Wędkarstwo - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce wędkarstwo na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Akcji1 Zręcznościowe2
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe6
Wyścigi
Symulacje8 Logiczne1
Towarzyskie
MMO4
Fishing Planet
Fishing Planet

Symulacje jeszcze nie ogłoszona (wczesny dostęp od 11 sierpnia 2015)

Realistyczny, pierwszoosobowy symulator wędkarski, koncentrujący się przede wszystkim na rozgrywce sieciowej. Gra studia Fishing Planet oferuje 7 wiernie odwzorowanych łowisk o różnych warunkach klimatycznych, zmienny cykl dobowy i roczny z dynamicznie zmieniającą się pogodą, zaawansowaną sztuczną inteligencję wszystkich gatunków ryb oraz realistyczny system zniszczeń sprzętu.

Euro Fishing
Euro Fishing

Symulacje 2 listopada 2015

Zaawansowany symulator wędkarstwa, przygotowany we współpracy z największymi ekspertami w tej dziedzinie przez twórców cyklu Train Simulator, studio Dovetail Games. W grze przenosimy się nad jedno z pięciu wiernie odwzorowanych, europejskich jezior. Rozgrywka cechuje się zaś sporym realizmem, uwzględniającym m.in. specjalny system Total Cast Control, specyfikę poszczególnych zbiorników wodnych, zaawansowaną sztuczną inteligencję ryb, zmienny cykl dobowy i warunki pogodowe oraz tysiące możliwych kombinacji osprzętu.

Symulator wędkarstwa
Symulator wędkarstwa

Symulacje 17 września 2007

Fishing Simulator for Relax to prosta symulacja wędkarska, opracowana przez zespół deweloperski ukraińskiego studia Switlle Games. Gracze maja okazję zrelaksować się podczas wirtualnego łowienia 40 gatunków ryb pływających w 60 zbiornikach wodnych na całym świecie. Zabawie towarzyszy uspokajająca muzyka wzbogacona o odgłosy przyrody.

World of Fishing
World of Fishing

Sportowe 28 kwietnia 2016

World of Fishing to sportowa gra free-to-play polegająca na podróżowaniu po świecie i łowieniu wielu różnych egzotycznych ryb obdarzonych wysokim współczynnikiem sztucznej inteligencji. Podczas zabawy gracze zdobywają punkty doświadczenia, powiększając tym samym umiejętności swojego protagonisty i zyskując coraz lepsze wyposażenie rybackie.

Deadliest Catch: Alaskan Storm
Deadliest Catch: Alaskan Storm

Symulacje 19 sierpnia 2008

Deadliest Catch Alaskan Storm jest grą opartą na programie dokumentalnym Deadliest Catch, emitowanym na kanale Discovery. Jej producentem jest firma Liquid Dragon Studios, a wydawcą Greenwave.

World Tour Fishing
World Tour Fishing

Sportowe prace wstrzymane

World Tour Fishing to sportowa gra MMO utrzymana w lekkiej estetyce anime. Rozgrywka polega na łowieniu ryb i podejmowaniu wyzwań, aby jednak osiągać sukcesy i rozwijać swoją postać, trzeba dobrać odpowiedni sprzęt oraz przynętę, a także poradzić sobie ze złapaną na haczyk rybą, wygrywając minigierki. Tytuł oferuje zarówno rywalizację (np. w turniejach), jak i możliwość współpracy (np. przy wspólnym wynajmowaniu łodzi pozwalających łowić daleko od brzegu).

Fishdom
Fishdom

Logiczne 18 czerwca 2008

Fishdom to gra logiczna z elementami zręcznościowymi i symulacyjnymi, stworzona przez ekipę deweloperską firmy Playrix z myślą o miłośnikach akwarystyki. Rozwiązując łamigłówki z rodzaju match-3 gracz ma okazję zbudować własne akwarium marzeń, w którym pływać będą najpiękniejsze okazy morskiej fauny.

Sport Fishing Professional
Sport Fishing Professional

Sportowe 17 października 2005

Sport Fishing Professional to sportowa gra wędkarska stworzona przez studio Radon Labs. Gracze mają okazję odwiedzić malownicze zakątki świata i upolować wspaniałe okazy ryb. Twórcy zadbali o spory asortyment wędek, przynęt i akcesoriów niezbędnych wędkarzom. Gra oferuje dwa tryby zabawy, zależne od stopnia wiedzy na temat wędkarstwa.

Sega Bass Fishing
Sega Bass Fishing

Sportowe 4 marca 2011

Sega Bass Fishing to tytuł od Segi, w którym wcielić możemy się w rolę wędkarza. Seria ta zasłynęła jeszcze za czasów ostatniej konsoli tego producenta – Dreamcasta – kiedy to zdobyła rzesze fanów na całym świecie (potem ukazała się jeszcze między innymi na PlayStation 3).

Open Sea Fishing: Wędkarstwo Dalekomorskie
Open Sea Fishing: Wędkarstwo Dalekomorskie

Symulacje 24 grudnia 2009

Kolejny z popularnych symulatorów, skupiający się tym razem na temacie rybołówstwa dalekomorskiego. Wcielamy się we właściciela firmy rybackiej, a naszym zadaniem jest nie tylko dokonywanie połowów różnych gatunków morskiej fauny, lecz także dbanie o należyty rozwój ekonomiczny naszego biznesu.

Rapala Pro Fishing
Rapala Pro Fishing

Sportowe 1 września 2004

Rapala Pro Fishing to wirtualna symulacja wędkarska, adresowana zarówno do posiadaczy komputerów osobistych, jak i entuzjastów konsol stacjonarnych oraz przenośnych. Niniejszy produkt powstał we współpracy z fińską firmą Rapala, zajmującą się od lat trzydziestych XX wieku przede wszystkim wytwarzaniem przynęt i innych akcesoriów dla miłośników łowienia ryb.

The Strike
The Strike

Symulacje 29 listopada 2010

The Strike to zaawansowany symulator wędkarstwa, przygotowany przez ekipę deweloperską studia Griffin International. Gracz ma okazję zapolować na dorodne okazy ryb pływających w kilku akwenach wodnych na terenie Ameryki Północnej. Sukces połowu uzależniony jest nie tylko od cierpliwości i szczęścia, ale również prawidłowego doboru sprzętu oraz znajomości zachowań poszczególnych gatunków.

Duck Dynasty
Duck Dynasty

Akcji 14 października 2014

Adaptacja popularnego w USA reality-show, opowiadającego o codziennych losach nietypowej rodzinki Robertsonów, której cechą wspólną są długie, bujne brody i zamiłowanie do polowań. Wydarzenia ukazane są z perspektywy młokosa, zabiegającego o akceptację bohaterów, a podczas rozgrywki oddajemy się szeregowi mniej lub bardziej szalonych aktywności, takich jak łowienie ryb, polowanie, ściganie się, wysadzanie itp.

Field & Stream Trophy Bass 4
Field & Stream Trophy Bass 4

Zręcznościowe 13 czerwca 2000

Zaawansowana symulacja łowiecka, dzięki której możemy nie wychodząc z własnego mieszkania uczestniczyć w najsłynniejszych światowych zawodach wędkarskich.

In-Fisherman Freshwater Trophies
In-Fisherman Freshwater Trophies

Symulacje 27 lipca 2004

„In-Fisherman Freshwater Trophies” to kolejna gra z dość popularnego gatunku symulatorów łowienia ryb. Współpraca jej twórców, Bold Games, z wydawcą jednego z najstarszych i najpoczytniejszych magazynów wędkarskich, tytułowego „In-Fishermana”, czyni z niej wartą zainteresowania pozycję.

Championship Bass
Championship Bass

Sportowe 22 marca 2000

Realistyczna symulacja zawodów wędkarskich. Wybieramy sprzęt i przynętę, a następnie wyruszały łowić ryby. Autorzy postawili na realizm i z pietyzmem odtwarza wszystkie aspekty tej dyscypliny, oferując szeroki wybór jezior i gatunków ryb oraz zmienne warunki pogodowe. Zabawę uatrakcyjniają możliwość wzięcia udziału w szeregu profesjonalnych turniejów.

Grand Mer
Grand Mer

Symulacje 22 listopada 2012

Gra MMO poświęcona wędkarstwu. Akcja toczy się w 2018 roku, w czasach po wielkim kataklizmie, gdy większość powierzchni Ziemi przykryły oceany. Za dobre połowy nagradzani jesteśmy gotówką, którą wydajemy na zakup lepszych wędek oraz bardziej zaawansowanych łódek. Całość oparta jest na modelu darmowym z dobrowolnymi mikropłatnościami.

Body Glove: Bluewater Hunter
Body Glove: Bluewater Hunter

Zręcznościowe 8 października 1999

Firmowana logiem znanego producenta sprzętu do nurkowania symulacja podwodnego polowania na ryby. Gracz może zanurzyć się w głębię sześciu wodnych akwenów zlokalizowanych w różnych zakątkach globu i zmierzyć się z 14 gatunkami zamieszkujących je ryb. Tytuł wyprodukowany został przez ekipę deweloperską Zombie Studios.