18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos (gra), 18 Wheels of Steel: American Long Haul - screen 2/9, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Symulacje, ValuSoft, cdp.pl, samochodowe, ciężarówki - data publikacji: 2007-12-05 09:18:46 - gry-online.pl

18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos - screen z gry 2/9 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry 18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos, znanej również jako 18 Wheels of Steel: American Long Haul. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (2) z serii (9) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 05 grudnia 2007. Wydawca gry ValuSoft. Polski wydawca gry cdp.pl. Kategoria gry: Symulacje, samochodowe, ciężarówki (ref.no. 91646).

18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem 18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos: American Long Haul to kolejna, szósta odsłona popularnej serii gier, która pozwala wcielić się w rolę kierowcy tytułowego osiemnastokołowca. W kwestii ogólnej koncepcji, omawiany produkt nie różni się zbytnio od swoich poprzedników. Na początku rozgrywki otrzymujemy określony przez poziom trudności zapas gotówki, jedną z ciężarówek i całkowicie wolną rękę w rozwoju transportowego imperium. 18 Wheels of Steel: Amerykańskie legendy szos więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Symulacje ciężarówki, samochodowe. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty