Uwaga, ilustracja może być nieodpowiednia dla nieletnich czytelników
Randez Vous z Nieznajomą (gra), Randez Vous z Nieznajoma - screen 2/4, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Przygodowe, Russobit-M, Manta Multimedia - data publikacji: 2002-01-30 14:51:45 - gry-online.pl

Randez Vous z Nieznajomą - screen z gry 2/4 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Randez Vous z Nieznajomą, znanej również jako Randez Vous z Nieznajoma. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (2) z serii (4) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 30 stycznia 2002. Wydawca gry Russobit-M. Polski wydawca gry Manta Multimedia. Kategoria gry: Przygodowe, (ref.no. 8986).

Randez Vous z Nieznajomą Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Randez Vous z Nieznajomą: Randez Vous z Nieznajomą to adresowana wyłącznie do dorosłych odbiorców interaktywna gra erotyczna wyprodukowana przez studio Exe Soft. Gracz może sprawdzić swoje umiejętności uwodzenia w kontaktach z trzema seksownymi Rosjankami, z których każda posiada odmienną osobowość. Twórcy przygotowali 78 minut sekwencji filmowych, a grę można ukończyć na 30 sposobów. Randez Vous z Nieznajomą więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Przygodowe . Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty