Motocross - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce motocross na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Akcji
Zręcznościowe2
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe
Wyścigi5
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
Moto Racer 4
Moto Racer 4

Wyścigi 3 listopada 2016

Czwarta pełnoprawna odsłona znanej serii motocyklowej, wydawanej w latach 1997-2001. Gra oferuje typowo zręcznościowy model jazdy, a wyścigowe zmagania mogą toczyć się w wariancie motocrossowym lub szosowym. Do dyspozycji graczy oddano kilkanaście zróżnicowanych trybów zabawy oraz sporą gamę jednośladów, począwszy od modelów crossowych po dużej mocy maszyny klasy superbike.

MXGP 2: The Official Motocross Videogame
MXGP 2: The Official Motocross Videogame

Wyścigi 8 kwietnia 2016

Kontynuacja gry wyścigowej MXGP, posiadającej oficjalną licencję Motocrossowych Mistrzostw Świata. Wcielając się w młodego kierowcę, który podpisuje kontrakt z jednym z teamów MXGP, wspinamy się po szczeblach kariery, rywalizując z najlepszymi motocyklistami z całego świata. W grze znalazł się pełen zestaw licencjonowanych zawodników oraz drużyn z sezonu 2015, a także wiernie odwzorowane trasy, ulokowane zarówno na otwartym terenie, jak i w specjalnych halach.

MXGP: The Official Motocross Videogame
MXGP: The Official Motocross Videogame

Wyścigi 28 marca 2014

Kolejna gra wyścigowa włoskiego studia Milestone, stworzona na licencji zawodów World Motocross Championship. Tytuł, starający się realistycznie odwzorować motocross, pozwala wcielić się w zawodników z sezonu 2013, a do dyspozycji oddano wszystkie maszyny z tego okresu.

MX vs. ATV Supercross Encore
MX vs. ATV Supercross Encore

Wyścigi 27 października 2015

MX vs. ATV Supercross Encore to stworzona z myślą o konsolach stacjonarnych i komputerach PC, wzbogacona wersja zręcznościowej gry wyścigowej traktującej o motocyklach crossowych. W stosunku do swojego pierwowzoru z 2014 roku, omawiana produkcja oferuje poprawioną oprawę wizualną, a także ekskluzywną zawartość w postaci nowych tras czy trybów rozgrywki.

Trials Fusion
Trials Fusion

Zręcznościowe 24 kwietnia 2014

Trials Fusion to kolejna odsłona popularnej serii motocyklowych zręcznościówek. Gracz ponownie wciela się w rolę kaskadera, którego zadaniem jest pokonać tor przeszkód, wykonując szereg spektakularnych akrobacji na motocyklu. Tytuł wyprodukowany został przez fińskie studio deweloperskie RedLynx.

Super Motocross
Super Motocross

Zręcznościowe 30 czerwca 2009

Super Motocross to gra zręcznościowa adresowana do miłośników akrobacji motocyklowych. Gracz może spróbować swoich sił w jeździe na motocyklu crossowym, pokonując usiane przeszkodami tory przeszkód i wykonując widowiskowe ewolucje. Tytuł wyprodukowany został na zamówienie firmy MyPlayCity.

Moto X Maniac
Moto X Maniac

Wyścigi 9 marca 2007

Moto X Maniac to zręcznościowe wyścigi motocyklowe, wyprodukowane przez studio deweloperskie firmy Phoenix Games z myślą o fanach motocrossu. Gracz wciela się w rolę zawodnika startującego w emocjonujących zmaganiach na pełnych błota i przeszkód terenowych torach. W rywalizacji z czasem lub kontrolowanymi przez komputerową sztuczną inteligencję przeciwnikami liczą się prędkość oraz technika jazdy.