Wiadomości dotyczące IncaGold


Chain of Command - nowy RTS rozgrywający się podczas II Wojny Światowej, rodem z InterActive Vision

Krystian Smoszna, 15 lutego 2004, 18:37

Chain of Command (nie mylić z opracowywanym przez Gnostic Labs, Eschaton: Chain of Command), to trójwymiarowy RTS, którego akcja rozgrywa się podczas II Wojny Światowej. Program pozwala przejąć kontrolę nad armią amerykańską i wziąć udział w kampanii, obejmującej tereny Północnej Afryki, Normandię i Ardeny.

Recenzja: Paintball Heroes

Fajek, 13 stycznia 2003, 13:35

Paintball Heroes to pierwsza gra, która podejmuje próbę przeniesienia zalet i emocji związanych z grą wojenną Paintball na ekrany komputera. Czy udaną, przekonajcie się sami...

Pierwsza prawdziwa symulacja paintballa w polskich sklepach

Łosiu, 5 września 2002, 14:34

Jak informuje firma MarkSoft, już jutro w sklepach na terenie całego kraju dostępna będzie gra pt. Paintball Heroes w ekskluzywnym pudełku DVD, w niskiej cenie 19.90 PLN. Warto dodać, że gra uchodzi za jedną z lepszych kombinacji broni i farby na komputery klasy PC. W Paintball Heroes nie liczy się siła mięśni lecz inteligencja, determinacja i refleks. Gra posada w pełni trójwymiarową grafikę i dynamiczną oprawę dźwiękową.

Recenzja: Scooter Challenge

Fajek, 8 maja 2002, 11:08

Scooter Challenge to próba przeniesienia nadzwyczaj popularnego zajęcia o charakterze rekreacyjnym jakim jest jazda na hulajnodze (zwanej „scooterem”) na ekrany naszych monitorów. Czy próba udana?

Dwie nowe gry z MarkSoftu

Łosiu, 30 marca 2002, 08:40

Firma MarkSoft poinformowała, że zawarła porozumienie z firmą Brightstar Entertainment, na mocy, którego wyda w naszym kraju dwie gry, tj.: Paintbal Heroes oraz Air Offensive.

Recenzja Midnight Racing: Long Night

Solnica, 3 lipca 2001, 12:38

Midnight Racing: Long Night to przedstawiciel popularnego gatunku gier komputerowych jakim są wyścigi samochodowe. Tych którzy mają nadzieję, iż będzie to groźny konkurent dla wyścigów z serii „Need for Speed” muszę niestety rozczarować, tak nie jest. Mimo to warto jednak przyjrzeć się mu nieco bliżej, co też uczyniliśmy.

Paintball Heroes weszły w fazę Gold

Sznur, 9 lutego 2001, 16:12

IncaGold ogłosiła, że ich najnowsza gra Paintball Heroes weszła w fazę gold. Gra jest trójwymiarowym symulatorem popularnej zabawy na świeżym powietrzu z użyciem pneumatycznych karabinków na kulki z farbą.