TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja (gra), TMNT - Teenage Mutant Ninja Turtles - screen 14/43, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Akcji, Ubisoft, Licomp Empirical Multimedia, TPP, seriale animowane, komiksy, ninja - data publikacji: 2007-01-17 09:56:09 - gry-online.pl

TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja - screen z gry 14/43 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja, znanej również jako TMNT - Teenage Mutant Ninja Turtles. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (14) z serii (43) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 17 stycznia 2007. Wydawca gry Ubisoft. Polski wydawca gry Licomp Empirical Multimedia. Kategoria gry: Akcji, TPP, seriale animowane, komiksy, ninja (ref.no. 89899).

TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja: Teenage Mutant Ninja Turtles to kolejna przygodowa gra akcji, opowiadająca o perypetiach Wojowniczych Żółwi Ninja. Tym razem zdecydowano się na stworzenie produktu na kanwie pełnometrażowego filmu, wykonanego całkowicie przy użyciu grafiki komputerowej. Oczywiście w rolach głównych, zarówno w kinowym hicie, jak i w grze, widzimy Leonarda, Donatella, Raphaela i Michelangela. TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Akcji komiksy, ninja, seriale animowane, TPP. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty