznie zawłaszcza, wcześniej apolityczne, sfery życia publicznego? Skoro trójpodział władzy przestał obowiązywać, to czy można liczyć przed Bożym Narodzeniem na oficjalną koronację?

22.07.2016 14:02
odpowiedz
.:Jj:.
83

Pierwszy dla wstawania z kolan.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-22 14:04:44
21.07.2016 15:49
odpowiedz
.:Jj:.
83

Możesz korzystać z opcji odpowiedzi pod postem?

20.07.2016 16:23
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

podobnie jak ludzie nie zapinający pasów w samochodzie, nie szczepiący dzieci itd.

... i ludzie kradnący paliwo z tirów!

Nie wiem z jakiego powodu rodzą sie w kimś kompleksy by obrażać innych.

20.07.2016 15:51
3
.:Jj:.
83

Ostatni raz antywirusa na stałe miałem w czasach gdy aktualne wersje programów brało się z płyt CD dołączanych do magazynów. Ani na komputerze ani na laptopie swoim czy kogoś z bliskiej rodziny nie ma na stałe av jako takiego. Raz ja jakiś czas skany online i zwykłe czyszczenie śmieci, gdzie najpoważniejszym problemem są 'podejrzane' plikie cookies.

Dziesięć Avastów i Pand nie pomoże jak Janusz klika namiętnie w bannery 'gołe dupy- kliknij!' i załączniki w mailach z kuponami na loterie.

ot, dzialaja sobie w tle i zbieraja informacje.
Dlatego jak Bóg da nie padnę na głowę i nie zainstaluję Windowsa 10.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-20 15:55:15
20.07.2016 12:28
-1
.:Jj:.
83

secretservice=> wracaj do swojej nory w zakładzie psychiatrycznym.

20.07.2016 11:03
1
.:Jj:.
83

Ultrasi najbardziej lubią atakować pojedyncze kobiety i przedstawicieli narodowości które nie mają związków z terroryzmem.

Oraz ofc bronić 'Polskiej Wiary', na odgrodzonych marszach chronionych przez policję.
Od dawna apeluję, że trzeba zrobić łapankę i wszystkich młodych Patryjotów z krótkimi fryzurami wysłać do Libii i Syrii. Tam jest miejsce na obronę wiary.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-20 11:04:28
20.07.2016 10:42
odpowiedz
5 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Zabijanie ludzi we własnym kraju w celu ochrony pozostałych obywateli jest porażką Zachodu, niestety w tej chwili wszystkie instytucje i organy społeczne i administracyjne zawodzą, poza działaniami znanymi z czasów stanów wojennych i okupacji nie widzę niczego co pozwoliło by zapanować nad przywróceniem porządku i wiary ludzi we własny kraj.
Nie jest to odpowiedź na wszystkie błędy popełnione w ostatnich 80-90 latach, ale nie jest też nią na pewno kapitulacja. A zapewnienie bezpieczeństwa to jedno z podstawowych zadań władzy.
Tysiące niebezpiecznych osób zinfiltrowały w ostatnich miesiącach kraje Starej Unii i na obecną chwilę nie widać żadnego mechanizmu który potrafiłby ich unieszkodliwić poza tym najbardziej skrajnym.

Szok i niedowierzanie! https://twitter.com/wszewko/status/755630050389753856
Jak to możliwe?!

20.07.2016 10:41
-1
.:Jj:.
83

Co jest drogo?

19.07.2016 20:54
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

BTW promocja na serię Anno na Steam:
http://store.steampowered.com/sale/anno/

Jak ktoś szuka przystępnej i dopracowanej strategii ekonomicznej (dość lekkiej)- z całego serca polecam Anno 1404 z dodatkiem Wenecja. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem w życiu

W sumie 5€ za komplet. 2050 też jest super ale już inny klimat.

ed: a faktycznie! Nawet nie sprawdzałem, no to super oferta. Gdyby dodali Steamoworks to bym sam kupił drugą kopię.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-19 21:14:06
19.07.2016 20:30
odpowiedz
.:Jj:.
83

Haha Battleborn :D

Świetny bundle choć Mafię II mam w komplecie, NBA mnie nie interesuje więc zostanę przy pierwszym progu- jakoś byłem zrażony do Spec Ops ale chyba chcę ją przejść dla tej fabuły...

Hm Pre-Sequel wygląda fajnie, ostatnio o nim myślałem.
Ktoś chce się wymienić? Mam zbublowane Lordsy of the Fallen i parę trochę większych gier z poprzednich okazji.
http://steamcommunity.com/id/jjforcebreaker/

19.07.2016 19:25
odpowiedz
.:Jj:.
83

Teraz nie mam czasu bo długi temat, może potem zajrzę ale tylko ostatnie zdanie
No i Panowie, jeszcze jedna rzecz. Grozicie karą śmierci, ludziom, którzy chcą zostać terrorystami samobójcami? No na pewno się przestraszą.

To nie jest kwestia kary. Pomijam filozoficzne wywody o winie, pojmowaniu moralności itd.
Zabicie takiego delikwenta jest prewencją i ochronieniem przed śmiercią niewinnych osób. Tylko tyle. Postulować o ucięcie rok nie ma sensu- raz koszty, dwa- nawet bez nich będą zagrożeniem, a do tego balastem i dla służb zdrowia i bezpieczeństwa.

Neutralizacja. Tyle i aż tyle. Jak sto razy kogoś się zabije->pozbawi możliwości zabicia niewinnych 'w imię ISIS' czy cokolwiek innego- może 101szy pomyśli- 'kurde może to nie ma sensu. Może spróbuję rozprzestrzeniać Islam przez tworzenie sztuki i pociągającej kultury'.

Może nie i będzie trzeba będzie w Europie zabić 25 tysięcy zradykalizowanych ludzi. A jeśli się nie ustabilizuje Bliskiego Wschodu- tysiące kolejnych którzy się będą tu rodzili i przybywali w celu niesienia śmierci.

Skoro społeczeństwa rezygnują z prywatności i są inwigilowani w mediach społecznościowych, podsłuchiwani w rozmowach itd.- może by oczekiwać w końću efektów? Słyszy się o aresztowaniach, ale to naprawdę wciąż za mało i dotyczy głównie końcowych etapów na 5przed12.

A nie chodzi o to by kogoś odstrzelić z bombą w ręku, w czasie gdy dwóch innych się wymknie i zabije. Trzeba interweniować już na wczesnym etapie
- granic Unii
- podstaw społeczności muzułmańskich w Europie Zachodniej, z których część radykalizuje ludzi, wpsółpracuje z terrorystami (wysyłając ludzi i organizując pieniądze).

Kiedy ostatnio zorganizowali ci ludzie marsze przeciw ISIS, kiedy zaproponowali reformę swojej społeczności, kiedy zaczęli wewnętrznie walczyć ze złem które tam się rodzi?
Skoro sami tego nie potrafią, to niestety antyterroryści muszą Ahmeda odstrzelić nie kiedy będzie jechał vanem na lotnisko, ale gdy 3msce przed tym będzie na Facebooku zapowiadał że 'poleje się krew'.

Głupie polubienie komunikatu jakiejś bojówki ISIS powinno być już czerwoną flaga.

19.07.2016 18:42
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
.:Jj:.
83

A.l.e.X=> jesteś młody więc pewne oczywiste rozwiązania wydają Ci się skrajne.

ale skrajne rozwiązania są także przejawem nadużycia władzy
Aresztowania terrorystów to skrajne rozwiązania?
Zamykanie wybranych meczetów które od lat szerzą nienawiść w stosunku do kraju w którym się znajdują?

W jaki sposób jest to nadużyciem władzy, skoro kraje zachodu nadały sobie prawa do sprawdzania i podsłuchiwania absolutnie każdego? Słucham.

bo co by było gdyby tobie ktoś podrzucił materiały terrorystyczne i za nim być otworzył buzie wisiałbyś już na gałęzi.
I po co zakładanie tak nierealnej sytuacji w celu dyskredytacji generalnego argumentu?

Gdzie napisałem o wieszaniu za ulotkę w kieszeni?
Ktoś by mi podrzucił.... wielokrotne rozmowy z werbownikami z ISIS?
Ktoś by mi podrzucił deklaracje (również wielokrotne) walki w imieniu Allaha i niszczenia niewiernych?

Postaraj się nie być śmieszny- nikt nie sugerowałby wieszania za brodę albo noszenie chustki...

Dlatego uznano prawnie zasadę domniemania niewinności i dlatego trzeba winę udowodnić aby nie dochodziło do takich sytuacji i być sprawiedliwym zawsze w osądach.

Przecież napisałem o sądach.
Swoją drogą 'domniemanie niewinności' dla kogoś kto kto pół roku temu w Syrii ścinał głowy? Skomentują to milczeniem bo jesteś zawsze w dobrym humorze i nie chcę tego psuć.
Oczywiście że po to są sądy. Po to jest totalna inwigilacja telefonów i mailów (ed. i ogólnie Netu)- do zbierania dowodów i prewencji.

Co oni czują? Pewnie im smutno że w Europie rządzą tłuki buraczane wspierające Stany Zjednoczone które zabijają ich przywódców i wywołują wojny domowe i pozwalają na rozrost siatek terrorystów we własnych 'cywilizowanych' krajach.

Zachód nie jest w stanie kontrolować przybywających osób, w takiej sytuacji nigdy nie powinien otwierać granic bez odpowiedniego przygotowania- zarówno siebie, swoich służb jak i społeczeństw. Teraz jest za późno, jakiekolwiek stanowcze działania spotykają się głównie z liberalnym bełkotem. O prawa człowieka. W stosunku do uciekających współpracowników walczących dla ISIS.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-19 18:48:55
19.07.2016 18:11
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Na szczęście obecny model zawiódł i zawodzi nadal i nie trzeba się martwić jego uwzględnianiem w przyszłych planach ;)

Jednym z głównych grzechów Unii jest dawanie plamy na strzeżeniu ich zewnętrznych granic. Gdyby dziesiątki miliardów nie poszły na ratowanie niektórych banków tylko na reformę straży w Grecji i krajach Bałkańskich to obecny kryzys imigracyjny byłby na pewno dużo lżejszy.

Biorąc pod uwagę siłę wojsk Unii i generalnie NATO- reakcja względem przemytników była Delikatnie mówiąc- bardzo kiepska. I nie mówimy tu o kwestii tygodnia. Ci ludzie przeprowadzali desant przez całe miesiące. Dopiero w mediach pod koniec głównego okresu coś tam zaczęło brzęczeć o akcjach wymierzonych w grupy przemytników.

Pierwsza rzecz- główna deportacja dotyczyła by radykalnie nastawionych osób, nie całych społeczności muzułmańskich. Podobnie z zamykaniem ich meczetów i miejsc które zajmują się propagoawniem nienawiści i werbunkiem do IS. Jeśli prawo nie pozwala na selektywne zamykanie meczetów- trzeba zmienić prawo. Jak Niedasie- to lepiej od razu poderżnąć dzieciom gardło by nie mogli tego zrobić terroryści.

Uszczelnienie granic powinno być wprowadzone już dawno temu, razem z przywróceniem kontroli granicznej w samej Unii.
Pogłębiona współpraca wywiadów istniejących( jeszcze) państw na Bliskim Wschodzie z wywiadami krajów Zachodu toi temat na osobny post.

Większość imigrantów drugi raz nie wróci jeśli będą mieli bezpieczny dom do którego się ich wywiezie.

A byli terroryści, radykałowie itd? Cóż, póki nie powstaną z grobów to też nie powinni być dalej problemem. Jeśli ktoś w Europie ma problem z karą śmierci dla osób które:

- nie uznają i nie respektują zasad i wolności w krajach demokratycznych
- wspierają terroryzm
- nie respektują jakichkolwiek 'praw' (też osobny temat...) człowieka
- nie prezentują jakiejkolwiek formy dialogu poza agresją
to niech przynajmniej nie protestują w przyszłości przed wywożeniem ich do Stanów w celu uśpienia. Zresztą, na Białorusi nie ma kary śmierci?

Oczywiście że wolałbym żeby ci ludzie żyli, pracowali, mieli rodziny- też nie wina wielu z nich że kraje zachodu dokonywały przez ostatnie 200 lat podbojów i przewrotów w tym rejonie. Ale to są owoce tak zepsute że nie ma mowy o jakiejkolwiek resocjalizacji.

Sam jestem w 100% za pomocą dla uchodźców. Są setki normalnych ludzi, wdów, sierot, starców itd. które powinny dostać w Europie azyl i pomoc.
Niestety dla typowego Seby Ultrasa nie ma rozróżnienia- każdego by bił, każdy to brudas i terrorysta. Wielcy Sarmaci, tłukący Irańczyków.

A po zamachach we FR czy DE okazuje się że wywiady miały tych terrorystów na obserwacji. Zakładam że tolerancja zakazuje aresztowania kogoś kto deklaruje posłuszeństwo Daeshowi i obiecuje że będzie przelewał za nich krew.

ed: swoją drogą może zamiast pakować miliony w ŚDM trochę by na tym przyoszczędzić i kasę wysłać na pomoc Chrześcijanom na Bliskim Wschodzie i w Afryce?
Albo chociaż zapłacić za przyjazd tych którzy nie mają pieniędzy by uciec?

http://shoebat.com/2015/03/12/six-hundred-christian-warriors-put-the-cross-on-their-foreheads-and-are-now-fighting-isis-who-put-on-their-foreheads-the-mark-of-the-beast/
http://www.breakingisraelnews.com/56071/fierce-female-christian-warriors-take-on-isis-middle-east/#0v0fCCWj8WsKIdp6.97

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-19 18:19:10
19.07.2016 15:31
2
.:Jj:.
83

Czyli powinniśmy cię powiesić

Chcesz wieszać ludzi?
'My'? Kto?
Jabhat al-Nusra?

Brzmisz trochę jak radykał. Uważaj na słowa.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-19 15:32:29
19.07.2016 15:29
3
.:Jj:.
83

Udowodnione kontakty z terrorystami, nawoływanie do zabijania i wojny z zachodem, zamachów itd. to było by za mało dla Ciebie?
Szczerze? Dla mnie wystarczył by wykonany jeden telefon do kogokolwiek kto należy do siatki terrorystycznej na bliskim wschodzie.

Amerykanie nagrywają od dekad Europejczyków, my sami siebie też od kilku lat. Nie było by problemem ustalenie z kim dana osoba rozmawiała i często- co mówiła.
To już jest od dawna, niestety nikt niczego z tym nie robi na poważnie.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-19 15:30:55
19.07.2016 15:25
3
odpowiedz
14 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Nie da się ich po prostu deportować, odebrać im zasiłków etc.

Członkowie szczepu NIedasie to niestety rosnąca grupa etniczna na zachodzie. Da się i to prosto. Jak?

1. Bierzesz kartkę
2. Na kolanie piszesz że każdy zidentyfikowany radykał będzie pozbawiany wszelkich praw, majątku i poddawany automatycznie 48h sądom. Po ustaleniu winy będą od razu wieszani,
3. Przepychasz w pierwszym czytaniu o 3 w nocy. 3:15 podpisane, 7:00 wchodzi w życie.
4. ???
5. Profit. Ichni ZUS po tygodniu miałby już środki na dozbrojenie swojej armii i dobicie, wraz z Vladkiem (mówi się trudno) rebeliantów w Syrii.

Tu kolejny zysk!

1. W Syrii kończy się wojna domowa
2. IS wypchnięty poza granice
3. Rozpoczyna się odbudowa instytucji i infrastruktury
4. Imigranci mogą wrócić do domu
5. ???
6. Profit! Europa na pożegnanie daje każdemu przed wsadzeniem na prom/ samolot pożegnalny koszyk z frykasami- sery z Francji, wursty z Niemiec, może jakiego oscypka od nas. I Europa i Syryjczycy szczęśliwi- kontynent ma spokój a oni unormowaną sytuację w kraju.

Ludzi którzy nie akceptują praw są nimi nagradzani, inni płacą za to cenę będąc zarzynanymi we własnym kraju.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-19 15:27:04
19.07.2016 14:45
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Kontrpropozycja?

Polecam ostatnie artykuły nt. działań rządu Francji który z całą siłą tłumił przedostawanie się info o MAKABRYCZNYCH torturach przed egzekucjami w Bataclan, przed przedostaniem się do opinii publicznej.

Tu jest pełnia działań- okłamywanie i zdrada swojego społeczeństwa.

O proszę- niedługo to będzie codzienność, inshallah!

ed: i znowu x2!
https://twitter.com/wszewko/status/755385767296393216

Ich są tysiące.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-19 14:57:55
19.07.2016 14:41
odpowiedz
.:Jj:.
83

A i co do bierności i bezradności- kolejny kraj się radykalizuje i islamizuje, znoszona są jakiekolwiek standardy i podstawowe prawa człowieka (wsytarczy spojrzeć na traktowanie więźniów politycznych). Jaka reakcja zachodu?

Nie ma żadnej. Turyści już odpływają. Za to będą napływać inni turyści- w czarnym.Z południowo-wschodniej granicy.

19.07.2016 14:33
3
odpowiedz
.:Jj:.
83

albo jest to trudne.

Hehe. To ogólnie dobrze podsumowuje kondycję zachodu- 'o kurde, to będzie trudne'.
Że też generałowie Cesarstwa nie wrócili do domu po napotkaniu oporu gdy dotarli do Tracji.

Co bym zaproponował przywódcom Zachodu? W pierwszej kolejności bym ich usunął bo są niekompetentnymi zarządcami narodowych problemów, a nie przywódcami (jak to ostatnio gdzieś zasłyszałem). To by ułatwiło sprawę.

Weźmy za przykład ostatni kryzys migracyjny- nawet nie wiem od czego zacząć. Od obciągania Turcji zanim ta zrobiła jakikolwiek ruch do umiejszania swojego wspierania imigracji, od besztania krajów wschodu i południowego wschodu które stawiały opór imigracyjnej fali? Może od miesięcy bezowocnych rozważań, negocjacji i generalnie bierności gdy Europa de facto przeżywała zorganizowany desant imigrantów, terrorystów, przestępców i radykałów?

Może jednak bym zaczął bycia kompletna dupą wołową w kwestii Europejskiej jedności względem wojny domowej w Syrii przy jednoczesnym wypinaniu dupska w stronę US, by te dymało cały Zachód przez używanie CIA i ''''''''umiarkowanych''''''' ''''''''''''rebeliantów'''''''''''' do wywołania kolejnej wojny domowej i obalenia kolejnego przywódcy by jeszcze bardziej rozpieprzyć Blisko Wschód?
Może powinienem zacząć polityki sprowadzania ludzi z Afryki i Bliskiego wschodu, zamiast realnie walczyć ze spadkiem dzietności i degeneracją społeczną we Francji czy Niemczech?

Nie chce mi się sprawdzać w jakim stopniu REALNIE Angola zakazała Islamu, ale to byłby doby pierwszy krok w Europie.
Komuś się to nie podoba?

Ok- ale niech będzie sprawiedliwość. Skoro można zaczerniać i Islamizować Europę, to powinno się dać wybielać i uchrześcijaniać (sry...) Afrykę i Bliski Wschód. Co?! Nie podoba im się?

To wyp. z Europy.

Zachód już dawno skapitulował. Gdyby 80 lat temu we Francji ktoś publicznie zaapelował o życie (a raczej śmierć) z terroryzmem z ramienia władzy-> pewnie by go ścięli na ulicy. Ale wtedy mieli resztki jaj.

Przecież w Niemczech robią najazdy na domy ludzi którzy na Twitterze publikują kontrowersyjne opinie, zamiast robić najazdy na meczety z ekstremistami.
Jakiś czas temu pod publikę zrobili we FR czy DE kontrolę i co? Okazało się że pełno radykałów i osób wspierających terrorystów. Nikt niczego z tym nie robi.
Tylko służby apelują o rozpoczęcie działań i informują ilu terrorystów już jest w Europie. Wołanie na puszczy.

Zachód jest głupi I ślepy i będzie umierał regularnie i żył w strachu. Mnie to nie rusza, tak jak Carlin- czerpie przyjemność z obserwacji samounicestwiania się cywilizacji i spuszczania dorobku 2k lat walki w kiblu.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-19 14:38:02
19.07.2016 12:21
odpowiedz
.:Jj:.
83

Seria Metro to jedna z najlepszych nowych marek growych ostatnich lat.

Kapitalne tytuły.

19.07.2016 12:03
1
.:Jj:.
83

Lecz się.

19.07.2016 00:18
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Już ja widziałem tych młodzieńców. Oczy niewinne, mleko pod nosem ->

Skoro 17 lat to pewnie tak naprawdę 24 i 3-letnia służba w jakiejś milicji powstańczej w kartotece.

19.07.2016 00:16
.:Jj:.
83

Lutz jesteś żenujący. Przynajmniej siedziałeś cicho, ale widzę nie wytrzymałeś- trzeba było popierdzieć o Swetru.
Nie nasza wina że na niego głosowałeś i się zawiodłeś.
Żebyś Ty chłopie kiedyś cokolwiek konstruktywnego tu napisał.

Skoro Flyby to flajbaj, to czy mogę (tak dla heheszków) zwracać się do Ciebie 'Kutz'? Tylko nie bierz tego jako nobilitacji, w sensie z tym reżyserem w zamyśle, chodzi o coś innego.

18.07.2016 23:06
odpowiedz
.:Jj:.
83

Polecam https://twitter.com/Souria4Syrians/status/755014316407988224

Ja wciąż się nie mogę otrząsnąć po tej klapie. Co tam się stało? Jest tyle dziwnych i dwóznacznych zdarzeń... w trakcie, po i jak się okazuje- przed.

Niekompetencja i zdrada wśród rebeliantów, kombinowanie Erdogana, działania służb, udział innych krajów...
Wystarczyło zestrzelić tą kanalię nad morzem Marmara jak była okazja. Fakt że nie strzelili daje dużo do myślenia.

Co do samego poddawania się cywilom- dziwne ale w sumie zrozumiałe. Jak rada pokoju miała by masakrować cywilów? To byłby krach PRowy i nie tylko, nikt by ich nie bronił. Poparcie cywilów to jedno, ale jak to było źle zorganizowane i nie było szansy na obalenie rządu to po co i z kim mieli walczyć... A jakby się poddali to by ich wszystkich zarżnęli po pojmaniu. A tak to jest szansa że większość przeżyje.

Kombinowanie z karą śmierci, pogrywanie z USA- ewidentnie Zachód przegrywa Turcję. Szkoda, jakby mało było problemów, jeszcze oni... Szokuje też brak reakcji zachodu. Erdogan też to dobrze (wolno) rozgrywa teraz. Eh.

Camelson=> nie żartuj :) Jaki dowód? Chcesz powiedzieć że to rozpoczęcia wojny, obalania rządu Stany potrzebują dowodów?

Co było z bronią masowego rażenia?
Zresztą ich chyba każda interwencja w ostatnich dekadach była kiepska. Co obalali kogoś to rozpoczynało się piekło. CIA to banda idiotów i prawdziwi terroryści świata zachodniego.
Kto by z pocałowaniem ręki nie przyjął z powrotem Saddama, Kaddafiego?

Afganistan, Nikaragua, Iran, Chile, Irak, Kongo, Boliwia...
Większość zła z ostatniego półwiecza zrodziła się na dyktando tych terrorystów.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-18 23:15:23
18.07.2016 19:52
odpowiedz
.:Jj:.
83

a znam ich parę, produkty z zupełnie innej pułki, tam nie ma dmuchanego chleba za 1.50 i bułek za 30 groszy,

Raz- 'pułka' :)
Dwa- akurat rzeczy takie jak pieczywo to chyba najbardziej się różnią między poszczególnymi sklepami. Oczywiście że w danym rejonie prawdopodobnie będzie ten sam dostawca, ale w żadnym wypadku nie jest w jakikolwiek sposób zunifikowane.

Podobnie jak choćby sklepy Tesco- Społem różnią się asortymentem, wielkością, wystrojem itd. W promieniu 2km mam chyba 7 sklepów Społem- od małego osiedlowego sklepiku w poPRLowskim pawilonie z cenami na zasadzie 'U Żyda' , bez produktów ekstra i obsługą która każdego nie-emeryta bieże za potencjalnego złodzieja, po duży powierzchniowo sklep z ekstra wystrojem, osobnym pomieszczeniem na alkohole, zewnętrzną piekarnią, zewnętrznym bistro itd.

W Społem koło mnie, średniej wielkości, chleb (poza fajnym pumperniklem) jest średni- ot zwykłe pieczywo, zwykłe bułki, ekstra chleb jest- bo obsypany ziarnami.
Żadnego segmentu ekstra, wszystko droższe niż w sklepach obok.

18.07.2016 15:07
odpowiedz
.:Jj:.
83

+

17.07.2016 22:25
odpowiedz
.:Jj:.
83

Gra miała demo gdy byłą dostępna zwykła wersja.

17.07.2016 22:23
odpowiedz
.:Jj:.
83

Dlaczego ktoś miałby zwracać uwagę na nieporadny zbiór newsów nastolatka?

I dlaczego dajesz link prowadzący do subskrypcji tego kanału? Troszkę to 'nie teges'.

17.07.2016 16:23
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

mam wrażenie że komputer sie grzeje bo karty graficznej to nie da sie dotknąć

To jak myślisz, co powoduje wyłączanie komputera jeśli nie przegrzewanie się karty graficznej?
Zmień wszystkie ustawienia graficzne na low. Wyjmij kartę i ją wyczyść, podobnie jak resztę komputera.

16.07.2016 21:11
odpowiedz
4 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Jeśli wierzyć nagraniu, stało się to w jakimś chińskim szpitalu, monitoring ukazuje "wyjście" duszy z ciała kobiety.
Ja wierzę temu nagraniu, nauka chińska zna takie przypadki.

http://tiny.pl/g9wkz

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-16 21:12:00
16.07.2016 14:39
odpowiedz
3 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Jeszcze większe zadłużanie kraju jest ok bo poprzednicy też tak robili?

Uważasz że jesteś bystry czy sprytny wstawiając takie grafiki?

16.07.2016 03:43
16.07.2016 02:53
odpowiedz
.:Jj:.
83

Żołnierze zajęli (?) CNN Turk.

Live:
https://www.youtube.com/watch?v=sO0g09LfbNQ&feature=youtu.be

Tu i tam coś wybucha, na pewno to nie koniec.

16.07.2016 00:04
odpowiedz
2 odpowiedzi
.:Jj:.
83

A jednak Katar.

15.07.2016 23:51
3
odpowiedz
.:Jj:.
83

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 23:52:16
15.07.2016 23:38
odpowiedz
.:Jj:.
83

Erdogan próbuje tłuc wersję że mniejszy odłam wojskowy forsuje zamach stanu, jednocześnie wzywa ludzi (!) do walki przeciw wojsku i już kolejne źródła plotkują o szukaniu azylu poza terytorium Turcji.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 23:43:19
15.07.2016 23:27
odpowiedz
.:Jj:.
83

Niepotwierdzone z wojskowych źródeł US:
Erdogan chce azylu w Niemczech.

ed: premier z Ajfona ;)

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 23:32:04
15.07.2016 23:23
.:Jj:.
83

Czyli dobra zmiana. Cóż za noc!

15.07.2016 23:14
odpowiedz
.:Jj:.
83

Też o odrzutowcu czytałem, ale jak jeszcze nie odleciał to już chyba bezpiecznie nie odleci.

I mają już stan wojenny.

http://www.hurriyetdailynews.com/group-in-military-attempted-uprising-turkish-pm-says-top-general-may-be-held-hostage.aspx?pageID=238&nID=101669&NewsCatID=341

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 23:24:10
15.07.2016 23:01
odpowiedz
.:Jj:.
83

Obecna władza z sporą zaciętością zwalczała wszelkie podrywy niepodległościowe Kurdów.
Niemniej sami Kurdowie chętnie walczą z ISIS- takich ludzie w regionie niewiele, dlatego na świecie jest sporo krajów które chętnie by ich mocniej wspomogły, zapewne w zamian ze różnego typu rozluźnienia.

O podziale Turcji raczej szybko nie będzie mowy ale hej- od czegoś trzeba zacząć.

https://twitter.com/SelinTunerr

Media społecznościowe i ruch powietrzny prawie w całości zamknięty.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 23:06:54
15.07.2016 22:54
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Nie żadnej wojny, chyba że w ostatnim czasie Rosja czy Stany kompletnie przejęły kontrolę dowodzenia nad wojskiem Tureckim.
Nie jestem fanem Erdogana, zmiana może być potencjalnie dobra.

Jak mam w ciemno powiedzieć kto po cichu wspiera ISIS to poza Saudami powiedziałbym że wiele osób w Turcji.

Ciekawe czy coś z Kurdystanem będzie.

Polecam:
https://twitter.com/SkyNewsBreak
http://www.hulkusc.com/watch-msnbc-live-streaming/
http://www.hulkusc.com/watch-fox-news-live-streaming/

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 23:01:41
15.07.2016 22:26
odpowiedz
.:Jj:.
83

Lepiej by nie zgubiły się im przy okazji głowice jądrowe. Bardzo ciekawe, szukam jakiegoś komunikatu wojska US, stacjonują tam.

Swoją drogą przydałby sie osobny, ogólny wątek polityczny.

http://edition.cnn.com/2016/07/15/asia/turkey-military-action/index.html?adkey=bn

Wiele kanałów nadaje o tym, tu stream MSNBC http://www.hulkusc.com/watch-msnbc-live-streaming/

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 22:49:11
15.07.2016 19:41
odpowiedz
.:Jj:.
83

To nie jest kwestia przesadzania. Nie chcę wyolbrzymiać zainteresowania Francuzów rządami w PL, ale jak Ty byś się poczuł? Przecież te ofiary to nie członkowie Europarlamentu.

Co ma Amerykański turysta zabity przez było nie było Francuza, do przyjmowania imigrantów i uchodźców w ostatnich 3 latach?
Tym bardziej- co ma do polityki kolonialnej i polityki społecznej od końca 2WŚ?

Ty uważasz, że ośmiesza, ja uważam że PIS właśnie zyskuje kilka % w sondażach.

Ale jedno nie przeczy drugiemu. Oczywiście że wszystko co mówią politycy ma przede wszystkim być korzystne dla nich. Wiadomo że jak ktoś jest entyEU to co by się nie stało- krytykowanie EU odbierze pozytywnie.
Przecież ten rząd się ośmiesza od wygranych wyborów a jakie ma poparcie?

Jedno drugiemu nie przeczy. Można kraść jednocześnie oskarżając innych o kradzież i mieć poparcie. Taki kraj.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 19:42:36
15.07.2016 19:32
odpowiedz
.:Jj:.
83

Ale to są zupełnie różne kwestie.

Zwłoki dobrze nie ostygły i pyskowanie o gejostwie i kwiatkach jest najdelikatniej mówiąc- nie na miejscu.
Problemy Francji są dużo głębsze, bardziej złożone i starsze niż ton polityki Europejskiej z ostatnich kilkunastu lat.

Jedyne co to robi to ośmiesza rząd i robi przykrość osobom które ucierpiały w tym zamachu.
Zamiast atakować w ten sposób, jak już musiał coś powiedzieć, to trzeba było zapewnić o wzmożonych staraniach dla dalszego zapewnienia bezpieczeństwa w kraju, o planach podjęcia rozmów i konsultacji z rządem Francuskim w celu znalezienia jakiegoś rozwiązanie, obrania nowej strategii, czegokolwiek...

To że Unia daje dupy jest oczywiste, tylko po co to przypominać w TEJ chwili?

To ten sam poziom zerowego wyczucia i braku pomyślunku co wypowiedzi sołtysowej o nieprzyjmowaniu uchodźców (gdy ciała po zamachach w Paryżu dobrze nie ostygły)- takie rzeczy się ustala za kulisami na herbatce z Merkel, a nie wygłasza przed kamerą. I co to ma bezpośrednio w związku z danym zamachem?

Jak zwykle murzyńskość wyczucia.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 19:32:43
15.07.2016 14:08
2
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Szyszkłak=>
Zastanawiam się czy taka Francja czy Anglia nie znalazły się już w punkcie bez powrotu w kwestii imigrantów i walki z terroryzmem.

powiedz mi.

https://twitter.com/bbcbreaking

15.07.2016 03:15
2
odpowiedz
.:Jj:.
83

Za tydzień na Facebooku znudzą się ludziom virale o tej tragedii, za dwa tygodnie nikt w mediach nie będzie o tym już mówił.

Może jakby prezydent zginął to by z miesiąc trąbili. Póki nie zmądrzeją to będą ginąć. Tak się kończy systemowe i systematyczne podkopywanie swo... a zresztą.

15.07.2016 01:43
.:Jj:.
83

dobrze się bawisz?

15.07.2016 01:40
2
odpowiedz
2 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Niedobrze się robi z powodu ataku, w najbliższych dniach będzie się również niedobrze robiło od wypocin w 'mediach' społecznościowych, ta sama zdarta tępa płyta:
- módlmy się za rodziny
- nie dajmy się nienawiści
- Islam to religia pokoju
- nie należy obwiniać wszystkich
itd.

Hej miśki- skoro 5% to potencjalni ekstremiści i nie da się ich odseparować to macie wybór:
a) będziecie żyli z wszystkimi i nadal ginęli
b) solidnie zreformujecie swoje stanowisko.

Też bym wolał żeby się dało wyłapać xxx osób i mieć spokój na lata, ale jak widać od dłuższego czasu- nie da się.
Francja w wielu większych miastach to jedna wielka dżungla pod względem emigracji, bezpieczeństwa i struktury społecznej.

Będzie tylko gorzej, tym bardziej z tak słabym politycznym przywództwem.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 01:42:35
15.07.2016 01:35
3
.:Jj:.
83

Tak ciężko wejść na jakikolwiek serwis informacyjny?

ossochozi?
Jan Rokita w amoku staranował w Seicento grupkę harcerzy. Już wiesz.

..
' ... '

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-15 01:36:23
15.07.2016 00:29
.:Jj:.
83

Dorośniesz to zrozumiesz.

14.07.2016 22:22
odpowiedz
.:Jj:.
83

PC Gamer rozdaje klucze Steam do gry Lovely Planet
http://www.pcgamer.com/win-a-free-steam-key-for-lovely-planet/

To że ma karty to dziś raczej nic dziwnego, ale kurde- gra nie ma negatywnych/ mieszanych recenzji! :> Ba, ma bardzo pozytywne. Zazwyczaj to kasztaniaki.

A i akcje nie wymagają Twittera ani zaawansowanych rzeczy na FB.

14.07.2016 20:02
.:Jj:.
83

ed: nieważne, nie doczytałem, myślałem że piszesz o Jarku- ja nadal nie rozróżniam.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-14 20:04:17
14.07.2016 20:01
odpowiedz
11 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Czemu jak jest nieprzerwany wysyp wstydu, afer, krętactwe, chamstwa i buractwa to zwolennicy rządzącej elity się nie odzywają, a wtedy gdy nic się nie dzieje, to wychodzą z norek?

Cóż to za filozofia?

Tak wstyd przyznać że te osoby to gbury, tłuki i nieuki? Dlaczego?

W PO jest masa niekompetentnych cwaniaków, złodziei i zwykłych karierowiczów którzy służbę Państwu traktują tylko jak skok na kasę. W PSL jeszcze więcej kombinatorów-Januszy, ale na poziomie gminnym, lokalnym i szwagrowo-spółdzielnianym.
I co, da się?

Nikt nie broni apelu 'poległych' w 'zamachu' 'patriotów' przy uroczystościach P44?
To tylko jedna wisienka.

Ja nadal czekam na tą listę uczelni które dostały tą rydzykową dotację. Ile lat czekania na odpowiedź?

Od tego momentu pojawiły się grube dziesiątki przekrętów, cwaniactw i naruszeń prawa, przyzwoitości i elementarnej kultury politycznej... Trzeba iść do przodu, a tu nic.

Skoro zmiana ma być dobra, to oczekuję że nie będzie GORSZA od tego co było. A tu klops.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-14 20:05:11
14.07.2016 16:41
odpowiedz
.:Jj:.
83

Jak skorzystasz i będzie Ci mało to wieczorem udaj się na Zawodzie lub Załęże- będziesz miał więcej atrakcji.

14.07.2016 13:05
.:Jj:.
83

Przecież to Hitchcock...

14.07.2016 09:53
-1
odpowiedz
.:Jj:.
83

13.07.2016 23:54
.:Jj:.
83

Prawo w założeniach pewnie mądre, niestety opracowane, wdrożone i egzekwowane przez idiotów.

13.07.2016 20:37
.:Jj:.
83

Ten post to sarkazm?

13.07.2016 19:17
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Rysiek Szydło po prostu ma farta! :))

13.07.2016 19:08
odpowiedz
.:Jj:.
83

Indie Legends 4 Bundle
€3.15
https://www.bundlestars.com/en/bundle/indie-legends-4-bundle

Party Hard
Lethal League
Viscera Cleanup Detail Complete Pack (inc. House of Horror DLC)
Door Kickers
Skullgirls
Sir, You Are Being Hunted
Reus
Another World – 20th Anniversary Edition
Save 10% Code

Na pewno polecam Door Kickers! AW20th Anniversary nie grałem, ale dla niego raczej nie będę brał bundla. Kiedyś myślałem o Reusie ale też mi przeszło :) Reszta:

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-13 19:09:33
13.07.2016 19:00
.:Jj:.
83

O to już dawno się przestałem martwić- czynem nie reprezentują absolutnie żadnych wartości.

Za to słowem? Świętsi od Chrystusa.

Przecież będą znowu wykopki robić wbrew woli rodzin ofiar wypadku w Smoleńsku. Od lat angażują się w prostytucję instytucji kościoła katolickiego w Polsce. Oj nie, o to się nie martwię :)

13.07.2016 15:34
1
odpowiedz
2 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Czy na obchodach Powstania Warszawskiego wyczytane zostaną nazwiska ofiar katastrofy smoleńskiej? - Uważam, że to jest bardzo piękna decyzja, uhonorowująca tych, którzy na służbie dla ojczyzny ponieśli śmierć - powiedziała dziś na konferencji prasowej premier Beata Szydło.

Czy to ich szambo nie ma dna?

'Co by tu jeszcze obrzydzić...'

12.07.2016 21:36
.:Jj:.
83

Dzięki za info, ja klucz mam od 2010, już w tamtym okresie gra właściwie była prawie martwa, wątpię by był wielki boom i społeczność odżyła.

Sama gra bardzo fajna :)

12.07.2016 21:35
odpowiedz
.:Jj:.
83

The Humble Bundle Revelmode
https://www.humblebundle.com/revelmode-bundle
1$
Robot Roller-Derby Disco Dodgeball
Nidhogg Nidhogg
Choice Chamber

avg
Golf with Your Friends (Early Access)
Skullgirls + All Characters and Color Palette Bundle
Spelunky
Roguelands

15$
Rocket League

Niczego co by mnie skłoniło do zakupu, nawet jakby RL było w t2 to pewnie bym nie grał w nie zbyt długo.

12.07.2016 21:32
odpowiedz
2 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Vietnam? Nieźle :)

Ja mam dwuetapową weryfikację, nie słyszałem by ktoś zhackował to zabezpieczenie, więc póki żaden Azjata nie zacznie mi się kręcić koło telefonu to będę chyba spał spokojnie :)

12.07.2016 16:18
.:Jj:.
83

Nie doszukuj się tam żadnej głębi czy treści- to opłacone trolle które bez względu na typ informacji atakuję źródło które je publikuje, rozsiewając przy tym słomę ze swych butów.

Osoby które (za darmo) ich wspierają zazwyczaj siedzą cicho, bo co tu powiedzieć? Wstyd i tyle.

12.07.2016 13:31
2
odpowiedz
.:Jj:.
83

Na 500+ wzięliśmy 20 mld kredytu
Póki będą dawać nam kredyt, tango trwa!

W 2012r. Polska spłaciła dług Gierka. Jeśli obecny dług na rozdawnictwo będzie rosnąć, to czy następne pokolenie będzie mogło powiedzieć to samo o długu Namiestnika?

12.07.2016 12:11
odpowiedz
.:Jj:.
83

Już przed powstaniem tego masa ludzi chodziła po ulicach z nosem w telefonie nie do końca świadoma tego co się dzieje na około, jakby nie było wystarczająco źle...

11.07.2016 11:00
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Rozkradanie Państwa w biały dzień. 'Ważne że teraz nasi kradną więc jest ok'.

Zero słów oburzenia, zero potępienia.

10.07.2016 23:27
1
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Otworzyłem wątek i się ucieszyłem- o ktoś nowy coś napisał. Niestety Vitek, z całym szacunkiem ale lepiej było by gdybyś oszczędził sobie #55 a już na pewno #71. Chyba że byłeś już na granicy i musiałeś wyładować swoją frustrację.

Mam nadzieję że ulżyło.

12 lat temu założony profil, a słownictwo i nastawienie jak u 'świeżaka'. Nie wiem co chciałeś powiedzieć i co przekazać ale bycie złośliwym dupkiem nie pomaga.

'Sofizmaty rozszerzenia', pogoogluj i wyciągnij wnioski jak następnym razem nie postępować.

10.07.2016 11:23
odpowiedz
.:Jj:.
83

Ostatnio kilka razy o niej wspominałem, więc może modły został wysłuchane. Było by mega.

https://www.youtube.com/watch?v=j7AsYxY6nz4

10.07.2016 00:39
odpowiedz
.:Jj:.
83

Nie wyobrażam sobie grać na dłuższą metę (i dłuższymi posiedzeniami) na telefonie, nawet w tak świetny świetny i klasyczny tytuł jak TQ. Na pewno przyłożą się do portu, ale kurcze... jeśli dla kogoś to by było pierwsze spotkanie z marką to lepiej niech wyda 2€ w promocji na złotą edycję na PC.

Niemniej- chętnie sprawdzę przy okazji jak się w to gra i czy jest duże czy małe drewno ;)

09.07.2016 15:53
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Co za brak logiki, Boże.

Gra dopiero wyszła w nowym modelu. Każdy tytuł f2p ma na początku dużo graczy, potem spora część z tych osób prędzej czy później odchodzi.

Za kwartał będzie można odtrąbić sukces, jak relatywnie średnia ilość graczy dziennie będzie dużo wyższa niż przed przejściem na f2p.

Ja dziś próbowąłem z 10minut rozpocząć grę multi. Treningi rozpoczynają się od razu, multi, mimo że komplet ludzi czeka, rozpoczęło mi się z sporym opóźnieniem (i po kilkukrotnym rozłączeniu i spróbowaniu od nowa). Poczekam ąz ta 'faza 2' wyjdzie z bety.

09.07.2016 15:23
3
.:Jj:.
83

Możesz pojechać na jakieś kolonie i oszczędzić innym swojej bezdennej głupoty?

09.07.2016 00:53
.:Jj:.
83

W sensie dopiero założyłeś konto? Sprawdź czy nie masz na skrzynce maile z jakimś linkiem do kliknięcia. Masz jakiś komunikat z błędem?

Przed chwilą zalogowałem się, szybko i bez problemu.

08.07.2016 22:20
odpowiedz
.:Jj:.
83

Poszukaj w archiwum forum. Sam pisałem w takich wątkach dziesiątki razy. W sieci jest multum zestawień polecanych gier coop, wraz z info technicznymi i tipsami do rozgrywki, ale zakładam że podanie linka do wyszukiwania było by niegrzeczne.

08.07.2016 21:55
.:Jj:.
83

Patrząc na ostatnią akcje Steam, to skoro teraz na GMG ma -50% to na Święta na Steam będzie miał -33%.

08.07.2016 18:44
odpowiedz
.:Jj:.
83

Voobly.

08.07.2016 18:12
odpowiedz
.:Jj:.
83

Długo im to zajęło... zobaczymy zmiany w finalnej wersji 1.0. Z podobnych gier ostatnio Crea się pojawiła- bardzo fajna.

Liczę że Terraria: Otherworld też wyjdzie niedługo.

08.07.2016 17:40
.:Jj:.
83

Hakim=> jak nie masz karty to chyba najszybciej będzie podpiąć od kogoś z rodziny.

08.07.2016 17:22
.:Jj:.
83

Jest na to jakaś rada?

Jak nie widziałeś że to podróbka- zwrócić towar sprzedawcy, reklamować?

Nie siedzę w temacie GB, ale jakbym bardzo chciał przejść grę a fizyczny egzemplarz sprawiałby kłopoty to bym pewnie zagrał w nią na emulatorze na komputerze.

08.07.2016 14:09
1
.:Jj:.
83

Przerażające.

08.07.2016 13:11
odpowiedz
.:Jj:.
83

Summer Savers Bundle - $1.99
http://www.flyingbundle.com/?ref=4cdbbc329c8b7ac8232c6805fec182a1
Explosionade
Last Horizon
Magic Quest
Mystica: The Ninth Society
RoBoRumble
Star Sky 2
stratO
Tales Across Time
Trouble In The Manor

08.07.2016 12:23
08.07.2016 12:13
-1
.:Jj:.
83

Drackula=> hm nie zgłębiałem nigdy tematu, wydaje mi się że niektóre są a niektóre nie, ale też nie wiem co o tym decyduje.

JEŚLI podlega pod 'Rzym', to patrząc co (nie)robią z biskupią hołotą sprzedającą się politykom i działającą na szkodę społeczeństwa któremu mają służyć- również zostanie wysłany.

To jawna oznaka niepokorności, a wiadomo co się robi z takimi- uciszanie to będzie najlżejsza kara.

08.07.2016 12:01
-1
.:Jj:.
83

coś czuję że o. Wiśniewski zostanie wysłany na posługę na Madagaskar...

08.07.2016 12:00
-1
.:Jj:.
83

Nie wiedziałem że mamy dwupartyjny system polityczny.

Miała być Irlandia i Japonia, a są Stany Zjednoczone :/

08.07.2016 11:56
-5
odpowiedz
.:Jj:.
83

Morderców złapiemy, św. Lecha pomścimy!

widzę że problemy z erekcją nadal nierozwiązane i tylko szaleńcze minusowanie ~20sek po utworzeniu wątku jest w stanie to naprawić.
Czy lekarze nie znaleźli na te problemy rozwiązania??

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-08 12:02:52
07.07.2016 22:13
odpowiedz
.:Jj:.
83

DLH tym razem rozdaje World War II Panzer Claws 1+2
http://www.dlh.net/en/steam-keys.html

Trzeba mieć ustawiony język strony Niemiecki. Klucze jak zwykle w rzutach po 2k.

07.07.2016 19:41
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Żeby wyrwać się z zamkniętego koła, ktoś musi pójść po bandzie. Gdyby VR robiła jedna firma, mogła by puścić headsety poniżej kosztów produkcji. Niestety- jest konkurencja która zjada siebie nawzajem.
Możliwe że któraś z firm padnie/odpuści, ale poza OR i HTC jeszcze inni z tym kombinują.
A może wystarczyły by zapłacić 30mln za growego blockbustera na wyłączność dla VR?

Czy Call of Duty 48: VR , bez odpowiednika w tym czasie dla ludzi bez VR, nie potrząsnąłby rynkiem?

Drogi headset na którym nie ma w co grać póki co. Wystarczy parę świetnych gier, trochę indyków, kolejna generacja urządzeń VR i może koło zacznie się toczyć.

Nie sądzę by VR padło jak 3D, ale wciąż ma niepewną przyszłość w formie jaką zapowiadało.

07.07.2016 19:16
.:Jj:.
83

hmm
myślałem że to tylko na VR, a tu niespodzianka.

07.07.2016 18:16
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Obecne wydanie technologii V jest dla entuzjastów.

Nie ważne jaki crap będzie wychodził- będzie MOCNO przeceniony by twórcy mogli się zbliżyć do wyjścia na 'zero'.
Póki technologia nie będzie naprawdę popularna, ceny oprogramowania będzie mocno nieadekwatne do ilości+jakości tej treści.

Cena to jedna sprawa. Druga- póki co ani na OR ani Vive nie wyszło imho nic co by mnie na poważnie skłoniło do zakupu. Tak tak, jest parę ciekawych rzeczy, ale to nadal płytkie proste i bardzo krótkie/małe rzeczy.

Po tygodniu ostrego grania nie sądzę by cokolwiek się ostało do robienia.
Średnia moc sprzętu musi pójść w górę, jakość VR w kolejnych wydaniach musi być lepsza, twórcy muszą mieć więcej doświadczenia+kasy na projekty oraz jak już wspomniałem zainteresowanie musi być większe.

To że 'twórcy muszą jakość odrobić kasę' nie jest wytłumaczeniem dla klienta który za badziew jakości darmówek z Google Store płaci jak za zboże. Kogo to interesuje? Nikt łaski nie robi, to twórcy zawczasu powinni o tym pomyśleć.

I pewnie sami twórcy technologii pomyśleli i mają długofalowy plan. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

07.07.2016 16:31
odpowiedz
3 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Ktoś chce się zakładać o 'obciach imprezy'?

Mieliśmy leśnicze modlitwy. Co teraz?
Ja bym postawił na to, że wywiozą wszystkich na Wawel, każą zdjąć buty i pojedynczo wejść do wiadomego pomieszczenia i pomodlić się.

Pomijam drobne rzeczy jak sugestie o murzyńskości, przypadkowe wiece Patryjotów z pochodniami itd.

07.07.2016 13:49
.:Jj:.
83

Witamy w wariatkowie, gdzie chory psychicznie człowiek przewodzi MON!

Niech ich zagonią na wystawę i tłuką do łbów Objawienia Smoleńskie. Im bardziej ci ludzie się skompromitują na początku- tym lepiej. Nasi goście będą wiedzieli z kim mają do czynienia.

07.07.2016 11:38
odpowiedz
.:Jj:.
83

Sama zmiana modelu nie naprawi spapranej/ nieciekawej gry, liczę że solidnie popracowali nad zmianami i ulepszeniami tego tytułu.

Sprawdzić na pewno sprawdzę.

06.07.2016 23:29
odpowiedz
.:Jj:.
83

Pastę do zębów wstaw na dwa dni do zamrażalnika- będzie stały stan skupienia.

Nie denerwuj się też- jak zauważą że się pocisz to prawdopodobnie wezmą to bok na szczegółowe przetrzepanie, w tym badanie kul.

06.07.2016 22:03
odpowiedz
.:Jj:.
83

Myślę że przez dwa lata udało mu się wysłać, nawet jakby wrzucił do morza to już dawno fale wymyły by na ich brzeg i ktoś by to znalazł...

06.07.2016 18:40
.:Jj:.
83

TM polecam- 3 godziny zaangażowania w poniedziałki i środy i można przy ogarnięciu się dostać na luzie 4,5k CHF.

06.07.2016 16:57
odpowiedz
.:Jj:.
83

Mam nadzieję że ludzie będą głosowali portfelami.

06.07.2016 15:30
1
.:Jj:.
83

No dodatki do F4 rozczarowują. Od dodatkowych, osobnych pierdół są mody. Ludzie po dodatkach do gier jak Fallout oczekują dużych rozszerzeń, które będą zawierały nowe lokacje, przeciwników, sprzęt.

Myślałem że wyjdzą jeszcze ~2 duże rozszerzenia...

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-06 15:30:44
06.07.2016 14:11
1
.:Jj:.
83

Po co kupiłeś tą grę?

06.07.2016 00:13
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Cztery.

http://torchlight.wikia.com/wiki/Torchlight_II

Torchlight II is divided into four major acts, each featuring a hub town and large overland areas as well as dungeons.

Act I: The Estherian Steppes, a mountainous region inhabited by the Estherians. The area's town is the Estherian Enclave.
Act II: The Mana Wastes, a desert which is home to the Zeraphi, their city Zeryphesh, and their enemies the Ezrohir.
Act III: Grunnheim, a haunted forest that contains the ruins of an ancient dwarven civilization. An Imperial Camp serves as the player's town.
Act IV: The Broken Mines, a short act that serves as the game's finale. The act's town is Minehead.

05.07.2016 20:00
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Wypadły z TIRa?

05.07.2016 17:08
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83
05.07.2016 16:54
1
odpowiedz
.:Jj:.
83

Może to skrót myślowy autora- że nie można blokować komuś/grupom ludzi dostępu do sieci, tylko dlatego że są w opozycji przeciw rządzącym czy wyznają inna wiarę, mają inny światopogląd.

W tle jest pewnie domyślne 'dziś Internet jest wszędzie'.

05.07.2016 16:50
5
.:Jj:.
83

Zarówno te YouTubowe gadziny jak i samo Valve.

Valce stworzyło i nadzoruje CS:GO. Stworzyło i nadzoruje Steama, stworzyło i nadzoruje cały system na którym opierają się te napuchnięte jak bańka mydlana markety w TF2/CS:GO :) A najważniejsze- czerpie z tego wszystkiego profity.

W którymś materiale pojawiło się info o pozwie wystosowanym przeciw Valve. Szemrana strona rynku jest obecna od dawna, nawet pomijając ją- nie zrobili (skutecznie) niczego co bym zniwelować zasięg działania tego hazardu.
Nie rejestruje się regularnie (heh), ale nie słyszałem by w tej chwili Steam miał jakieś lepsze zabezpieczenia żeby dzieci nie były dopuszczane do tego chorego rynku.

Oczywiście że sąd sądem i jak przyjdzie do dowodów na bezpośrednią odpowiedzialność to to inna śpiewka. Ale moralnie według mnie jak najbardziej ponoszą winę za tą sytuację. Poza chęcią zysku, nie ma żadnego powodu by w te rynki były zaangażowane prawdziwe pieniądze graczy.

To ogromna głupakwa która żeruje (w dużym stopniu) na młodych ludziach. Wiem że to mętne wody- czym się różni kupowanie skinów od xx w tym mmo czy xx w tej sieciowej grze sportowej.
Nie jestem znawcą tego rynku, ale patrząc na samą ilość stron z hazardem rzeczami CS:GO, jestem pewien że coś jest bardzo nie tak.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-05 16:50:50
05.07.2016 15:29
2
odpowiedz
1 odpowiedź
.:Jj:.
83

Niesamowite że ludzie się łapią na takie historie, im dłuższa i bardziej ukryta istota pracy tym bardziej wygląda to na zwykły kant.

Wszystko za darmo, zostałeś wybranym, pracuj godzinę dziennie, wystarczy być ogarniętym, mały nakład pracy i 3-6-9-15tyś. na rękę...

Praca polega na doradztwie produktów bankowych

Wstydu oszczędź :)
Sam zwrot 'produkt bankowy' u każdego zdrowego człowieka wywołuje reakcję odłożenia słuchawki/zmiany kanału/ wyłączenia filmiku/zmiany strony.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-05 15:30:08
05.07.2016 14:14
2
.:Jj:.
83

A co się dzieje w Polsce, i dlaczego mówienie o czymś jest ślepym kopiowaniem?

Osoby w tym materiale są uczciwe i mają racje? Czy co chciałeś zasugerować?

05.07.2016 14:13
2
odpowiedz
.:Jj:.
83

'I co nam zrobicie?'

05.07.2016 12:19
14
odpowiedz
6 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Od pewnego momentu, podobnie jak TF2, GO zaczęło coraz bardziej przypominać złośliwego raka a nie grę.

Valve powinno dawno temu interweniować, no ale jak skoro tak łatwo się trzepie kasę na dzieciarni. Powinni nieźle w dupę dostać w sądzie, może się opamiętają.

05.07.2016 12:02
.:Jj:.
83

Niech umrze 20%. 'Wola Boga'.
Tak samo z chorym płodem który zagraża życiu matki- nie ruszać, 'Wola Boga'. Trochę zwięzłości logicznej.

Myślę że więcej ucierpi ten las przez dalsze wspieranie opału węglem, które forsuje obecny banda politycznych kompromitacji.

05.07.2016 11:47
05.07.2016 11:06
.:Jj:.
83

Przewertuję ten wątek dokładnie zatem :)

Musiałbyś przejrzeć kilka części- zdecydowana większość to jednopostowi frustraci którzy przychodzili, rzucali idiotycznego posta 'wspieram PiS, reszta to kurwy i złodzieje i zdrajcy narodu' i tyle po nich było.

Ostatnio pojawił się ktoś kto starał się w cywilizowany sposób rozmawiać (wypadła mi z głowy ksywka) ale po paru postach chyba zniknął. Poza tym masz kilku regularnych frustratów, ale niczego od nich nie wyciągniesz na temat tego co się dzieje tu i teraz.

Na stołkach szaleje kolesiostwo i nepotyzm? Cisza.
Finanse państwa coraz bardziej się rozklejają? Cisza.
Kibole i narodowcy prowokują, grożą śmiercią i pobiciami? Cisza.

Za to nie daj boże 'Sfetru' udzieli wywiadu to już leci cała płyta- tak jak ich Mistrz Marionetek nauczył. Pusta agresja i prymitywizm. W samym PiSie każdy kto miał coś w głowie i miał kręgosłup moralny to albo odszedł ale usunął się w cień.

05.07.2016 00:12
odpowiedz
.:Jj:.
83

Była promocja i nie ma promocji. Przeminęło z Gabenowymi wiatrami.
Bez szału delikatnie mówiąc. O ile trwałe odejście od 8-godzinnego szaleństwa to wielki plus, o tyle odejście od bardziej szalonych rabatów to już trochę lipa. Może to miało uzasadnienie jak dev rzucał jakieś super promo jak tylko xx% ludzi było przy kompach a reszta spała? Nie analizowałem tego.

W sumie też nie można oczekiwać że będą coraz większe promocje. Ok coś miało -75%, jak gra dobra to szkoda by było -90%, zwłaszcza że na PC inaczej się gry starzeją niż na konsolach. Niemniej rozczarowany jestem rabatami niektórych nowszych produkcji, jakoś zwolniły w powiększaniu się... hm.

No i zalew śmieci tez nie pomaga- wprowadzili przeglądanie kolejek za karty, ale nawet tram trafia się sporo badziewia. A już przeglądanie katalogu Steam to jedna wielka porażka, Jezu ile tego jest.

Może coś na SWS zrobią bardziej zmyślnego. Bo na Halloween to znów to samo będzie, tak jak zawsze 'to samo' na Wiosnobraniach :P

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-05 00:13:13
04.07.2016 15:59
-2
.:Jj:.
83

Poprawienie swojej pozycji w Unii jak i Europie poprzez trzaśnięcie drzwiami jest nierozsądne i przyniesie wiele skutków odwrotnych do oczekiwanych.

Zamiast cokolwiek napisać co nie było by postem-śmieciem przyłazisz i w bezpośrednim ataku personalnym od razu majaczysz o jakiejś sekcie Potem zarzucasz jakieś pompowanie merytorycznej wartości postów (?!).

Trzaśnij się emigrancie czajnikiem do herbaty zanim będziesz próbował rozmawiać następnym razem w ten sposób.

04.07.2016 15:26
-1
.:Jj:.
83

I po co człowieku się ośmieszasz?
Jak nie masz niczego do powiedzenia to siedź cicho. Gdyby w Twoich wypowiedziach było cokolwiek wartościowego. Naprawdę- cokolwiek. Spokojnie przymknąłbym oczy na docinki, złośliwości i całą resztę. Ale niczego w nich nie ma, naprawdę.

04.07.2016 15:15
-5
odpowiedz
4 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Nie wiedziałem że opowiadanie się po stronie rozsądku to nagonka.

04.07.2016 13:22
odpowiedz
3 odpowiedzi
.:Jj:.
83

Tak jak Cameron liczył że nie będzie referendum, tak on liczył że będzie ono przegrane. A że wyszło jak wyszło...

Nie wiem skąd wyprowadził UK, ale UK póki co jest w UE i jeszcze jakiś czas będzie- nie wiem czy znajdzie się ktoś kto da sobie głowę odciąć że UK na pewno wyjdzie z UE.

04.07.2016 12:46
odpowiedz
.:Jj:.
83

Niech tylko Papa Francesco wyjedzie z ŚDM- wtedy to się zaczną pogromy kułaków. Już jakiś czas temu z ambon i przed kamerami z rządu pewne gnidy moralne apelowały o miłosierdzie, wyrozumiałość, pomoc dla strudzonych uchodźców i inne rzeczy którym wcześniej słowem i czynem przeczyły. Póki co żadnych dużych ruchów się nie spodziewam.

Jak przejdziemy przez apogeum hipokryzji i ww. impreza dobiegnie końca- wtedy okaże się skąd będą dalej kradli i z jakich obietnic się wycofają.

04.07.2016 00:19
odpowiedz
.:Jj:.
83

Rozumiem grillowane mięso pawia z prażonymi orzechami macadamia... ale ośmiorniczki to w pierwszym Lepszym Lidlu są :(

Nic nowego Flyby- łapanka wśród miernych ale wiernych. Uwłaczające decyzje- ludzie w banku harowali latami, tylko po to by taki wyziew polityczny wskoczył na stołek. Zwolennikom to nie przeszkadza- umysłowo orbitują wokół tych samych założeń, nie widzą tu problemów i nieprawidłowości. O rozsądku i przyzwoitości nie mówiąc.

03.07.2016 23:29
.:Jj:.
83

Kupowanie kaszaniaków dla kart? Nie wiem czy się przy nich wychodzi na '0', ktoś te karty jeszcze musi kupić... najlepiej na tym Valve wychodzi z tym swoim podatkiem od transakcji marketowych.

Co do '+1'- metoda pewnie efektywna. Mnie to nie interesuje, jak z bundla dojdzie jakiś badziew przy okazji-ok. Ale specjalnie robić bajzel w koncie...
Na pewno plus w podsumowaniach Steam ile to gier się nie sprzedało w danym roku hehe :)
To były czasy, gdy wychodziła gra raz na 2-3 dni, a nie 30 dziennie z czego 29,5 to syf/DLC/ DLC do syfu.

ed: a Sale turbolipa. Sporo gier gdzie miałem rok temu je na oku przy -75% dostało teraz... mniejsze rabaty.

Mocno mnie męczy dodatek African Kingdoms do AoE2, ale mam już dwa inne rtsy do ogrania więc poczekam na przynajmniej -66%. Poza tym raczej niczego nie kupię.

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-03 23:33:17
03.07.2016 22:46
.:Jj:.
83

Hej parę rzeczy mam na oku- napisałem na Steam.

ed: dzięki za deal.

Mad Max, Victor Vran i Red Solstice zagarnięte :>

post wyedytowany przez .:Jj:. 2016-07-03 23:26:05